Wrath josnic

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Sunt membru a tribului GW si astazi am ramas socat in urma celor intamplate,o mare tradare din partea celor din Wrath,un gest deosebit de urat din partea aliatilor de nadejde
S-a dat o circulara la noi in trib fara acordul conducere in care se presupunea mutarea lor in tribul nostru ,deaorece ne-am inpotrivit ,Wrath-ul ne -au declrat razboi!!
Josnic!!


=Master HaDeS= astazi ora 14:00

Un nou pas, o noua organizare, o noua strategie.
Ptr.a se putea evita eventualele neplaceri, va rog ca acest subiect sa ramana limitat, mai multe detalii in legatura cu,..le puteti obtine de la Tracis si =Master Hades=, insa va sugerez sa ne acordati timpul necesar ptr.a putea coordona aceasta miscare si nu doar sa exersam munca de secretariat.

In cursul zilei de astazi se vor stabili, termenii favorabili ambelor parti, insa de maine demaram actiunea. Activitatea este cheia succesului in acest joc.
Va vom informa prin circulare, pe care dorim sa nu le comentati doar sa le urmati! Este momentul sa stopam barfele si sa acordam mai mult timp accensiunii noului trib WOG.
Va multumesc,


~va urma~
 

DeletedUser

si oricum nu inteleg nimic...ca multe sunt caile in marea familie :d
 

DeletedUser

omul ne-a prezentat o parere despre noul trib format..de ce sa-l expediem acum?..pentru asta e forumul..sa impartim pareri

totusi, ar fi fost de asteptat mesajul cu declaratia de razboi...
 

DeletedUser

Sunt membru a tribului GW si astazi am ramas socat in urma celor intamplate,o mare tradare din partea celor din Wrath,un gest deosebit de urat din partea aliatilor de nadejde
S-a dat o circulara la noi in trib fara acordul conducere in care se presupunea mutarea lor in tribul nostru ,deaorece ne-am inpotrivit ,Wrath-ul ne -au declrat razboi!!
Josnic!!



Iti place sa vorbesti fara tine? :confused:
 

DeletedUser

Vreau sa aduc la cunostinta la lume cum isi trateaza WRATH-ul aliatii care au acordat sprijin mereu si au atacat mereu pt ei!!!
 

DeletedUser

omul ne-a prezentat o parere despre noul trib format..de ce sa-l expediem acum?..pentru asta e forumul..sa impartim pareri

totusi, ar fi fost de asteptat mesajul cu declaratia de razboi...

Dar sa explice cine cu cine s-a unit ..cine si-a schimbat numele..care s-au divizat .. :confused::mad:
 

DeletedUser7039

Nu stiu de ce nu ma mira .. Din moment ce Master Hades a avut nerusinarea sa publice un mesaj cu mine dupa ce stabilisem ca va ramane intre noi, nu stiu ce l-ar opri sa invite aliatii cu japca fara sa intrebe pe nimeni..
 

DeletedUser

e posibil sa fie membru GW..si si-a facut alt cont sa nu se afle cine e..deja asta spune multe despre el...


asteptam detalii, oricum...vorba lui zanzi:)
 

DeletedUser

Dar nu inteleg ce va mira :)
Era de asteptat ca marea familie sa pice, chiar daca pana nu de mult isi imparteau toata Harta frateste. Intotdeauna au existat conflincte intre cele mai mari familii de pe Harta, pe toate lumile.. asta nu`i un lucru nou si nici care ar trebui sa surprinda.
Pe langa asta, Master Hades nu este `cela ce ameninta diversi jucatori ca le creste impozitele peste noapte? Ei bine, la ce va mai mirati ca actioneaza in acest fel? Va asteptati sa va faca plecaciuni cand va va fi greu? Eu ma indoiesc ca ati fost atat de naivi.
 

DeletedUser

totusi, nu a zis nimeni ca a picat vreo familie. Asta e doar un...zvon. Daca wrath+GW ar merge fara "greseala", nu ar avea probeleme in dominarea lumii..dar asta era valabil si pana acum
 

DeletedUser

totusi, nu a zis nimeni ca a picat vreo familie. Asta e doar un...zvon. Daca wrath+GW ar merge fara "greseala", nu ar avea probeleme in dominarea lumii..dar asta era valabil si pana acum

Vrabia malai viseaza si nebunul balamuc!.Nu este o jignirea aceasta:D
Ce lume domina Familia voastra?!Poti spune de IMMO ca domina lumea asta cu o mana de jucatori;),este valabil si pentru noobs...sa spui asa ceva despre voi este strigator la cer!!!
 

DeletedUser

Vrabia malai viseaza si nebunul balamuc!.Nu este o jignirea aceasta:D
Ce lume domina Familia voastra?!Poti spune de IMMO ca domina lumea asta cu o mana de jucatori;),este valabil si pentru noobs...sa spui asa ceva despre voi este strigator la cer!!!

lovedreamer nu`i din G.W. ci este din VM-EC :)
Ai inteles tu gresit.. :D
 

DeletedUser

mda...somnoroasa inainte de cafea.Scuze atunci...ramane valabil decat ceea ce am zis de G.W. si minunata familie.Nu ma pot pronunta de VM-EC deoarece nu cunosc:D
 

DeletedUser

Sunt membru a tribului GW si astazi am ramas socat in urma celor intamplate,o mare tradare din partea celor din Wrath,un gest deosebit de urat din partea aliatilor de nadejde
S-a dat o circulara la noi in trib fara acordul conducere in care se presupunea mutarea lor in tribul nostru ,deaorece ne-am inpotrivit ,Wrath-ul ne -au declrat razboi!!
Josnic!!


as vrea sa stiu si eu cine esti?
 

DeletedUser

uite asa se ajunge la injurii si insulte nefondate, fara sa va cunoasteti macar...probabil topicul ar trebui inchis...e clar o greseala
 

DeletedUser20103

uite asa se ajunge la injurii si insulte nefondate, fara sa va cunoasteti macar...probabil topicul ar trebui inchis...e clar o greseala

poate ca ai dreptate..poate ca nu.ceea ce ma nedumireste pe mine este faptul ca tu sa vorbesti despre ce se intampla intre G.W. si >>WRATH.din moment ce nici un membru al vreunuia din cele 2 triburi enumerat mai sus nu a dezmintit sau nu a confirmat nimic,poate ca ar trebui sa asteptam sa zica ei ceva inainte de a trage concluzii.
 

DeletedUser

nu e nimic adevarat din ce spune acel mare jucator din tribu G.W
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus