war MAGIC vs MoH & comp

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

toate's vechi si noua toate

cam aceleasi razboaie din ultimul an doar denumirea triburilor se tot schimba...si poate fuziunile si ruperea lor...deja traditie pt. unii

in speranta ca s-a invatat din fuziunile esuate si ca de acum incolo astia ne vor ramane adversarii am deschis in sfarsit un topic al raboaielor MAGIC.


felicitari "razboincilor" care au golit contul lui daniel2091, doar asa puteau sa-i ia satele....altfel nu au fost in stare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

la tehnici pe care le foloseati si voi in trecut : pac pac, decriptam parola , intram la 4 dimineata pe cont, trimitem trupele la iarba verde, apoi luam satele :) sa nu-mi spui ca nu stii despre ce vorbesc !!

on : succes ambelor triburi :) in egala masura :D
 

DeletedUser

cred ca se refera la igodalex care i a lasat contul pe stergere sau ceva de genul si nu a intervenit cu nimic
 

DeletedUser

la ce te referi cand zici ca "au golit contul" ???

postarea mea era mai lunga si mai explicita insa moderatorul a cenzurat-o intrucat cazul daniel2091 este inca in verificare si nu-i bine sa fie spus totul pe aici.

ideea este ca acest cont a fost spart, chiar in ziua in care daniel a plecat din tara, trupele proprii au fost trimise la plimbare, sprijinul din trib a fost trimis inapoi.
sate care au aveau 50 de ferme in ele si in care shhht, moh sau cum le mai zice isi rupesesera trupele fara sa darame niciun nivel de zid au fost golite de trupe si luate pe banda de master death si magnatu.

nu am dovada ca ei au spart contul, se stie vinovatul insa nu mi-a fost spus numele lui, asa ca nu pot acuza pe nimeni.
totusi, nu suntem copii si nici nu credem in coincidente. nu simti peste noapte ca un sat este gol, cand, cu o zi inainte primisei rapoarte numai pe rosu, si iti incerci asa dintr-odata norocul.
evident ca se stia ca acele sate nu mai au blindaj in ele.

ceea ce nu se stie de catre cei care sparg conturi sau profita de pe urma conturilor sparte este ca satele luate in mod fraudulos sunt retrase si in plus complicii la o asemenea fapta isi pierd si din satele proprii.
exista destule metode prin care se poate vedea daca satele au fost luate corect sau nu.
unii dintre cei care citesc acest forum stiu asta, au patit-o.

oricum, in cateva zile daniel revine pe cont si atunci se vor vedea cei implicati.
este dezamagitor ca s-a ajuns la asta doar pentru ca in mod corect nu s-a fost in stare sa i se ia satele lui daniel.

a fost si ramane unul dintre cei mai buni jucatori ai lumii 5, atacat de un trib intreg fara succes... ceea ce s-a facut cu contul lui nu arata decat neputinta adversarilor lui daniel.
 

DeletedUser19025

Noroc cu doamna pavone si postarile ei ca ne mai amuzam si noi cu ocazia asta.
In primul rand daniel la un prim atac organizat, da mesaje la toti ii felicita si le spune ca se lasa,acum 2 luni a primit in jur de 5000 de atacuri ca restu de atac nu sa mai putut trimete datorita actului eroic al unor admini,era vorba ca va ramane inchis permanent contul, motiv (vanzare de cont),adevaru ca ii trebuia un motiv sa fie inchis pana treceau atacurile si sa revina eroic la ultimul atac:))
Din cate vad iti place pescuitul sau vanatoarea?
eu pot confirma cu rapoarte ca satele atacate de mine au avut trupe,dar voua cum va place sa faceti numai pe victimele,va inteleg
in general master si magnatu muncesc pentru satele luate,nu intind mana.

6.3. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

"doamna pavone" :))))))))))))))) no coment

vezi ca esti pasibil de ban daca mai acuzi mult adminii fara dovezi...si poate fi unul pe atacabil si te-ai linistit de tot cu jocul :))))

477|734....ati muncit mult pentru satul asta ... a muncit doar cel care a trimis inapoi 50 de ferme sprijin.
imi ia prea mult timp sa postez aici 1000 de rapoarte cu sprijinul trimis inapoi de pe acel cont ...si nici nu are sens, stiti si voi mai bine.

cat a fost daniel in joc nu ati reusit decat cateva sate sa-i ciuguliti dupa mii de atacuri.
si cat el o sa mai joace nici nu veti reusi mai mult...in mod corect, desigur.
iar tu, "domnu' " magnatu stii asta, ti-a fost coleg si singurul de baza in atacurile contra magic, stii si tu ca este bun....poate de aici si inversunarea ta de a da pe el continuu...in loc sa apreciezi valoarea dai in icter ( a se citi: ingalbeni de invidie) :)))
 

DeletedUser25671

Chiar mai facut curios tovarasa pavone "cine mai revine pe contul lui daniel2091,ca la cati s-au perindat pe contul sau e prea putin credula varianta reveniri propietarului de drept asa cum insinuezi pe aici"
 

DeletedUser18437

parerea mea e ca contul acela a trecut prin multi jucatori in ultimele timpuri.probabil parola nu a fost modificat prea des,si cand un "fost proprietar" care probabil e anti-magic a auzit cat sprijin are sa logat si a trimis inapoi trupele ...
 

DeletedUser19025

"doamna pavone" :))))))))))))))) no coment

vezi ca esti pasibil de ban daca mai acuzi mult adminii fara dovezi...si poate fi unul pe atacabil si te-ai linistit de tot cu jocul :))))

477|734....ati muncit mult pentru satul asta ... a muncit doar cel care a trimis inapoi 50 de ferme sprijin.
imi ia prea mult timp sa postez aici 1000 de rapoarte cu sprijinul trimis inapoi de pe acel cont ...si nici nu are sens, stiti si voi mai bine.

cat a fost daniel in joc nu ati reusit decat cateva sate sa-i ciuguliti dupa mii de atacuri.
si cat el o sa mai joace nici nu veti reusi mai mult...in mod corect, desigur.
iar tu, "domnu' " magnatu stii asta, ti-a fost coleg si singurul de baza in atacurile contra magic, stii si tu ca este bun....poate de aici si inversunarea ta de a da pe el continuu...in loc sa apreciezi valoarea dai in icter ( a se citi: ingalbeni de invidie) :)))





Nu mor caii cand vor cainii!
 

DeletedUser

Chiar mai facut curios tovarasa pavone "cine mai revine pe contul lui daniel2091,ca la cati s-au perindat pe contul sau e prea putin credula varianta reveniri propietarului de drept asa cum insinuezi pe aici"

sa fii sanatos cu curiozitatiile tale
 

DeletedUser

parerea mea despre contul daniel nu seamana cu a niciunuia din voi :)))
 

DeletedUser25671

Parte 1:
Triburi: MoH
Parte 2:
Triburi: MAGIC

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 101
Tabăra 2: 0
Diferență: 101

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,042,039
Tabăra 2: 0
Diferență: 1,042,039

chart


Upss :D
 

DeletedUser

toate satele sunt pierdute de acelasi jucator de la care se presupune ca i-ati spart contul si trimis toate trupele in gol...asa ca ciocul mic...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Gigeleee ,ce faci măă ?? să nu îmi zici că şi tu ai legături prin MAGIC , de te bagi în apărarea lor pe aici :eek:
 

DeletedUser

Noroc cu doamna pavone si postarile ei ca ne mai amuzam si noi cu ocazia asta.
In primul rand daniel la un prim atac organizat, da mesaje la toti ii felicita si le spune ca se lasa,acum 2 luni a primit in jur de 5000 de atacuri ca restu de atac nu sa mai putut trimete datorita actului eroic al unor admini,era vorba ca va ramane inchis permanent contul, motiv (vanzare de cont),adevaru ca ii trebuia un motiv sa fie inchis pana treceau atacurile si sa revina eroic la ultimul atac:))
Din cate vad iti place pescuitul sau vanatoarea?
eu pot confirma cu rapoarte ca satele atacate de mine au avut trupe,dar voua cum va place sa faceti numai pe victimele,va inteleg
in general master si magnatu muncesc pentru satele luate,nu intind mana.

Cine vorbeste de cuceriri de sate :)))))))))))))
Eu bun zic ca is slab si cand am avut 5000 de atacuri m-am lasat si am lasat pe igodalex sa joace dar eu am un jucator la care in afara de o zi cand o fost inactiv si i-ati luat cateva sate vreau sa stiu cand o sa ii mai luati si aici ma refer la meanking pe care daca o fost activ si o avut sustinere din spate nu ati facut nimic

santeti voi buni dar cu ajutor de la alti

daca ati vazut ca nu reuseati sa imi luati sate ati intrat in newage si cu ajutorul atacurilor de la ei ati reusit sa luati ceva

eu am o sugestie daca santeti voi chiar asa buni (desi eu cred ca in jocul asta conteaza cati prieteni ai nu cate sate dar in fine) il provoc pe unu oricare sa jucam unu per unu fara sprijin si deastea sa vedem atunci cate sate o sa luati nu asa ca goliti satele si pe urma santeti mari si tari

Si ii rog pe alti care nu stiu problema cum sta in zona asta sa nu se bage cu comentari aiurea
:)))))))))
 

DeletedUser22814

ideea este ca acest cont a fost spart, chiar in ziua in care daniel a plecat din tara, trupele proprii au fost trimise la plimbare, sprijinul din trib a fost trimis inapoi.
sate care au aveau 50 de ferme in ele si in care shhht, moh sau cum le mai zice isi rupesesera trupele fara sa darame niciun nivel de zid au fost golite de trupe si luate pe banda de master death si magnatu.

nu am dovada ca ei au spart contul, se stie vinovatul insa nu mi-a fost spus numele lui, asa ca nu pot acuza pe nimeni.
Eu bun zic ca is slab si cand am avut 5000 de atacuri m-am lasat si am lasat pe igodalex sa joace
pam pam... spart cu parola cedata.

este dezamagitor ca s-a ajuns la asta doar pentru ca in mod corect nu s-a fost in stare sa i se ia satele lui daniel.
santeti voi buni dar cu ajutor de la alti
daca ati vazut ca nu reuseati sa imi luati sate ati intrat in newage si cu ajutorul atacurilor de la ei ati reusit sa luati ceva
:))))))
astea se cam bat cap in cap. pana la urma cum a fost?
 

DeletedUser

asta stiam si eu de la inceput :)

sprijinul a fost trimis inapoi trupele au ramas in sate hihi !!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus