Wall war Thread

DeletedUser

@metalelft ai dreptate contul a parasit tribul dar asta nu inseamna ca a fost bogdan cel care l-a parasit poate sa fie si sitter-ul...imi e foarte greu sa cred ca el a iesit de buna voie cand vedea ca este atacat...si stia ca pierde sate ...

Side 1:
Tribes: ~R.D.~
Players:

Side 2:
Tribes:
Players: bogdan florin84

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 44
Tabăra 2: 0
Diferență: 44

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 459,474
Tabăra 2: 0
Diferență: 459,474

image.php


Si ajung iar la acelas post ....
Wall un trib de jucatori activi numai ca uni jucatori stricau statisticile....pierdeau sate in favoarea vVv pacat de ei cand au decis sa intre in Wall tribul ala asa de bun ca este pe locul 2...
ge71 Left 16th December 2009 - 13:00 1,471,236
Maxtar Left 15th December 2009 - 10:00 857,237
Care sunt urmatori oare ?
Probabil cand intra in trib un jucator prima oara le aratati unde este
wosschilder38.gif
cand incep sa piarda sate.
Care sunt urmatori oare ? uite care au urmat....

bogdan florin84 Left 20th December 2009 - 22:00 1,342,068
dresoru28 Left 17th December 2009 - 16:00 767,753
 
Ultima editare de un moderator:

Zgubea

member
Scor reacție
0
@Zgubea nu vreau sa ma bag in discutia voastra ...da nu ti se pare normal ca sa iei multe sate cand pleci dintr=o tabara in alta si sa iei pe multi prin surprindere? ... poate sa ii prinzi si cu satele goale...cred ca o statistica de dupa vro 3 zile dupa ce ai plecat , e mai realista :D

Ai dreptate. Poftim, dupa o saptamana:
Side 1:
Tribes: NOI NOI.
Players:

Side 2:
Tribes:
Players: Zgubea

Timeframe: 14/12/2009 00:00:00la21/12/2009 12:49:21

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11
Tabăra 2: 10
Diferență: 1

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 106,047
Tabăra 2: 98,746
Diferență: 7,301

image.php


Eu zic ca nu e rau pentru "inamicul public numarul 1" . Pana acum, unul singur dintre ei pare ca stie sa joace. Dar sa vedem rezultatul.

sa nu uitam de la cine ai luat tu satele alea, nu are rost sa-l iei in calcul pe vali caruia i-a murit tatal si tu il atacai :MAD:

Imi pare rau de pierderea lui Vali, i-am spus-o si lui pe PM imediat ce am aflat. Nu aveam de unde sa stiu de problemele lui, altfel nu as fi atacat.
In fine, eu as pune si satele alea. Eu m-am razboit cu exov87, nu cu Vali. O parte din timp a avut sitter, deci nu stiu cat conteaza problemele personale.
 
Ultima editare:

DeletedUser7711

Side 1:
Tribes: Wall
Players:

Side 2:
Tribes: NOI NOI. v V v ~R.D.~ MoH ShOcK
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 18
Diferență: 5

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 133,189
Tabăra 2: 171,355
Diferență: 38,166

image.php
 

DeletedUser8266

E gluma asta? =))))))))

1- nu impresionezi pe nimeni cu propaganda asta ieftina,

2- asteapta sa ajungem iar granita in granita...ca daca ai dat jucatori de pe granita afara e normal ca sa nu se mai ia sate :)))


p.s. sa schimbe cineva numele la topic in.... "O gluma pe zi de metalelf" :))))))))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Fa o statistica cu bogdan florin84 , dresoru28 si ge71 :))=)) Asa poate iti mai revii si tu :))
 

DeletedUser

=)))
Bun si Zgubea :)))
Mai au rost comentariile ?
Daca feceam ce ai facut tu,stateam pitit,nu mai scoteam capul pe extern de rusine.Ce ai facut tu,a fost cea mai josnica miscare facuta de un jucator pe triburile.ro
 

Zgubea

member
Scor reacție
0
=)))
Bun si Zgubea :)))
Mai au rost comentariile ?
Daca feceam ce ai facut tu,stateam pitit,nu mai scoteam capul pe extern de rusine.Ce ai facut tu,a fost cea mai josnica miscare facuta de un jucator pe triburile.ro

:)
Ma flatezi. Am invatat cateva lucruri de la VOI dar, oricat as incerca, nu cred ca o sa reusesc sa va depasesc in josnicie.
 

DeletedUser8715

Ceva bere m-a facut sa postez din nou pe forumul extern al lumii 11.
Am renuntat intr-un mod nu tocmai placut la contul preluat in Lethal, pentru ca dorinta de a juca triburi nu mi-a revenit. Cu ocazia asta, vreau sa imi cer scuze fostilor mei colegi.
Insa nu asta e scopul postului meu. Ca simplu cititor ocazional al acestui forum, am urmarit lumea 11. Au aparut "jucatori" noi, cu pretentii de elitisti. Imperiul moldav, cine erai tu si tribul tau cand methalelf si wall isi faceau jocul cum voiau ei pe L11? Ati fost vreo 3 triburi a cate 60-70 de jucatori, v-ati innobilat intern unii pe altii si acum emiteti pretentii. In locul vostru m-as simti flatat ca am ocazia sa lupt contra Wall, desi nu mai sunt jucatorii care erau candva.
Faptul ca voi puneti mare baza pe statistici il determina pe methalelf sa intre in jocul vostru si duca razboiul dupa acest criteriu. Un razboi ajuta mult un trib, cerne jucatorii pentru urmatoarele razboaie, pe care Wall-ul cu siguranta va avea ocazia sa le duca, pe cand voi veti astepta alta lume.

In alta ordine de idei, am fost intrebat, chiar telefonic:confused:, de fuziunea Lethal-ului cu Shock. E problema conducerii actuale aceasta decizie. Timp nu mai era pentru nici un membru al conducerii, deci cred ca este cea mai buna decizie. Prophettul are experienta necesara pentru a folosi la maximum aptitudinile fostilor membri Lethal.

Cu aceasta ocazie urez un Craciun fericit tuturor membrilor lumii 11, atat fosti colegi si aliati, cat si adversari.
 

DeletedUser8266

Mai teddy patrascu ... eu am spus si ma repet nu suntem un trib elitist si nu am pretentia sa fim considerati ... nici nu suntem un trib creat numai din jucatori buni de la inceput... noi am inceput usor de jos si pe parcurs am luat jucatori buni in trib...am mai avut un mic razboi ...ca sa cernem si noi jucatori :)) apoi au mai venit vro 2 ...iar un razboi etc etc.

Unde eram noi pe locu ...300 poate... dar cu toate ca multi li se pare o mare smecherie sa strangi 30-50 jucatori buni sa incepi o lume pe locu 1-5 si sa termini acolo... mie mi se pare mult mai geu sa intri doar cam cate 2-3 membri buni intr-un trib (Da am ramas 3 triburi NoA-M, NoA-M2=v V v, NoA-E) cu 2-3 saptamani "intarziere" si sa duci 2 din 3 triburi in top 10.... de pe locu....2000 parca asta era locul care il aveam cand am intrat ca trib.

Si eu nici nu vreau sa fiu asa onorat sa ma bage ...Wall in seama :)))) cum am si spus daca nu ma baga in seama ei nu ii bag nici eu ...

Asa ca fa bine si nu mai scrie si dute si beati teddy-le de dimineata...
 

DeletedUser7711

Mai moldave trebuie sa intelegi ca nici Wall nu a inceput lumea 11 de pe locul 1 . La inceput , in prima saptamana nici macar top 20 nu am apucat . Deci si noi am inceput de pe locul 2000 si am urcat incet . Eu nu cunosteam pe nimeni deci eram exact in situatia voastra asa ca nu mai baga motivul ala "am muncit sa urcam de pe locul 2000" . La fel si noi , la fel toate triburile .

Tribul Wall va ureaza Sarbatori fericite tot ce va doriti si uitati de ura , rivalitate macar de sarbatori .



Sa aveti un an nou plin de bucurii .
 

DeletedUser8266

Sarbatori fericite ... cu toate ca vam mai urat odata dimineata in circulara :D


Nu e asa metalelf si stim amandoi ... la voi sa pus pe forum facem un trib nou bla bla bla ... cand a a inceput lumea aveati deja membri ... stiati cam cine e bun cine nu... etc ...

In fine nu conteaza asta ...ce nu a inteles teddy e ca eu nu vreau ca v V v sa apara aici in stataistici... nu cum a inteles el ca eu vreau sa imi fac publicitate:))) ... (nu de alta da nu cred ca miar folosi la nimic..la spam miam spus parerea despre asta)... poate el nu a citit discutiile dar cam despre asta a fost vorba...
 

DeletedUser7711

Aici gresesti moldav , a fost pus pe forum Bla Bla Bla , dar eu nu cunosteam pe nimeni , si doar cativa se cunosteau intre ei . Nu am mai jucat pe nici o alta lume inpreuna , nu cunosteam pe nimeni , eram un ZERO .


Dar hai sa nu ne certam acum , hai sa ne distram si sa ne simtim bine de sarbatori . :smile:
 

DeletedUser8266

Ok ... sa ne distram....

p.s. nu ma pot abtine :)) stiu tu nu ... da iurka e si el unu din fosti conducatori wal nu? cunostea si el a adunat
 

DeletedUser7711

Nu , doar eu am fost singurul conducator wall . Si nu el a adus toti jucatori [desi parca a adus si el dar foarte putini iar el parca a fost adus de setzel ] multi au venit citind postul pe forum .
 

DeletedUser8266

In fine...oricum ar fi au fost membri adusi de la inceput ... da sa trecem peste asta sa ne tihneasca si noua sarbatorile :)))
 

DeletedUser8715

Mai teddy patrascu ... eu am spus si ma repet nu suntem un trib elitist si nu am pretentia sa fim considerati ... nici nu suntem un trib creat numai din jucatori buni de la inceput... noi am inceput usor de jos si pe parcurs am luat jucatori buni in trib...am mai avut un mic razboi ...ca sa cernem si noi jucatori :)) apoi au mai venit vro 2 ...iar un razboi etc etc.

Unde eram noi pe locu ...300 poate... dar cu toate ca multi li se pare o mare smecherie sa strangi 30-50 jucatori buni sa incepi o lume pe locu 1-5 si sa termini acolo... mie mi se pare mult mai geu sa intri doar cam cate 2-3 membri buni intr-un trib (Da am ramas 3 triburi NoA-M, NoA-M2=v V v, NoA-E) cu 2-3 saptamani "intarziere" si sa duci 2 din 3 triburi in top 10.... de pe locu....2000 parca asta era locul care il aveam cand am intrat ca trib.

Si eu nici nu vreau sa fiu asa onorat sa ma bage ...Wall in seama :)))) cum am si spus daca nu ma baga in seama ei nu ii bag nici eu ...

Asa ca fa bine si nu mai scrie si dute si beati teddy-le de dimineata...

Teddy imi zic noobii care raman fara argumente (vezi stranutelu).
Da, e usor sa strangi 30-50 de jucatori buni, dar nu incepi lumea pe locul 1-5 si in niciun caz nu o termini acolo. Care sunt 2-3 jucatori buni la tine in trib? Tu?
Ce este la voi in trib se numeste mass-recruit si apoi innobilat intern unii pe altii, ma poti contrazice?
In fine, vrei sa-ti faci reclama sau nu vrei sa-ti faci, e problema ta, dar nu-ti vei face pe seama mea.

Inca o data, iti urez Craciun fericit.
O seara placuta tuturor.
 

DeletedUser8266

Pe seama ta? da tu ai fi vro vedeta si eu vro unu care ieri am intrat prima oara pe joc/forum si vreau sa imi fac reclama?:))))

Bine cu toate ca eu nici acu nu am inteles la ce iti foloseste asta... cum iam mai explicat la cineva ...la spam acolo de ce nu ineleg cu ce te ajuta


Da... eu ,ce nu par? nu is ... pro player... elitist sau altfel cum vor sa para alti... nu exceptional ori foarte bun, da nici nu joc de ieri sa fiu noob, nu stiu cat ai tu teddy da cam de cand a aparut serveru joc...(cu o intarziere de o saptamana...2 )


Cat despre ce zici tu acolo cu ce e la mine in trib.... inseamna ca ai jucat degeaba jocu asta.

p.s. nu am avut onoarea... tu cine esti? sa stiu si eu cu ce mare vedeta stau de vorba.
 
Sus