Viking Vs Sfera !

  • Autor subiect DeletedUser14892
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14892

Acesta este un razboi mai vechi un pic intre doua triburi puternice precum Viking si Sfera !
Astept pareri


a41zqx.png


Updated.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14892

Side 1:
Tribes: SFERA SF3RA
Players:

Side 2:
Tribes: VIKING A-VKG
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 150
Tabăra 2: 274
Diferență: 124

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,405,576
Tabăra 2: 2,414,066
Diferență: 1,008,490

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15222

Da, acum ne putem ocupa de prietenii din Sfera si incepem sa culegem "albastrele" :)
 

DeletedUser15142

da dacus asa este...imi place harta..:)) dar totushi ...de cand am plecat eu din k-ul acela numai stiu prea moolte ce mai face k 24...?:) fie ca cei mai buni sa castige si bafta vikingilor..cunosc 80% din trib...dar nu dau nume..(cine sunt eu)
 

DeletedUser8715

Pe ce lume sunt puternice Viking si Sfera?
Post-hunting-ul se face la off-topic, nu aici.
 

DeletedUser

Topicul se numește Viking vs. Sfera , dar problema este că Viking nu apare pe această hartă :eek: .
(Viking face parte dintr-o familie , iar tu ai pus numele la Thread 'Viking vs. Sfera' , deci trebuie să faci tu o hartă cu cele două triburi !)


Succes ambelor tabere .
 

DeletedUser15222

Va salut cu respect,
se pare ca trebuie sa fac niste precizari in privinta acestui "razboi"
1. el este inceput de ff mult timp cca 4 luni de zile, este foarte adevarat ca pe atunci era vorba de triburile Viking si EoG contra tribului Sfera, intre timp EoG-ul nu a putut sa reziste singur in fata a 4 razboaie (TDL, Die,Sfera si Rsq) si a fost "asimilat" in proportie de 80% de catre Viking, un trib mult mai mic dar cu playeri adevarati si cu o pozitie de invidiat pe harta;
2. nu ne regasim pe harta inserata mai sus...simplu..a fost mai usor sa se copieze o harta deja existenta , va promit ca o sa remediez acest "neajuns";
3. nu suntem un trib mare, este foarte adevarat, dar suntem un trib unit cu multi prieteni care ne ajutam si ne respectam in plus ne place sa jucam in echipa.
 

DeletedUser

Pentru Sfera acuma incepe greul,pana acum au avut noroc cu alte razboaie.
 

DeletedUser21870

a avut noroc si cu faptul ca am fost implicati in razboiul cu tdl
 

DeletedUser17004

si tu ai noroc ca vorbesti atat de pe langa subiect incat ai reusit sa enervezi un trib intreg...
sa-mi amintesc cate zile a durat Viking vs Storm? aaa..nici nu stiu daca zile, cred ca ore.

Revenind la subiect...Sfera nu prea are sanse, sincer nici nu ne-am pus pe ei asa de serios. Veti vedea in urmatoarele saptamani cam ce iese de aici.
 

DeletedUser7708

si tu ai noroc ca vorbesti atat de pe langa subiect incat ai reusit sa enervezi un trib intreg...
sa-mi amintesc cate zile a durat Viking vs Storm? aaa..nici nu stiu daca zile, cred ca ore.

Revenind la subiect...Sfera nu prea are sanse, sincer nici nu ne-am pus pe ei asa de serios. Veti vedea in urmatoarele saptamani cam ce iese de aici.

=))
Măi băiatule, ţin să precizez următoarele:
1.Te lauzi că ai scos un trib în care ţineam pe sitter pe ceilalţi? Practic că aţi scos un jucător în zile bune, atacând tot K-ul?
2.Moryoka a hotărât cu mine un PNA. Cum a fost banat, s-a rupt PNA-ul, bineînţeles, am aflat asta de la alţii, după momentul începerii atacurilor.
Şi tu vii şi îmi spui că a fost război? Păi nici măcar atâta n-a fost, că nu l-aţi declarat, aţi atacat pe PNA. Du-te cântă la alte uşi cu războiul VIKING vs. STORM, tu oricum nu ai contribuit. Facem un DS-Lan 1 vs. 1, ce viteză vrei tu şi îţi demonstrez că îţi scot triburile din cap la orice oră din noapte şi zi.
Scuzaţi pentru offtopic, dar intervenţia asta trebuia precizată, vis-a-vis de ce mândrie are dark syryus şi tribul VIKING.
 

DeletedUser

dfa1 pana acum nu ai zis nimik de razboiul "Viking vs Sfera",chiar nimik..esti spammer aici :)

Oricum Sfera o sa aiba o surpriza foarte mare cat de curand ,sper sa nu se lase cu cereri de invitatii in Viking
 

DeletedUser7708

dfa1 pana acum nu ai zis nimik de razboiul "Viking vs Sfera",chiar nimik..esti spammer aici :)

Oricum Sfera o sa aiba o surpriza foarte mare cat de curand ,sper sa nu se lase cu cereri de invitatii in Viking

Eu am prezentat una din tabere. Am fost la subiect. Vă deranjează adevărurile despre voi? Nu-i vina mea, voi v-aţi făcut imaginea asta singuri.
 

DeletedUser21870

Şi tu ai avut noroc...cu satele de barbari...că te rugai de mine să nu te mai atac.

zi zau.te-am intrebat doar de ce ma ataci si asta cand aveam 3 sate iar tu 20.dar esti bun numai de gura,dovada ca ai reusit marea performanta de a face tusa.apropo vreo 5 din satele tale sunt la mine,deci iti inteleg frustrarea.
 

DeletedUser7708

Unde vezi tu frustrarea ? Şi încă o chestie, când m-am înregistrat eu, tu aveai alea 3 sate. Faptul că eu am făcut 20 în timp ce tu ai stat pe tuşă dovedeşte valoarea. Încă ceva, eu am primit câteva zeci de invitaţii de la VIKING, eu am luptat singur acolo, puteam să vin să stau la căldurică, dar eu am venit acolo să mă distrez nu să fac performanţa de pe lume. Pe tine te-au luat VIKING datorită mass-recruiting-ului. Dar stai liniştit, te vor înnobila intern colegii din jur când se vor plictisi, o să vezi tu, nu dau detalii.
Deci de ce aş fi frustrat? Că m-am distrat cu tine? :))
 

DeletedUser21870

si apropo de sate de barbari,se pare ca erai campion la inobilat in zona.ca de,nu aveau trupe in ele .toti la inceput ne-am ridicat din sate de barbari
 

DeletedUser7708

si apropo de sate de barbari,se pare ca erai campion la inobilat in zona.ca de,nu aveau trupe in ele .toti la inceput ne-am ridicat din sate de barbari

Nu ştiu dacă mai găseşti statistica, dar să ştii că în primele 10 sate cucerite, nu cred că a fost unul de barbari...Acum, cu binecuvântarea lui Dumnezeu, ai acordul meu să te întorci la subiectul topicului. Amiiin!
 

DeletedUser15222

Side 1:
Tribes: VIKING
Players:

Side 2:
Tribes: SFERA
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 270
Tabăra 2: 23
Diferență: 247

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 43
Tabăra 2: 5
Diferență: 38

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,160,253
Tabăra 2: 174,294
Diferență: 1,985,959

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 423,135
Tabăra 2: 54,919
Diferență: 368,216

image.php


cam asa arata statistica pe wekendul 28-29 martie 2009
 

DeletedUser15222

dfa.
am o mare rugaminte la tine, este adevarat ca s-a atacat dar nu pe PNA, el a fost rupt de catre Viking cum la fel de adevarat este ca nici eu si nici moryoka nu eram pe joc fiind banati, dar de aici si pina a jigni intreg tribul este cale lunga.

Te respect ca player si imi pare rau ca ai renuntat la lumea 7, insa te rog nu face off-topic aici, unde discutam doar de razboiul Viking contra Sfera.

In ceea ce priveste mass-recruit-ul.. asta face parte din politica fiecarui trib si nu cred ca este un lucru rau atat timp cit iti urmaresti propriile strategii.
In rest sa auzim numai de bine si poate te razgindesti in ceea ce priveste lumea 7.
cu respect dacus100
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus