WANTED vs MAGIC !!!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

eu zic ca va grabiti si unii si altii sa trageti concluzii :) dincolo de pareri personale vorbim de doua triburi cu o conducere foarte solida si mai ales capabila de manevre si surprize mari. cat despre jucatori... la magic nu ma pronunt fiindca ii cunosc pe prea putini. ce stiu e ca wanted are o serie de jucatori de mare forta in linia a doua cu care inca nu prea v-ati intalnit pe harta.
 

DeletedUser

Nici eu nu ii cunosc pe cei din Wanted foarte bine, chiar deloc. Ce pot sa spun ii ca Wanted nu a dat nas in nas cu cei din linia a 2-a si a 3-a din Magic pe care ii cunosc foarte bine. Ar fi frumos ca cei din liniile a 2-a sa se intalneasca pe harta :)
 

DeletedUser38312

no mai dati in povesti ca linia 2-3..n trebe sa se intalneasca..intr-un razboi fiecare om implicat e valoros si ajuta indiferant la ce distanta e de granita..asa e intr-un trib civilizat si interesat de ceea ce vrea sa faca si anume castigarea razboiului.....

nelu credeam ca stii mai bine arta razboiului..dar ma faci sa ma indoiesc..absenta indelungata te face sa pierzi amintirile si cum se actioneaza:))
 

DeletedUser

:D:D:D:D
Asa suna la inceput, si chiar ne gandeam :confused::confused:,sunt cu adevarat buni :D:D....

Treaba e foarte simpla:
- se stia de razboi de cateva luni de zile
- au fost anuntati direct de cel putin 15 zile ca se rupe alianta si va fi razboi
- sunt trib de loc 1 la puncte/ jucatori, agresori, aparatori conform tw-stats
Statistica de dinainte de razboi !

Parte 1:
Triburi: WANTED
Parte 2:
Triburi: MAGIC

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 10,414
Tabăra 2: 78,703
Diferență: 68,289

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 586
Tabăra 2: 32
Diferență: 554

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 107,215,869
Tabăra 2: 800,532,139
Diferență: 693,316,270

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6,007,787
Tabăra 2: 364,356
Diferență: 5,643,431

chart




De cand a inceput razboiul: 24-48 ore ..


Parte 1:
Triburi: WANTED
Parte 2:
Triburi: MAGIC

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 282
Tabăra 2: 566
Diferență: 284

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 136
Tabăra 2: 27
Diferență: 109

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,952,996
Tabăra 2: 5,833,760
Diferență: 2,880,764

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,474,788
Tabăra 2: 283,125
Diferență: 1,191,663

chart


Fara comentarii ...

si usor doar bieti catelusi cerand ajutor :):)

Si asa incepe greul .....pt unii :D:D:D:D:D:D


Detalii
Statistică de război pentru WANTED vs MAGIC !! - MAGIC contra The Bounty Hunter


Total Azi Ieri Ultimele 3 zile Ultima săptămână Ultimele 2 săptămâni

Sate cucerite Mărirea numărului de puncte Duşmani învinşi ca agresor Duşmani învinşi ca apărător
Tribul meu
928

9.504.774
578.683.346
1.364.296.605

Inamic
893

9.541.324
508.034.339
1.484.305.372
= = = =

Diferenţă
35

-36.550
70.649.007
-120.008.767


:eek:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38312

ba frate..nu mai puneti accent pe statistici..parca alea va dau sate..luati si luptati pe harta si cand se incheie razboiu atunci se trage linie..ambele triburi mai au cuvinte de spus..dupa parerea mea nici macar incalzirea nu au facuto..meciu trebe sa inceapa..

vreti sa va invat eu cum se joaca?:)):D:D
 

DeletedUser

ba frate..nu mai puneti accent pe statistici..parca alea va dau sate..luati si luptati pe harta si cand se incheie razboiu atunci se trage linie..ambele triburi mai au cuvinte de spus..dupa parerea mea nici macar incalzirea nu au facuto..meciu trebe sa inceapa..

vreti sa va invat eu cum se joaca?:)):D:D

Aia, nu era o statistica:eek::eek: ...era o realitate;););),......... de cum va incepe ...meciul !:D:D:D:D:D


si appp ...gramatica ....:eek::eek:
 

DeletedUser38312

cum se joaca miheule, la schimb de sate cu dinozaurus?

deci..asta e un pas.si anume pregatirea..daca observi de cand s-o dus crazy eu am ramas fara o granita concreta si de atunci tot ajut pe altii..pe ici pe colo..pe unde plateste lumea mai bine:))

lasa gramatica..v-am mai zis ma doare in..cum scriu..important e sa intelegeti mesaju
 

DeletedUser

:)))=)))
Asta asa e,are dreptate miheu:p
Dar e bine ca magik si-a revenit si restu nu ma doare,doar sa piarda Wanted razboiul:>:>:D:)
 

DeletedUser

:rolleyes:....brrr...de 2 saptamani una din surprizele wanted se materializa...trubadurii din clasica se coborara pe Terra...:)))...da-s ruginiti rau...si probabil...sintagma brand-ul face tot le e deviza...:))...halal...pana si Danger se misca mai bine..:))

pazea fratilor...infuzie de clasici in viata in wanted...:)))..am pus-o

paulbluelion astăzi la ora 21:24
ooo...lume veche...parca te-am mai intalnit undeva...:)

pioanbc astăzi la ora 21:25
Nu stiu, spune-mi tu?

paulbluelion astăzi la ora 21:26
cred ca tot aici....m-am infruptat din tine...la inceputuri cand eram in LOD...clar...de acolo te stiu...erai slab rau de tot!

paulbluelion astăzi la ora 21:27
...sau pe l9...?....oricum..tot slab erai..:))

pioanbc astăzi la ora 21:27
Probabil.
Nu sunt playerul original.

paulbluelion astăzi la ora 21:29
..aham...gata stiu...din l9...ldt...am fost in acelasi trib...o perioada scurta de timp...:))

pioanbc astăzi la ora 21:31
Daca tu spui nu te contrazic.
Apropo sa vad daca am granita cu tine sa vad si eu cat de bun esti, la papagal vad ca esti.

paulbluelion astăzi la ora 21:34
...hai ..da-i bataie ca incepe meciul...sa nu depasesti 486 atacuri...nici nu ma chinui sa le denumesc...oricum o sa cresti la inamici pe atac..:))...granita cu mine nu o sa ai in veci...am selectat doar spuma in jurul meu...trebuie sa te agiti tare sa ajungi aici...stai...mai ai o sansa ...papa niste sapun si da-ti cu capul de pereti...iese o spuma mai diluata...de fapt nu...tu esti un simplu pion...pus sa dea curatari...clar...nu ai personalitate!...hai bafta!...

pioanbc astăzi la ora 21:36
Joc de 2 zile in L5 am ales la intamplare sa te atac ca am vazut ca artificie pierde sate la tine, o sa intreb in stanga si in dreapta cine imi poate da sate langa tine, deja ma amuzi, depasesti limitele bunului simt si daca te citesti o sa dai in ridicol, dar poate voi renunta sa mai joc aici si voi juca co-player la artificie si atunci sa te vad.

paulbluelion astăzi la ora 21:40
acum pe bune...spune adevarul..este ca erai in criogeneza si te-au decuplat valorile din wanted de la aparate si ti-au zis..."mishule...hai bre scoala si da si tu drumul la armasari ca vine iarna si ne darama astia din magic casele...si o sa revenim iarasi la iurte si pribegie pe cine stie ce meleaguri"...hai mai ca asta-i adevarul...zii tu ca nu-i asa...:))

pioanbc astăzi la ora 21:44
Esti dus, e clar, primul meu mesaj cu tribul dusman si decurge asa bine, no offence.
Adevarul este ca vin din lumea clasica ce tocmai s-a inchis si aveam ca si puncte cat tot tribul asta wanted la un loc, am facut parte din lupii si sunt in "hall of fame" unde probabil tu nu vei ajunge niciodata si inca ceva se pare ca in WANTED nu stiu cine exact este un batran al triburilor ce cunoaste pe toata lumea si se pare ca din lumea clasica mai vin vreo 10 playeri aici, asta e adevarul.
La urmatorul mesaj pertinent al tau ramai blocat la mesaje forever.

paulbluelion astăzi la ora 21:51
probabil ai vrut sa zici ...impertinent...carevasazica esti un batran legionar...trecut prin tot ceea ce este de stiut pe triburi...un intelept si exeget in lumi...si mai mult ca sigur erai nostalgic si dornic de aventuri demult trecute...pai atunci...ai picat bine...nu stiu daca ma voi ridica la inaltimea asteptarilor tale (hall of fame...ups)...insa de un lucru sunt sigur...si asta o poti pune la cutia cu amintiri...cel putin pe aleile mele nici macar nu ajungi sa te apleci...cu atat mai mult sa-ti lasi amprenta pentru posteoritate...:))...te astept batrane!


Pr0punere:...daca tot aduceti zombii spuneti-ne pe unde-i colonizati...nu de alta...dar daca-s asa de buni macar sa stim pe unde sa-i tavalim...pe 3 conturi ii stiu...mai vreau si celalalte 7...apropo...uite si rezultatul cresterii potentei...:))

Parte 1:
Triburi: MAGIC
Parte 2:
Triburi: WANTED

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 91,468
Tabăra 2: 13,270
Diferență: 78,198

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 995
Tabăra 2: 1,484
Diferență: 489

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 935,830,860
Tabăra 2: 137,051,506
Diferență: 798,779,354

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

e rautacios acest jucator de pe clasica:)) totusi pot sa ma laud ca am mai multe vizualizari ca jucator decat are are tribul wanted pe twstats :))
 

DeletedUser

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Paul.... esti cel mai tare.... ba dar cum se face ca tre sa vina 10 (ZECE) "PLAIERI FOARTE BUNI" de pe lumea Clasica ca sa piarda Wanted sate?????? nu de alta dar acu diferenta e de 86 de sate deja.....

Astia nu erau oare in stare sa le piarda???? au nevoie de ajutor???:confused::confused::confused:
 

DeletedUser

:)
Bine ca ma misc eu mai bine:D
Cei din wanted nu sunt organizati asta vo garantez eu:D
Ei doar cu gura dar la treaba muti:)
Isi baga 50 ferme pe un sat si unele raman goale si iar pierd,ei nu stiu ce e ala razboi.
Nu sunt caliti,deci ei nu sunt pregatiti la acest nivel de razboi trebuie sa se lupte si ei un trib ca bad boys ala:)))
 

DeletedUser38581

:)
Bine ca ma misc eu mai bine:D
Cei din wanted nu sunt organizati asta vo garantez eu:D
Ei doar cu gura dar la treaba muti:)
Isi baga 50 ferme pe un sat si unele raman goale si iar pierd,ei nu stiu ce e ala razboi.
Nu sunt caliti,deci ei nu sunt pregatiti la acest nivel de razboi trebuie sa se lupte si ei un trib ca bad boys ala:)))

Zi sa mor eu si te cred ca wanted nu sunt organiztit!
Prietene numai abera ca nu esti cu nimic mai interesant daca spui prostii:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus