DeletedUser
ce parere am eu despre triburi cu peste 30 de jucatori si o groaza de veri nepoti frati surori: PHAIL!!! MAI EPIC CA MINE 
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notă: This feature may not be available in some browsers.
stai linistit ca 1.5 nu te tine atit de ocupat , cel putin la inceputul jocului .
Deja 36 de jucatori s-au pitulat dupa zidoare ce facem noi acolo
![]()
Deja 36 de jucatori s-au pitulat dupa zidoare ce facem noi acolo
![]()
va jucati Baba-Oarba...ca va plictisiti![]()