WoC,Aka!,OFF! si UNC vs ZION

  • Autor subiect DeletedUser43196
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser27882

Am dat deja de jucatori cu coloana vertebrala si-i respectam Nu m-am referit la nici un avantaj, ci doar s-a echilibrat balanta. Acum fa-ma de ras te rog.
 
Ultima editare de un moderator:

Alex2peu

member
Scor reacție
9
nu m-am referit in special la tine...ci la modul general...interesant cum acuma cateva luni GANJA aveam numai jucatori praf...iar acuma cateva saptamani...nu stiau cu sa ii prosteasca pe astia mai mari ca sa mearga in woc...ce zici..frumos nu? felicitari pentru carnea de tun facuta din pissmaker si cezar...zboara imediat astia nu e problema
 

DeletedUser27882

felicitari pentru carnea de tun facuta din pissmaker si cezar...zboara imediat astia nu e problema

Nu stiu ce sa zic cu privire la acest aspect, mai ales daca harta va suferi shimbari destul de semnificative asa cum se preconizeaza.
 

ricautza

member
Scor reacție
10
sa inteleg ca recrutati si spam-ul? :D

Spamul a fost invins. Nu exista pe nicio lume un razboi care sa se incheie prin innobilare totala. Nu ati fost in stare 4 triburi sa atacati organizat asa cum trebuie nici macar o data. Am recrutat da si vom mai recruta atat noi cat si aka. Si pe voi va recruteaza zion asa ca nu mai comentati. Rezultatul este unul singur: 4 triburi au inceput acest razboi impotriva noastra. Nici macar o granita a noastra, desi am fost incercati nu a cedat. Si ma bucur ca am recrutat ca am intalnit niste oameni minunati in cei ce au venit.
Concluzia: pierdeti razboiul si nimic nu va mai salveaza ca si triburi
 

ricautza

member
Scor reacție
10
ca sa nu mai spun ca sunteti imaginea neputintei. toata ziua numai atacuri ati dat pe noi si abia ati luat 2 amarate de sate. stai sa vedeti replica
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
doamne...ce va mai umflati in pene..de unde pana unde recruteaza zion ganja?
auzi la el replici =))o sa fie ca ultimele replici pe care le-ati dat pe noi?
iar dati pe mine si marius? pierdeti iar fullurile fara sa daramati macar zidul ? :D
ce sa zic..mult noroc...ca oricum ma plictiseam ;)
 

DeletedUser44398

Da pai ati venit cu faze de genu pe 14 Dec 2013(la organizatu in care nu s-au luat numai cateva sate)
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Tinem discutiile in limitele bunului simt? Nu are rost sa va jigniti, in spatele oricarui cont sta intotdeauna tot un jucator, la fel ca si voi.
 

DeletedUser

LA MULTI ANI tuturor triburilor de pe lumea 35 !!!
Sunt un jucator nou si sper sa jucam fair play in continuare (daca intradevar a existat fair play pe lumea asta)
 

DeletedUser42424

nu exista asa ceva...nicaieri...in nicio competitie...toti doresc sa "triseze" la un moment dat....conturile astea sunt administrate de oameni nu de roboti ... oamenii intotdeauna sunt lacomi si au dorinta de a detine puterea...puterea corupe mereu...chiar si pe cei mai puternici.
 

ricautza

member
Scor reacție
10
tind sa cred ca ai probleme mintale....cum poti sa spui ca suntem imaginea neputintei doar pentru ca v-am atacat azi toata ziua...chiar nu vad care este problema ta..sincer?trebuia sa vin si eu cu aberatii de genu cand ati avut voi organizat pe noi si ati luat-o in barba? pe bune...esti penibil

imi pare bine sa vad ca inca nu realizati ca sunteti INVINSI:)) nu sunteti in stare de nimic. neputinta va caracterizeaza
 

DeletedUser

O sa simta si Ganja ce inseamna sa fie organizat pe ei :D
Din 2-3 organizate cred ca pica tribul :D


Daca nu pica...oricum se duce detot la vale :D
 

ricautza

member
Scor reacție
10
ce sa pice oro ca ei nu au fost in stare un trib intreg sa se descurce cu 20 din jucatorii nostrii. abia acum am trimis aparare permanenta acolo, pana acum ai mei s-au descurcat cum au putut si tot i-au batut. la ei daca sunt blindati de trib sunt jucatori mari si se lauda ca nu le=a fost dat jos un nivel la zid:)))
stai sa vada atac organizat in aceeasi zi din 3 parti INVINSII :D
 

DeletedUser42321

Parte 1:
Triburi: ZION, ZION-A
Parte 2:
Triburi: WoC, WoG

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 3
Diferență: 20

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 181,995
Tabăra 2: 19,084
Diferență: 162,911

chart
[/SPOILER]

------------------------------------------------------------------------------




------------------------------------------------------------------------------
Parte 1:
Triburi: ZION, ZION-A
Parte 2:
Triburi: WoC, WoG

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 192
Tabăra 2: 88
Diferență: 104

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,247,317
Tabăra 2: 419,097
Diferență: 828,220

chart
 

DeletedUser42321

Vreau să felicit ambele părți pentru felul cum joacă. :)
Bravo , continuați tot așa, spor la sate.
 

DeletedUser44398

Da, granita cu ZION este problematica, dar nu cred ca vezi harta..

cu caderea spam-ului, alianta noastra detine peste jumatate de harta.
 

DeletedUser42321

Ți se pare că am spus că ZION câștigă sau că WoC , nu ,nu am făcut asta,am arătat doar o statistică deoarece mi s-a părut interesantă.
Eu unul sunt imparțial , deaceea felicit ambele părți.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus