W O G vs TRY, TRY*, TRY-A

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ohh..shut up, citeste inca o data postul meu si apoi sa deschizi gura.Scrie DORMITI, e la plural, stii ce e ala plural nu?Aveti atatia langa mine, eu am luat 2 sate azi de la voi, unde am fost si eu mai aproape.

PS: eu habar nu am sa joc...in mine nu o sa gasesti un adevrsar redutabil, eu am luat sate de la dusmani din greseala, vroiam sa iau intern si sate de barbari ca tine dar am gresit tintele :(

m-ai bine ai cobora nasu' ti-am spus noi 2 discutam pe harta...lasa tu alea 2 sate care le-ai luat de la vreun amarat care probabil e la noi la interne...tot innobilari interne se numesc si alea..sa te lauzi cand cuceresti sate de la mine de exemplu ;p

p.s: poate ma trezesc maine cu sute de atacuri,ce ma mai distrez :)))
 

DeletedUser

Pe privat ai fost Ok,dar aici ai inceput cu "mai baiete" si celelalte... te-am rugat sa precizezi despre cine vorbeai si ai evitat.
Ok, eram si nervos , mi-am cerut scuze si imi cer din nou... au jucat aia ca niste cizme iar...
PS- nu v-am subestimat, si eu m-am saturat de batut cu ferme care ma injura cand le atac... insa faza cu contul cumparat ... putea naiba sa-i ceara sa iasa afara din trib, sa se mute la voi sau mai stiu eu ce... nu sa le ia cat timp era la noi.
 

DeletedUser23963

@doyaru26 si hashysh

va rog frumos, pe autostrazile alea voastre faceti o statie si pe la mine ca am un scor de tot rasul la defensiva
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10572

ati ajuns rau de tot, de cand ati primit declaratia de razboi din partea TRY sau facut zeci de tickete din partea nbz impotriva LS si TRY... asa aveti de gand sa castigati razboiul?
 

DeletedUser

Hai nu dramatiza, noi nu am depus tickete niciodata, ce rost are sa va blocheze?sa nu va putem lua din sate?

PS: dragos imi cer si eu scuze daca am avut un comportament si limbaj cam nepotrivit.
PS2: doyarule , intotdeauna o sa gasiti scuza asta, ba ca sunt inactivi ba dati la inobilare interna bla bla.Atata timp cat le iau/le luam ce conteaza?
 

DeletedUser

ok, acum ca ne-am impacat, trecem pe un ton normal?
haideti baietzi, avem de-a face cu niste doamne/domnisoare, chiar daca le luam satele, macar aici sa fim politicosi!
 

DeletedUser

:))) Si va mai intrebati de ce tonul pe care il folosesc vi se pare ca da dovada de aroganta si superioritate din partea mea:rolleyes:
 

DeletedUser

Stai putin, nu am vrut sa fac misto, crede-ma!
Vorbeam de tine, ca femeie, pt ca sunteti in minoritate pe aici si macar din aceasta cauza ar trebui sa terminam cu atacurile la persoana ( mai mult sau mai putin directe).
Revenind la razboi... se pare ca aveti multe ferme crescute la sanul vostru... ne dati voie noua sa facem curat?
 

DeletedUser

Nu am ajuns sa dezbat eterna discutie femei vs barbati pe forumul unui joc.
Implicarea mea pe acest topic se incheie aici , si cu mare placere va spun ca va astept. :)

PS: in exact 1 ora si 30 de minute mai pierdeti un sat in favoarea mea.Aveti timp sa-l salvati?
 

DeletedUser

In timpul asta noi mai luam inca 3.
Voi credeti ca aveti timp sa le salvati?
 

DeletedUser

Oooops... unul era deja luat...

Side 1:
Tribes: TRY
Players:

Side 2:
Tribes: =nBz=
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 112
Tabăra 2: 74
Diferență: 38

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 1
Diferență: 9

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 966,646
Tabăra 2: 566,726
Diferență: 399,920

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 99,755
Tabăra 2: 9,036
Diferență: 90,719

image.php



Ps- Stiu ca este o situatie provizorie si ca o sa va reveniti... dar deocamdata, asta este situatia, nu istorie.
 

DeletedUser

OPA! Concurenta?
PS- va luati de aia mici? Acum sunt la gradinitza sau la scoala si voi le stricati jucariile?! Oameni rai ce sunteti...
 

DeletedUser25686

Side 1:
Tribes: =nBz= =nbz=A
Players:

Side 2:
Tribes: TRY TRY*
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 14,381
Tabăra 2: 9,394
Diferență: 4,987

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 101
Tabăra 2: 31
Diferență: 70

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 94,736,713
Tabăra 2: 49,535,138
Diferență: 45,201,575

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 876,896
Tabăra 2: 265,170
Diferență: 611,726

image.php



daca nu ma insel asta e varianta completa, nu?
 

DeletedUser

Din cate stiu razboiul nu e din totdeauna, se vede ca lipsesti la circulare

Va lautati ca =nbz= i-a sate de la TRY* ? :)))) sta-ti putin sa mai rad putin :)))


Pai saracii oameni au 20 de sate intre voi si sunt jucatori de 100 si 200k si voi va laudati ce le-ati lut un sat?

Rusinica!!!
 

DeletedUser

E academia ta?Atunci trebuie pusa in statistici oricum ar fi ea.Noi nu ne-am rusinat niciodata de academia pe care o avem.la voi e buna doar sa va sprijine sau cum?Patetic
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus