Wall war Thread

DeletedUser7711

Tu in primul rand esti iremediabil . Cum sa zici ca tu stii mai bine ce se intampla in tribul MEU mai bine ca mine ?


In fine nu mai are rost sa scriu ca in primul rand nu am cui . Toti sunteti din aceasi mama parca , spuneti pe forum ceva dar fara sa aveti si dovezi in ale le sustine . Spuneti doar ca sa nu scrieti si voi ceva pe forum azi .
 

DeletedUser8266

Nu ca stim mai bine ....stii si tu la fel de bine...da nu vrei sa zici.


Eu am prezentat dovezi la ce am sustinut sau nu vezi bine? tot ce am sustinut a fost pe baza de dovezi.

Deci sa iti repet ...am zis ca jucati incorect de pe conturile lui Maxtar si Gabiana , si miati cerut dovezi , apoi au fost blocati amandoi.

Ai zis ca maxtar e blocat de 5 zile , si eu tiam aratat ca el pierde sate deci nu e blocat.

Ai zis ca ge71 "nu a vrut" sa iti dea satele unde are nevoie de sprijin , si eu tiam spus (am rapoarte) ca are sprijin in sate ...dupa ce lam curatat...deci nu is trupele lui is trupele la altu.


Acu ce dovada ai tu sa sustii ce spui tu? sau sa ma contrezi pe mine?

Tu in schimb tot ce ai spus e doar ....ca sa spui ceva
 

DeletedUser11867

nu stiu ce tot va bateti atata...e clar ca wall e unul din cele mai puternice de pe l11...in schimb are o diplomatie varza pt nivelul acesta...si asta il costa...parerea mea e ca daca lear lua pe rand doar cateva triburi iar putea fata...eu ma intreb cat mai rezista cu diplomatia asta...
 

DeletedUser7711

Facem fata pana cand ne vom plictisi sau din alte motive ne vom lasa . De asta se si cheama jocul [original] tribalwars -> razboiul triburilor si nu tribalhugs .


O sa rezistam 1 luna , 2 luni cine stie dar in acest timp ne vom face treaba si cu bune si cu rele .



Cand vom disparea nu isi vor aminti ca uite NOI sau MoH sau vVv sau Shock ne'au batut ci "bai ne'au trebuit 7 ca sa ii scoatem pana la urma" si oricat ar spune ei acum ca vai ce mare si tare sunt ei , eu ii asigur ca orice razboi wall vs 1 noi eram cei invingatori .[poate la egalitate cu Shock , singur trib competend de a ne face fata pe care il vad acum pe L11 ] iar cei care cred contrariu sunt doar nebuni si prea infumurati sa recunoasca ceva vizibil .



Cu ce te ajuta pe tine ca tribul tau ajunge departe prin diplomatie si cand ti se ivesc 2 , 3 razboaie pe front se da disband ? Mai bine iti calesti jucatorii de "mici" . Cine rezista e bun , cine nu face fata e eject .


Asa ca baieti , sarbatori fericite si ne mai auzim la anul .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8266

@methalelf :))))))))))))))) crede ca e singurur care are mai multe razboaie :))

Eu am avut granita de jur imprejurul tribului...cerc , da nu am fost asa plangacios ca tine...ca Domnle is 7-10 ...100... nu , iam distrus pe toti... si am remodelat granita cum am dorit. Tu niciodata nu ai avut asa granita ...si acu un flintic de granita pe o parte si un flintic pe o parte...si domnle ce te mai plangi de parca cine stie ce sa intamplat.


p.s. toti cand iau bataie se plictisesc.


Inca ceva ca uitam... si ai dovezi la ce spui? sau is doar banuieli?aaaa is doar banuileli...
Atunci nu mai vorbi...ai zis ca doar daca ai dovezi e bine sa vorbesti...deci tu cum nai..niciodata.

Taci.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11867

Facem fata pana cand ne vom plictisi sau din alte motive ne vom lasa . De asta se si cheama jocul [original] tribalwars -> razboiul triburilor si nu tribalhugs .


O sa rezistam 1 luna , 2 luni cine stie dar in acest timp ne vom face treaba si cu bune si cu rele .



Cand vom disparea nu isi vor aminti ca uite NOI sau MoH sau vVv sau Shock ne'au batut ci "bai ne'au trebuit 7 ca sa ii scoatem pana la urma" si oricat ar spune ei acum ca vai ce mare si tare sunt ei , eu ii asigur ca orice razboi wall vs 1 noi eram cei invingatori .[poate la egalitate cu Shock , singur trib competend de a ne face fata pe care il vad acum pe L11 ] iar cei care cred contrariu sunt doar nebuni si prea infumurati sa recunoasca ceva vizibil .



Cu ce te ajuta pe tine ca tribul tau ajunge departe prin diplomatie si cand ti se ivesc 2 , 3 razboaie pe front se da disband ? Mai bine iti calesti jucatorii de "mici" . Cine rezista e bun , cine nu face fata e eject .


Asa ca baieti , sarbatori fericite si ne mai auzim la anul .



si ce faci te duci pe alta lume si o iei de la inceput??pe mine ma pluctiseste partea cu inceputul...asa ca stratgia tribului meu e sa aiba atatea razboie incat sa nu se streseze membrii...sa joace din placere...si avem razboie...daca am avea mai mute razboaie ar trebuie sa va includem si pe voi la dusmani ca ne stati in cale :))
 

DeletedUser7711

@methalelf :))))))))))))))) crede ca e singurur care are mai multe razboaie :))

Eu am avut granita de jur imprejurul tribului...cerc , da nu am fost asa plangacios ca tine...ca Domnle is 7-10 ...100... nu , iam distrus pe toti... si am remodelat granita cum am dorit. Tu niciodata nu ai avut asa granita ...si acu un flintic de granita pe o parte si un flintic pe o parte...si domnle ce te mai plangi de parca cine stie ce sa intamplat.


p.s. toti cand iau bataie se plictisesc.


Inca ceva ca uitam... si ai dovezi la ce spui? sau is doar banuieli?aaaa is doar banuileli...
Atunci nu mai vorbi...ai zis ca doar daca ai dovezi e bine sa vorbesti...deci tu cum nai..niciodata.

Taci.




Copilu nu compara razboaiele tale cu triburi de locul 500 si razboaiele tribului wall cu triburi din top 10 ok ? Si nu eu am intrat dupa 2 zile pe server ca sa scap de mijloc , ca daca erai langa noi de la inceput acum nici nu mai vorbeai .

Si am avut si noi razboaie pe toata granita , cand tribul era locul 1 , pe la 2 milioane de puncte tribul , aveam razboi cu INQ , elite , str8 , gods [si astea erau in top 20 atunci] . Deci stai tu linistit ca nu numai tu ai fost zeul :))



p.s. eu sus ti'am zis de prezent . Vorba ta "nu trai din amintiri" .
 

DeletedUser8266

Deci hai sa ne lamurim... ce triburi is alea... str8?:))) gods?:))))) elite?????? in al 2 lea rand ... cand aveam granita de jur imprejur noi deabia intrasem in Top 20 (adica pe locu 20)si ne bateam cu SR ca de exemplu trib care era pe locu...3-4 , -=PH=- trib tot de top 20 ... etc.

Acu ne batem tot asa cu Wall care e pe 2 si cu INQ care a fost pe 3-4 dar cu ajutoru nostru e in picaj liber.

p.s. in prezent noi ne batem cu astia mari si ii batem...tu ei bataie...cand o sa castigi atunci sa mai scrii .



Si uitasem , nu mai MINTI lethal = aliatu de la inceputu lumi... deci nu ai avut niciodata granita de jur imprejur, in NORD ai avut aliat.


p.p.s. Eu nu tiam spus ca am incercat sa scap de centru:)) eu am jucat numai pe centru pana acu ... sa nimerit acu sa intram dupa o saptamana sau 2 pe l11...asa sa intamplat ca sa intram pe o lume si cum nu era nici una ce trebuia deschisa..si asta nu incepuse de mult...am intrat aici.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7711

Deci hai sa ne lamurim... ce triburi is alea... str8?:))) gods?:))))) elite?????? in al 2 lea rand ... cand aveam granita de jur imprejur noi deabia intrasem in Top 20 (adica pe locu 20)si ne bateam cu SR ca de exemplu trib care era pe locu...3-4 , -=PH=- trib tot de top 20 ... etc.

Acu ne batem tot asa cu Wall care e pe 2 si cu INQ care a fost pe 3-4 dar cu ajutoru nostru e in picaj liber.

p.s. in prezent noi ne batem cu astia mari si ii batem...tu ei bataie...cand o sa castigi atunci sa mai scrii .



Si uitasem , nu mai MINTI lethal = aliatu de la inceputu lumi... deci nu ai avut niciodata granita de jur imprejur, in NORD ai avut aliat.


p.p.s. Eu nu tiam spus ca am incercat sa scap de centru:)) eu am jucat numai pe centru pana acu ... sa nimerit acu sa intram dupa o saptamana sau 2 pe l11...asa sa intamplat ca sa intram pe o lume si cum nu era nici una ce trebuia deschisa..si asta nu incepuse de mult...am intrat aici.



Tu pe vremea aia iti faceai lancii cand wall se batea cu triburile alea , si daca ai sti putin din istoria L11 ai sti cine erau triburile alea [la inceput ] . Lethal nu a fost de la inceputul lumii aliatul nostru , nici macar nu aveam granita cu ei .


Acum nu te mai bati cu INQ ci te bati doar cu noi , dar daca wall nu avea razboi cu NOI , moh , shock etc etc nu aveai tu curajul nici sa imi scrii ca ma uitam urat la tine dupa aia si iti era teama sa nu iti fur jucariile .
 

DeletedUser5456

nu stiu ce tot va bateti atata...e clar ca wall e unul din cele mai puternice de pe l11...in schimb are o diplomatie varza pt nivelul acesta...si asta il costa...parerea mea e ca daca lear lua pe rand doar cateva triburi iar putea fata...eu ma intreb cat mai rezista cu diplomatia asta...

hai sa grabim unpic pasu. Cred ca o rupem si cu Lethal.
 

DeletedUser8266

Da ... imi dau seama ce mari triburi erau daca au disparut in primele zile :))) se vede ce experienta ai... in primele saptamani se perinda multe triburi in top... dupa o vreme se stabilizeaza topul...nu la inceput cand seara esti pe 1 si dimineata pe 40.

SI iar esti plangacios ca ai multe razboaie? tu in afara sa te plangi mai stii sa faci ceva pentru tribu tau?...na ca daca tot tiai pus la semnatura "Lider Wall L11" :))))) ce plangacios laudaros =))))))))))))))


p.s. Si ca mia zis metalelf ...gata nu ma mai bat cu INQ o sa cer pace :)))) cum sa mai iau sate de la ei daca Leederu wall mia cerut sa nu ma mai bat cu ei ? ...gata nu mai luam de azi pace.


Side 1:
Tribes: v V v
Players:

Side 2:
Tribes: ~INQ~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 1
Diferență: 24

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 270,812
Tabăra 2: 10,531
Diferență: 260,281

image.php
 

DeletedUser7711

Tu tot nu intelegi nimic .


1. Acele razboaie le'am avut cand tribul avea 2-3 mil puncte nu in primele saptamani .

2. De cate ori vrei sa iti zic ca nu ma plang si nici nu am de ce . Arata'mi mie un post in care ma plang daca tot esti tare in gura . Asta e kkt pe langa ce am jucat eu pe alte lumi . Nu se intampla nimic , avem si noi 200 de atacuri maxim pe granita si vai buni sunteti voi ati dat 100 de atacuri . Pai eu aveam mii de atacuri nu 100 dar nu stau eu sa iti explic cu ce se mananca jocul asta . Si sa stii si tu , .ro e poate de x50 ori mai slab ca tw [w1 - w14] .

3. Ce aveti voi cu INQ nu se cheama razboi , 1 - 2 jucatori amarati pe granita . Ce razboi interesant mama , mama .

4. Nu te mai lauda ca ai avut tu razboi cu SR , cu SR voi nici macar nu ati miscat pe ront si te mai si lauzi ca vai doamne ai batut SR ceea ce mi se pare jalnic .
 

DeletedUser8266

:)))esti penibil :))

1- acele triburi erau triburi vai de capu lor...bravo leati batut ..intreaba pe cineva pe .ro cunoaste triburile alea?:)))

2- daca nu te plangi de ce tot bagi aceasi placa "daca aveam numai cu voi razboi" ... Cu noi nu aveti atacuri cu miile din mai multe motive :

a) nu sunteti la dusmani la noi ...deci noi ne dezvoltam normal.
b) e perioada sarbatorilor ...jocam relaxati
c)de ce sa te strofoci cu triburile slabe?

3- ca nu mai sunt decat 2-3 jucatori aici ...suntem noi "vinovati" si cu atat mai mult...ca is mai putini , is mai usor de sprijiniti.

4- nu ma laud iti spuneam cu SR ,si spre deosebire de voi ... noi luam sate de la SR voi pierdeati ...deabia cand am inceput noi sa le luam vro 500 de sate si deacu cadea ...ati inceput sa luati sate...defapt voi nici nu aveati granita cu ei ...era adrian si inca 1 jucator pe granita:)))) asa ca ciocu mic si joc de glezne ca te faci de ras si tu si marele trib pe forum.

p.s. vrei statisticile? ca le am =)))
 

DeletedUser7711

Tu esti un pic distrus


1. Eu acolo doar ti'am dat un exemplu la ceea ce ai postat tu ca te bateai pe toate granitele ca in Rambo 6

2. Care placa frate ? Eu doar ti'am zis un adevar si nu am zis de tribul tau . Daca orice trib era 1 vs 1 contra wall noi eram invingatori . Asta nu inseamna ca ma plang .

3. Pai ala nu e razboi cu 2 oameni


4. methalelf: am o simpla curiozitate ... de ce sa destramat SR la acea vreme ?

"X : poi faza era ca paisan nu se mai interesa atata de trib ...ulise la fel , multi erau pe sitter , deci cam de aici a inceput totul ...eu eram sitter pe toata granita , 9 conturi mari in granita cu wall cum crezi ca faceam fata daca erau toti atacati atunci, atunci am zis ca vin la voi cu cativa juc si ca nu au decat sa se descurce si asa au plecat fiecare unde au vaz cu ochii .

methalelf: ma enerveaza imperiu moldav pe forum ca se lauda el ca a batut SR

X: nu a batut nik niciodata , ii doar parerea lui, ** de acasa daca vrei ca is la munca si treb sa plec ."


Vezi mai cap sec ca nu tu ai batut SR deci degeaba te lauzi ca ai luat tu 500 de sate . Poate ai luat , dupa ce Sr se destramase si ai ciugulit si tu ce a mai ramas .
 

DeletedUser8266

1- am mai spus doar tie ti se pare anormal ... LA INCEPUTU JOCULUI ,E NORMAL SI DE PREFERAT SA AI GRANITA TOATA ROSIE. eu doar iti spuneam ca toata lumea a avut ...nu ca eram eu rambo.

2- Iar aceasi placa... daca,,, tu stii ca daca castigam si eu la lotto acu nu ne mai certam? dar ....ramne acest DACA ...

Daca metalelf nu era asa mincinos,laudaros si plangacios....recunostea ce spun eu.

3- Hai ma lasi ...ca doar deacu nu o sa plang INQ

4- Minte scurta...nu tiam spus ca eu am toate meritele...am spus ca noi am pus mult mai mult umraru ca voi.

uite ca sa iti improspatezi memoria uitate la theardul "Razboaie" si ai sa vezi cum *noob* a pus statisticile cum luati bataie.

apoi uitate la theardul ~~SR~~ v.s. NoA-M .... si ia vezi acolo ....

Side 1:
Tribes: NoA-M2
Players:

Side 2:
Tribes: ~~SR~~ ~SR.A~ ~SR.J~ ~SR.U~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 321
Tabăra 2: 131
Diferență: 190


cum?eeee ce vorbesc eu ca noi luam bataie de la ei :))) ce a facut paisan? inactiv? zii lui paisan ca eu jucam la wakimono...cand dadea el cate 200 de atacuri pe 1 sat si nu lua nimic... am mai auzit povestea asta cu inactivi... si zii si lui hantzu cand juca el la vampirasu si dadea cu sutele de atacuri pe dimiscai fara rezultat...tot eu eram :)))

ia cate sate a luat wall? 30? 50?:))))

p.s. pentru necunascatori NoA-M2 = v V v
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: NoA-M2
Players:

Side 2:
Tribes: ~~SR~~ ~SR.A~ ~SR.J~ ~SR.U~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 321
Tabăra 2: 131
Diferență: 190

daca ai fi pus si tu doar contra SR , mai mergea.. dar asa, iti dau seama ca aia din academii,erau praf..
 

DeletedUser8266

Nu am prea multe doar contra lor...da poti sa te uiti si tu acolo la theardul ala sa vezi mai exact.... din astea

Tribes: NoA-M2
Players:

Side 2:
Tribes: ~~SR~~
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 1
Diferență: 19

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 190,866
Tabăra 2: 9,699
Diferență: 181,167

image.php



p.s. nu e noua....da am puso pentru cei ce vorbesc fara sa stie.

Acu putem vorbi de prezent credca...dupa ce am lamurit trecutu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7711

Prezent :


Side 1:
Tribes: Wall
Players:

Side 2:
Tribes: v V v NOI NOI. MoH ShOcK ~R.D.~
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 12
Diferență: 7

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 50,130
Tabăra 2: 124,902
Diferență: 74,772

image.php
 
Sus