Wall war Thread

DeletedUser14435

din moment ce numarul total de membri al triburilor dusmane este de aproape 1100, va rugam sa aveti rabdare !
 

DeletedUser

am inteles ca nu au reusit sa ii ia satele unui player si au fost concediati

adevarat?
 

DeletedUser7711

Cum ma sa ii dau afara ca nu au luat sate :eek:



Nu , nu e adevarat . Sunt departe de nucleul tribului si put si simplu am dizolvat nucleele pe alte continente . ZZZ ce aberatii :eek:
 

DeletedUser9453

doamne cate aberatii se aud pe afara ... fratilor nu mai credeti tot ce se spune .. nu tot ce zboara se mananca :p .....


appp achillie2008 .... ce ziceai de statistica aia ???
 

DeletedUser14435

Doamne da sunteti mai rai ca niste ţaţe (a nu se intelege gresit :D), de unde atata barfa ? :p
 

DeletedUser9453

invidia shark .. sunt iinvidiosi si asteapta o cadere a wall-ului ca sa zica apoi "ha ha ... v-am zis ca sunteti slabi .. ca nu sunteti buni !!!" ... dar noi stim ca lucrul asta nu se va intampla niciodata .. sau cel putin nu prea curand ... mai ales acum ca luptam sub un alt drapel :D .. pentru care te felicit !!!
 

DeletedUser

doamne cate aberatii se aud pe afara ... fratilor nu mai credeti tot ce se spune .. nu tot ce zboara se mananca :p .....


appp achillie2008 .... ce ziceai de statistica aia ???

Pai statistica aia a disparut odata cu ajutorul tau care mi-l ai oferit ca sa dizolv TEG...:D:rolleyes:
 

DeletedUser9453

nu e vina mea ca GENERAUL defensiv al vostru a scos in lupta ultima arma ca sa scape .... aceea de a imi da sitter crezand ca eu sunt vre-un noob si o sa ma arunc sa accept sitterul doar ca sa nu il mai pot ataca timp de 24 de ore ... asa k i-am luat satele si apoi am acceptat sitterul pe care el uitase sa il mai retraga ...
 

DeletedUser

nu e vina mea ca GENERAUL defensiv al vostru a scos in lupta ultima arma ca sa scape .... aceea de a imi da sitter crezand ca eu sunt vre-un noob si o sa ma arunc sa accept sitterul doar ca sa nu il mai pot ataca timp de 24 de ore ... asa k i-am luat satele si apoi am acceptat sitterul pe care el uitase sa il mai retraga ...

da asta e si doar i-am zis noobului ala sa nu iti lase sitter mai mult de 20 de secunde dar ala ti-a lasat toata noaptea...

Si totusi va tot aud pe aici ca va bateti voi contra toate triburile dar totusi cum de apare la voi la diplomatie Lethal aliatii....parca voi singuri va bateati contra toata lumea...Acum prevad ca o sa veniti cu afirmatii de genul:ca nu va intersectati prea mult cu Lethal si totusi viitor rezerva o intersectie si mai mare...:confused::eek:
 

DeletedUser7711

Alianta cu Lethal e de la inceputul lumii ... si uita'te si tu putin pe harta sa vezi cat ne intersectam noi si sincer iti zic ca momentan Lethal nu ne ajuta cu nimic .


Deci da , pot sa zic ca suntem vs ALL .
 

DeletedUser14336

Deci ca sa fim intelesi,tribul wall nu va pica decat daca se vor lasa cativa jucatori de baza din trib,pana atunci isi vor domina ca de obicei razboaiele in care se afla,scurt si la subiect!
 

DeletedUser

Alianta cu Lethal e de la inceputul lumii ... si uita'te si tu putin pe harta sa vezi cat ne intersectam noi si sincer iti zic ca momentan Lethal nu ne ajuta cu nimic .


Deci da , pot sa zic ca suntem vs ALL .

Alianța cu Lethal , vă ține mulți jucători fără probleme în N-E .
Alianța cu Wall ne asigură liniște în partea de S-E .

Dacă această aliață nu ar fi fost produsă , Wall ar fi avut mari probleme în zona noastră , deoarece Lethal nu este ~~SR~~ .Colegii din Wall știu cam cum atacă Lethal , și ce stil de joc au .
Alianța cu Wall , cred că din trib doar pe theory [l-a început] , și pe mine pe parcurs m-a ajutat . ( Pe mine m-a ajutat cu liniștea bunului prieten 71iy sau Albert , cât și pe ei reciproc )


Momentan cele 2 triburi nu au colaborat de "vai doamne" , această alianță până acuma s-ar putea compara cu un PNA .
Prinvind aliața , cred că de acuma cele 2 triburi vor colabora mai mult , deoarece diplomația încet încet începe să coincidă .
 

DeletedUser7711

Alianța cu Lethal , vă ține mulți jucători fără probleme în N-E .


Nu ai dreptate , intreabal pe prietenul tau 71iy :)


Dacă această aliață nu ar fi fost produsă , Wall ar fi avut mari probleme în zona noastră , deoarece Lethal nu este ~~SR~~ .Colegii din Wall știu cam cum atacă Lethal , și ce stil de joc au .
Alianța cu Wall , cred că din trib doar pe theory [l-a început] , și pe mine pe parcurs m-a ajutat . ( Pe mine m-a ajutat cu liniștea bunului prieten 71iy sau Albert , cât și pe ei reciproc )


Daca alianta nu se producea desigur ca Wall avea probleme in Nord dar si voi aveati probleme in Sud ;)



Prinvind aliața , cred că de acuma cele 2 triburi vor colabora mai mult , deoarece diplomația încet încet începe să coincidă .


Aici ai dreptate.
 
Sus