WoC,Aka!,OFF! si UNC vs ZION

  • Autor subiect DeletedUser43196
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser44398

Mai si pierzi.

lasa, ca la urmatoru va las si tuica si sarmale in el.. da shhh, sa nu auda baietii ca sar pe satele mele dupa..
 

DeletedUser

Acum o dati toti ca nu stati ca disperatii pe joc...Da pana acum ce ai facut, nu ai stat ca disperatu?:))

Asa e intotdeauna...cand incepeti sa luati bataie , deodata va calmati si nu mai stati ca disperatii pe joc :D
Probabil si din cauza asta o sa pierdeti :)
 

DeletedUser44398

Lasa Oro, ca ei is in continuu declin, ce stim noi.

Sa nu uitam de propaganda ieftina a celor din Zion :D si eventual incercarile lor disperate de a recruta :D
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
la ultimul organizat ati pierdut cam 30 sate ...asta numesti tu propaganda ieftina de la zion? macar de ati avea bunul simt sa recunoasteti cand o luati in barba ;)
 

ricautza

member
Scor reacție
10
la ultimul organizat ati pierdut cam 30 sate ...asta numesti tu propaganda ieftina de la zion? macar de ati avea bunul simt sa recunoasteti cand o luati in barba ;)

eu am recunoscut tot timpul ca pentru noi acea granita e cu probleme. pentru ca s-a tinut doar cu 10 jucatori care sunt acolo. am inceput relocarea tribului si in ceva timp o sa fie un razboi superb cu ei.
 

DeletedUser

In curand o sa te rugam sa modifici iar..o sa ramana doar zion cred :D
Peste cateva luni nu o sa mai ramana niciunu...naspa lume :(
 

DeletedUser44484

da,ai dreptate naspa lume,nu exista picatura de respect in lumea 35,dar de,este si vina conducatorilor ca permit existenta unor jucatori care stiu doar sa injure si atat.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
In curand o sa te rugam sa modifici iar..o sa ramana doar zion cred :D
Peste cateva luni nu o sa mai ramana niciunu...naspa lume :(

voi chiar credeti inca ca noi o sa picam asa usor cum a picat spam? viseaza in continuare...ia uimestema cum planuiesti tu sa inchizi lumea asta? sa fuzionati si voi cu woc-ul? :D s-au dus vremurile cand inchiderea unei lume era facuta prin lupta..nu prin fuziuni....
 

DeletedUser44398

ba da aici mor cand va vad " s-au dus vremurile " voi chiar aveti o problema legata de inchiderea unei lumi.
 

DeletedUser44398

da. probabil veti pica asa usor.

la un organizat cu resurse limitate, vi s-au dus 14 sate...

nu stiu ce-o sa faceti cand o sa vina cateva sute de full-uri pe voi :))
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
urat din partea voastra....numai marius s-a bucurat de fulluri si nobili :( la mn numai nebunu s-a indragostit de fermele mele
 

DeletedUser

voi chiar credeti inca ca noi o sa picam asa usor cum a picat spam? viseaza in continuare...ia uimestema cum planuiesti tu sa inchizi lumea asta? sa fuzionati si voi cu woc-ul? :D s-au dus vremurile cand inchiderea unei lume era facuta prin lupta..nu prin fuziuni....

Ma rog de voi sa jucati pana la ultima lance si sa nu fugiti cand o sa incepem atacurile pe voi !

Si SPAM-ul de ce crezi tu ca a picat usor?
SPAM a avut razboi cu noi de la inceputul lumii si sunt luni de munca la mijloc.
Voi daca luptati pana la ultima lance, o sa ramaneti fara sate in cateva luni. (Problema o sa fie nobilii)

Imi place de tine...comentezi pe aici in momentul asta si cand incepem atacurile , iar dispari si iti tii gura.
Oricum partea frumoasa e ca tu esti unul din jucatorii care nu o sa aiba loc in vreun trib pe lumea asta :D
 

DeletedUser

Si care e diferenta horto?
Tot aia e...nu se schimba zona, nu se schimba nimic.
Ii salveaza doar daca reuseste careva sa intre in alianta noastra..in rest, oriunde s-ar duce..sunt mancati :D :cool:
 

DeletedUser44398

O sa-mi construiesc un palat al milei undeva in granita cu ganja, vin baietii la rugaciune si paine cu sare curand.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus