Viking;-dark-;Diablo;~FR~ vs TDL

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13868

tu esti cel ...:)) in primu rand jocu asta..pentru mine e o relaxare orice om mai are probleme persoanale,atuncea am facut o greseala singur si miam depus ticket singur ca sa imi rezolv probleme...eu fata de tine....eu de cand joc triburi nu am schimbat atatea triburi ca tine , vorbesti de mine ca sunt ...dar sa ajungi in halu ala sa faci descrieri sa incerci sati refaci tribul si sa pierzi a 2 sau a 3 ora..uf..ice.....
 

DeletedUser10572

Templar frate, kiar ai asa mult timp de pierdut? ii faci sa se simta importanti... kiar sunt curios, *** noi nu mai iesim pe extern, astia ce fac? epidemie de triplu salt mortal de la etajul 3?
 

DeletedUser14562

si nu uita cum i`ai manipulat pe multi mai adi ... si au crezut in tine .. si nu uita cum constient ai facut multa lume sa creada in ce spunea in2ition doar pt binele tau ... zalast te credeam altfel .. mai ti minte cand ai mintit ca templar nu mai are nici o putere in TDL? mai sti ? ... atunci cum te simteai stiind ca esti o marioneta?.. defapt nu mai zic nimic ca ar fi multe de zis de acest TDL dar Templar , stii :) nu ma intereseaza .
 

DeletedUser13868

singura marioneta tu ai fost fiindca ce sa intamplat in tdl a fost un joc de culise de ce zic ca ai fost marioneta? tot ce ai facut tu a fost dictat de fluidy ...mai stii ce planuri iti zicea ca are nucleu in td si va sparge tdl uf uf
 

DeletedUser14562

zi`mi o singura legatura intre mine si fluidy si ma plec in fata ta ...
 

DeletedUser

.ice. eu ti`am spus stai linistit nu te mai da mare ca poti cade oricand
 

DeletedUser10572

ma da nu ai somn? la ce ** aiurea? mam luat eu de istoria ta? stii dc am parasit Dacii? stii dc am parasit RD? logic ca nu ai de unde... dar poate asa ajungi si tu senior member, sau macar member;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14562

amon nu ma dau mare . sunt realist stiu ca pot cadea dar dreptatea e dreptate.
 

DeletedUser10572

hashysh ma doare`n cot de senoir member sa uce zici tu acolo ... nu te baga in seama ca nu ** cu X.. repet in locul tau as merge in padure .. mai sti cand te`a chemat XXX in SNOW si ai zis ca nu vi ca ti`e frica ? ... dute la baie copilu....

ma da tare faza, cand ma kemat xxx, ilumineazama, poate sa intamplat dar cu sigurantza nu tin minte...
 

DeletedUser14562

sincer nu inteleg ... ce zaharel ? ce laptic ? eu zic doar realitatea , doar adevarul aici ...templar te mai intreb odata .. crezi ca ma intereseaza ? dar jocurile de culise .. modul de manipulare a oamenilor ma dispera ... asta e singurul lucru care nu l`ai facut tu bine aici in 7 ..
 

DeletedUser13868

oki ice..;) nu am timp sa ma cert cu tine eu sunt cel mai... de pe l7 succes in rl sper sa nu te mai plimbi ca...ala...cu cortu sa ramai si tu in dark
 

DeletedUser14562

hashysh . te iluminez ... adytu te`a chemat in SNOW cand tu erai in RD sau DACII ca mult te`ai plimbat protejandu`ti coada ... primul lucru ce l`ai facut a fost : l`ai intrebat pe adytu ca relati are SNOW cu TDL . era ** de frica sau batea cineva la usa ?? ... nu fi stupid si posta lucruri de 2 bani ...
 

DeletedUser10572

hashysh . te iluminez ... adytu te`a chemat in SNOW cand tu erai in RD sau DACII ca mult te`ai plimbat protejandu`ti coada ... primul lucru ce l`ai facut a fost : l`ai intrebat pe adytu ca relati are SNOW cu TDL . era ** de frica sau batea cineva la usa ?? ... nu fi stupid si posta lucruri de 2 bani ...
mai om, kiar sa fiu si cel mai fricos jucator de pe server, care e problema ta? ce vrei sa demonstrezi? eu vream sa vin in TDL de cand eram in dacii, cine ma cunoaste mai bine stie, cat despre ce am vorbit cu adytu, ma tenta sa fac parte din acelashi trib cu el pentru ca e un jucator ce nu gasesti prea des, unul dintre aia buni, in tot ceea ce are legatura cu jocul... dar sa lasam asta! acum sa fac si eu o afermatie...
NU VOI PARASI TRIBUL TDL NICI DACA AS FI ULTIMUL MEMBRU AL TRIBULUI INCONJURAT DE DUSMANI!
 

DeletedUser

Hai sa terminam cu balamucul...
Stiti si voi unde se spala rufele:D

Hai sa revenim cu o mica statistica...

Side 1:
Tribes: »TDL«
Players:

Side 2:
Tribes: -dark- DIABLO VIKING ~Fr~
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 289
Tabăra 2: 647
Diferență: 358

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 50
Tabăra 2: 120
Diferență: 70

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,688,247
Tabăra 2: 5,498,960
Diferență: 2,810,713

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 522,510
Tabăra 2: 1,198,985
Diferență: 676,475

image.php
 

DeletedUser13868

prietene razboiul stii de cand a inceput?:) e cumva de 48 de ore/uf...esti in urma
 

DeletedUser

da intradevar frumoasa statistica :rolleyes:, ne-au declarat in data de 15.02 la ora 17:00 urmand ca razboiul sa inceapa pe data de 16.02 la ora 18:00 :rolleyes:

ii felicit, adevarati luptatori cu demnitate si onoare, la cateva minute de la declaratie au si inceput atacurile :cool:, nu au asteptat sa treaba termenul, si aveau si granita blindata, ca ei se pregateau de 1 saptamana de razboi, ce sa le faci, felicitari domnilor pentru statistica, ma mira faptul ca totusi ati pierdut sate :eek: probabil v-au scapat cateva si nu le-ati blindat, fiind atat de multe se intelege :)))))))))))))
 

DeletedUser

hmmm

fratilor razboiul este facut pentru cei cu inima tare...razboiul permite orice si cine loveste primul are mai multe sanse sa il castige...sincer ca si conducatori de trib nu ar trebui sa va ganditi la persoana voastra ca si eu sunt conducator de trib in la M.I.R. insa nu ma gandesc la persoana mea ci doar la colegii mei si cei care sunt in trib...egoismul nu are ce cauta in mintea unui conducator pentru ca nu asa se conduce un trib...un trib nu este format din conducatori ci de oamenii din el si asa ca voi nu v-ati gandit atunci cand ati cerut razboi pentru ca nu voi va pierdeti sate momentan ci ai vostri jucatori ...sincer imi pare rau pentru un trib ca TDL insa degeaba sunt puncte daca nu exista si minte si experienta cat de cat putina...sorry...eu ca si jucator daca am divergente cu anumite triburi nu imi implic tribul ci doar eu...parasesc tribul si ma intorc in el daca am castigat razboiul meu,insa nu fac ca voi sa ii fac si pe altii pe care ii am in trib si care m-au urmat...sincer am un sfat pentru cele patru triburi din alianta All 4 One "Nu acceptati jucatori din TDL la voi ci doar satele lor" iar conducatorilor oferitile umilinta...

asa se face un razboi frumos...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hm

hmm chill ca sincer nu ai habar de ce inseamna principii si ce inseamna ideea jocului si a fi loial anumitor principii...apropo nu fac parte din dark,nici macar academia lor ci din MIR si devotat sunt tribului meu si nimanui altcuiva...cat de stapan,sa stii ca stapanesc si eu la randul meu,si nu este o problema daca cineva imi este superior si il apreciez pentru ca a reusit sa imi fie superior,de catelusi vorbind acum hai sa ne caracterizam unul pe celalalt si daca ai mai mult de jumate de buletin si macar o idee despre ce inseamna un razboi si nu o tatonare inainte de razboi anuntama si pe mine...tot ce fac este sa iti suflu o idee si poate daca versi si o lacrima pentru preaiubitul tau trib ai sa inchizi gura...sincer iti repet eu sunt loial principiilor mele si tribului pe care il conduc doar atat,si daca este sa fie cineva stapanul meu,atunci sa zicem ca stapanul meu este tribul MIR,ceea ce inseamna ca toti membrii tribului meu imi sunt stapani doar pentru ca ceea ce fac eu este pentru trib si nu pentru mine si cu toate astea nu uit si de mine... hmmm vad pe clasament ca ai mai multe sate ca mine ia zimi sincer "in2ition5" cate ai luat prin innobilare interna???ca la agresivitate vad ca nu o duci prea bine... si daca vrei sa vezi cum se duce un razboi cu adevarat uitate la mine la aparare sa vezi ca am avut ceva de furca si sunt totusi in picioare,si ca sa nu mai zic ca am fost in razboi pana acum cu dark insa e mai bine ca aliat pentru simplul fapt ca dark mia dovedit a fi condus de persoane capabile cu care sa stau de vorba si sa dezvolt o idee,pentru ca au habar ce inseamna "fapte si nu vorbe"...uitate la clasament agresivitate si aparare,si la tine si la mine,ok in2ition5? si apoi sa vii sa vorbesti cu mine... Peace Out...
 

DeletedUser

daca am spus ca ai alianta cu dark, e clar ca nu faci parte din dark :eek:, parerea mea, se subintelege:eek:, incredibil dar joc triburile de mult timp :), stiu ce inseamna principii , onoare , demnitate, prietenie si restul...;) ... pot sa fie jucatorii care se axeaza pe aparare:eek: si unii care se axeaza pe atac:eek:, calitatea unui jucator nu sta in cat de agresiv este parerea mea, da recunosc, am innobilari interne, dar am mai multe sate luate de la dusmani decat innobilarile, asa ca nu e cazul sa discutam acest subiect, cred ca este ceva subiectiv, daca tie iti place sa spargi trupe, mie imi place sa iau sate din centru lor, care sunt goale si asa ii slabesc si nici nu pierd trupe, fiecare are tactica lui:cool:, dar terminand cu acest subiect, te rog sa nu mai interveni in acest topic decat daca faci parte din familia celor 4, altfel nu avem nevoie de tine, este destul spam pe aici :D

p.s oricum am mai mult ca agresor decat liderul care te-a invins si pe care il admiri , te cam contrazici singur :)

Rang Porecla Cucerit
1012 Fluidy4Real 1,68 Mio.
275 in2ition5 4,13 Mio.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10561

telebog...vezi-ti de tribul tau si daca ai ceva de spus spunene pe privat...aici avem si noi razboiul nostru..ne tatonam si noi ca de...asa e un razboi..actiune si vorbarie;)...nu cred ca s-a bagat cineva peste tribul tau asa ca te rog sa nu te bagi nici tu peste noi...pastreaza-ti parerile pentru tine...e tot ce te rog ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus