Wall war Thread

DeletedUser523

Valeu muica dar v-ati incins rau de tot baieti si mai sunteti amandoi si moldoveni:)eu va sugerez sa mergeti din nou la o bere impreuna si sa va racoriti daca zapada de afara va tine in casa si vi s-au incins creierele de la atata caldura:tare:
sau discutiile dintre voi pe forum sunt planificate la bere ca sa faca deliciul forumistilor?:d
pt methalelf si imperiul moldav;)
 

DeletedUser6110

Valeu muica dar v-ati incins rau de tot baieti si mai sunteti amandoi si moldoveni:)eu va sugerez sa mergeti din nou la o bere impreuna si sa va racoriti daca zapada de afara va tine in casa si vi s-au incins creierele de la atata caldura:tare:
sau discutiile dintre voi pe forum sunt planificate la bere ca sa faca deliciul forumistilor?:d
pt methalelf si imperiul moldav;)

misto:D:D....
 

DeletedUser

Wall un trib de jucatori activi numai ca uni jucatori stricau statisticile....pierdeau sate in favoarea vVv pacat de ei cand au decis sa intre in Wall tribul ala asa de bun ca este pe locul 2...
ge71 Left 16th December 2009 - 13:00 1,471,236
Maxtar Left 15th December 2009 - 10:00 857,237
Care sunt urmatori oare ?
Probabil cand intra in trib un jucator prima oara le aratati unde este
wosschilder38.gif
cand incep sa piarda sate.
Dati ce reply vreti oricum nu ma voi obosi sa va mai raspund ...stim cu toti ca doar cei care nu cunosc imprejurarile va pot crede sau doar sclavi vostri...care nu stiu decat ceea ce voi le spuneti.
Asta e stilul vostru de joc si asa a fost intotdeauna pierzi out...scuze gen inactivi domne...off nu suntem in top...hai mai invitam un jucator....pierde sate nu e panica putem invita altul, in top sa fim.
Lasati scuzele,jignirile si minciunile pentru alti si deschideti ochi la ce sunteti si ce demonstrati.
 

DeletedUser8266

Acu miam dat seama si eu de ce spunea metalelf ca vorbim saptamana care vine...in o saptamana ii da afara pe toti de pe granita ...si nu o sa mai avem granita si o sa fie ... statistica 0 la 0 :))
 

DeletedUser

Wall un trib de jucatori activi numai ca uni jucatori stricau statisticile....pierdeau sate in favoarea vVv pacat de ei cand au decis sa intre in Wall tribul ala asa de bun ca este pe locul 2...
ge71 Left 16th December 2009 - 13:00 1,471,236
Maxtar Left 15th December 2009 - 10:00 857,237
Care sunt urmatori oare ?
Probabil cand intra in trib un jucator prima oara le aratati unde este
wosschilder38.gif
cand incep sa piarda sate.
Dati ce reply vreti oricum nu ma voi obosi sa va mai raspund ...stim cu toti ca doar cei care nu cunosc imprejurarile va pot crede sau doar sclavi vostri...care nu stiu decat ceea ce voi le spuneti.
Asta e stilul vostru de joc si asa a fost intotdeauna pierzi out...scuze gen inactivi domne...off nu suntem in top...hai mai invitam un jucator....pierde sate nu e panica putem invita altul, in top sa fim.
Lasati scuzele,jignirile si minciunile pentru alti si deschideti ochi la ce sunteti si ce demonstrati.

In primu rand, te-as ruga sa vorbesti mai frumos,ca nu esti pe maidan aici. In al-2,lea rand daca nu stii despre ce este vorba,mai bine nu te bagi ! De unde stii tu ce se intampla in interiorul tribului Wall ?

Nici nu stii ce sa intamplat cu ge71,si cu Maxtar , de au fost dati afara. Tot nu inteleg de ce va tot bagati voi, in alcatuirea tribului Wall(care are fronturi aproape pe toate k`uri vecine), cand voi aveti un singur razboi,poate chiar doua, si alea cu triburi de "top", care sunt de pe locurile ' upper than 15 '.

Nu rezolvati nimic cu remarcile astea de doi lei, cum ca esti un jucator slab,un conducator si mai slab,bine frate,daca esti tu mai bun,fati un trib,si ajungi si tu pe locul 2 , si mai important, mentinete pe acel loc , aa , am uitat.. voi sunteti pe locul 5 si va credeti mari jucatori, zmei care stiu jocul si poate sa'si bata joc de orice vrea.
 

DeletedUser8266

Eu nu am vrut sa pun mesaju ...da cand am vazut cine vorbeste in numele Wall pe forum...am ramas stupefiat.... mai exact.

arit0NNN în data de 15.12. la ora 19:24
Salut,am dat si eu 2-3 mesaje la cativa membri ai tribului tau, ca sa`mi furnizeze 2-3 informatii legate de conducerea tribului,si am aflat ca tu esti recrutorul tribului.

Se poate sa stam de vorba ?

Imperiul Moldav în data de 15.12. la ora 20:31
Normal :) is un pic mai mult decat recrutor :D

Dar spune cu ce te pot ajuta ?

p.s. scuze de intarziere :D

arit0NNN în data de 15.12. la ora 20:39
nu`i nimic.

acuma imi cer eu scuze.. am un meci de counter :)

caut un invite in tribul [ally]v V v[/ally],daca se poate,si am inteles , ca tu te ocupi de asa ceva.

Imperiul Moldav în data de 15.12. la ora 20:40
Da ma ocup si de asta ... :)

Dar mai exact tot nu am inteles...cu ce te pot ajuta?

arit0NNN în data de 15.12. la ora 20:52
o invitatie in trib :))

Imperiul Moldav în data de 15.12. la ora 20:54
Esti doar tu ? sau mai sunt si alti ?

arit0NNN în data de 15.12. la ora 21:01
as mai vrea sa aduc inca 3 maxim,bineinteles daca se poate

p.s. mesajele mai continuau ...dar cred ca se intelege destul de clar...
 

DeletedUser

@arit0NNN presimt ca trebuia sa taci ....tocmai ai dovedit ca habar nu ai despre ce vorbesti....de cand sunt eu pe locul 5 si de cand sunt eu in vVv ca stiam ca nu m-am mutat:|
1.Daca vorbesc despre realizarile unui trib asta nu inseamna ca fac parte din el...
2.Nu te-a facut nimeni sclav doar te-ai simtit ....
3.Nu sunt in vVv daca te uitai un pic pe harta nu era greu sa-ti dai seama....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@arit0NNN presimt ca trebuia sa taci ....tocmai ai dovedit ca habar nu ai despre ce vorbesti....de cand sunt eu pe locul 5 si de cand sunt eu in vVv ca stiam ca nu m-am mutat:|
1.Daca vorbesc despre realizarile unui trib asta nu inseamna ca fac parte din el...
2.Nu te-a facut nimeni sclav doar te-ai simtit ....
3.Nu sunt in vVv daca te uitai un pic pe harta nu era greu sa-ti dai seama....

Daca te-ai fi uitat in top la triburi, nici RD`ul nici vvv-ul nu este pe locul 5 ,era un apropo,si nu vorbeam neaparat doar de tine.

Imperiu,nu ma tine sufletul,dar as pune si eu convorbirea cu adrian,cand am vorbit despre acele mesaje pe care ti leam trimis,nu cred ca era nevoie sa pui acele mesaje pe forum(normal ca dovedeste cat de **** esti si de las,ca sa zic asa).

Airborne daca teai simtit jignit/a nu trebuia, nu am vrut sa jignesc pe nimeni, vroiam sa spun doar un adevar,cum ca va bagati ca niste **** in **** , cand voi nu aveti nicio treaba cu acest joc(nu spun ca eu sunt un zmeu),dar va legati de unii jucatori,de parca aveti 10 ani de triburile si voi sunteti buricul tuturor k`urilor.
 

DeletedUser8266

@aritONNN am pus acel mesaj doar ca sa iti demonstrez cat de patetic esti sa aperi un trib din care tu singur vrei sa fugi.


In rest ... esti comic dar...nu mai posta aici ca te faci de ras.

p.s. daca nu postai aici si dadeai in stanga si in dreapta nu aveam nimic cu tine.(nici acu nam )
 

DeletedUser

Nu se leaga nimeni de nimeni doar se demonstreaza contrariu la ce sustine conducerea voastra...daca erai mai atent vedeai ca tot s-a sustinut ca wall-ul veci era un trib de inactivi uite ca s-a facut unul de activi si se intampla acelas lucru ca in cel vechi jucatori care pierd sate pleaca sau sunt concediati.
Ce este asa de greu sa recunoasteti ca nu sunteti asa de zmei cum va credeti...?
Este pe locul 2 bravo lor dar daca tot ati ajuns acolo prin invitatii in functie de puncte suportati consecintele si atunci cand jucatori incep sa le piarda ca sunt destule sate si nu se strica asa rau statistica....200-300 sate pe langa 9000 nici nu se simte oricum in cateva zile vine alt jucator si il inlocuieste...stii bine ca ma poti contrazice cat vrei dar cine se uita pe statisticile tribului Wall mai atent nu poate sa te creada.
 

DeletedUser5456

Nu crezi ca este normal sa se faca invitati noi pentru a inlocui jucatori care se lasa?
Nu suntem singurul trib care pierde sate. Probleme legate de inactivi sunt peste tot.
Parerea mea este ca nu pleaca din trib decat cei care trebuie sa plece:)
 

DeletedUser8266

@AdrianBrutus nu vreau sa ma contrez si cu tine , dar nu e corect ce spui.

1- la voi se fac invitati dupa puncte nu dupa activitate,cunoasterea jocului,pozitionare.

2- nu chiar toti avem probleme cu inactivi ... probabil is unu din putini care am cam rezolvat problema de mult timp.

3- da pleaca din trib cei ce trebuie sa plece...adica cei ce strica statistica.

Adrian cred ca stim amandoi clar ce se intampla si nu are rost sa ne mintim.
 

DeletedUser

@Adrian-esti singurul care a raspuns cat se poate de scurt si fara jigniri la adresa jucatorilor si ai incercat sa te apropii cat mai mult de adevar prin "ocolisuri" ,ti-ai sustinut puctul de vedere cand ai avut dreptate sau nu ai postat atunci cand nu puteai sa dai alt inteles adevarului -Felicitari !
Dar daca se lasau de buna voie intelegeam dar ei sunt fortati prin inobilare sa se lase...
Un jucator nu se hotaraste peste noapte sa se lase decat atunci cand vede ca nu face fata si daca incerci sa-mi spui ca stiai ca vrea sa se lase si vroia asta sa o faca de mult timp iti spun ca trebuia sa-l vad in Wall ? ca acolo sunt jucatori aia de "duzina" cum ati spus chiar voi si nu mai avea discutii cu cei de pe langa el sa plece sau nu in alte triburi inainte sa fie atacat...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5456

in fine...
mie imi place cum decurg treburile in joc. Nu vreau sa intru in polemici pe tema asta.:)(sigur or sa ma contrazica multi aici dar asta nu o sa imi schimbe cu nimic punctul de vedere.)
Pentru dusmani din joc, bafta in continuare si sarbatori fericite, acelasi lucru si pentru aliati si restul jucatorilor;)


airborne stii sah? sau doar kickboxing?
21.gif
 

DeletedUser

@aritONNN am pus acel mesaj doar ca sa iti demonstrez cat de patetic esti sa aperi un trib din care tu singur vrei sa fugi.


In rest ... esti comic dar...nu mai posta aici ca te faci de ras.

p.s. daca nu postai aici si dadeai in stanga si in dreapta nu aveam nimic cu tine.(nici acu nam )



esti sigur ca asta vroiam sa fac ? Cum zice adrian, se pare ca mai mult ne contrazicem aici.. nu are rost sa mai continuam.
 

DeletedUser7711

Hai sa va lamuresc capurile alea goale dar care va laudati ca sunt pline .


1. Maxtar a fost dat afara deoarece era incuiat de 5 zile => ca nu aveam ce sa fac cu el .


2.ge71 a fost dat afara pentru ca eu de 5 zile ma rugam de el sa imi dea o lista simpla cu sate pe care sa i le blindez . Am asteptat 5 zile si el tot inca nu imi dadea replay . Ce vrei sa fac cu el ? Sa il tin pe post de ... ?


Deci ei nu au fost dati afara din trib ca aratam eu negativ la statistici . Ma pis pe ele de statistici , eu joc sa ma distrez si chiar asta fac cu voi .
 

DeletedUser8266

Ai dreaq astia din v V v .... iau sate si de la jucatori blocati ...pfff cum draq fac?

Click sa vezi si tu :))

Si ge71....saracu nu primeste deloc sprijin... are el asa prin sate cate 50.000... 70.000 din fiecare ca are ferme mari.

p.s. nu imi spune ca are multe sate si is trupele lui ....ca trupele astea au aparut dupa ce lam curatat pe mai toate satele.

Nu incerca sa ne mai ei de prosti sa ne minti ca nu merge... stim cum e situatia stiti si voi...scuzanduva doar va penibilizati.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7711

Frate eu tie ti'am mai zis odata , tu zici doar ce crezi , ce banuesti dar nu ai nici cea mai mica idee ce se intampla cu adevarat . Si eu as putea acum sa zic ca tu stai siter la 5 din trib cu care ataci , te aperi si etc dar eu doar te banui si nu stiu daca e adevarat sau nu ce zic .
 

DeletedUser8266

Nu nu nu ... stai ca confundam... la tine is banuieli la mine is lucruri concrete.

Tiam zis ca de la maxtar si gabiana nu jucati corect.... vam anuntat si vam depus tiket iar imediat au fost blocati.

Tu ai zis ca e blocat de 5 zile maxtar eu tiam aratat ca a pierdut sate in 4 din ultimele 5 zile.

Cat despre sittere :))) nu e nici o smecherie sa ai un trib adevarat ...cu jucatori care joaca, nu un trib de fatada cu 40 de jucatori si 25 de sittere.

As putea sa mai continui da nu cred ca mai are rost ...
 
Ultima editare de un moderator:
Sus