Viking Vs Sfera !

  • Autor subiect DeletedUser14892
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser15222

dfa1 pana acum nu ai zis nimik de razboiul "Viking vs Sfera",chiar nimik..esti spammer aici :)

Oricum Sfera o sa aiba o surpriza foarte mare cat de curand ,sper sa nu se lase cu cereri de invitatii in Viking

conditiile razboiului stabilite cu ovideanu au fost sunt si raman clare, fara recrutari si cu o pauza de PNA de 7 zile in perioada sarbatorilor Pascale.
 

DeletedUser7708

dfa.
am o mare rugaminte la tine, este adevarat ca s-a atacat dar nu pe PNA, el a fost rupt de catre Viking cum la fel de adevarat este ca nici eu si nici moryoka nu eram pe joc fiind banati, dar de aici si pina a jigni intreg tribul este cale lunga.

Te respect ca player si imi pare rau ca ai renuntat la lumea 7, insa te rog nu face off-topic aici, unde discutam doar de razboiul Viking contra Sfera.

In ceea ce priveste mass-recruit-ul.. asta face parte din politica fiecarui trib si nu cred ca este un lucru rau atat timp cit iti urmaresti propriile strategii.
In rest sa auzim numai de bine si poate te razgindesti in ceea ce priveste lumea 7.
cu respect dacus100
L-aţi rupt, fără să anunţaţi. Nu tu sau Seby, ştim cred că toţi 3 cine. În fine, baftă ambelor tabere, însă VIKING va câştiga pentru că piesele grele stau la margine iar cei slăbuţi înnobilează şi ei intern ce pot.
 

DeletedUser

L-aţi rupt, fără să anunţaţi. Nu tu sau Seby, ştim cred că toţi 3 cine. În fine, baftă ambelor tabere, însă VIKING va câştiga pentru că piesele grele stau la margine iar cei slăbuţi înnobilează şi ei intern ce pot.

PNA-ul a fost rupt din cauza ca tu atacai in continuu academia VIKIN.Ai fost rugat de nenumarate ori sa incetezi dar degeaba.La adapostul acelui PNA te-ai dezvoltat linistit.Iar daca vine vorba de anuntat ruperea PNA-era clar ca va fi rupt odata ce tu continuai atacurile pe academie.Ce pot sa-ti spun e ca ai renuntat mult prea usor,desi nu eram decat 3 playeri care te-am atacat,restul s-au bagat atunci cand au vazut ca incepi sa pierzi sate.

Si sincer nu inteleg de ce n-ai venit la noi cand ai fost invitat,poate o sa aflu vreodata raspunsul...

Cat despre razbi e suficient sa ne uitam la statistica din ultima saptamana ca sa vedem cum merge...rau pentru unii,extrem de bine pentru altii
 

DeletedUser7708

Eu nu aveam PNA cu academia VIKING, prin urmare nu văd de ce m-aş fi oprit.
Plus de asta, eu i-am pus anumite condiţii lui moryoka, cu care el a fost de acord şi se străduia să le atingă, însă aţi stricat voi totul. Vă felicit.
Şi nu au atacat doar 3, au atacat vreo 10, eu fiind singur. Încă o dată, vă felicit. Sunteţi cei mai tari. Fiţi mândri că v-aţi furat căciula, eu vă ajutam şi colegi din VIKING care au şi avut sprijin de la mine şi aş fi devenit şi coleg. Mă înclin în faţa deciziilor voastre.
 

DeletedUser16390

A fost greseala mea DFA1
Te-am bagat la PNA si cu academia si nu te-am anuntat.
Plus de alta nu am fost in acele zile si nu stia nimeni de discutiile noastre.
Daca vrei sa revii in joc sa ma anunti ca am o oferta pt tine :)
Tentanta rau :))
 

DeletedUser

Hai,lasa ce-a fost,nu poti sa zici ca siuatia nu era cel putin ciudata.

Daca e ceea ce cred eu oferta e chiar foarte tentanta!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus