lykan-leon-wolves vs got-circ

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Imi respect aliatii

oare si invers este la fel sau este un respect fortat pentru ca reprezentati ultumul lor sprijin ramas ?

in rest vorbiti doar din inchipuiri . dovezi nu aveti niciunul . vanzari de cont , spargeri de cont , cedari de cont ... v-am aratat clar cine face asa ceva dar nu , circul e cel mai corect . in fond va meritati unii pe altii asa cum si noi si aliatii nostri ne meritam unii pe altii . mi se pare normal ca un om caruia ii spui la fiecare mesaj 'nu am incredere in tine ' intr-un final sa ti-o traga . nu iau pararea nimanui dar cand 1 on ia singur sate inamice mai multe decat ai luat tu in ultimele 4-5 organizate si il tratezi asa normal sa iti faca figura .
 
Ultima editare de un moderator:

liana

member
Scor reacție
35
Si mesajul asta e o dovada ca se citeste printre randuri..
Nu m.am laudat cu performante( desi,da,din partea aliantei mele,ar fii cu ce),si nici nu am scris undeva ca CIRC e slab..
Asta e un fel de scarpinat peste cap,si n.are rost....
Am subliniat in fiecare mesaj,doar ce oameni si ce caractere sunt pe acolo...
Cu dovada~mesajul,replica fiecaruia.
Acum,corect e,
cand spui asa frumos ca e treaba lor ce fac,si nu raspunzi pt ei...
pai daca ai puncte de vedere care.ti provoaca scarba fata de lykan...
e ciudata balanta valorilor tale,daca scarba fata de caracterele alea nu simti...
Sau nu masori cu acelasi cantar?:p
 

DeletedUser41504

grea de decizie :(
mitycus mai 27,2013 11:16
Te rog citeste, ca te intereseaza si pe tine ,

Variantele de raspuns sunt astea :

1 . Da, doresc sa ajung in granitza cu minim 4-5 sate macar si sa particip la intarirea granitzei si activ in razboi .

sau

2 . Nu , nu doresc sa ajung in granitza si sunt de acord cu dizolvarea tribului si sa dam stergerea conturilor .

Multumesc .
..... a spus:
eu votez pt. punctul 2 :)
... a spus:
Eu pt pct 1 ..sa.mi dea ei sate in granita :))
 

liana

member
Scor reacție
35
Iar ma cearta Raka ca bat campii :))
Ma gandesc si eu,ca simplu jucator de la el...
Pai de ce bre daca nu.s de acord,si desfiintezi,sa dau eu stergere?:)))
da tu,cu toata conducerea,ca ma descurc eu :))
Ete nu vin pe granita,na..
 

florinakis83

member
Scor reacție
8
Si varianta 3 :eek: mare de barbari.Sa ajunga la toti.
Hai sa terminam lumea asta pana de anul nou,deja e plictiseala!
 

DeletedUser

Sincer am vorbit cumai multi de acolo...sunt scarbiti de mitycus ,referindu-ma la modul in care conduce si comanda...aiurea...de aceea se ajunge la furnizare de informatii...schimb de parole in circ etc.....am auzit ca profetul ar avea mai multe conturi pe parola...nu-i asa?:)
 

liana

member
Scor reacție
35
Acu nu mai e vulcanic :))


Eu as face cateva invitatii in Circ,nu ne.am discutat asta...e voie sau nu sa recurtam de la dusman?
 

DeletedUser43273

neatza...
interesant..dupa ce v-au tinut granita acum se pare ca lykan estul e lasat de izbeliste.mai rau...il desfiintati:)
iarasi avem solicitari de intrare la noi:)ne bucura sa vedem ca suntem considerati un trib integru si de incredere:)

Aviz aliatilor Lykanylor...intrebati-l pe adavil(jucator fidel tribului din care facea parte) de ce da stergere...sau macar vizitati profilul lui.Cam asta scrie:

"Cautati-l pe Cel cu fata de Catel, el ne face sa Uram faptul ca suntem Romani :)) ...!!


Luati care cum vreti sate!!!!
Datorita conducerii de ..... din LYKAN, pt ca Fac diferenta intre jucatori!! eu voi da Stergere!
BAFTA!!!"


O intrebare: cand te comporti asa cu ai tai care te-au sustinut si ajutat...ma intreb cum te comporti cu altii?:)...
Dar cum nu e bucataria mea interna...faceti cum stiti.Eu doar privesc si trag concluzii:)
 

florinakis83

member
Scor reacție
8
Concluzia e simpla:voi sunteti acolo sus doar prin prisma faptului ca anumiti jucatori nu au vrut sa mai stea in Circus.Si se pare ca unul cate unul se alatura "istoriei" dar pana cand?
Poti sa-ti pui o intrebare,analizand trecutul,si sa zici:cat timp mai dureaza pana o sa ramana un singur trib impotriva a ceea ce voi numiti:Lykan!
 

liana

member
Scor reacție
35
Mao,
tu pt mine esti o enigma,la faza asta...
Cam toate mesajele noastre...ca de luat in ras,ca de facut caterinca...
toate s.au adresat Circului....
La toate,desi o dai cu "ograda fiecaruia",ai sarit tu si ai ripostat...
N.a sarit un circar sa nege sau confirme,doar tu ai fost cel vexat de "atacurile" pe Circ...
Fara doi-trei din conducerea CIRC,niciun player nu a sarit cu "nu e adevarat de spuneti"...
Oare de ce,te.ai gandit?;)
Mereu si mereu,
ai aparut ca un avocat al apararii...
Niciodata cu reale argumente...trecand peste orice ar face CIRCul,atent doar la paiul din ochii altora...

Ca se impune sau nu desfiintarea si cooptarea unor membrii,sau rotirea lor...
e o mancare de peste care nu stiu daca priveste pe altii...

Cat despre "aviz aliatilor"...
Arata.mi unde si cu ce ne.a mers rau langa lykan,
incat sa ne dezicem...
 

DeletedUser

neatza...
interesant..dupa ce v-au tinut granita acum se pare ca lykan estul e lasat de izbeliste.mai rau...il desfiintati:)
iarasi avem solicitari de intrare la noi:) ne bucura sa vedem ca suntem considerati un trib integru si de incredere:)
pai si ? din fuziuni ati crescut si voi si dragii vostri aliati , mai e loc de inca una ;) de ce sa refuzi ocazia ?
cand lykan si aliatii s-au batut numai cu triburi care la momentul respectiv erau in top 5 voi si ai vostri va bateati cu tribulete gen vine ursul , 7 cai samd :D:D:D
noi ne-am batut cu 'amarati' gen RO-OFF-CIR-PCR si un pic cu RS .
 

liana

member
Scor reacție
35
Si ca veni vorba de aliati,si diplomatie...
Cand am fost acostata pt o schimbare de tabara...
Cum ati gandit.o?
Ca pe LykanEst inteleg,e acolo,va interesa direct...
Dar noi?
A,va pica bine aici o pauza,eventual eu sa dau pe leon,ca ei sunt granita directa,etc...
Dar strict mie si tribului meu...ce beneficii ne aducea un pna sau alianta cu voi?
Am fost curioasa ce imi ofereati mie..
Nu doar ce castiga alianta voastra...
Si sa nu spui ca Anastasia: nu conteaza ca pierdeti sate,ca va dau eu :))))
 

DeletedUser43273

Concluzia e simpla:voi sunteti acolo sus doar prin prisma faptului ca anumiti jucatori nu au vrut sa mai stea in Circus.Si se pare ca unul cate unul se alatura "istoriei" dar pana cand?
Poti sa-ti pui o intrebare,analizand trecutul,si sa zici:cat timp mai dureaza pana o sa ramana un singur trib impotriva a ceea ce voi numiti:Lykan!


vezi?noroc cu circul:)):))
ce treaba are got-ul cu circul in afara de faptul ca la un momentdat s-au rupt de ei?multi jucatori ce nu au trecut prin circ vreodata au fost iin got.
hai sa ne documentam putin inainte de a face afirmatii.

cat timp o sa mai treaca pana cand Lykanul va intoarce spatele leonului si Wolves-ului ca si celor din prorpia familie-Lykan est?:)
aici poti sa raspunzi la intrebare?:D
si daca ramanem doar noi..cum va fi cand nu veti avea spioni prin conduceri, conturi de preluat5 si te mai miri ce....cand va trebui sa va bateti pe bune cu noi?::)...ca la face cu "pe bune" avem SUTE de sate avans fata de familia voastra...asta ca tot va laudati cu statisticile:Dprobabil de aia se duce de rapa Lykan est...dauna la statistici, nu?:)
 

DeletedUser43273

pai si ? din fuziuni ati crescut si voi si dragii vostri aliati , mai e loc de inca una ;) de ce sa refuzi ocazia ?
cand lykan si aliatii s-au batut numai cu triburi care la momentul respectiv erau in top 5 voi si ai vostri va bateati cu tribulete gen vine ursul , 7 cai samd :D:D:D
noi ne-am batut cu 'amarati' gen RO-OFF-CIR-PCR si un pic cu RS .

ce sa facem,...noi cu triburile mici..gen RS sau CNII(ce conteaza ca era pe primul loc si noi am luat sate de la ei mai multe decat au luat ei de la noi)...deh..triburi mici:D
am pretentii in continuare de la tine.credeam ca te poti documenta fara sa arunci vorbele in vant fara nicio baza temeinica.:)

cat despre fuziuni...mno care e problema?:D...asa cum voi aveti ca strategie tiketul si conturile preluate de la inamic si spionii noi icnecam sa facem fata razboiului fara aceste tertipuri.pt noi e doar un joc.nu calcam pe "cadave", avem si mama si tata pe jocul asta si nu dam doi bani pe lumea 28 si castigarea ei...dar oamenii ne intereseaza.:)si cat timp am ajuns sa fim respectati de oameni de la inamic...eu zic ca ne-am indeplinit scopul.reciproca insa...mai greu.nu te intreba de ce.stii raspunsul:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus