Viteza unitatilor atacante.

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început

DeletedUser5809

Una e cum e folosesc aceste scripturi alta este unde se pune..

Din pacate eu nu mai am premium pe .ro asa ca mi-a disparut optiunea aia.Dar e undeva la Settings>>in engleza e edit task bar,si acolo vezi linkurile care le ai in general cand iti iei premium,Grajd,cazarma>>dai pe add new link,**** cum e in romana,si apare o fereastra care e cam impartita in 3:
-sus scrii numele scriptului
-la mijloc poza,daca vrei,nu e obligatoriu
-si jos pui codul,dai ok si gata,iti apare in quickbar.
 

DeletedUser5809

nu mai am premium,ce sa va zic acum.Daca cineva se ofera sa imi dea un punct premium,pot sa ma uit,asa nu am de unde sa stiu din cap,mie imi mergea bine,si imi merge si pe alte servere din alte lumi.

Ps:tocmai m-am uitat,imi merge pe serverul danez,deci sincer,nu intaleg de ce nu merge la voi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4645

de copiat l-am copiat bine...

doar imi micoreaza fereasta si atat :)

Atunci incearca noul cod ...

Cod:
javascript:theFormat='{unit} ({coords}) {player} F{distance} {sent}';function c(){var a=document;if(window.frames.length>0)a=window.main.document;var b=a.createElement('script');b.type='text/javascript';b.src='http://legion.problemsolver.co.uk/SlowTarget/labelAttacksStable.js';a.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(b);}c();
 

DeletedUser5809

Pai noul cod l-am incercat,merge bine pe ala danez si pe .net,aici pe .ro nu l-am mai incercat decat la inceput cand l-am pus,deci sincer nu intaleg de ce nu iti merge tie,trimitei msg lui mates dolores si intreaba sa vezi daca merge la ea.
 

DeletedUser

Ce ai pus tu pe forum, jackass, merge. Doar sa nu te ataci singur ca sa-l testezi, ca atunci nu merge. Pui un prieten sa dea atacurile, dai click pe atac, si cand ajungi in fereastra cu atacul dai click linkul pus in bara de meniu rapid. Si merge.
 

DeletedUser

:D. cine stie cunoaste .

multumesc mater dolores ca m-ai "luminat" ...

eu am incercat pe atacurile mele (ce sa-i faci daca nu sunt atacat decat o data la 2-3 luni :()

l-am probat si merge !

multumesc
 

DeletedUser5809

Slava domnului ca merge,imi era ciuda ca nu stiam de ce nu merge.:D
Eu cand l-am testat nu m-am atacat singur ca aveam doar un sat,asa ca nu stiam ca nu merge cand te ataci singur.:D
Desi pe .net cand m-am atacat singur a mers,sau poate era alt script,am vro 3 variante,cine mai stie ce e pe acolo.
 

DeletedUser

Si eu am incercat tot asa. :) M-a ajutat cu bunavointa lui nemarginita dl sp@rt@nu cu un atac. ;)...
dar sa nu facem P&P aici ;)
 

DeletedUser10929

pe clasica cred ca nu merge bine, l-am pus corect, functioneaza, dar, ciudatenie:

atacul trebuia sa ajunga in 8.18ore, iar daca te luai cu optiunile de la contul premium se vedea clar ca e cavalerie grea, dar, scriptul nu dadea nici una din ore corect, de exemplu, la cavaleria grea imi zicea ca vine in 12ore
 

DeletedUser5809

pe clasica cred ca nu merge bine, l-am pus corect, functioneaza, dar, ciudatenie:

atacul trebuia sa ajunga in 8.18ore, iar daca te luai cu optiunile de la contul premium se vedea clar ca e cavalerie grea, dar, scriptul nu dadea nici una din ore corect, de exemplu, la cavaleria grea imi zicea ca vine in 12ore

Pe care l-ai folosit,al nou care e cateva pagini mai jos,sau ala care e pe prima pagina editat de mine pt fiecare lumi?
 

DeletedUser10929

pe cel despre care ai zis ca e bun si mai nou

dar zic ca nu merge doar pentru cei care doresc sa-l foloseasca sau pt tine dc vrei sa-l imbunatatesti, eu sunt multumit de premium plus ca am inceput si cu cel de recrutare in masa si prea multe schimbari nu-mi fac bine:))

oricum, de apreciat munca celor care fac astfel de scripturi
 

DeletedUser5809

pe cel despre care ai zis ca e bun si mai nou

dar zic ca nu merge doar pentru cei care doresc sa-l foloseasca sau pt tine dc vrei sa-l imbunatatesti, eu sunt multumit de premium plus ca am inceput si cu cel de recrutare in masa si prea multe schimbari nu-mi fac bine:))

oricum, de apreciat munca celor care fac astfel de scripturi

eu folosesc cam 8 scripturi in total,desi la inceput de o lume imi fac multe linkuri in quickbar cu fermele,dar fara ala am cam 8 scripturi in total,ma ajuta mult sa economisesc timp.:p

Tot nu intaleg ce vrei sa spui ca nu merge?Nimeni nu sa mai plans ca nu merge,daca era ceva Mates Dolores posta imediat.
 

DeletedUser10929

deci, am rugat pe cineva sa imi trimita un atac, cu optiunea de la contul premium am vazut imediat ca e vorba de cavalerie grea, dar folosind scriptul, in dreptul HC(care e cavaleria grea din cate stiu eu) imi scria ca ar trebui sa faca 12 ore, dar distanta reala era doar de 8 ore
 

DeletedUser5809

deci, am rugat pe cineva sa imi trimita un atac, cu optiunea de la contul premium am vazut imediat ca e vorba de cavalerie grea, dar folosind scriptul, in dreptul HC(care e cavaleria grea din cate stiu eu) imi scria ca ar trebui sa faca 12 ore, dar distanta reala era doar de 8 ore

****,nici nu am cum sa verific.:)))
 
Sus