Viitorul Lumii7

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Eu ştiam că există relaţii de prietenie Die.-Viking ca să se poată da în TDL...acum sunt confuz sincer...

uita-te in globul de cristal .... uuuuuuuuuu vad viitorul uuuuuuuuuu mi se arata imagini ... uuuuuuuuuu vad ... vad ... ca diplomatia nu e diplomatie , e doar o amanare temporara e inevitabilului , bazata pe un joc de interese de o parte si de alta ... uuuuuuuuuu globul de cristal imi sopteste acum ca interesele celor puternici sunt cele care primeaza , destept glob :)) cred ca am fost destul de on topic ...

si ca sa fiu on topic spun scurt : Viitorul Lumii 7 este Alianta noobs , Die. si TSL impreuna cu academiile M.T. si TSA ... este doar o parere , si nu sunt deloc subiectiv
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mersii slide..m-ai scapat de o grija. incepusem sa cred ca mai exista si altceva decat aceste 3 triburi. mersi ca mi-ai amintit. gata copii, l7 s-a inchis. toata lumea sa dea stergere cont. tripla alianta a castigat:)

parere personala, tind sa cred ca martzian e in spatele lumii 7..cel putin pe plan diplomatic. daca v-a reusii sa tina cele 3 mari triburi in relatii bune pana la sfarsit, o sa vedem. insa hai sa nu punem baietii sa dea stergere cont de pe acum, lucrurile sunt abia la inceput, sper:)
 

DeletedUser18063

mai este mult pana departe si in orice familie vor exista certuri,unele chiar urate si soldate cu despartziri sau chiar asasinate......:))de aia nea dat Dumnezeu spate,sa mai putem fi si inshelatzi:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15142

dar o mare intrebare pentru voi ..ati remacat ca nubi din eog sau ars? au fugit aia peste tot =))
 

DeletedUser7708

Viitorul lumii 7...hmm...eu zic că un trib care nu este în top20 va termina cu actuala familie gândită de martzian şi ceilalţi lideri.
 

DeletedUser

Viitorul lumii 7...hmm...eu zic că un trib care nu este în top20 va termina cu actuala familie gândită de martzian şi ceilalţi lideri.

tribu de care zici era Death nu ? :) care tocmai a intrat in top 20 :) si urca repejor spre podium
 

DeletedUser

nu stiu ce vor face restul, dar una e sigura...diablo are zilele numarate....eu am incercat sa ma las de L7 (mai am 2 sate acolo)...si nu sunt in stare sa ma scoata...cei care stiu ce e ala un atac au moral mic asa ca si-au rupt trupele degeaba...asa ca i-au pus pe aia cu moral 100% sa dea. Ia luati in seama atacuri:

Titlu tamina atacă -=212b=-Sat de infractori (436|475)
Expediat 20.01.09 14:04
Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-16.9% Ghinion

Noroc
Moral: 39%

Agresor: tamina
Sat: ZAMINA1 (369|456) K43

Număr: 0 0 2005 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 2005 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Apărător: madfalcon81
Sat: -=212b=-Sat de infractori (436|475) K44

Număr: X
Pierderi: X



Titlu tamina atacă -=212b=-Sat de infractori (436|475)
Expediat 20.01.09 13:31
Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-13.6% Ghinion

Noroc
Moral: 39%

Agresor: tamina
Sat: VECINU (377|444) K43

Număr: 0 0 4863 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 4863 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Apărător: madfalcon81
Sat: -=212b=-Sat de infractori (436|475) K44

Număr: X
Pierderi: X


Pacat ca nu il mai am pe ala in care m-a atacat unu cu peste 5000 de calareti usori...neinsotiti de nici o alta trupa, nici macar de un banal spion.

Asta ca nu mai spunem ca habar nu au ce e ala "atac la secunda" (hehe illidan, vino tu sa ii inveti :p ), trimit nobilii inaintea curatarii !?!?!?

Deci ma mir cum de au rezistat atat.
 

DeletedUser

1 la mana : Vorbeste frumos...nu avem aceleasi studii si nu cred ca ne-am tras de sireturi cand eram mic

2 la mana : Respect Die. , nu am zis niciodata ceva rau despre acest trib.Am doar cuvinte de lauda

3 la mana : Nu ai inteles ce am vrut sa spun.Cand am zis ca nu a fost pe primul loc niciodata nu m-am referit la faptul ca e un trib slab sau mai stiu eu la ce te gandesti tu...doar ca nu poti spune ,,vom reveni pe #1'' cand nu ati fost niciodata acolo

4 la mata : Cu ce am jignit tribul Die. ?

Deci te rog frumos pe viitor sa iti masori cuvintele sau sa gandesti de 2 ori inainte sa spui o prostie ;)

Tu pe ce lume traiesti ma ?
 

DeletedUser15358

fragzor
1. Nu te-am jignit.
2. Nu ai tu de unde sa stii ce studii am ;)
3. Cum nu am fost pe 1? Noi jucatori revenim,ne-am schimbat doar numele tribului. Explicatii pe forum le dam cand avem noi chef,daca avem chef.
 

DeletedUser

De ce tot timpu trebuie sa se gaseasca cate un fustrat care sa arunce cu noroi...

Nici tu nu stii ce studii am eu de aceea ar trebui sa purtam o discutie civilizata ca doi oameni maturi cred eu...

PS:Nu ma intereseaza de ce v-ati schimbat numele sau ce fel de jucatori aveti...sunteti experimentati,felicitarile mele.Eu m-am referit strict pe lumea 7.

Din cate tin eu minte Die. a fost trib de top 3...si a ocupat foarte mult timp locul 2

Daca a fost si pe locul 1 nu mai imi amintesc.Asta a fost tot,nu trebuie sa va ambalati asa de repede
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus