Viitorul lumii 18

DeletedUser30954

lovitua sub centura:)) fratii nostri din N -,- le-au dat o lectie celor din Ups!!! dar astea sunt doar conflicte locale, mai avem cateva saptamani pana incepe distractia

Ce lovitura sub centura ma? ai vazut cat e de distanta granita acum? alea au fost 3 sate izolate...si erau depasiti numeric! pacat ca nu suntem mai aproape de voi ca sareau satele ca pop cornul de la voi! este un sat izolat al lui laur30bz....de 2 saptamani va chinuiti sa`l luati si nu reusiti! la trupele alea lesinate pe care le trimiteti cred si eu! organizare varza!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser32699

Viitorul lumi 18 va fi .SKIN.

Pana la urma fiecare trib isi face diplomatia cum vrea.
 

DeletedUser

Ce lovitura sub centura ma? ai vazut cat e de distanta granita acum? alea au fost 3 sate izolate...si erau depasiti numeric! pacat ca nu suntem mai aproape de voi ca sareau satele ca pop cornul de la voi! este un sat izolat al lui laur30bz....de 2 saptamani va chinuiti sa`l luati si nu reusiti! la trupele alea lesinate pe care le trimiteti cred si eu! organizare varza!

fara suparare, dar ti se potriveste semnatura, doar ca tu nu iti poti da seama:)) cine a spus mai ca sunt din tribul N -,-?:confused:
daca tu esti diplomat si recruiter, nici nu ma mir de ce ati invitat in trib toti noobii din familia PHOENIX si din zona:))
 

DeletedUser

Vorbiti serios ca aia diplomatia Story? wow :D

chiar ieri cand am fost provocat am cerut instant diplomatia tribului de la un prieten de acolo, nu inteleg de ce trebuie sa minta george in halul asta, probabil ii rusine si lui de propriul lui trib
 

DeletedUser

fara suparare, dar ti se potriveste semnatura, doar ca tu nu iti poti da seama:)) cine a spus mai ca sunt din tribul N -,-?:confused:
daca tu esti diplomat si recruiter, nici nu ma mir de ce ati invitat in trib toti noobii din familia PHOENIX si din zona:))

pai si atunci daca nu ai treaba nici q N -,- nici q UPS inseamna ca vorbesti ca sa n-adormi, din moment c habar n-ai c se intampla in razboiul ala
 

DeletedUser

chiar ieri cand am fost provocat am cerut instant diplomatia tribului de la un prieten de acolo, nu inteleg de ce trebuie sa minta george in halul asta, probabil ii rusine si lui de propriul lui trib

mai cere-o odata :))) si nu imi spune mie ca mint!!
cum am spus...daca diplomatia story. este cea pe care ai postat-o tu acolo eu dau stergere cont!!
 

DeletedUser

Avem alianta cu un trib si cu academia acestuia. Atat ! celelalte 3 sunt academiile noastre....


Story. - georgew19 în data de 07.02. la ora 19:20
Incepand din acest moment am incheiat aliaanta cu PDT, WEED si academia lor WEED A.
Sa speram ca vom avea o colaborare foarte buna.

Story. - dac ul în data de 13.02. la ora 20:57
Alianta de astazi cu tribul C.D


aici is 3 triburi, nu unu cum ai zis tu si aici is doar anunturile sa arat diplomatia uneia din academii care are aceeasi diplomatie cu tribul mare

Aliaţi
PDT sfârşit
Story. sfârşit
C.S. sfârşit
WEED sfârşit
EnemY sfârşit
3nemY sfârşit
C.D sfârşit
Enemmy sfârşit
WEED A sfârşit
StoryA sfârşit

Pact de neatacare (PNA)
D89 sfârşit
YKZ sfârşit
CR sfârşit
Inno sfârşit
DEC 89 sfârşit
C.S.A sfârşit
D 89 sfârşit
BURN sfârşit
T.N.T. sfârşit
StoryB sfârşit

Duşmani
FvsF sfârşit
~FR~ sfârşit
XII-B sfârşit
XII sfârşit
-D-W- sfârşit
D-W sfârşit
FvsF~A sfârşit
Blak-A sfârşit
DSA II sfârşit
XII-AA sfârşit


aici am fost chiar sitter si am vazut cu ochii mei, deci george esti un mare mincinooos si un mare noobl pe langa asta :)
 

DeletedUser

Story. - georgew19 în data de 07.02. la ora 19:20
Incepand din acest moment am incheiat aliaanta cu PDT, WEED si academia lor WEED A.
Sa speram ca vom avea o colaborare foarte buna.

Story. - dac ul în data de 13.02. la ora 20:57
Alianta de astazi cu tribul C.D


aici is 3 triburi, nu unu cum ai zis tu si aici is doar anunturile sa arat diplomatia uneia din academii care are aceeasi diplomatie cu tribul mare

Aliaţi
PDT sfârşit
Story. sfârşit
C.S. sfârşit
WEED sfârşit
EnemY sfârşit
3nemY sfârşit
C.D sfârşit
Enemmy sfârşit
WEED A sfârşit
StoryA sfârşit

Pact de neatacare (PNA)
D89 sfârşit
YKZ sfârşit
CR sfârşit
Inno sfârşit
DEC 89 sfârşit
C.S.A sfârşit
D 89 sfârşit
BURN sfârşit
T.N.T. sfârşit
StoryB sfârşit

Duşmani
FvsF sfârşit
~FR~ sfârşit
XII-B sfârşit
XII sfârşit
-D-W- sfârşit
D-W sfârşit
FvsF~A sfârşit
Blak-A sfârşit
DSA II sfârşit
XII-AA sfârşit


aici am fost chiar sitter si am vazut cu ochii mei, deci george esti un mare mincinooos si un mare noobl pe langa asta :)

u esti mai noobl ca mine. Fac prt screen la diplomatie si daca am dreptate dai stergere cont, daca ai u dreptate dau eu stergere cont, ok ??
 

DeletedUser

u esti mai noobl ca mine. Fac prt screen la diplomatie si daca am dreptate dai stergere cont, daca ai u dreptate dau eu stergere cont, ok ??

bai baiete, eu ti-am aratat posturi de ale tale unde declari ca ai facut alianta cu x, y, z...cum poti sa afirmi ca ai doar o alianta cu un trib? daca esti conducator tare greu e sa pui niste triburi la alianta si apoi le scoti, dati stergere cont ca si asa tot tribul story. e o mare varza, n-aveti nici o treaba cu jocul asta si conducerea e 0, confirmarea vine de la tine ca ai apucat sa te faci de ras pe extern si a cam ras toata lumea de tine, e grav daca tie rusine de propriul tau trib daca minti in halul asta, alte dovezi mai clare ce vrei sa-ti arat?
 

DeletedUser17453

un trib care creste de la 30 de membrii la 48 + academie, in faza asta a focului, situat in mijlocul a 3 triburi mari, vechi de cand a inceput l18, ce sanse credeti ca va avea cu referire la titlul acestui topic?


si ca sa nu ies din discutia voastra le putem schimba numele celor din Story in HiStory
 

DeletedUser

un trib care creste de la 30 de membrii la 48 + academie, in faza asta a focului, situat in mijlocul a 3 triburi mari, vechi de cand a inceput l18, ce sanse credeti ca va avea cu referire la titlul acestui topic?


si ca sa nu ies din discutia voastra le putem schimba numele celor din Story in HiStory

mda vorbesti despre TigerS am observat si eu saltul lor de recrutat nu a fost chiar 30la 48 dar tot pe aproape. Sunt un pic cam departe de noi da in zona de actiune a C.K. Si PDT ar fi interesant sa vedem o statistica cu tigres si pdt





SKIN FOREVER:D
 

DeletedUser17453

a fost o urcare de la 32 la 50(asta fara academie) dar intre timp, au mai iesit doi..

stiu ca au recrutat mult din fostul ~INQ~, asa ca statistica ar trebui sa "tina" cu PDT.
 

DeletedUser18538

@trifrazvy, in primul post ai scris asta ,,Ups!!! vs FAME vs SKIN (sud),,

As dori sa te intreb daca nu cumva este vorba de UPS!!! impreuna cu ~REV~
TigerS
Avalon
Stop!
AVAL0N
SMIR
Play! (aliatii vostri)


vs SKIN +FAME.

Nu, este vorba doar de UPS!!!, Smir, Tigers si Avalon
 

DeletedUser

o sa fie un razboi frumos...sa speram ca pana se vor apropia granitele sa nu inceapa l19:(
 

DeletedUser

trifrazvy, pai si de ce nu ai zis de la inceput asa?......sa inteleg ca esti purtatorul de cuvant pt toate triburile enumerate.


eufrosino, creca ai dreptate. viitorul lumii 18 e lumea 19 :))
 
Sus