YKZ vs NWO

  • Autor subiect DeletedUser6798
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14294

raul82io, n-am facut nici o referire la viata personala, era doar o expresie. atata timp cat iti afisezi astfel de poze, era ceva normal ca la un moment dat sa se gaseasca unu sa comenteze... si pentru ce-am primit avertisment chiar nu inteleg :confused: era o critica constructiva, omul arata ca scos dintr-un videoclip cu parazitii... iar dragostea celor trei pe care-i leaga destinul impotriva Circ-ului este arhicunoscuta :D bine ca permiteti n posturi fara nici o legatura cu acesta tema, poze care fac reclama si promoveaza alcoolul si useri gen Ma Plimb Cu Cortu si Aici baiatul cu cortu... conturi duble fara numar ca pe orice forum de manelisti :eek:

bafta la joc ca o sa ai nevoie de akm ...

viitorul suna sumbru :eek: trupele mele sunt trimise cu cortul prin Circ, satele stau goale printre inamici... triburile este un joc anost :(

Ce frumos apareti cate un *Junior Member* denasta cu arfe de sandocan pe voi :D

si ma poti invinovati ca nu postez pe forumul asta care uneori pare-a fi un "wc public" :confused: propaganda consta doar in balacareli, informatii utile 1 %, restul doar mizerii care uneori par mai amuzante decat orice comedie :p
 

DeletedUser

Moshu`le, cum ai ajuns frate la numarul de sate pe care il ai in momentul de fatza?
 

DeletedUser4645

Inobilari foarte interne, nu e clar?:)))

Lasati omu in pace ...

Inamici învinşi Ca agresor Ca apărător În total
Rang Porecla Cucerit
2841 borcea48 86.915
2842 Moshu@v@ 86.848

borcea48
Puncte: 129.275
Rang: 2943
Inamici învinşi: 109.343 (4349.)
Trib: GD


Academia CIRC-ului conduce ykz cu aproximativ 30 de sate :p
 

DeletedUser

Acum m-am uitat si eu la el. Cont de 1.7 mil si 300k la inamici invinsi. Ce rusine:))
 

DeletedUser2154

pai nu asta ii intelesu unei familii ? :O

da dar cand principiile voastre nu mai erau comune ca ale noastre ne-am despartit...ca si in casatorie...cand nu te mai intelegi cu nevasta divortezi...dar la nunta promiti ca pana moartea ne va desparti!!!
 

DeletedUser

Puyut
principii comune? cum vine asta, imi explici si mie, te rog frumos?
tu vrei sa imi spui mie ca principiile pe care se bazeaza politica tribului CD difera de principiile pe care se bazeaza politica tribului DST? Daca e asa atunci de ce ai mai fost tete de acord cu familia? Doar ca sa te aflii in treaba?
Poate vrei sa spui ca interesele nu au mai fost comune, ceea ce e alta mancare de peste!

Revenind la comparatia ta cu casatoria ... nu isi are rostul. De ce? pentru simplul motiv ca te pot combate cu armele tale.
remember "la bine si la rau" ?
nu e frumos sa folosesti doar citate care avantajeaza doar o parte a "familiei".
dar de ce purtam noi astfel de discutii pe topicul celor din YKZ si NWO, sa ii lasam pe ei sa se desfasoare, poate mai apar personaje de genul lui Moshu de mai sus!
 

DeletedUser2154

Puyut
principii comune? cum vine asta, imi explici si mie, te rog frumos?
tu vrei sa imi spui mie ca principiile pe care se bazeaza politica tribului CD difera de principiile pe care se bazeaza politica tribului DST? Daca e asa atunci de ce ai mai fost tete de acord cu familia? Doar ca sa te aflii in treaba?
Poate vrei sa spui ca interesele nu au mai fost comune, ceea ce e alta mancare de peste!

Revenind la comparatia ta cu casatoria ... nu isi are rostul. De ce? pentru simplul motiv ca te pot combate cu armele tale.
remember "la bine si la rau" ?
nu e frumos sa folosesti doar citate care avantajeaza doar o parte a "familiei".
dar de ce purtam noi astfel de discutii pe topicul celor din YKZ si NWO, sa ii lasam pe ei sa se desfasoare, poate mai apar personaje de genul lui Moshu de mai sus!

poate e o greseala a mea de exprimare...da nu mai existau interese comune...da in casnicie e si le bine si la rau...dar cand doi nu se mai inteleg pana la urma se ajunge la despartire!!!
 

DeletedUser14294

Inobilari foarte interne, nu e clar?:)))

Pffoa :eek: un cont "crescut artificial" doar pentru claimuri si probleme :eek: asa ceva este inadmisibil :mad: king of darm, este atat de rusinos incat ar trebui sa se revolte lumea-n trib, inamicii sa atace necontenit :)) vom dezlega acest mister in zilele care urmeaza :D haide sa vedem din ce aluat sunt facuti membrii vostri de pe K 72... promit ca vi bag in paranoia intr-o saptamana :D

iar tu RahXephon de ce nu postezi de pe nick-ul tau :confused: uitasem, esti atat de imbecil incat ti-ai uitat parola :( nu de alta, dar vroiam sa stiu tu ce "personaj" esti... ocupi vreo functie in interesul tribului, sau esti doar vreo maimuta spatiala care se arunca cu capul inainte cand se da comanda :confused: ocupa-te si tu zilnic minim vreo 6 ore de enspe mii de probleme, si apoi vino cu expresii gen "personaje".
 

DeletedUser

haide sa vedem din ce aluat sunt facuti membrii vostri de pe K 72... promit ca vi bag in paranoia intr-o saptamana :D

Nu e frumos sa ameninti :p. Nu stiu ce ai tu in satele lui agata, dar stiu ce e in ale mele si vad ca moralul il am 100:D (am si eu un sat pe k72, dar sa nu mai spui la nimeni ;) ).
 

DeletedUser14294

gabi, satul de pe K 72 este unul din cele ale foxxelei? :p orice problema are rezolvare :) de ce-mi spui despre moral, inca mai esti suparat? :(
 

DeletedUser

Suparat nu am fost si nu voi fi niciodata, cel putin nu aici, nu pentru un joc.
Impresia asta si-o formeaza multi deoarece sunt gata sa merg pana la capat atunci cand cred ca am dreptate.Prefer sa regret ca am facut ceva, decat sa regret ca nu am facut. Nu ma deranjeaza daca azi am 400 de sate si maine 0 puncte. Atata timp cat e amuzant, invit toata harta sa ma scoata din joc .. numai daca s-ar putea sa ma anunte si pe mine inainte sa nu pierd focurile de artificii:).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14294

asa este, e doar un joc in care intalnesti toate categoriile posibile de oameni si tot respectul pentru cei care dau tot ce pot pentru a face ceva constructiv :) cazul cu pricina il vom rezolva saptamana aceasta, ador bataile de cap pe termen lung :p
 

DeletedUser

sal

ce ne facem cu cei ce incearca sa intimideze cu amenintari, si nu tin cont de reguli
 

DeletedUser

Intimidatul,prietene,face cumva parte din joc.

Ignora si joaca mai departe:)
 

DeletedUser

ahahaha!
moshule esti departe de mine si ca joc si ca gandire dar promit ca le fac o vizita colegilor tai!

imbecil e taticu tau!!!

BBmik este numele meu in joc.

crawl back to your cave, pointwhore!
 

DeletedUser

asa este, e doar un joc in care intalnesti toate categoriile posibile de oameni si tot respectul pentru cei care dau tot ce pot pentru a face ceva constructiv :) cazul cu pricina il vom rezolva saptamana aceasta, ador bataile de cap pe termen lung :p

Eu imi voi tine promisiunea atata timp cat va fi respectata cererea facuta de mine.Numarul de sate a ajuns la 24 si nu va mai creste :) (asta ca sa stii cate aveti de luat).

ce ne facem cu cei ce incearca sa intimideze cu amenintari, si nu tin cont de reguli

Nu vad nicio regula care sa interzica intimidarea vecinilor.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus