Woc vs Mason

  • Autor subiect DeletedUser38581
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

dap am inteles nu mai era intelegere intre voi dar totusi raman la parerea sa fi anuntat si sa le spuneti din acest moment nu mai avem alianta datorita neintelegerilor dintre noi in fine e zona voastra faceti ce vreti :)

si ei trebuiau sa ne anunte daca vroiau sa recruteze vreun jucator din zona ... si nu au facut-o
deci ... mai are rost sa ne purtam cu manusi?
 

DeletedUser38581

si ei trebuiau sa ne anunte daca vroiau sa recruteze vreun jucator din zona ... si nu au facut-o
deci ... mai are rost sa ne purtam cu manusi?

pai de ce trebuia sa va anunte?:confused:..Nu a recrutat jucatori de voi a recrutat simpli playeri
Sau a scris michele in tratatul de pace ca nu are mason voie sa recruteze?:eek::eek:
 

DeletedUser

vai saracii de WoC... nu v-am respectat alianta?? cine a recrutat Troyenii sa-i scape de sarcina??

acuma se aseaza granita... pe urma se face statistica... :)
 

DeletedUser28194

dap am inteles nu mai era intelegere intre voi dar totusi raman la parerea sa fi anuntat si sa le spuneti din acest moment nu mai avem alianta datorita neintelegerilor dintre noi in fine e zona voastra faceti ce vreti :)


Tu de ce te tot bagi in "problemele" noastre ?
Faci parte din tribul sau conducerea Mason ?
Ce esti avocatul lor ?

Daca nu, te rog mergi si canta pe alte forumuri, aici la raspundere se trag intre ele cele doua triburi, nu jucatori din afara conflictului.

Ii rog si pe colegii mei sa nu mai dea socoteala celor ce nu iau direct parte la acest conflict.
Multumesc.
 

ricautza

member
Scor reacție
10
normal ca pe urma se face statistica. desi cateodata statistica arata o situatie nereala macar ne mai contram si noi pe aici :D
 

ricautza

member
Scor reacție
10
tianule ala e prieten cu masonii. zilele trecute le facea propaganda sa faca niste jucatori sa intre in mason ;)
 

DeletedUser17799

Woc ati declarat razboi la 23:40 nu multi jucatori mai sunt online la ora respectiva,intra pe bonus de noapte.Eu unu ma asteptam la un razboi din partea voastra dupa ce am vazut recrutarile care le-ati facut printre troya.Ati luat jucatori slabi pe nepregatite si a iesit statistica respectiva.O zi buna in continuare
 

ricautza

member
Scor reacție
10
mai statistica aia e dintotdeauna nu e de acum:) WoC a avut candva razboi cu Gasca Masonilor. De aceea e diferenta aia. Nu am atacat imediat cum am declarat razboi.
 

DeletedUser

Din cate stiam eu si razboaiele astea se anuntau din timp sau cand se incheia o alianta se stabilea un termen clar o saptamana, doua daca se denunta aceea alianta si nu imediat pentru ca asa e corect mi se pare mai corect sa iti respecti adversarul. Sa declari razboiul seara si sa incepi sa ataci imediat mi se pare cea mai mare parsivenie din partea unui trib care se respecta si mai este si pe locul 1. Dar poate asa era in unele lumi mai civilizate.
 

DeletedUser2821

Scopul meu nu e sa fiu moral , scopul meu e ca tribul meu sa castige.Si de ce sa nu ma folosesc de elementul surpriza si sa castig un avantaj , doar ca sa fiu moral !

Si nu ma lua tu pe mine cu asa era mai de mult , te rog :) .

Oricum aici nici macar nu e cazul incat avem atacuri pe noi cand v-am declarat razboi !
 

DeletedUser

Intr-adevar moralitatea nu se preda la scoala ci se invata acasa in primii 7 ani si daca asa vrei sa castigi un razboi sau ai un avantaj mai bine stai jos ca ai nota 4 , ca prin asta dai dovada ca nu ai cuvant si ca oricine se poate trezi cu un cutit in spate in orice moment.
 

ricautza

member
Scor reacție
10
bai miselule nu mai da explicatii ca astia habar nu au. aseara in timp ce inca aveam alianta unul din conducatorii mason a inceput sa atace un jucator woc. vroiai sa dam ragaz 1 saptamana? in niciun caz. asa ca cei care au inceput sa atace au fost cei din mason.
si va pot demonstra asta cu rapoarte sa vedeti. nu mai ** din intoxicari ca a atacat woc imediat ca a fost invers. sau mai bine spus cineva din mason i-a nesocotit pe toti ceilalti care nu vroiau sa inceapa acum razboiul si a atacat. e f simplu
 

DeletedUser39673

bai miselule nu mai da explicatii ca astia habar nu au. aseara in timp ce inca aveam alianta unul din conducatorii mason a inceput sa atace un jucator woc. vroiai sa dam ragaz 1 saptamana? in niciun caz. asa ca cei care au inceput sa atace au fost cei din mason.
si va pot demonstra asta cu rapoarte sa vedeti. nu mai ** din intoxicari ca a atacat woc imediat ca a fost invers. sau mai bine spus cineva din mason i-a nesocotit pe toti ceilalti care nu vroiau sa inceapa acum razboiul si a atacat. e f simplu

trebuia sa ii intrebi daca le poti declara razboi..:D
 

DeletedUser39475

Intr-adevar moralitatea nu se preda la scoala ci se invata acasa in primii 7 ani si daca asa vrei sa castigi un razboi sau ai un avantaj mai bine stai jos ca ai nota 4 , ca prin asta dai dovada ca nu ai cuvant si ca oricine se poate trezi cu un cutit in spate in orice moment.

Inseamna ca tie iti place sa pierzi. Odata cu lumile de joc mai vechi s-au schimbat si mentalitatile vremii de atunci din real life ma refer. In ziua de azi daca esti bun esti luat de prost si tre' sa tragi si cu dintii ca sa obtii ceea ce iti doresti.
 

DeletedUser2821

Nanmarius , eu zic sa iti vezi de treaba , uite aici cine e cel care ne blameaza. LINK . Spaima barbarelor :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus