WANTED vs 3-A & S~LW [ Unleashed Hell ]

DeletedUser

A fost greseala mea aici i mi-o asum, trebuia sa fi atacat COA impreuna cu wanted cand mi-a fost facuta propunerea... Oricum nu se mai repeta, ce a fost a fost, ce va fi va fi.
 

DeletedUser18590

... atacand COA nu cred ca ati fi evitat un razboi cu WANTED ... scoaterea COA la margine ar fi fost un razboi prea mic pt. doua triburi ca 3A si WANTED
 

DeletedUser

De fapt ati facut mai multe greseli : ne-ati refuzat pe noi cand v-am propus sa atacam Wanted-ul :) si apoi ati refuzat Wanted-ul sa ne atacati pe noi :)
de ce atatea greseli?nu stiu
 

DeletedUser18554

E tare sa fii asa mic si toti sa te curteze, nu? :))

3-A ar trebui sa nu se planga ca au si ei ceva actiune nu numai innobilari interne ;) si acum daca se sperie de COA...mai mare rusinea...sunt buni..insa sunt mititei...

Respect unora din COA :)
 

DeletedUser

mici, mari, mai conteaza ? avem o granita frumoasa si o sa ne jucam frumos...

decizia a fost luata de majoritate, asa cum trebuie intre amici. nici macar n-a contat ca liderul (mama, ce tare ma simt ! parca-s la gradinita) era de parere opusa. asa au vrut jucatorii, asta s-a decis.

dondon, titone, (ca doar de voi stiu ca si conducatori), daca-l ascultati pe hector acum vreo 2 luni si aveati ceva viziune, eram demult de partea voastra in razboiul asta. dar ati dat din colt in colt si ati preferat sa stati deoparte, desi cunoscand-ul pe Aliat mai bine decat mine trebuia sa va imaginati ca asta ar fi fost urmatoarea lui miscare.

din pacate, indiferent daca va place sau nu, de miercuri o sa inceapa si atacurile intre noi. avem experienta asta, stim cu cine ne luptam. ca de obicei, sunt unii jucatori excelenti si care merita respect ca si oameni, si altii care doar vad oportunitatile. succese tuturor !

let's rock :)

BR,
S
 

DeletedUser

bafta COA! sa aveti un razboi frumos, sa ramaneti impreuna pana la capat!
 

DeletedUser

ce e ghosty nu iti da nobilii la secunda. mie mi-a dat:D

si mie mi-a dat la secunda doar ca 1 nobil si 50 topoare sau ceva asemanator il poti omora fara probleme :p oricum un nobil era de ajuns sa-i omori ca sa numai ieie satu :)) apropo felicitari tribului b-a pentru dezordinea care s-a creat in 3-a =))) =)))
 

DeletedUser

nu stiu cata dezordine s-a facut in urma acestui mic joc de copii,trimisul mesajelor...era la mintea cocosului de unde veneau mesajele...dar in fine..."felicitari"..
 

DeletedUser

dar te-ai atacat vad cand ti-am zis ca e penibil saracul...in asa hal a ajuns de la cate atacuri a primit...cerseste si el pe la toti sprijin...ca voi nu-i mai trimite-ti deloc.
nu-l mai lasati sa se chinuie...ajutati-l ca noi ne-am facut mila de el.

nici o frica avem noi grija sa-l sprijinim pe bachus
 

DeletedUser20840

aaa
da saracul :))
a pierdut tot ce are :(

offf

nu-i mai trimite nimeni asa-i
ei bine , acum stai linistit este sprijinit si de noi si de alte triburi .

sa sti ca m-am atacat , am doua atacuri acum de la mine pt eliberarea fermei :))
 

DeletedUser

tin sa anunt triburile care citesc acest mesaj , in special 3-a ( :*:* ce mai faceti fetele ) ca l-am concediat pe bachus la cererea lui krash slayer .
Motiv : mesajele alea sacaitoare de mi-au ocupat 100000 de pagini in conturile b-a din 3-a =)))

presupun ca si wanted si coa au simtit aceasta dezordine in conturile lor din 3-a :)) =)))


3-Ahaha !
Cata vorbarie aici pe vecinul meu redevestv...in joc parca nu e asa de activ....dar na....parca e mai bine sa arati lumii pe extern ca esti bun si ca stii jocul decat sa faci asta in joc nu?
Stima!
 

DeletedUser20840

aaa pe joc nici nu intru , poti sa ma ataci :)
ba ioanniko , parca erai mai detreaba inainte :(
erai singuru cu care ma mai intelegeam si eu inainte (din 3-a )

acum ...
 

DeletedUser

nu foarte mult spam, avand in vedere ca au fost probleme cu serverele. de tema asta sunt mandra ca sa zic asa
 

DeletedUser

3A,dati dovada de nesimtire in acest joc! Ati ** de Wanted ca nu si-a respectat termenul...voi ce ati facut?Ati inceput sa luati sate,foarte frumos
MULTA MULTA BAFTA ca veti avea mare nevoie,pacat ca ni se vor alatura si aliatii vostri curand,ooops,asta cred ca mi-a scapat
Asadar,a inceput :D:D:D
 

DeletedUser

3A,dati dovada de nesimtire in acest joc! Ati ** de Wanted ca nu si-a respectat termenul...voi ce ati facut?Ati inceput sa luati sate,foarte frumos
MULTA MULTA BAFTA ca veti avea mare nevoie,pacat ca ni se vor alatura si aliatii vostri curand,ooops,asta cred ca mi-a scapat
Asadar,a inceput :D:D:D

Sa vedem la cine o sa fie surprizele....,,vai la naiba'' astea nu trebuiau spuse :)
 

DeletedUser

Surprize,surprize???
crezi ca si daca ne declara Wanted razboi mai poate fi o surpriza?pentru noi ar fi o bucurie :D
 
Sus