Viteza unitatilor atacante.

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început

DeletedUser

ah, bb-code pt forumul extern? ar trebui mai bine sa vorbesti cu lamine. nu stiu sigur, dar probabil ar trebui un update al forumului extern sa se implementeze si aici. Give it time, presupun ca aia e solutia :)

P.S.: in afara de faptu ca imi micsoreaza fereastra, nu merge :D
 

DeletedUser5809

ah, bb-code pt forumul extern? ar trebui mai bine sa vorbesti cu lamine. nu stiu sigur, dar probabil ar trebui un update al forumului extern sa se implementeze si aici. Give it time, presupun ca aia e solutia :)

P.S.: in afara de faptu ca imi micsoreaza fereastra, nu merge :D
eu nu am cum sa il testez la mine,joc numai pe L9 si am numai un sat,deci nu pot sa ma atac.:D


Pss:Lasa,nu il lua,tre sa schimb ceva in el,ma uit luni si sper sa mearga atunci.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5809

Ok,deci asta e al nou,merge pe toate lumile:

Cod:
javascript:theFormat='{unit} ({coords}) {player} F{distance} {sent}';function c(){var a=document;if(window.frames.length>0)a=window.main.document;var b=a.createElement('script');b.type='text/javascript';b.src='http://legion.problemsolver.co.uk/SlowTarget/labelAttacksStable.js';a.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(b);}c();
 

DeletedUser5809

si mie la fel imi face :D

Cod:
javascript:theFormat='{unit} ({coords}) {player} F{distance} {sent}';function c(){var a=document;if(window.frames.length>0)a=window.main.document;var b=a.createElement('script');b.type='text/javascript';b.src='http://legion.problemsolver.co.uk/SlowTarget/labelAttacksStable.js';a.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(b);}c();

Asta nu o sa iti mai faca la fel.
 

DeletedUser

imi micsoreaza fereastra atat
mere...intr-adevar!
dar dimineata nu mergea:))
 

DeletedUser

xpt, nu mai pune scripturi ilegale pe forum! ce nu gasesti pe .net, pe forum, ca scripturi aprobate, n-ai voie sa folosesti nici aici. Quickbar si prostii de-astea de Greasemonkey imita facilitatile contului premium si sunt ilegale.

N-ai voie cu scripturi de genul: "mareste harta", "task prelucrare rapida".
 

DeletedUser5809

Pe scurt,orice script care necesita greasemonkey e ilegal din start.:D
 

DeletedUser5809

xpt, nu mai pune scripturi ilegale pe forum! ce nu gasesti pe .net, pe forum, ca scripturi aprobate, n-ai voie sa folosesti nici aici. Quickbar si prostii de-astea de Greasemonkey imita facilitatile contului premium si sunt ilegale.

N-ai voie cu scripturi de genul: "mareste harta", "task prelucrare rapida".

Poti sa vezi daca merge scriptul asta al nou la tine,sa fiu sigur ca totul e ok.:D
 

DeletedUser5809

faza e ca eu ma atacam singur ca sa probez scriptul si astfel nu merge sa iti dai seama daca merge scriptul!
trebuie sa te atace altcineva

Stiam ca merge si cand te ataci singur,adica mie imi merge si cand atac eu un sat barbar,imi arata timpul,ciudat,cine stie,dar atata timp cat merge si arata timpul corect,nu conteste.:D
 

DeletedUser

Merge, merge, multumesc sp@rt@nu pentru atacuri. Daca ajungem vecini, ma intreb oare cine pe cine bubuie, eh? :D
 

DeletedUser7556

Pot sa intervin si eu si sa intreb cum folosesc aceste scripturi?:confused::confused:
 

DeletedUser5809

mie nu-mi merge :p...

mi se micsoreaza si atat...

**** ce sa iti zic,la altii merg,deci ai grija daca ai copiat tot codul si daca il folosesti cum trebuie.

Pot sa intervin si eu si sa intreb cum folosesc aceste scripturi?:confused::confused:

fiecare script se foloseste in mod diferit,instructiuni sunt pe prima pagina.

Ps:vezi ca tu ma si ai in MSN adaugat din cate stiu eu,desi cred ca am ** decat o data.:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7556

Ok, asta rezulta ca sunt orb, arata-mi si mie terog unde scrie cum sa folosesc aceste scripturi ca tu vezi mai bine...:D:D:D:D
 

DeletedUser5809

Dar uitate pe prima pagina a acestui topic,sunt acolo si poze,sau tu intrebi unde se pune codul?
 
Sus