W O G vs TRY, TRY*, TRY-A

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Dupa cum v-am spus zilele trecute (din surse sigure adica de pe forumul LS :D), tribul TRY ameninta ca vor declara razboi tribului =nBz=.Dupa indelungi asteptari, iepurasul ne-a adus astazi urmatorul mesaj :

Cam0rra astăzi la ora 13:35
In urma evenimentelor petrecute :


- innobilarea unui jucator din tribul TRY fara acordul tribului;


- presiuni facute asupra tribului LS,cu scopul intrarii in razboi cu tribul TRY;


Toate acestea conculzionand in nerespectarea diplomatiei , declaram razboi tribului =nbz= cat si academiilor acestora.

Incepand de maine 04.10.2009 ora 13:30 acest mesaj intra in vigoare.



Cu deosebita stima conducerea TRY.

bloom92 astăzi la ora 22:13
Cel mai bun sa castige :)

Prin urmare , mi s-a parut corect sa avem si noi un topic mititel al nostru unde ne putem prezenta statisticile,simpatiile cat si antipatiile fata de actualii si viitorii nostri dusmani (de maine :D)
In concluzie, Michel Platini va ureaza multa bafta dragii mei (o sa aveti nevoie:cool:)


May the best tribe win.

LE: Ca sa nu existe intrebari de genul, de ce e facut topicul daca razboiul incepe maine, o sa ofer un raspuns de acum.Nu vrem ca cei din TRY sa dea inapoi ca cei din DS :p.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Urrrraaaa !!!
De maine incepand cu ora 13:00 o sa avem mai multe fermeeeee :X:X:X
 

DeletedUser

Pentru o mai buna viziune a viitorului razboi pun si o statistica.
Side 1:
Tribes: =nBz= =nbz=A
Players:

Side 2:
Tribes: TRY TRY*
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 89
Tabăra 2: 19
Diferență: 70

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 775,875
Tabăra 2: 145,507
Diferență: 630,368

image.php


Si o a doua ca sa nu fim egoisti sa le tinem decat pentru noi.

Side 1:
Tribes: =nBz= =nbz=A
Players:

Side 2:
Tribes: LS LS.a LS.b
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 829
Tabăra 2: 329
Diferență: 500

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7,944,708
Tabăra 2: 2,874,023
Diferență: 5,070,685

image.php
 

DeletedUser

opa :eek: doua triburi aliate s-au ridicat impotriva =nBz=....
cred ca TRY a facut o greseala ca s-au lasat convinsi de cei din LS sa intre in razboi, pentru ca sincer, nu veti avea nicio sansa. asa cum cunosc organizarea LS:D.....nu cred ca v-ati ales aliatii potriviti sa intrati in acest razboi.
 

DeletedUser25653

gabytza17 , scuze ca intervin , faza cu statistica e penala , poate ca tribul TRY s-a organizat mai bine fata de data trecuta si poate ca acuma vor face fata cu brio ...nu te lua dupa statistici vechi ca nu are rost .... O seara placuta Gabitza !
 

DeletedUser

V-as ruga sa pastrati topicul cat mai curat, nu avem nevoie de spam si nici de incurajari.

@Imperial: dragul meu daca s-au organizat mai bine ferice lor, poate o sa avem un adversar redutabil in sfarsit.Noi nu ne plangem de nimic, cred ca ai ajuns sa cunosti unii membrii pentru a-ti putea da seama ca nu dam inapoi niciodata.


PS: Xerex pentru tine numai bataie data viitoare la Piranha :))))
 

DeletedUser

Va mandriti cu o statistica "manarita", ca doar suntem in Ro:
1. TRy nu a avut pana acum razboi cu nbz... si cum jucatorii praduiti de nbz pana acum au fost ametiti care nu se asteptau... ce a fost a fost;
2.Nbz cumpara conturi ... frumos fel de a lupta. de ex, besi a cumparat contul lui gusti macelarul .... de unde a luat pana acum peste 30 de sate : voi asta considerati razboi?

Si cum satele astea au fost luate de vreo 2-3 zile, cred ca este o dovada clara a incalcarii aliantei... ca sa vedeti cum respecta nbz aliantele.

Va reproduc mai jos discutia cu besi; daca vreti, am discutia si cu gusti.

Asa se joaca triburile?!

besi în data de 01.10. la ora 21:07
nu te supara dar as dori sa ma lasati sa iau satele in liniste pt ca i-am cumparat contul asta ca sa nu le sprijin pana le iau , multumesc

radudragos în data de 01.10. la ora 21:30
miscarea e deranjanta...cui crezi ca-i convine?
eu te-as lasa...dar vad ca diplomatia e tare instabila.

besi în data de 01.10. la ora 21:34
tu daca ai fi in locul meu sa platesti ceva si sa nu primesti ce ai face? iar de diplomatie putin imi pasa .
oricum mi-am notat toate satele daca dispare unul vom vedea ce se intampla
la urma urmei sunt satele lui pentru care a muncit el si va rog sa respectati asta
 

DeletedUser26205

Deodata ce at-i declarat razboi, inseamna ca avem voie sa atacam nu?
 

DeletedUser27452

in fine era pusa si o ora acolo de cand incepe razboiu,si trebuia respectata daca aveati bun simt :)
 

DeletedUser

Am incercat sa fim gentlemani... puteam ataca in secunda 2 dupa ce s-a declarat razboi, dar nu am facut-o pana nu s-a implinit ora.
cred ca va cerem prea mult daca vorbim de bun simt...
Nu este o declaratie fata de toti cei din nbz, dar sunteti citiva care ati crescut in umbra unor jucatori buni si nu meritati sa fiti in niciunul din triburile de pe harta.
Speram macar de la nbz ceva mai mult bun-simt...ne-am saturat de cei care nu respecta diplomatia hartii ( si, din pacate, in afara de obrazul fiecaruia, nu exista reguli si nici cineva sa le aplice).
 

DeletedUser

Mai baiatule, tu vorbesti de bun simt?Ti-am mai explicat eu tie cand am schimbat cateva mesaje si imi ziceai ca te doare cand auzi parerea hartii despre tribul vostru.
Nu-mi vorbi tu mie de bun simt, toata lumea stie ce trib aveti cu jucatori perversi.Incerci sa patezi numele =nbz=?Voi sunteti cei fara obraz, cand ati facut o alianta cu LS impotriva noastra.Mai tii minte cand te rugai sa facem alianta si spuneai ca ar fi spre binele nostru sa o facem ca ne ajutati in razboiul cu LS?
Hai te rog, daca ai ceva mai bun de spus in afara de minciuni , ramai si scrie, daca nu te-as ruga sa te intorci de unde ai venit.;)
 

DeletedUser27452

tu te auzi cum vorbesti?parca ai fi XXX XXX nici ala nu ar vorbi cu atata greata si sila...deci daca te crezi superioara dute deschide alt topic si vorbeste cu oameni de seama ta :);)
 

DeletedUser

Am incercat sa fim gentlemani... puteam ataca in secunda 2 dupa ce s-a declarat razboi, dar nu am facut-o pana nu s-a implinit ora.
cred ca va cerem prea mult daca vorbim de bun simt...
Nu este o declaratie fata de toti cei din nbz, dar sunteti citiva care ati crescut in umbra unor jucatori buni si nu meritati sa fiti in niciunul din triburile de pe harta.
Speram macar de la nbz ceva mai mult bun-simt...ne-am saturat de cei care nu respecta diplomatia hartii ( si, din pacate, in afara de obrazul fiecaruia, nu exista reguli si nici cineva sa le aplice).




=nBz= si TRY au facut alianta pentru a scoate LS de pe harta .

TRY apoi a facut alianta cu LS , fara sa ne anunte , iar pe forumu lor comun al conducerii se dezbatea problema razboiului de mai bine de o saptamana .

TRY - Cam0rra în data de 23.09. la ora 03:45 Citat in 2 zile declaram razboi celor din nbz si anunt alianta noastra

TRY - coloratu20 în data de 23.09. la ora 14:31 Citat nu in 2 zile mai asteptam putin cristi


Inca ceva , LS este un trib de ferme .
Noi ne vom indrepta atentia pe frontu cu TRY , asa cum am facut cu DS , si cand spun asta ma refer la defensiva , atac + alte mijloace .

Voi pana acum ati profitat din plin de pozitia excelenta pe care o aveti pe harta , dar sa cam terminat .
 

DeletedUser

Vorbesc cu si despre voi exact cum meritati, nimic mai mult.Topicul e facut de mine, daca nu iti convine realitatea pe care o prezint, poti foarte bine sa nu intri sau daca intri decat citesti si iti vezi de drum.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus