Yahoo-Messenger

  • Autor subiect DeletedUser7556
  • Data de început

DeletedUser7556

~~~Smekera Internetului~~~: care vrea web sa isi ea singur
angry25.gif
 

DeletedUser

1. 074x xxx xxx cunoaste cineva numarul? pls spuneti-mi *** da...ma dispera cu bipurilee X[ia-ti credit si suna si afla cine este]
2. tu te-ai mai...de cand eu nu m-am mai....?eu nu m-am mai.?dar parca m-as.....,hai sa ne .ca si eu te-as. ..... Eu ma gandeam la un sarut ,tu la ce te gandeai????????? raspuns obligatoriu , da-l la toti din lista ta si vezi la ce se gandea ,scz l-am primit si eu[ nici nu ma chinui sa il citesc]
3. cine are poze cu steaua, vreau si eu plz[GOOOOGLEEEEEEEE]
4. cine are muzica turceasca sau instrumentala, vreau si eu plz pupiki dulci scz de mass [iar?????]
5. sal lumeeeeeeeeeeee[haidi pa!]
6.1 . cei care nu tin cu steaua sa-mi dea buzz ca ii sterg din lista. forza steaua
6.2 bv cei care tin cu steaua ati facut o alegere buna pupiki [E DUSA CU PLUTA, CLAR!]
7. cine vrea sa-l sterg din lista sa de buzz [am dat 2 buzzuri sa fiu sigura ca ma sterge]
 

DeletedUser15214

Am un coleg.. ma termina, e dj :-" ;))
1.sambata , promo like the flipper (varianta videoclip) @ Rumz <Mass>
2.tonight GeoDaSilva live on kiss fm , until 4 am <Mass>
 

DeletedUser15214

Bine si astea cu vanzari - cumparari:
Vand Motorola Razr argintiu + cablu de date ( la cutie) ! 160 de lei. cine este interesat buzz me!
 

DeletedUser

Obiectele astea-s furate, si bagate intr-o cutie de carton, trasa la imprimanta:))
Cunosc cazuri:p
 

DeletedUser15214

1. brb, un mic dushuletz ! hai sa fim seriosi, cum sa dai atatea detalii pe mess /:)
 

DeletedUser

Eu am pus de cateva ori la status: Razboiul nu s-a terminat atata vreme cat dusmanul meu traieste. Doar cand eram foarte suparata pe unii si altii.
 

DeletedUser

exista ignore.
la mine lista e pe urmatorul principiu:
primul mass - se accepta [omul mai face si greseli]
al 2-lea mass se sterge din lista
al 3-lea mass = ignore.
 

DeletedUser4610

¨°º¤ø-tero-ø¤º°¨: Care jucati Pool....?
...scuze de deranj sper sa nu il postati pe forum:))

de ce sa nu il postez ?:p
 

DeletedUser

cn ** shy cu mn k ma plik rau :X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X

Cum era cantecu' ala?

"Here comes the young, the new generation,
You are the only one!
You are the only one who can make a change"

(Yeah... Give piss a change...)
 

DeletedUser

unul dintre cele mai cretine mass-uri primite vreodata
e de la macle...:D:D:D:D

...:::catutz:::... god like: la 12 fix noapte iti va muri mama daca nu il dai maideparte.....scz..nu risc...dar lam primit si eu
 

DeletedUser

Ok. Nu va plac mass-urile si nici mie dar am o placere nebuna cand trimit massuri (cu scopul de a enerva toti oamenii care se gasesc in grupa "whatever"):D

Cei care primiti masssuri de la mine acu stiti in ce grupa va aflati :D
 
Sus