Wall war Thread

DeletedUser

gata mai, ca era vorba de o discutie din trecut, nu din prezent :))...off ce ma fac cu voi ? :D

Simplu te documentezi mai bine :D
nu e nici o diferenta intre trecut si prezent doar ca s-a facut o "resetare" la statistici dar acelas lucru s-a intamplat si in trecut.
Ce nu poti sa-mi dai un reply in care sa iti poti sustine punctul de vedere ?
 

DeletedUser

bre, la inceput pe l11 a existat numai wall, am dreptate? da, este ...apoi au plecat o gramada de jucatori si totusi wall si-a permis sa joace fara nici o diplomatie pana la nivelul in care cel mai mare jucator avea circa 1 milion de pct, e drept ca era devansata de mamutul noi dar clasamentul inamicilor invinsi tot era dominat de wall, pe mine nu ma intereseaza ce e acuma? eu mai devreme vorbeam de domeniul trecutului? si tu esti batut in cap cumva? ce mama naibii, nu am vazut asa ceva pe forumul unei lumi, aici parca trebuie sa cobori cu 2 clase mai jos ca sa te poti face inteles

app: eu am zis ca respect wall pt ca de la inceputul lumii pana acuma s-a mentinut in top , de unde pana unde s-a ajuns pana aici? va place sa aberati intr-una?
 

DeletedUser

Sa inteleg ca nu poti sa fii educat.
daca vrei sa ne jignim pot sa incep si eu...se pare ca tu esti mai batut in cap din moment ce trebuie sa-ti deseneze cineva ca sa intelegi unele lucruri.
Wall nu a fost singurul trib care nu au avut diplomatii majoritatea triburilor au stat foarte mult timp fara diplomatii dar nu inteleg de ce vorbesti daca nu stii ce se intampla in celelalte triburi probabil din lipsa neuronilor...
Tu lauzi un wall care cum sustii si tu ca jucatori vechi sau dus conducerea la fel...etc...adica a fost invins s-a destramat acum are alta conducere si alta "cazemata" deci nu a fost asa bun cum sustii tu...
Acum urmeaza sa vedem cat de bun este noul trib si jucatori noi din el...
 

DeletedUser8266

@airborne nu are rost sa ne batem capu cu asta el nu intelege ca la inceputu unei lumii e de preferat ca diplomatia sa fie redusa cat mai mult posibil daca situatia o permite chiar de tot. Iar Wall a avut alianta cu Lethal cam de la inceput si cu INQ cam la fel...deci nu chiar cu harta rosie...cu toate ca daca jucau cu harta rosie e ceva normal nu ceva anormal....da vorbesc toti neavizati aici....

Daca 1 iti zice ca nu ai dreptate...te mai gandesti , daca iti spun 2 te gandesti ca poate nu ai dreptate , daca iti spun 3 trebuie sa te gandesti serios ca ai o problema, cand iti spun mai multi ca esti pe dinafara inseamna ca chiar esti pe dinafara...
 

DeletedUser11867

oricum nu ai ce face unui om care confunda Avalonul cu Knight of Avalon...sunt cam aceeasi jucatori dar sunt ceva diferente...unul a fost pe l1 si celalat pe l7 unde sa descurcat destul de bine avand in vedere unele lucruri (top10) si pe l15
 

DeletedUser14622

Sa inteleg ca nu poti sa fii educat.
daca vrei sa ne jignim pot sa incep si eu...se pare ca tu esti mai batut in cap din moment ce trebuie sa-ti deseneze cineva ca sa intelegi unele lucruri.
Wall nu a fost singurul trib care nu au avut diplomatii majoritatea triburilor au stat foarte mult timp fara diplomatii dar nu inteleg de ce vorbesti daca nu stii ce se intampla in celelalte triburi probabil din lipsa neuronilor...
Tu lauzi un wall care cum sustii si tu ca jucatori vechi sau dus conducerea la fel...etc...adica a fost invins s-a destramat acum are alta conducere si alta "cazemata" deci nu a fost asa bun cum sustii tu...
Acum urmeaza sa vedem cat de bun este noul trib si jucatori noi din el...

hahahahaha,
cum poti zice asa ceva man?diplomatie ca a wall-ui au avut putine triburi,precum lethal,nu si altele,in rets afirmi ca ai invins pe WALL,tu ma faci sa rad:)
pe cine ai invins tu mai?morile de vant?:)
de unde stii tu ca s-a schimbat conducerea tribului?mai,s-au lasat cativa membrii importanti pot spune si daca imi dai voie ma numesc si eu printre ei,dar asta nu inseamna sa iti atribui tu o victorie,ptr ca din cate vezi,wall "traieste' , rezista pe front,daca vrei sa te incurajezi si sa te imbarbatezi fa-o altfel decat sa iti atribui o victorie necastigata!pfuu,ce rusinos din partea ta!wall inca exista cu multi membrii vechi,atunci cand nu va mai exista numele wall iti poti insusi victoria:)

INDISPONIBILITATEA MEMBRILOR LA TIMPUL NECASAR JOCULUI,NU INSEAMNA VICTORIA CUIVA(doar a unui vre-un las:) )
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sa inteleg ca nu poti sa fii educat.
Wall nu a fost singurul trib care nu au avut diplomatii majoritatea triburilor au stat foarte mult timp fara diplomatii dar nu inteleg de ce vorbesti daca nu stii ce se intampla in celelalte triburi probabil din lipsa neuronilor...

vorbind de prezent,ca asta va place...

din cate stiu:
wall...
vecini:NOI F.,Moh,FUN F.,Lethal,INQ F.,NOA-M F.,v V v, RD, shock (9 vecini)
razboi cu...NOI F.,Moh,FUN F.,NOA-M F.,v V v, RD, shock (7 din care 3 familii)

deci se lupta pe 77,77% din granita

RD...
vecini:GENEZA,Shock,Wall,v V v,wolf (5 vecini)
razboi cu...Wall(1)

deci va luptati cu 20% din granita...

cred ca e o diferenta...

te lauzi cu statistici impotriva a 1/7 din wall...felicitari!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hahahahaha,
cum poti zice asa ceva man?diplomatie ca a wall-ui au avut putine triburi,precum lethal,nu si altele,in rets afirmi ca ai invins pe WALL,tu ma faci sa rad:)
pe cine ai invins tu mai?morile de vant?:)
de unde stii tu ca s-a schimbat conducerea tribului?mai,s-au lasat cativa membrii importanti pot spune si daca imi dai voie ma numesc si eu printre ei,dar asta nu inseamna sa iti atribui tu o victorie,ptr ca din cate vezi,wall "traieste' , rezista pe front,daca vrei sa te incurajezi si sa te imbarbatezi fa-o altfel decat sa iti atribui o victorie necastigata!pfuu,ce rusinos din partea ta!wall inca exista cu multi membrii vechi,atunci cand nu va mai exista numele wall iti poti insusi victoria:)

INDISPONIBILITATEA MEMBRILOR LA TIMPUL NECASAR JOCULUI,NU INSEAMNA VICTORIA CUIVA(doar a unui vre-un las:) )

mistocarel frumos nume sa inteleg ca ti-ai facut descrierea prin el din moment ce vorbesti fara sa cunosti detaliile? aratami si mie unde am spus ca am invins wall-ul nici macar nu avem granita mare cu wall dar trebuia sa ti se vada si numele tau pe aici ca trebuie sa te dai in spectacol un pic sa spui la lume cine ai fost si ce ai facut tu ;)
Daca iti este lene sa citesti forumul mai bine tine-ti gura ca te faci de rusine.Cel putin in fata mea ca ai vorbit fara sa stii ce am scris.
 

DeletedUser

vorbind de prezent,ca asta va place...

RD...
vecini:GENEZA,Shock,Wall,v V v,wolf (5 vecini)
razboi cu...Wall(1)

deci va luptati cu 20% din granita...

cred ca e o diferenta...
Fiecare isi face diplomatiile cum considera si sarbatorile sunt mult mai importante decat triburile pentru cei din RD :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7711

Lasai mistocarel ca doar atat pot si atat ii duce capul .


Ei duc un singur razboi pe 20% din granita [ asta inseamna ca un intreg trib poate sa trimita sprijin pe granita si sa se apere ] si se lauda acum ca vai doamne ce buni is ei . Si pe langa asta se mai si lauda ca ne bat .

Pai in primul rand noobilor wall se bate singur prin lipsa timpului pentru joc a anumitor jucatori si prin lasarea a multor alti jucatori . In al 2 rand nici NOI nici vVv , nici R.D , nici Shock si nici Moh nu ne bate pe noi ci voi ca UN INTREG si nu individual . Noi ducem razboi pe 70% din granita cu NOI , R.D , Shock , vVv , MoH si acum recent incetam si PNA-ul cu NoA ca sa ne distram mai bine si voi veniti si va laudati ca ne bateti ?

Ce sa faca wall cu un trib ca vVv in razboi 1 vs 1 ? Intr-o saptamana game over fara sa ma laud pentru ca sunteti doar GURA si in joc PA .



Asa ca tineti minte , suntem 1 vs 6 din top 10 iar scorul este strans fratilor :



Side 1:
Tribes: Wall
Players:

Side 2:
Tribes: v V v ShOcK NOI NOI. ~R.D.~ MoH
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 70
Tabăra 2: 106
Diferență: 36

image.php
 

DeletedUser14622

omule asta e fraza si afirmatia ta:
adica a fost invins s-a destramat acum are alta conducere si alta "cazemata" deci nu a fost asa bun cum sustii tu...
/QUOTE]

vad ca esti putin nepoliticos si cu nasul pe sus,ti-am pus-o in fata acum ca sa vezi mai bine,in cazul in care scrii si nu stii ce scrii,cat despre jocu meu,lasa pe altii sa vorbeasca,nu tu,nu te consider in masura,deoarece si dupa cum zice nicku airbone,ceva de genu aerian sau nu stiu ce vrei sa zici tu,dar in fine,nu ma intereseaza polemicile cu tine sau altcineva,dar tu nu cunosti wall-ul asa cum il cunosc eu,de aceea ti-am peste nas,ca sa ii vezi lungu' alta data!
 

DeletedUser

omule asta e fraza si afirmatia ta:
adica a fost invins s-a destramat acum are alta conducere si alta "cazemata" deci nu a fost asa bun cum sustii tu...
/QUOTE]

vad ca esti putin nepoliticos si cu nasul pe sus,ti-am pus-o in fata acum ca sa vezi mai bine,in cazul in care scrii si nu stii ce scrii,cat despre jocu meu,lasa pe altii sa vorbeasca,nu tu,nu te consider in masura,deoarece si dupa cum zice nicku airbone,ceva de genu aerian sau nu stiu ce vrei sa zici tu,dar in fine,nu ma intereseaza polemicile cu tine sau altcineva,dar tu nu cunosti wall-ul asa cum il cunosc eu,de aceea ti-am peste nas,ca sa ii vezi lungu' alta data!

Pai daca ai citi toate posturile sunteti aerieni rau de tot....
Nici nu stiti despre ce trib sa mai vorbiti ori de fostul wall ori de cel nou...Cand e vorba de statistici in vederea satelor vorbiti de cel nou cand e vorba de inamici invinsi si cat de buni erati voi si sunteti vorbiti de cel vechi...hotarativa odata
Pana la urma ce ati facut de tot va contraziceti atat ?Ati resetat statisticile sau tribul vechi a fost invins si ati facut altul.
Si citeste si tu topicul tau de mai sus sa vezi ca te-ai contrazis singur in vederea schimbari conduceri.
@metalelf
Lasai mistocarel ca doar atat pot si atat ii duce capul .
esti fan moldovan de-l copii atat ?
Ei duc un singur razboi pe 20% din granita [ asta inseamna ca un intreg trib poate sa trimita sprijin pe granita si sa se apere ] si se lauda acum ca vai doamne ce buni is ei . Si pe langa asta se mai si lauda ca ne bat .
Daca stiati sa vorbiti nu erati in atatea razboaie dar voi nu stiti sa vorbiti cand faceti o diplomatie voi amenintati prima oara ;) asa ca nu te mai vaita ca pana acum doar asta s-a vazut prin postrurile voastre ,vaicareli ca sunteti singuri.
 

DeletedUser7711

:)) Arata'mi mie un singur membru wall care se vaita :)) Doamne ma fereste . Noua ne plac razboaiele , razboaiele sunt singurul nostru tel iar daca mai si rezistam e un castig pentru noi .


Asa ca nu o mai dati in dume ca nimeni din wall nu se vaita ci se bucura .



Poate sa iti confirme si membri care sau lasat , nu mistocarele ? :D
 

DeletedUser14622

airbone aptinete, hahahaha
cat postezi numai prostii spui :))
crezi ca razboaiele sunt din cauza lipsei de diplomatii,ca nu stie cutare sa vorbeasca?:))
mama ce perle poti scoate,sunt razboaie dorite de membrii, man,pe ce lume esti?
pfuu,tu esti genu ala de copil de 18 care e frustat de atmosfera anosta creeata in trib din cauza tensiunii unui razboi,te rog,numai incerca sa intri in polemici cu mine,ma fortezi sa ma cobor la nivelul tau si nu imi place!evita completarea posturilor mele ca sa nu iti mai observ si alte perle!
P.S :vezi ca abia a trecut campania electorala,sunt satul de perle!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@metalelf
Noua ne plac razboaiele , razboaiele sunt singurul nostru tel iar daca mai si rezistam e un castig pentru noi .
De asta vroiati diplomatie cu noi ?De asta ati incercat sa intoarceti alte triburi contra triburilor cu care sunteti in razboi ca va plac razboaiele sau nu prea era situatia roz pentru voi ?ca din cate stiu pierdeati sate pe banda (aaa da aveati o scuza jucatori inactivi :) )


airbone aptinete, hahahaha
cat postezi numai prostii spui :))
chiar daca spun nu sunt asa multe ca ale tale :))
Ti-am cerut o dovada sa-mi arati unde am spus eu ca am batut wall-ul si unde m-am laudat eu ca i-am invins...ca am luat eu sate de la ei ?....tu ce mi-ai adus ?
din cat am vazut nimic...
Daca au spus alti ca am luat sate asta nu inseamna ca am spuso noi sa nu faci diferenta.

PS.V-ati hotarat ce trib va atribuiti pana la urma ori pe cel vechi ori pe cel nou ca vad ca grupat nu vreti sa le luati ca altfel acceptati si dificultatile din cel vechi ca nu pierdeati nimic doar faptul ca renuntati la incapatanarea aia precum voi aveti mereu dreptate.
Tot acolo ramaneti in rang ca nu are nimeni nobili sa va inobileze dar nu prea intelegeti unele chestii logice.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14622

off,off airbone...
mai bine iti ziceai airbomba :)
ptr tine orice explicatie ar fi,ar fi inutila si nu ma mai obosesc:)
 

DeletedUser8266

Am lipsit cateva ore si iar au prins aripi acesti zeii ai jocului.

1- cine a calculat ca multe triburi la inamici = granita mare ...e un prost. Wall cel mult are 40% granita restu aliati

2- Daca va placeau razboaile nu va mai vaitati atat pe forum ca ... vezi "Doamne atat ne mai trebuie un razboi cu v V v"

3- Nu is eu incopetentu care va facut diplomatia ca acu sa plangeti.

4- Eu iam spus lui adrian de 100 de ori vreau sarbatori linistite nu vreau sa rupem PNA-ul ...dar voi astia care sunteti razboinici ...ca nu puteati sa duceti singuri razboiul cu RD , mati amenintat ca daca nu intru in razboi cu RD rupeti pna-ul... Acu descurcativa.

@Mistocarel dute tata pe forumurile unde joci lasane pe noi aici.

p.s. ma scuzati daca am uitat sa raspund la cineva ...da uitasem metalelf nu mai pune v V v la gramada...

aaaa uitasem , noi suntem pe locul 9 ...voi pe 2 ... ar trebui sa nu mai plangeti ca niste copii si sa va vedeti de treaba.


p.p.s. doar gura e de noi metalelf? nu se vede ... noi luam sate ...voi nu . GURA E DE VOI NU DE NOI !
 

DeletedUser14622

imperiul moldav,ca intotdeauna posturi bolnave din partea sa,cu afirmatii fara argumente,nu stiu cand s-a plans wall de razboiae,ca nu le mai pot duce,daca a zis ceva azis,sa va scoata ochii ca sunteti aproape inutile pe triburile,sunteti gramezi de triburi contra a a1-2a triburi!
doar e democratie,si are voie sa posteze chiar daca sunt baliverne,e liber,imperiu moldav,promitem ca vom fi total de acord cu tine de aici incolo ca sa te simti bine de sarbatorile astea:)

succes pe mai departe,daca ciripeai pe cand jucam triburile acum te-ai fi lasat!
 

DeletedUser7711

Doamne iar ai venit ma sa dai dume pe langa subiect ? Nu as avea nimic cu tine atata timp cat ai zice ce e adevarat dar tu tot imi demonstrezi cat de inapt poti sa fii sa scrii asa ceva . Deci sa iti raspund la raspunsurile tale scoase din burta :



1.Uitate pe harta rambo si daca calculezi ai sa vezi ca wall are granita EXACT 77.77% [ asta daca stii sa calculezi ] fara sa pun la calcul granita cu care o vom avea si cu NoA peste 24 de ore


2. "Doamne atat ne mai trebuie un razboi cu v V v" unde ai vazut ca am scris eu sau altcineva din wall asa ceva omule ? Aratami dovada nu o da tu in dume .


3. Tu esti si prost frate . Unde ai vazut ca cineva sa se planga ? :confused: Noua ne place asa de cate ori sa va explic asta ?


4. Ne descurcam chiar foarte bine , daca te'ai uitat la statistica pentru 1 vs 6 o ducem chiar foarte bine .


5. "ar trebui sa nu mai plangeti ca niste copii si sa va vedeti de treaba." . Nu noi ne plangem fratilor , voi va plangeti .


Doamne ce mai puteti sa scoateti pe gura aia ... Auzi ne plangem :)) .... Doamne !!!
 
Sus