Viitorul L 5

DeletedUser

Un exemplu mai bun cred ca era tribul L.O.D. care are razboi cu tribul magic si ykza si cu celalalt membru al familiei magic si anume 3-sla are pna :)))

asa cum am mai zis, fiecare trib isi aranjeaza diplomatia cum ii este mai bine. si cu crazy w3st avea razboi si magic avea diplomatie.
revin la ideea initiala, este greu sa aliniezi diplomatiile atat timp cat pozitia pe harta este asa cum este.
 

DeletedUser25671

Pai si atunci care mai e scopul familiei(in special magic)???Adica fiecare trib isi face diplomatia cum vrea(chiar daca unele din ele nu au front cu celelalte triburi ce alcatuiesc familia) ce importanta mai are ca e trecuta ca membra a familiei x atata timp cat nu exista "elemente de legatura intre ele" si care sa scoata in evidenta legatura de "familie de triburi"...:rolleyes:
 

DeletedUser

exista destule elemente de legatura, unele dintre ele ar fi granita comuna, dusmanii comuni, planurile de viitor comune...si de ce nu, spriztul la comun :))))))
 

DeletedUser4978



vad ca danniell se baga fara sa stie unde bat cred ca tu erai adormit cind ai citit iara daca nu esthi in tribul magic nu era nevoe sa te mai consumi '' pavone si alti stiu sa vorbeasca si singuri , nu au nevoe de avocati '' de aia sunt acolo in top pt ca stiu sa gestioneze treburile

Intr-adevar, nu stiu unde bati, dar...totusi am impresia ca bati campii;) Eram chiar foarte vioi atunci cand am citit. Cat faza cu somnul la tine, dupa ce am reusit sa inteleg ce ai scris, am avut impresia ca esti un copil de 10 ani si asta a fost motivul pentru care te-am intrebat daca nu trebuia sa fii la somn. Acum am vazut ca ai 38 de ani si imi fac mea culpa;) La ora aia trebuia sa fii la sapa, cum bine zice cineva din Magic. Poate nu au nevoie de avocati alesi, dar... din astia din oficiu, care nu cer bani pot sa fie cat mai multi. Daca erai atent si citeai toate literele ai fi vazut ca am scris ca am fost si eu in acel trib si cand eram acolo erau mai multe triburi trecute la dusmani decat la aliati. Asta a fost motivul pentru care m-am bagat. Daca nu stii, Yacuzza este academia tribului Magic;)
 

DeletedUser28354

:)

Intr-adevar, nu stiu unde bati, dar...totusi am impresia ca bati campii;) Eram chiar foarte vioi atunci cand am citit. Cat faza cu somnul la tine, dupa ce am reusit sa inteleg ce ai scris, am avut impresia ca esti un copil de 10 ani si asta a fost motivul pentru care te-am intrebat daca nu trebuia sa fii la somn. Acum am vazut ca ai 38 de ani si imi fac mea culpa;) La ora aia trebuia sa fii la sapa, cum bine zice cineva din Magic. Poate nu au nevoie de avocati alesi, dar... din astia din oficiu, care nu cer bani pot sa fie cat mai multi. Daca erai atent si citeai toate literele ai fi vazut ca am scris ca am fost si eu in acel trib si cand eram acolo erau mai multe triburi trecute la dusmani decat la aliati. Asta a fost motivul pentru care m-am bagat. Daca nu stii, Yacuzza este academia tribului Magic;)

daca eu trebui sa fiu la cimp tu trebui sa fii la 9 daca stii ce este nu ma intereseaza parerea ta asa ca te bagi ca musca-n curul calului '

vad ca incepi sa jicnesti fara motiv nam ce discuta cu unul ca tine de aceea nam sa-ti mai raspund veziti de ale tale '
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4978

Pentru sapa nu trebuie neaparat sa mergi la camp;) 9 este acum Spitalul Clinic de Psihiatrie "Prof. Dr. Alex. Obregia" Am fost acolo si nu imi place.
 

DeletedUser16415

exista un proverb romanesc ce zice "Vai de tara ce-o pun copiii la cale." :D

PS: mai cu foc putin ca sa fie vai-ul mai mare "dragilor" :D

PPS: Hristos a-nviat!
 

DeletedUser18437

L5 nare niciun viitor.nu sunt destule jucatori ca sa inchide lumea.nici daca toti care joaca sar strange intrun trib nu sar inchide lumea in 1-2 ani.
 

DeletedUser38312

inca sunt multe lupte..deci e prea devreme pt a face previziuni, azi esti maine nu mai esti..:)
 

DeletedUser25671

totusi sunt putine razboaie tinand seama de situatia hartii si nivelul actual al jocului
 

DeletedUser

cum spui tu, eu zic ca sunt putine triburi ramase si toate sunt ocupate, nimeni nu sta. Razboaiele vin si pleaca dar nu va mai dura mult, vom avea aceiasi soarta ca si L3 cat de curand. Va fi 1 singur razboi general: "care pe care" sau "cine are mai multi prieteni castiga". Nici capitolul fuziuni nu este incheiat asa ca vom mai avea cate un pic din fiecare pana la final.
 

DeletedUser

inca sunt multe lupte..deci e prea devreme pt a face previziuni, azi esti maine nu mai esti..:)

daca pana si magnatu ne-a oferit surprize neplacute?
locul 1 atat la atacatori cat si la aparatori in acelasi timp, nu stiu daca a mai fost cineva pe vreo lume
putea sa lase o istorie frumoasa pe lumea 5, dar din pacate a ales sa plece in anonimat, sa uite toata lumea ca a existat odata :(
ca si el, si rainn, care a fost ani intregi locul 1 la alte capitole
chiar nu inteleg de ce unii aleg sa paraseasca lumea si jocul asa :(
desi nu mi-au fost chiar prieteni, in special cu magnatu am avut unele divergente, imi pare tare rau ca nu mai sunt..la fel ca multi dintre colegii mei care au ales sa faca acelasi lucru: skolka, ludice, draven..ca sa numesc doar pe cei ce au facut-o in ultima vreme
 

DeletedUser38312

draven e o jigod*e si un om de nimi*a, el ataca rebu pe la spate in k10 cu dakyno77 in timp ce noi eram aliati cu magicu, halal respect fata de noi...eu nu voi uita asta si probabil nici colegii mei de trib si candva voi intoarce serviciu
iar ce e mai grav chiar voi ati recunoscut dupa ce a dat delete ca stiati de asta si nu ati facut nimica

gata am editat pt voi astia cu limbaj de doctori:D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14300

ai putea...... sa folosesti, mai putin vocabularul de cartier !

ai putea folosi cu incredere tasta "edit"?:D si lasa adminii sa se ia de limbajul lui...tu ai altele mai importante de facut;)
treci la picioarele stapanei si linge!

1.1. Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Este indicat să tineţi cont că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38312

unora nu merita sa le vorbesti civilizat...iar rugzila nu-ti mai baga nasu unde na-i treaba
iar cat despre treci si linge picioarele stapanului, asta faci tu acuma..deoarece esti o mercenara cu multe conturi care se da dupa cine plateste mai bine..
exact ca pe vremea crazy..nu te-ai schimbat deloc:D:D:D
 
Sus