Viitorul lumii 18

DeletedUser

bai baiete, eu ti-am aratat posturi de ale tale unde declari ca ai facut alianta cu x, y, z...cum poti sa afirmi ca ai doar o alianta cu un trib? daca esti conducator tare greu e sa pui niste triburi la alianta si apoi le scoti, dati stergere cont ca si asa tot tribul story. e o mare varza, n-aveti nici o treaba cu jocul asta si conducerea e 0, confirmarea vine de la tine ca ai apucat sa te faci de ras pe extern si a cam ras toata lumea de tine, e grav daca tie rusine de propriul tau trib daca minti in halul asta, alte dovezi mai clare ce vrei sa-ti arat?

ai postat un post de al meu cu o alianta. atat! doar acea alianta o avem in momentul de fata.
Cred ca tu esti 0.....daca suntem 0 de ce suntem de atata timp acolo sus?
mai bine taci....
daca esti asa mare si tare spune-mi cu ce nick joci pe L18....sunt curios...eu nu ma ascund in spatele unui nick diferit pe forum
arata-mi print si nu mai minti aici.....daca ar fi apa pe forumul asta ar fi inghetat pana acuma....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

relaxeaza-te putin:))
madalin joaca si are de cel putin 2 ori mai multe puncte decat tine;)
si cele 20+ aliante/pna chiar cred ca au fost pentru ca am jucat si eu in story(sau cum se chema inainte) inainte sa expire protectia si erau cel putin 6-7 aliante/pna atunci:D
 

DeletedUser

trifrazvy, pai si de ce nu ai zis de la inceput asa?......sa inteleg ca esti purtatorul de cuvant pt toate triburile enumerate.


eufrosino, creca ai dreptate. viitorul lumii 18 e lumea 19 :))


cand va incepe l19 vom vedea cine continua aici...pana atunci ne dam cu parerea si noi ;)
 

DeletedUser18538

L19 va juca o carte mare , cel putin pt l18, l17, desi nu cred ca va fi viteza 2..

Ps: În data de 24.02.2010, între orele 11:00 şi 16:00, vom deschide lumea 19.

Datele lumii :

- versiune nouă de joc Triburile 6.0
- viteza serverului: 1
- viteza trupelor:1
- se va putea alege direcţia satului la început
- numărul de membrii în trib va fi limitat la 120
- biserică
- paladin cu items
- satele bonus cresc până la 1500 de puncte
- perioada protecţie iniţială - 5 zile

Vă dorim mult succes în joc şi distracţie plăcută!

Echipa Triburile.ro



PS: vă rugăm să nu ne scrieţi mesaje în legătură cu ora exactă de deschidere, pentru că la acestea nu se va răspunde. Mulţumesc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ai postat un post de al meu cu o alianta. atat! doar acea alianta o avem in momentul de fata.
Cred ca tu esti 0.....daca suntem 0 de ce suntem de atata timp acolo sus?
mai bine taci....
daca esti asa mare si tare spune-mi cu ce nick joci pe L18....sunt curios...eu nu ma ascund in spatele unui nick diferit pe forum
arata-mi print si nu mai minti aici.....daca ar fi apa pe forumul asta ar fi inghetat pana acuma....

ce se intampla cu voi, am inteles ca locul 2 de la voi din trib a ramas cu un singur sat din 8 , tu esti iara atacat si pierzi trupe, asa de fain e la voi in trib? din cate am inteles trimiteti circulare de sprijin si nu raspund la cereri doar 2, ce fac conducatorii inafara sa se roage de altii sa vina la ei in trib?
 

DeletedUser

Locul 2 de la noi din trib??? nu cunosc nimic despre asa ceva...e adevarat sunt atacat....dar la circulara au raspuns destui....eu am pierdut o mica parte din trupe... o sa fiu ok stai linistit ;)
 

DeletedUser

Locul 2 de la noi din trib??? nu cunosc nimic despre asa ceva...e adevarat sunt atacat....dar la circulara au raspuns destui....eu am pierdut o mica parte din trupe... o sa fiu ok stai linistit ;)

ex-locul 2..dar nah,e nasol sa fii de umplutura in trib(cum e in cazul tau) si sa nu stii nimic din ceea ce se intampla :)

florin21cs în data de 17.02. la ora 11:15
De 2 zile am avut vreo 100 atakuri...dar am rprijin pt k harta mea e albastra si mov...e plin de aliati din akademiile story..eu nu jok de 2 sapt triburi...si le stiu mentalitatea la cei din tribu tau..ei trim feke@uri pt a putea sprijini satele din zona mea...satele celor din tribu vostru...dar de luni voi intra eu la conducerea tribului story...si o sa am grija k sa nu ia nici un sat de la mine.

acum ca a ramas cu un singur sat,care va pica in curand..l-ati concediat :)) n-a apucat sa faca purici la voi in trib,cu tot cu harta voastra in 2 culori(mov si albastru)
felicitari colegilor pentru feke@urile date..tribul story a pierdut jumate din defensiva in satele lui ;)
 

DeletedUser

eu ce sa le fac la astia din story. le arati ca la prosti 1+1= 2 si ei tot o dau la intoarsa, le e rusine in legatura cu diplomatia lor, le e rusina sa recunoasca ca sunt varza, ca nu au fost in stare sa apare macar vreun sat a lui florin21cs care urma sa fie conducator =))...astia sunt cu astia joci din pacate, asta e nivelul de joc in ziua de azi din pacate


cred ca data de 24 februarie o sa fie cea mai frumoasa zi pt story. . nu o sa mai piarda atatea sate
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pai mai madaline dupa ce k esti ...asa cum esti mai si semnalizezei...vorbesti si u aiurea despre florin21cs si nici macar nu cunosti situatia......
pai eu sunt atacat de niste curcani acuma....si zici k la noi nu se trimite sprijin???
uite un prt screen sugestiv.....pot sa vezi si singur cam cat sprijin primesc eu.....k sa nu mai vorbesti aiurea altadata k la noi nu se trimite sprijin..k suntem varza...etc...km ti-am spus ne vom intalni pe harta...k suntem destul de apropiati si atunci vom vedea daca o sa mai vorbesti asa!!!
se poate vedea ca trebuie sa dau scroll de 3 ori k sa vad kti ma sprijina....

44588630.gif
 

DeletedUser

pai mai madaline dupa ce k esti ...asa cum esti mai si semnalizezei...vorbesti si u aiurea despre florin21cs si nici macar nu cunosti situatia......
pai eu sunt atacat de niste curcani acuma....si zici k la noi nu se trimite sprijin???
uite un prt screen sugestiv.....pot sa vezi si singur cam cat sprijin primesc eu.....k sa nu mai vorbesti aiurea altadata k la noi nu se trimite sprijin..k suntem varza...etc...km ti-am spus ne vom intalni pe harta...k suntem destul de apropiati si atunci vom vedea daca o sa mai vorbesti asa!!!
se poate vedea ca trebuie sa dau scroll de 3 ori k sa vad kti ma sprijina....

mai, nu cred ca e nevoie sa insulti, te-am dovedit de atatea ori, te-ai facut de atatea ori de ras, mai taci odata si dute si mai plange la trib, pe ce limba mai vrei sa ma explic? dintre toti din story si-au gasit tocmai un papagal sa-i reprezinte, nu au ras destul colegii de pe extern de tine? ce mai vrei?
 

DeletedUser

si ca sa fiu ontopic: viitorul lumii 18 nu va arata prea frumos, multe triburi se vor retrage pt l19 asa ca vor ramane numai triburile slabe, poate mai raman cei din skin , ups, burn sau care trib mai e demn de mentionat, in rest pot sa fiu sincer si cred ca multa lume e deacord cu mine cand zic ca l18 e printre cele mai slabe lumi daca nu chiar cea mai slaba intalnita
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu sunt de acord cu manole ...


te cam bate din vorbe mai george ... sfatul meu e sa te lasi ... nu prea ai sanse :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pai mai madaline dupa ce k esti ...asa cum esti mai si semnalizezei...vorbesti si u aiurea despre florin21cs si nici macar nu cunosti situatia......
pai eu sunt atacat de niste curcani acuma....si zici k la noi nu se trimite sprijin???
uite un prt screen sugestiv.....pot sa vezi si singur cam cat sprijin primesc eu.....k sa nu mai vorbesti aiurea altadata k la noi nu se trimite sprijin..k suntem varza...etc...km ti-am spus ne vom intalni pe harta...k suntem destul de apropiati si atunci vom vedea daca o sa mai vorbesti asa!!!
se poate vedea ca trebuie sa dau scroll de 3 ori k sa vad kti ma sprijina....

44588630.gif

Titlu magnat6 sprijină RESPECT !!! modificarea numelui
Expediat 18.02.10 13:41
din: magnat6
Sat: mini me (427|456) K44
Către: Bijulache
Sat: RESPECT !!! (419|475) K44

Unităţi:

50 50 0 50 0 0 0 0 0 0 0 0

sprijin din asta primea florin21cs pe un sat luat de unul din colegii din Respect..si asta a fost singurul pe care l-am vazut pe satele luate..mai are rost sa zic ceva de modul in care va sprijiniti?te lauzi cu printul ala..daca primesti 1000 de trupe de fiecare esti bazat :)) si daca e sa trag o concluzie,tribul story a pierdut jumatate din defensiva in satele lui florin21cs :)
sunteti varza,locul pe care il ocupati acum e unul minciunos,conducerea(daca se poate numi asa) e de forma,se fac aliante cu toate triburile de pe continent si ca sa mai cresteti in puncte racolati jucatori slabi in trupe(dar mari in puncte) prostindu-i ca vor primi drepturi..(cum a fost in cazul lui florin21cs - jucator care a fost top20 pana azi dimineata).
 

DeletedUser

:)

Imi pare rau sa va spun,si din pacate tuturor de aici,de cand a inceput lumea a 18 a existat si PDT,si e si acuma,dar observ ca nimeni nu-i implica ,nu e un trib de neglijat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17453

Însuşiri
Numele tribului: Povesti de adormit copii
Prescurtare: Story.
Număr de membri: 1
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 12.797
Punctaj total: 12.797
Punctaj mediu: 12.797
Rang: 564
Inamici învinşi: 3.375.229 (5.)

ei nu mai au viitor pe l18..
felicitari madalin!
 

DeletedUser23756

pai mai madaline dupa ce k esti ...asa cum esti mai si semnalizezei...vorbesti si u aiurea despre florin21cs si nici macar nu cunosti situatia......
pai eu sunt atacat de niste curcani acuma....si zici k la noi nu se trimite sprijin???
uite un prt screen sugestiv.....pot sa vezi si singur cam cat sprijin primesc eu.....k sa nu mai vorbesti aiurea altadata k la noi nu se trimite sprijin..k suntem varza...etc...km ti-am spus ne vom intalni pe harta...k suntem destul de apropiati si atunci vom vedea daca o sa mai vorbesti asa!!!
se poate vedea ca trebuie sa dau scroll de 3 ori k sa vad kti ma sprijina....

44588630.gif

Si eu daca imi trimit sprijin intre sate(cativa lanceri in 40 de comenzi)....si iti pun un print cenzurat asa de ochii lumii ce zici?:rolleyes:
 

DeletedUser

sa lasam povestile pentru copii
la ce jucatori are tribul R, isi permite sa joace si pe L19 si pe L18; ma indoiesc ca vor da stergere cont
plus ca ar fi o mare pierdere, ar lasa 3 continente neacoprite pentru sacalii cu 2 nobili in sat
 

DeletedUser3366

viitorul suna bine...dar nu pt =R=..care se pare ca nu mai exista...poate doar sub alta denumire..(BEST)
 

DeletedUser13808

DiViN vs Ford

familia divin formata din 14 triburi divine de 2 luni au razboi cu tribul Ford format pe atunci din 5 membri(din informatiile adunate) acum ajungand la 3 membri ..dar pana ai aduce in acest stagiu divini nostri sau chinuit 2 luni ...un prieten din tribul divin mia dat detali despre acest razboi..imi spunea cum se chinuie divini sa formeze atacuri organizate si cum tipa dupa ajutor la atacurile primite de la ford...din punct de vedere al organizari familia divin sta foarte prost este adevarat faptul ca sunt multi dar numarul nu inseamna totul..iar tribul ford a dovedid ca superioritatea numerica nu inseamna nimic daca nu exista organizare.

vreau sa mentionez faptul ca nu joc in nici un trib pe l18..asaca nu am nimic de castigat prin cea ce spun despre acest razboi divin :p

un mesaj pr triburile mari care au impresia ca nimic nu ii poate opri : buturuga mica rastoarna carul mare ...
o si inca ceva uni jucatori din ford nu sau lasat pt nu mai rezista razboiului ci sau lasat pt sau plictisit de atacurile primite va dati seama ca divini atac cu aparare in ultimul timp atat de rau au ajuns...:D
sper ca viitorul lumi 18 nu va fi decis triburi de genul familiei DiViN
 
Ultima editare de un moderator:
Sus