Mesaje amuzante L28

DeletedUser27510

Pe ce limba vorbeste ???
Si care e traducerea ???????

x60a32db7j.jpg




Titlul se numeste "gamiasiba lapu ni tama"

seamana cu slovaca, sarba ceva de genul ..
 

DeletedUser

Nume război: A-ti Belito

Razboi nou ptr familia CIRCUS

Tribul este acum în război cu Steaua Bucuresti!

Nume război: A-ti Belito

Declaraţie:
Sa o Sugeti Fraierilor
 

DeletedUser42028

„gamiasiba lapu ni tama” - Îmi place expresia asta,are potențial!:rolleyes:
 

DeletedUser39591

gamiasiba lapu ni tama” - Îmi place expresia asta,are potențial!:rolleyes:


Fraza,cuvintul sau ce e... imi aminteste de un cuvant rus...si cand am citit...credeam ca e pe rusa...
Si credeam ca e de al meu...dar...nu era LIMBA rusa...atunci daca n-am ghicit ca e limba rusa...atunci am ghicit cu LIMBA...deci e alta limba :)) si apoi credeam ca e ungureasca...bla...bla...bla...
Dar... apoi "cum scria pe forum in limba romana ????" traducea din ungureasca in romana ? (<--wtf?)
Si pe forum mi-a zis candy :))

(Textul de mai sus e despre impresiile pe care mi le-am creeat cand am primit mesajul ala)
 

DeletedUser42028

E bine că într-un final ai reușit să primești lumină și ai limpezit complexitatea mesajului.Să ne bucurăm de tumultul și de amploarea acestei idei incredibile.Mă gândesc serios să mi-o pun ca semnătură.:rolleyes:

PS - Cum ar fi ca Mircea Badea,seara,în loc de „Trăim în România și asta ne ocupă tot timpul” sau de „Mulțumim ZirconMedia”,să zică cu pasiune „„gamiasiba lapu ni tama”!:rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser36524

E bine că într-un final ai reușit să primești lumină și ai limpezit complexitatea mesajului.Să ne bucurăm de tumultul și de amploarea acestei idei incredibile.Mă gândesc serios să mi-o pun ca semnătură.:rolleyes:

PS - Cum ar fi ca Mircea Badea,seara,în loc de „Trăim în România și asta ne ocupă tot timpul” sau de „Mulțumim ZirconMedia”,să zică cu pasiune „„gamiasiba lapu ni tama”!:rolleyes:

Sincer, cea mai inteligenta fraza de pe acest forum in ultima vreme :))
Felicitari, generale.
 
Sus