YKZ vs NWO

  • Autor subiect DeletedUser6798
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2154

Tu cum ai ajuns la 4 milioane de puncte si esti asa redus ? Nu e rostul academiei sa creasca jucatori pt tribul mama care apoi sa promoveze ?

Aaa.. si tu ai 90% din sate cucerite prin innobilare interna :D

si e problema ta cum am luat eu satele??daca esti in mijlocul tribului tau si al CD-ului si nu ai granita cum ai vrea sa te dezvolti decat sa elimini inactivii...ca spun eu cum a fost...va e frica sa nu va depasim...si o sa va depasim pt ca razboiul cu RIP e productiv!!!
 

DeletedUser6798

depasiti'ne, ma! va urez succes! daca vroiam primele locuri, puteam fuziona cu sh de 5 ori pana acum. cu sof. chiar si cu reply sau otpd pe vremea cand ele erau in k46. oricare dintre ei iti pot confirma ca eu am preferat o alianta adevarata in schimbul unei fuziuni!
 

DeletedUser6798

@GPL: daca nu ne'au luat acum, or sa ne ia in viitorul apropiat ca diferenta de puncte nu e chiar mare. dupa cum am zis si in alte posturi, doar primii 15 jucatori contau ca punctaj pt YKZ. acestia au marit cu 4 milioane punctele tribului. insa pentru noi, ei conteaza ca jucatori, nu ca punctaj! N'am nimic impotriva ca iti dai cu parerea pe forum. insa ma irita ca dai certitudini fara sa cunosti situatia!

PS: si daca YKZ isi face de cap, caaare e problema ta??:D
 

DeletedUser2147

Raportul ala confirma ce a spus Tora :) noi acum incepem ofensiva pana acum inteligenti de la voi au atacat fara sa declare :) Circ+NWO oare de cate triburi mai e nevoie sa infrangeti YKZ? sunteti penibili :)

cam de cate era nevoie si sa distrugeti tribul CIRC(voi, SOF si NIPPON), doar ca din pacate pentru voi, voi nu ati reusit. Roata se intoarce, stii asta ;)
 

DeletedUser2154

doar gura e de voi...nu realizezi ca sunte-ti cu un picior in groapa!!!
 

DeletedUser6798

declaratia ta, ca membru al unui trib aliat, este ofensatoare!
 

DeletedUser

cam asa sta razboiu dupa inceperea sa....

Side 1: YKZ

Side 2: NWO

Timeframe: 15/11/2008 00:00:00la17/11/2008 07:39:34

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 183
Tabăra 2: 147
Diferență: 36

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 12
Diferență: 12

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 882,157
Tabăra 2: 837,633
Diferență: 44,524

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 95,789
Diferență: 95,789

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2154

declaratia ta, ca membru al unui trib aliat, este ofensatoare!

pai sunt aliat cu voi si cu CIRC si cu NWO am ramas neutru fata de toata lumea...crezi ca nu puteam interveni sa sprijinim o parte!!!??Dar eu ** din statistici si cam asta e realitatea....
 

DeletedUser6798

doar gura e de voi...nu realizezi ca sunte-ti cu un picior in groapa!!!

ma refer strict la aceasta afirmatie! nu am facut referire la interventie "armata" fata de vreun alt trib. fiecare trib si jucator are libertatea sa isi aleaga singur parcursul in acest joc, dar detine responsabilitatea faptelor sale:)
 

DeletedUser2154

Asta e si normal nu simpatizez pe nimeni nu ajut pe nimeni in acest razboi dar sincer nu va vad bine odata cu intrarea celor din NWO care au o "foame" de sate de razboi!!!!
 

DeletedUser

Si Sof, si HL, si Circ, si Rip, si CD, si DST, si SH, si CDAc.
A facut vreunul din aceste triburi vreo fuziune care sa-i duca in top 10 ?
Nu, doar au recrutat ... lucru pe care il face toata lumea.
Nu confundati notiunea de fuziune cu cea de recrutare.

offf.nu ai mereu dreptate.

HL vine de la H@IT@+Legio.

RIP a facut fuziuni si au ramas cu jucatori. ma mira mult ca mai exista acest trib.
 

DeletedUser6798

@puyut: si daca am fi declarat razboi, si daca nu, ei tot ar fi atacat:) pentru ca au inceput de ceva timp. insa ei doar in K69 pot sa atace, pentru ca nu au front cu restul tribului. intre noi si ei se afla circul, trib cu care colaboreaza foarte bine. sprijin, atacuri sincronizate etc. NWO e o academie nedeclarata a CIRC-ului (mi'a spus cineva de'al lor. nu garantez veridicitatea spuselor sale)
 

DeletedUser1195

NWO nu a fost si nu va niciodata academia cuiva.NWO a fost un trib care a sustinut cateva razboaie,unele de succes,altele de mai putin succes.Este printre putinele triburi care nu au fuzionat si care e prezent pe lumea 1 de la inceputul lumii.
Desi am parasit NWO,fiindca din motive personale am parasit lumea 1,NWO ramane tribul meu de suflet si nu voi lasa pe nimeni sa rastalmaceasca adevarul.
Si adevarul e ca desi in razboiul cu Avalon si TLD era cat pe ce,totusi bunul si vechiul meu prieten Sir Soreen nu a avut satisfactia de a-si vedea visul cu ochii:acela ca NWO sa treaca pe cea de a doua pagina a clasamentului.:)
Totdeauna,NWO a fost pe prima pagina,a fost chiar locul 1 la un moment dat.
 

DeletedUser6798

nu rastalmacesc niciun adevar. dupa cum vezi, am si facut precizarea in paranteza:)
 

DeletedUser2154

ce gluma buna NWO academia CIRC...pai CIRC are deja o academie!!!
 

DeletedUser

Side 1: YKZ

Side 2: NWO

Timeframe: 15/11/2008 00:00:00la18/11/2008 10:08:57

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 282
Tabăra 2: 235
Diferență: 47

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 19
Diferență: 18

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,413,824
Tabăra 2: 1,431,696
Diferență: 17,872

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,707
Tabăra 2: 159,195
Diferență: 153,488

image.php




YKZ a luat un sat de 5 k in 3 zile....NWO a luat 19.....sa inteleg ca YKZ isi tine trupele la naftalina?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus