YKZ vs NWO

  • Autor subiect DeletedUser6798
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6798

YKZ declara razboi tribului NWO. Atacurile sunt in curs de desfasurare deoarece pana acum nu a existat niciun tratat de pace intre cele doua triburi si nici vreo declaratie de razboi oficiala, fie ca cel mai bun sa castige bla bla...
 

DeletedUser14294

mai 'nea samuraiul, uita-te te rog la celalalte topicuri sa vezi cum au procedat celalalte triburi cand au declarat razboi cuiva :) toata lumea stie cum ati inceput si razboiul cu CIRC :rolleyes: ramaneti in continuare niste lasi pana in maduva oaselor :D samuraii au onoare? :))
 

DeletedUser6798

moshulica, ori nu stii ce se intampla in tribul tau, ori nu ai citit cu atentie ce am spus eu:)
da...toata lumea stie cum am inceput razboiu cu circu. am inceput atacurile, apoi am rupt alianta. fericit?
dar razboiul cu voi a inceput de pe vremea cand ati atacat voi nipponul. insa atunci nu era declarat. nippon a intrat in ykz, voi ati continuat atacurile. am jucatori in trib care sunt sub asediul atacurilor voastre si care au pierdut sate! neoficial, pana acum eram in razboi. acum doar am facut'o oficial. tu vrei sa imi zici mie ca trebuia sa astept...cat? 1 zi? doua zile?? trei? o saptamana?? sa astept sa ce? sa ne atacati voi in toata perioada asta si apoi sa incepem si noi ofensiva?

de ce ramanem noi lasi? ca declaram oficial razboi unui trib care ne ataca de ceva vreme si apoi incepem ofensiva? daca intre noi ar fi existat vreun tratat de pace:
1. in primul rand nu v'am fi declarat razboi (eu am cerut un lucru conducatorilor vostri: PNA sau razboi. au preferat sa ramanem la statutul de neutralitate, asa cum va atacati si cu DST, fara razboi, la umbra "neutralitatii")
2. daca am fi declarat razboi, am fi facut'o asa cum trebuie. (si daca nu ma crezi, pentru mine e tot aia)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Side 1: NWO

Side 2: YKZ

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 14,244
Tabăra 2: 9,394
Diferență: 4,850

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 8
Diferență: 5

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 68,284,329
Tabăra 2: 61,794,249
Diferență: 6,490,080

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 109,134
Tabăra 2: 47,198
Diferență: 61,936
 

DeletedUser

Raportul ala confirma ce a spus Tora :) noi acum incepem ofensiva pana acum inteligenti de la voi au atacat fara sa declare :) Circ+NWO oare de cate triburi mai e nevoie sa infrangeti YKZ? sunteti penibili :)
 

DeletedUser

cred ca daca ar mai intra si sof si sa va eie din nord ar disparea tribul...nu neaparat inobilati...multi vor pleca in alte triburi... sau sa fi fost granitza cu CIRC mai mare....intre CIRC si YKZ mai sunt si jucatori din sh....si asta face greu acest razboi va fi un razboi de durata ......
 

DeletedUser

cat timp vechea garda a SOF din k36 si k46 va mai exista, nu va fi razboi cu YKZ
 

DeletedUser

Macar asa sa faceti si voi ceva dupa ce ca sunteti de 3 ori cat ykz ii aveti si pe NWO tot praf sunteti si va dati mari jucatori :) cum ar fii daca s-ar inceta razboiul SH cu SOH si ar intra SH-ul pe voi atunci veti fugi ca sobolani :) ykz a ramas si e singurul trib care e in top10 fara sa fuzioneze cu alte triburi :) In SOF sunt oameni cu caracter si ii vom respecta cat timp exista lumea1 :) in viata reale respect vesnic :)
 

DeletedUser2154

si aducerea academie ce se numeste...i-ati adus ca sa va pastrati locul acolo sus!!!
 

DeletedUser

Tu cum ai ajuns la 4 milioane de puncte si esti asa redus ? Nu e rostul academiei sa creasca jucatori pt tribul mama care apoi sa promoveze ?

Aaa.. si tu ai 90% din sate cucerite prin innobilare interna :D
 

DeletedUser14294

bine toranaga-sama, fie cum spui tu, 13 la 8 :eek: un raport covarsitor :p eu spuneam ca puteai declara razboiul si sa procedezi ca la carte pentru ca nu declari zilnic razboaie :D PNA nu puteam avea si era de asteptat sa izbucneasca... ce mai face mateut :confused: a ciripit tot? l-ati imbracat in ninja si ati trimis copilul la spionat :)) mai bine-i trimiteati sprijin decat sa adoptati tactici de genul acesta :cool: cat despre treaba cu academiile mai bine ocupati-va de reorganizarea voastra cu atatia membrii nou-veniti din Nippon, nu duceti grija CDAc-ului care are un avans de peste 400 de sate fata de rip-uri :eek:
 

DeletedUser

Macar asa sa faceti si voi ceva dupa ce ca sunteti de 3 ori cat ykz ii aveti si pe NWO tot praf sunteti si va dati mari jucatori :)
) ykz a ramas si e singurul trib care e in top10 fara sa fuzioneze cu alte triburi :)


mai e si AKI ;)
 

DeletedUser


Si Sof, si HL, si Circ, si Rip, si CD, si DST, si SH, si CDAc.
A facut vreunul din aceste triburi vreo fuziune care sa-i duca in top 10 ?
Nu, doar au recrutat ... lucru pe care il face toata lumea.
Nu confundati notiunea de fuziune cu cea de recrutare.
 

DeletedUser6798

@puyut: academia am adus'o ca sa avem un singur trib. evitam problemele de comunicare intre triburi. a fost alegerea noastra. ca sa ne mentina in top? suntem in continuare pe locul 9, am castigat doar 4 milioane de puncte:) ti se pare mult? pai daca invitam un jucator de 4 milioane puncte, cresteam tot cu atat:p

@moshu: nu stiu cum ar fi "trebuit" sa procedez. spune'mi tu, te rog, ce ai fi facut in locul meu. asa mai invat si eu, ca nu le stiu pe toate:) nu duce nimeni grija CDac-ului:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mda....interesant..lipsesc o zi si vad cum YKZ isi cam face de cap.... razboi cu NWO....aici daca stam sa ne gandim la momentul actual nu stiu ce sa zic...statisticile nu valoreaza nimic din moment ce satele acelea au fost inobilate cand era neutralitate intre triburi.....daca vedem din alta parte a paharului,adica la istorie NWO ar avea niste avantaje plus ajutor din partea CIRC....

@toranaga : daca NIppon nu se ducea in YKZ va lua CDac-ul la puncte....dar deh toti se lauda din nimicuri
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus