Z!mbri vs. DUNE

DeletedUser

pai da...dar uitate la topicul lor cu razboiul cu [M~K]`ul...nu prea au iei timp sa mai participe si ei...oricum...ce sens are sa participe si ei ?:) si apropo de coalitia asta "secreta"...a fost descoperita inainte sa inceapa sa atace

Si cu ce v-a ajutat ca ati descoperit?:rolleyes: Cu nimic..satele au fost mai goale decat in stare de pace...ati fost la fel de surprinsi si asta s-a vazut prin intarzierea sprijinului acordat...si in al 2-lea rand nu am avut nici o clipa intentia de a tine coalitia " secreta " asa cum zici tu...pentru ca stiam ca nu va ajuta :) a avut acelasi efect si v-ati miscat la fel de incet...ce pot sa spun mai mult? ;)
 

DeletedUser

Si cu ce v-a ajutat ca ati descoperit?:rolleyes: Cu nimic..satele au fost mai goale decat in stare de pace...ati fost la fel de surprinsi si asta s-a vazut prin intarzierea sprijinului acordat...si in al 2-lea rand nu am avut nici o clipa intentia de a tine coalitia " secreta " asa cum zici tu...pentru ca stiam ca nu va ajuta :) a avut acelasi efect si v-ati miscat la fel de incet...ce pot sa spun mai mult? ;)

da...ati luat si voi 2 sate de la mai mari parca...woooow...mare realizarea ati mai facut. Am intarziat cu sprijinul...woow...tin sa te anunt ca mai mari era noua in trib de aceea nu a primit sprijin. V-ati gasit si voi sa faceti razboi ...e usor sa vorbesti despre asta cand sunteti la o distanta destul de mare de noi. Acum ce mai lipseste sa faceti e sa ziceti ca ati castigat razboiul :)) Pe viitor...daca aveti putin de curaj sa va apropiati de noi ...o sa vezi cat de incet ne miscam. :) Pana atunci ...ciocu mic si laba la ochi!
 

DeletedUser

da...ati luat si voi 2 sate de la mai mari parca...woooow...mare realizarea ati mai facut. Am intarziat cu sprijinul...woow...tin sa te anunt ca mai mari era noua in trib de aceea nu a primit sprijin. V-ati gasit si voi sa faceti razboi ...e usor sa vorbesti despre asta cand sunteti la o distanta destul de mare de noi. Acum ce mai lipseste sa faceti e sa ziceti ca ati castigat razboiul :)) Pe viitor...daca aveti putin de curaj sa va apropiati de noi ...o sa vezi cat de incet ne miscam. :) Pana atunci ...ciocu mic si laba la ochi!

Bai tinand cont ca suntem 3 ametiti...si am luat 3 sate...curaj sa ne apropiem de voi? :p eu cu 3 oameni iti tin in sah toata zona aia....asta nu ti se pare a fi curaj? Sunteti o mare rosie la 2 patratele de mine...nu ma astept sa mai traiesc mult si nici pe departe sa reusesc mai mult de atat :) dar ma pot mandri ca , cu 3 oameni nu ati fost in stare macar sa va aparati satele..e tot ce pot zice..mari zimbrii :)
 

DeletedUser

da :)) ati tinut in sah doua persoane care habarnau sa joace ...n-am ce zice :) Foarte mandrii sunteti de ce ati reusit voi sa faceti ...nici nu mai am cuvinte. Persoane care abia au intrat in trib...si nu au facut decat sa ceara ajutor...si logic ca nu au primit...momentan nu cred ca e cazul sa iei acele doua persoane in considerare...tribul vostru inca nici nu e bagat in seama :rolleyes: . Dar va veni si momentul asta ... te asigur :D Una e sa joci cu cineva care stie sa joace...si alta e sa iei 2 3 sate de la oameni care habarnau sa evite un atac. Nu sunteti bagati inca in seama pentru ca avem noi alte treburi...dar te asigur...ca in curand veti avea cu cine sa jucati...noi nu prea... Si nu te mai ambala atata ca am vazut cum atacati, si am inceput sa rad...si de voi si si de persoana la care i-ati luat satul...
 

DeletedUser

DUNE!!! DUNE!!! DUNE!!!

Cei mai de seama aliati! :)

daca taceai ... filozof ramaneai! DUNE....aliati de seama ? au vrut razboi si acum nu stiu cum sa fuga de el ?:) daca postai macar cu numele din joc parea un lucru mai inteligent...dar asa vorbesti doar ca sa nu taci
 

DeletedUser

da :)) ati tinut in sah doua persoane care habarnau sa joace ...n-am ce zice :) Foarte mandrii sunteti de ce ati reusit voi sa faceti ...nici nu mai am cuvinte. Persoane care abia au intrat in trib...si nu au facut decat sa ceara ajutor...si logic ca nu au primit...momentan nu cred ca e cazul sa iei acele doua persoane in considerare...tribul vostru inca nici nu e bagat in seama :rolleyes: . Dar va veni si momentul asta ... te asigur :D Una e sa joci cu cineva care stie sa joace...si alta e sa iei 2 3 sate de la oameni care habarnau sa evite un atac. Nu sunteti bagati inca in seama pentru ca avem noi alte treburi...dar te asigur...ca in curand veti avea cu cine sa jucati...noi nu prea... Si nu te mai ambala atata ca am vazut cum atacati, si am inceput sa rad...si de voi si si de persoana la care i-ati luat satul...

Bai ce sa zic..cati ani ai nu te supara? :D intreb din pura curiozitate..pentru ca numai pitici dastia de 14 ani care au intrat si ei in joc si se vad mari jmecheri cu puterea in mana vorbesc asa..vorbesti de parca ai fii tu mare si tare pe lume..si ai un rahat de 60 de mii de puncte...ia bai inaptule exemplul liderului vostru...lordofcarpatianforest...ca e singuru pe care il respect si are toata stima mea din tribul ala...si este singurul pentru ca imi pare rau pentru ca are membrii ca voi care se dau mari jmecheri in fata tuturor triburilor si va mirati dc aveti atatea conflicte..nu suntem bagati in seama....vai m-ai lovit fix in suflet :p
Cat despre razboiu cu Dune ce ati facut ma? ati luat vrun sat? Pe naiba..ati venit si i-ati luat cu japca cu texte specifice voastre...si i-ati recrutat la voi folosind tactica " veniti la noi sau 5 milioane de puncte navalesc peste voi!! ". Ati dat peste niste membrii slabi si ati reusit...dar nu o sa se intample asa cu toti sa stii :) si recrutarea asta unde aduce? la aducerea de membrii ca cei de langa mine...care reflecta perfect calitatea jucatorilor vostrii :) dar vom vedea cine va rade la urma :)
Repet nu ma astept sa reusesc sa cuceresc in continuare nimic dar uitati-va si voi prin celelalte topicuri...toate triburile sunt revoltate de modul vostru de abordare..si nu e de mirare la cum te lauzi ca cel mai mare inapt ( ca sa repet cuvantul subliniindu-l )....mai bine ai face si ai tace...cum bine face stimatul vostru lider lordofcarpatianforest.
Mult respect pentru cei care o merita :)

P.S.: As vrea sa stiu si eu ce functie ai tu in acest trib de comentezi prin toate partile? CA eu nu te vad la profil? Multumesc anticipat pentru ca ai binevoit in a-mi raspunde.

Acest post incalca urmatoarele reguli:
1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membrii de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

Incercati sa mentineti discutia in limitele decentei, conform regulamentului.Viitoarele injurii, insulte sau atacuri la persoana vor fi sanctionate fara avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Bai ce sa zic..cati ani ai nu te supara? :D intreb din pura curiozitate..pentru ca numai pitici dastia de 14 ani care au intrat si ei in joc si se vad mari jmecheri cu puterea in mana vorbesc asa..vorbesti de parca ai fii tu mare si tare pe lume..si ai un rahat de 60 de mii de puncte...ia bai inaptule exemplul liderului vostru...lordofcarpatianforest...ca e singuru pe care il respect si are toata stima mea din tribul ala...si este singurul pentru ca imi pare rau pentru ca are membrii ca voi care se dau mari jmecheri in fata tuturor triburilor si va mirati dc aveti atatea conflicte..nu suntem bagati in seama....vai m-ai lovit fix in suflet :p
Cat despre razboiu cu Dune ce ati facut ma? ati luat vrun sat? Pe naiba..ati venit si i-ati luat cu japca cu texte specifice voastre...si i-ati recrutat la voi folosind tactica " veniti la noi sau 5 milioane de puncte navalesc peste voi!! ". Ati dat peste niste membrii slabi si ati reusit...dar nu o sa se intample asa cu toti sa stii :) si recrutarea asta unde aduce? la aducerea de membrii ca cei de langa mine...care reflecta perfect calitatea jucatorilor vostrii :) dar vom vedea cine va rade la urma :)
Repet nu ma astept sa reusesc sa cuceresc in continuare nimic dar uitati-va si voi prin celelalte topicuri...toate triburile sunt revoltate de modul vostru de abordare..si nu e de mirare la cum te lauzi ca cel mai mare inapt ( ca sa repet cuvantul subliniindu-l )....mai bine ai face si ai tace...cum bine face stimatul vostru lider lordofcarpatianforest.
Mult respect pentru cei care o merita :)

P.S.: As vrea sa stiu si eu ce functie ai tu in acest trib de comentezi prin toate partile? CA eu nu te vad la profil? Multumesc anticipat pentru ca ai binevoit in a-mi raspunde.

dute nu ma innebuni...chiar asa inapt sunt ? Nu am nici o functie in trib si nici nu vreau sa am...dar asta nu e treaba ta :)...ati luat si voi 2 sate si hop tzop ati sarit pe forumul extern sa postati...ca voi ati luat 2 sau 3 sate amarate...nici macar nu le-ati luat calumea...v-ati chinuit putin sa le luati pentru ca expertii de voi nu stiti sa sincronizati 2 3 atacuri...Tot noi suntem noobii ? :) Mai vorbim pe viitor omule . Nu ma mai chinui sa fac harti cu tw++ cu statistici...si alte minuni...pt ca nu are rost. Ce sa intamplat cu razboiul cu DUNE...nu e nici problema mea si nu e nici problema ta(deocamdata trebuie sa veti grija de satele voastre)...e problema conducerii tribului in care sunt eu. Despre calitatea jucatoriilor care sunt in trib vorbesti degeaba....pentru ca nu ii cunosti :) Nu ma dau smecher si in afara de Lord Illidan care nu mai e la noi nimeni nu sa mai dat smecher (cum ai zis tu)...si daca nu ma cunosti nu ma critica pt ca iti pierzi vremea.
Si asa ca un P.S: Vai ...vorbesti de puncte...n-am ce zice...mult tupeu pe tine sa vorbesti despre puncte(ca vad ca la asta bati)...din moment ce nu ai fost atacat pana acum pe l2 de cand ai inceput jocul. Eu cu amaratele mele de 60 k puncte...am punctajul mai mare ca tine la inamici invisi si ca aparator si ca agresor. Ai luat si 2 sate acu...la astea te-ai chinuit...doar asa vad sa fii crescut in punctajul de la inamici invisi...In timp ce unii joaca jocul calumea...altii innobileaza sate parasite sau sate date de altii...cum mai stiu eu pe cativa...majoritatea membriilor din tribul vostru...si si din DUNE...sunt la fel ca tine...innobileaza sate mici sau mari...le cresc...apoi le pierd...vorba lui Gangster Ray...statisticile vorbesc ! Daca chiar vrei sa faci o comparatie intre noi 2...studiaza putin clasamentul la Inamici Invinsi...Repet...tribul vostru nu este destul de bagat in seama pentru a
 

DeletedUser

Hai ca deja o arzi aiurea :p aberezi in juru aceleiasi idei, ocolesti subiectul, aburesti. Ce pot sa zic decat mai tine-ti frate gura :) ca nu esti tu cel mai tare din parcare sa ii critici pe toti..am intervenit pentru ca deja deveneai penibil tot aratand ideea " noi suntem tari voi sunteti praf va batem de va rupem pe toti ". E singuru motiv pentru care am facut-o. Prea te dai in spectacol prea te dai mare si tare. Eu nu am spus niciodata ca as fi mai bun ca tine sau porcarii dinastea..pentru ca nu e genu meu sa ma laud asa ca nu ma freca la melodie pe tema asta. Tu in schimb cred ca numai asta stii, pe toate posturile facute de tine numai asta vad, laude laude laude. Mai taci frate din gura si joaca daca tot esti bun. Joaca acolo si demonstreaza ca esti bun nu venii aici sa ne doara capu cand iti citim prostiile. E tot ce vreau si cred ca vorbesc si pentru multi altii de pe acest forum.Si vezi-ti si tu de gramatica aia...ca ne faci drq romana de ras...se scrie " du-te " " s-a intamplat " etc..
Cat despre razboi, da, mai discutam noi :) si vedem cine pe cine baga in seama.
Si lasa aburerile cu inamici invinsi cu prostii...vom vedea noi la sfarsit care e statistica :)
Multa bafta mare si tare al lumii 2.

P.S.: Nu m-am laudat ca am cucerit satele. Am raspuns la afirmatia ta penibila cu privire la noi. Eu doar am reactionat la atacuri prostesti si de copii mici pe care le-ai facut in absenta noastra, desigur, ca numai asa ai gura sa comentezi.
 

DeletedUser

hackmyass (ciudat nume, succes, poate se gaseste unu pana la urma sa-ti rupa fashu' :)) ) cam aberezi la faza cu inamici invisi.... daca tu esti antipatic si lumea e dornica sa te atace ce sa-ti facem noi ? daca tu sari pe sate cu apararea full ce sa iti facem? in loc sa cuceresti sate cu aparare mica (proprietarii pacifisti/noobi)... sa nu te aud k comentezi si la mine cu fazele astea ca daca este sa o luam pe acest criteriu am de 2x mai multe killuri decat tine... si mai gandeste-te la o chestie: un jucator care nu a avut parte de multe razboaie puternice a avut ocazia sa se dezvolte mult mai ushor si repede, fiindca nu a trebuit sa-si refaca armata de multe ori si a putut sa se dezvolte in liniste. Daca tu crezi ca acest joc se rezuma la atacuri si atat probabil ca ar trebui sa revii la counter-strike, el este mult mai complex (implica diplomatie, decizia de a selecta tintele potrivite, etc, etc)

in ceea ce priveste ce a spus uncruel.. el nu a batut apropoul la puncte, dar a vazut ca esti foarte agresiv in declaratii si desconsideri multa lume, el doar incerca sa te aduca cu picioarele pe pamant
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

woooow UnCruel....you are the one...ai venit sa ma opresti sa nu ma fac de ras :D Cata atentie din partea ta. Ati inceput razboiul cu noi...ati luat 2 sate...si repede repede ti-ai facut si tu un cont pe forumul extern ca sa afle lumea si de tribul vostru.Chiar n-am ce zice. Este vorba de cum joci un joc nu de cum te comporti pe forumul extern(apropo...faptul ca esti unde esti in clasamentul Inamicilor invisi reflecta calitatea ta de jucator). Despre asta se discuta aici...Am zis eu cumva ceva despre tine ? Te-am facut cumva penibil ? Nu cred...si nu imi mai zi sa tac, ca degeaba. De aceea exista forumul ca sa discute lumea pe el...Daca ma fac de ras este exact problema mea...nu trebuie sa vii tu aici si sa ma opresti(de parca ai fi The Chosen One =)) ). Ti-am mai zis...vom mai discuta pe viitor. La un moment dat acea mare rosie de care vorbeai(ieri parca) isi va da drumul...este doar o chestie de timp. Despre chestia cu inamicii invinsi nu vrei sa discutam ? De ce ? Din cate vad eu tu mai provocat, vorbind de punctele mele amarate.Ma rog...in viitor vom mai vorbi...si vom vedea cum va sta treaba atunci. Pana atunci mai ai de lucru sa ma opresti din postat pe forum....ca vad ca asta e "visul" tau. Si inca ceva...ce subiect ocolesc ? Nu am nimic de ascuns. Ti-am zis clar si scurt...ati luat 2 3 sate de la persoane noi intrate in trib...de aceea nu au fost ajutate. Mare fâs ati mai facut si voi...alt trib care vrea sa fie bagat in seama. Mai bine ati intra toti in tribal hugs si ati sta acolo toata ziua :))
 

DeletedUser1647

hackmyass (ciudat nume, succes, poate se gaseste unu pana la urma sa-ti rupa fashu' :)) ) cam aberezi la faza cu inamici invisi.... daca tu esti antipatic si lumea e dornica sa te atace ce sa-ti facem noi ? daca tu sari pe sate cu apararea full ce sa iti facem? in loc sa cuceresti sate cu aparare mica (proprietarii pacifisti/noobi)... sa nu te aud k comentezi si la mine cu fazele astea ca daca este sa o luam pe acest criteriu am de 2x mai multe killuri decat tine... si mai gandeste-te la o chestie: un jucator care nu a avut parte de multe razboaie puternice a avut ocazia sa se dezvolte mult mai ushor si repede, fiindca nu a trebuit sa-si refaca armata de multe ori si a putut sa se dezvolte in liniste. Daca tu crezi ca acest joc se rezuma la atacuri si atat probabil ca ar trebui sa revii la counter-strike, el este mult mai complex (implica diplomatie, decizia de a selecta tintele potrivite, etc, etc)

in ceea ce priveste ce a spus uncruel.. el nu a batut apropoul la puncte, dar a vazut ca esti foarte agresiv in declaratii si desconsideri multa lume, el doar incerca sa te aduca cu picioarele pe pamant

Pe tine te-a chemat Uncruel in ajutorul lui sa il dovediti pe hackmyass? :D:D:D
 

DeletedUser

hackmyass (ciudat nume, succes, poate se gaseste unu pana la urma sa-ti rupa fashu' :)) ) cam aberezi la faza cu inamici invisi.... daca tu esti antipatic si lumea e dornica sa te atace ce sa-ti facem noi ? daca tu sari pe sate cu apararea full ce sa iti facem? in loc sa cuceresti sate cu aparare mica (proprietarii pacifisti/noobi)... sa nu te aud k comentezi si la mine cu fazele astea ca daca este sa o luam pe acest criteriu am de 2x mai multe killuri decat tine... si mai gandeste-te la o chestie: un jucator care nu a avut parte de multe razboaie puternice a avut ocazia sa se dezvolte mult mai ushor si repede, fiindca nu a trebuit sa-si refaca armata de multe ori si a putut sa se dezvolte in liniste. Daca tu crezi ca acest joc se rezuma la atacuri si atat probabil ca ar trebui sa revii la counter-strike, el este mult mai complex (implica diplomatie, decizia de a selecta tintele potrivite, etc, etc)

in ceea ce priveste ce a spus uncruel.. el nu a batut apropoul la puncte, dar a vazut ca esti foarte agresiv in declaratii si desconsideri multa lume, el doar incerca sa te aduca cu picioarele pe pamant

ia zimi si mie pe cine am desconsiderat ? Pe uncruel ? pt ca i-am raspuns la o postare ? Sa ma aduca cu picioarele pe pamant ? Nu vreau sa ma crezi increzator...dar daca chiar vrei ...poti cere parerea lui Gangster Ray despre mine(jucator care e pe aceeasi lume...in alt trib...si nu am intrat pe aceasta lume inca in contact cu el...doar pe l3 mai demult dar nu a fost de lunga durata...in rest doar pe messenger). Off-topic:In legatura cu numele meu chiar nu ai tu treaba :))...si mie imi vine sa rad cand ma gandesc la el, dar am avut mai demult o intamplare haioasa(nu mia facut nimeni nimic si nimeni nu sia bagat nimic in mine :)) si nu sunt nici gay). Acu hai sa revenim la subiectul de la acest topic despre care nu prea mai e nimic de zis...sa o lasam balta...si pe viitor, Uncruel te voi astepta cu comentarii :)
 
Sus