Wall war Thread

DeletedUser8266

Iar propaganda ieftina ?:))) Continua sa te minti singur ca iti merge bine... ca in realitate nu te va ajuta cu nimic.

Side 1:
Tribes: v V v
Players:

Side 2:
Tribes: Wall
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 35
Tabăra 2: 3
Diferență: 32

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 363,407
Tabăra 2: 31,088
Diferență: 332,319

image.php



Sau mai exact ... si cu jucatori care iati dat afara ca pierdeau sate...

Side 1:
Tribes: v V v
Players:

Side 2:
Tribes: Wall
Players: Maxtar ge71 dresoru28

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 76
Tabăra 2: 3
Diferență: 73

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 771,595
Tabăra 2: 31,088
Diferență: 740,507

image.php




Cand vom ajunge la tine si vei pierde sate ce vei face???
 

DeletedUser7711

Puteam sa ma jur ca apari :))


Frate esti socat la cap ? :))


Care propaganda ieftina ? Tu esti prost tare omule . Am schimbat eu statisticile ca sa fie propaganda ieftina ? Am postat eu ceva neadevarat ?

Veziti acolo in coltul hartii de tribusorul tau micut si taci din gura .
 

DeletedUser8266

1- ai grija cum vorbesti ...

2- da ai schimbat statisticile dand afara pe cei ce pierd sate

3- eu imi vad de micutu meu trib atat timp cat tu iti vezi de "maretu" tau trib si nu imi bagi tribu la gramada ca sa dai tu bine in statistica

p.s. nu stiu cine tia bagat in cap ca tribul Wall e o mare smecherie de tot te mandresti si lauzi cu el :))

din 1000 de oameni de pe triburile.ro care nu joaca pe l11 ...cred ca 2-3 au auzit de wall =)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7711

1. Cum sa nu vorbesc asa cand tu esti singurul jucator care zice doar baliverne si mai si crede in ele . Tu esti singurul care postezi pe langa subiect . Daca ai vazut , thread-ul se cheama "Wall war" si nu "wall vs vVv" deci mi se pare normal sa pun totul la gramada .


2. Acei jucatori nu au fost dati afara ca pierdeau sate ci pentru ca au incalcat o regula interna

3. Ti'am explicat la nr. 1 ce si cum


Aratami mie un post unde m'am laudat cu el , eu doar am pus statistica la zi ORBULE . Eu nu vreau sa ma fac cunoscut sau tribul .


Daca mai ai un pic de minte in capul ala cu siguranta nu vei mai posta dupa mine ... dar eu cred contrariul ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8266

1- ce spun eu e realitate ce se vede .. pui razboaiele separat sau nu ne pui si pe noi ...e simplu

2- acu ceva timp spuneai ca 1 e blocat si ca 1 nu stiu ce are:)) pana la urma sau facut 3 ...si acu sa schimbat de ce iai dat afara:)))

Unde te lauzi?:)) pai cand spui ce trib tare si mare e Wall si ce mic si vai de capu meu e v V v atunci te lauzi... sa mai spun de semnatura?:))))) ar fi ceva sa vedem la toti care au triburi asa semnatura =)))))))))
 

DeletedUser7711

1. Esti socat la cap .

2. Esti de x2 socat la cap .

Ramai cu parerile astea ... Daca ai ajuns sa te legi si de semnatura ... doamne ... ce socat poti fi . Te roade invidia pana la ultimul os , ma mir de cum nu ti'ai bagat unghia gat pana acum sa te vedem si la PROtv .


Facand o comparatie intre posturile mele si ale tale , tot ce reieste este ca TU esti ala care vrei sa arati ce mare si tare e vVv , ca nea luat 30 de sate intr-o saptamana [hai 60 cu tot cu aia care i'am dat afara] si ce mare zeu esti tu ca castigi acest razboi [asta doar in capul tau sec , ca tu imi iei mie 40 de sate , dar eu iau inapoi 80 de pe alte granite .]
 

DeletedUser8266

:))) Eu chiar nu vreau deloc sa arat....nu pun statistici aici cu v V v atat timp cat nici tu nu pui.

Tiam mai spus nu vreau sa ne bagi in seama... lasane pe noi asa mici la margine nu ne mai baga in statisticile tale.

p.s. Mor de invidie ca nu conduc si eu un trib asa elitist =)))))))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser

Prezent :


Side 1:
Tribes: Wall
Players:

Side 2:
Tribes: v V v NOI NOI. MoH ShOcK ~R.D.~
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 12
Diferență: 7

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 50,130
Tabăra 2: 124,902
Diferență: 74,772

image.php


mergi pe gard ca sperii pestii, satele luate de wall sunt cele luate de Adrianbrutus de la thebass ( un jucator de 13 ani parca care a avut max 250,000 pvt)
 

DeletedUser

Doamneee...fugiti lume buna ca a intrat iar analfabetul triburilor pe extern cu postari.S-a umflat ficatul in el de cand a intrat tradatorul Zgubea la ei si i-a mai ridicat cateva pozitii.
Ia priviti voi ce frumos scrie el :
1. Esti socat la cap .

2. Esti de x2 socat la cap .

ca castigi acest razboi

Pai mai retardel,de cate ori sa-ti spun treaba aia cu ciorna ?
Iar ai inceput sa te faci de ras pe aici ?
Mars si plimba cercul ,nu te mai da rotund pe aici ca oricum esti paralel limba romana,esti paralel cu triburile,esti paralel cu tot.Singurul lucru la care te prcepi este sa faci lumea sa rada cu prostia ta.
 

DeletedUser

Ia priviti voi ce frumos scrie el :


Pai mai retardel,de cate ori sa-ti spun treaba aia cu ciorna ?
Iar ai inceput sa te faci de ras pe aici ?
Mars si plimba cercul ,nu te mai da rotund pe aici ca oricum esti paralel limba romana,esti paralel cu triburile,esti paralel cu tot.Singurul lucru la care te prcepi este sa faci lumea sa rada cu prostia ta.

esti tare.

Voi chiar nu observati numele acestui Thread ? Una doua, veniti voi si faceti spam aici,de parca nu aveti ce face acasa in fata calculatorului,decat sa spuneti baliverne pe forum.
 

DeletedUser7711

Mai rambo orice om face greseli , ai stat geana pe posturile mele pana ai gasit o greseala si hop ai sarit si tu pe forum "ia uite frate ce analfabet" ... Vezi ca nu ai strans inca baliga la curu' vacii , dupa ce faci curat iti dau voie sa postezi din nou.


p.s la tine nu te uiti ce analfabet esti ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

bogdan florin84 felicitari trebuia concediat si el sunteti jalnici.....
 

DeletedUser

Iubire scumpa,devi penibil.Incerci sa dai in mine cu replicile mele si asta-ti scoate prostia in evidenta.
Ideea cu ciorna o scoatem,nu mai tine,pentru ca tu te crezi destept si atunci cand iti citesti tampeniile pe ciorna :))
Oricum sa sti ca nu incerc sa te descurajez sa postezi aici,pentru ca cand esti tu aici ma distrez tare mult =))
Am incercat sa scriu pe limba ta ca sa ma intelegi :))
 

DeletedUser7711

Martinezu inca nu ai terminat deci nu inteleg ce cauti pe forum .

Iar pentru toti ceilalti pupacei care tot ma pupa in F**D :

20.12.
20:45 bogdan florin84 a părăsit tribul.


Airbone , jalnicule , nu mai posta aiurea fara sa te interesezi mai intai.
 

Zgubea

member
Scor reacție
0
a inceput sa piarda sate zgubea, afara cu el :d

HA! Eu cred ca inca e buna statistica in favoarea mea, mai ales daca tinem cont de faptul ca sunt doua triburi contra unui jucator.

Side 1:
Tribes: NOI NOI.
Players:

Side 2:
Tribes:
Players: Zgubea

Timeframe: 07/12/2009 04:00:00la21/12/2009 08:08:55

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14
Tabăra 2: 42
Diferență: 28

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 137,506
Tabăra 2: 429,694
Diferență: 292,188

image.php
 

DeletedUser

HA! Eu cred ca inca e buna statistica in favoarea mea, mai ales daca tinem cont de faptul ca sunt doua triburi contra unui jucator.

Side 1:
Tribes: NOI NOI.
Players:

Side 2:
Tribes:
Players: Zgubea

Timeframe: 07/12/2009 04:00:00la21/12/2009 08:08:55

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14
Tabăra 2: 42
Diferență: 28

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 137,506
Tabăra 2: 429,694
Diferență: 292,188

image.php

sa nu uitam de la cine ai luat tu satele alea, nu are rost sa-l iei in calcul pe vali caruia i-a murit tatal si tu il atacai :MAD:
 

DeletedUser8266

@Zgubea nu vreau sa ma bag in discutia voastra ...da nu ti se pare normal ca sa iei multe sate cand pleci dintr=o tabara in alta si sa iei pe multi prin surprindere? ... poate sa ii prinzi si cu satele goale...cred ca o statistica de dupa vro 3 zile dupa ce ai plecat , e mai realista :D
 
Sus