lykan-leon-wolves vs got-circ

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

liana

member
Scor reacție
35
cat timp o sa mai treaca pana cand Lykanul va intoarce spatele leonului si Wolves-ului ca si celor din prorpia familie-Lykan est?:)
aici poti sa raspunzi la intrebare?:D

Am raspuns la asta cu mult timp in urma,cred ca la un post al lui In-ofensiv...


2.
"la voi in alianta toate jocurile se fac pt un trib"
Toate mesajele destabilizatoare,circulare.n triburi,etc,au cantat pe tema asta...
Ca facem jocul Lykanului,care la urma va rupe,sparge,drege,etc...
Mesaje de la Gyl sau Anastasia,cu.."treceti de partea noastra,etc"...ce rost mai au atunci?
Daca asa se pune problema...un alt Big Brother..oare ce facea,ajunsi in situatia aia?:p
Nu fix acelasi lucru?
O parte a chestiunii..
Cealalta e ca tribul meu n.a venit din mari familii,fuzionari,etc.
Consider ca am rezistat frumos,poate chiar surprinzator de mult...
La noi n.ati vazut profil de trib cu familia x 15 triburi,etc.
Ca atare.
Nu stiu poate sa vad harta,si sunt mai pe langa joc ca multi dintre voi..
Insa eu dincolo de asta,iti pot spune ca nu ma indoiesc de Lykan.
Nu stiu daca voi puteti baga mana.n foc un aliat pt altul...

E inca devreme,spui
O sa repostez acest mesaj cand se sfarseste lumea.
 

DeletedUser

cat timp o sa mai treaca pana cand Lykanul va intoarce spatele leonului si Wolves-ului ca si celor din prorpia familie-Lykan est?:)
aici poti sa raspunzi la intrebare?:D

vrabia malai viseaza si tiganul haine noi ;)

asa cum voi aveti ca strategie tiketul si conturile preluate de la inamic si spionii noi icnecam sa facem fata razboiului fara aceste tertipuri.

mai bine ai tacea , zau .
pai nu e de vina cine primeste ci cine ii face pe ceilalti sa ofere ;) spioni au fost de cand s-a iscat primul razboi pe lumea asta si vor fi atata timp cat vor exista oameni pe pamant . sunt inclusi si in joc , calutul ala alb ;)

legat de tichete stau si ma intreb ce fel de oameni sunteti in real life daca intr-un joc nu stiti altceva decat sa injurati sau sa jucati cu multiconturi .
 

DeletedUser42309

Si ca veni vorba de aliati,si diplomatie...
Cand am fost acostata pt o schimbare de tabara...
Cum ati gandit.o?
Ca pe LykanEst inteleg,e acolo,va interesa direct...
Dar noi?
A,va pica bine aici o pauza,eventual eu sa dau pe leon,ca ei sunt granita directa,etc...
Dar strict mie si tribului meu...ce beneficii ne aducea un pna sau alianta cu voi?
Am fost curioasa ce imi ofereati mie..
Nu doar ce castiga alianta voastra...
Si sa nu spui ca Anastasia: nu conteaza ca pierdeti sate,ca va dau eu :))))

Nici` o shansa` clar
 

liana

member
Scor reacție
35
Pai,da,Marius...
Cand tot incearca sa schimbam tabara...
Normal ca inntrebarea urmatoare e : ce am EU de castigat...
Nu ce au ei...
Asta e ideea: nu pot si nu au cum,sa.mi ofere ceva.
Sau oricaruia.
Asa ca...de ce ar face.o cineva?

P.S. Sper ca nu m.au vazut defiland brat la brat cu Myticus pe harta,ca si dau stergere :))))
 

DeletedUser

ei spera , viseaza la o rupere de alianta intre noi , dau mesaje cu 'hai sa facem nu stiu ce sa i-o tragem lui chevyx' :D:D:D dar nu isi pun o intrebare simpla ca buna ziua : de ce naiba astia sunt aliati de la inceputul lumii si pana acum si noi am am ramas usor usor fara orice aliat ? poate pentru ca la ei se dau mesaje de genul ' am rezervat N barbari , luati satele sa nu le ia aliatii' ( va arat mesajul lui mitycus , e cat se poate de real legat de satele lui emperor axy ala sau cum ii zice ) .
 

DeletedUser43273

Liana..sa iti raspund si tie:D....am fost eu avocatul circului?mair eciteste mesajele.sigur m-ai inteles gresit.repet: eu vorbesc doar in numele tribului care il conduc(alaturi de alti oameni care prefera sa discute pe harta decat sa discute aici cu voi...)...reprezint doar "egalii".atat.
amu ca nu va las sa terfeliti voi cum vreti cu aliatii...apai sincer...nu pot permite sa se intample asta.ce aliati am fi noi de i-am lasa de izbeliste:D

ce aveti voi cu circul e una.ca nu suntem de acoprd cu multe din practicile Lykan...e alta.ca oameni nu toleram pe un joc virtual te miri ce chestii.stiu..voi faceti orice, in drazboi ca si in dragoste..dar aici e razboi virtual si dragoste de...ce?de sate?sa iubeasca averile virtuale cine vrea.noi ne dezicem de asa ceva:)

De ce v-ati intoarce impotriva celor din Lykan?Asta voi stiti:D
am editat discutia...desenasem prea multe pe aici dar cred ca e pierdere de vreme.in timp va veti convinge de gresala voastra si veti lasa partea intunecata in dauna luminii:D
 

DeletedUser43273

ei spera , viseaza la o rupere de alianta intre noi , dau mesaje cu 'hai sa facem nu stiu ce sa i-o tragem lui chevyx' :D:D:D dar nu isi pun o intrebare simpla ca buna ziua : de ce naiba astia sunt aliati de la inceputul lumii si pana acum si noi am am ramas usor usor fara orice aliat ? poate pentru ca la ei se dau mesaje de genul ' am rezervat N barbari , luati satele sa nu le ia aliatii' ( va arat mesajul lui mitycus , e cat se poate de real legat de satele lui emperor axy ala sau cum ii zice ) .


vorbeste cu respect despre emperor aaxi...v-a cam desfiintat una din academii cu organizatele lui.:D
bravo "egalii":D...

app...daca atacam lykan 2-ul...si iara rupem fashu(ca e traditie ce naiba, niciodata alianta voastra nu a facut fata unde atacam noi:D) ii desfiintati si pe aia?:D
 

DeletedUser42309

Liana..sa iti raspund si tie:D....am fost eu avocatul circului?mair eciteste mesajele.sigur m-ai inteles gresit.repet: eu vorbesc doar in numele tribului care il conduc(alaturi de alti oameni care prefera sa discute pe harta decat sa discute aici cu voi...)...reprezint doar "egalii".atat.
amu ca nu va las sa terfeliti voi cum vreti cu aliatii...apai sincer...nu pot permite sa se intample asta.ce aliati am fi noi de i-am lasa de izbeliste:D

ce aveti voi cu circul e una.ca nu suntem de acoprd cu multe din practicile Lykan...e alta.ca oameni nu toleram pe un joc virtual te miri ce chestii.stiu..voi faceti orice, in drazboi ca si in dragoste..dar aici e razboi virtual si dragoste de...ce?de sate?sa iubeasca averile virtuale cine vrea.noi ne dezicem de asa ceva:)

De ce v-ati intoarce impotriva celor din Lykan?Asta voi stiti:D
am editat discutia...desenasem prea multe pe aici dar cred ca e pierdere de vreme.in timp va veti convinge de gresala voastra si veti lasa partea intunecata in dauna luminii:D

M`ai e mult pana departe Mao ` si totul sta la o spimpla scanteie` cine se prinde `````
 

DeletedUser

voi nu puteti promite nimic mai mult decat ceea ce au deja . decat gandul la o viitoare fuziune asa cum ati mai facut-o de cateva ori atat voi cat si circul . de la lykan stiu la ce sa se astepte dar si de la voi la fel pentru ca si ei cunosc istoria destramarii off sau got .
stii ce e misto ? cu practicile lykan nu esti de acord . e normal , suntem dusmani . nici eu nu-s de acord cu multiconturile voastre , cu injuraturile puse la profil sau trimise pe pm . dar cu practicile circ esti de acord . cu incercarile lor de a cumpara conturi iar esti de acord . si atunci tu cum esti , superior cuiva de care banuiesti doar ca a facut ceea ce spui tu fara a avea dovezi sau superior altuia de care ai aflat sigur ca a incercat asta ? nu , esti la fel ca ei . la fel de murdar esti si tu . detesti murdaria care iti aduce prejudicii dar o apreciezi pe cea care iti aduce beneficii .

lykan est ? ce se intampla cu lykan nu discut cu tine pe forum , oricine din lykan est daca e curios de ceva imi poate pune o intrebare pe joc si va primi lamuririle necesare . tu insa poti fabula cat vrei , nu te opreste nimeni sa o faci .

noi lykan nu am avut academie niciodata . din cauza setarilor am fost nevoiti sa stam in mai multe triburi . vezi ce diferenta uriasa de gandire e intre noi ?

iarasi fabulezi si incep sa cred ca iti place .

Parte 1:
Triburi: Lykan2
Parte 2:
Triburi: = cu 0

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 66
Tabăra 2: 21
Diferență: 45

vezi , de aia imi place mie tw-ul . pentru orice jucator poate minti dar tw-ul nu o face ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser43273

vrabia malai viseaza si tiganul haine noi ;)



mai bine ai tacea , zau .
pai nu e de vina cine primeste ci cine ii face pe ceilalti sa ofere ;) spioni au fost de cand s-a iscat primul razboi pe lumea asta si vor fi atata timp cat vor exista oameni pe pamant . sunt inclusi si in joc , calutul ala alb ;)

legat de tichete stau si ma intreb ce fel de oameni sunteti in real life daca intr-un joc nu stiti altceva decat sa injurati sau sa jucati cu multiconturi .

pe buen..eu nu ma cert....dar ai baut ceva astazi?
ne acuzi ca ne-am batut cu triburi mici..ofr fi fost..dar am avut razboaie cu tribul de pe primul loc, cel de pe locul 2-3..etc.dar nah...
apoi mi te adresezi mie de parca eu am tolerat multicontul la mine in trib si cum a fugit la inamic am facut zeci de tikete doar doar sa ii blocam!!
hai sa nu vorbim de lumea reala.e chestie de educatie sa nu iti dai cu parerea despre cineva daca nu il cunosti.refera-te strict la joc.niciodata nu stiipeste cine dai:)asta e lectie gratuita.la adoua percep taxe:)

sincer...ii inteleg acum pe circari.indiferent de argumente, de dovezid e orice...voi sunteti Sfinti:).la orice gasiti scuza.
spaima serverului.... :))
 

liana

member
Scor reacție
35
No,merci pentru raspuns :)
Hai sa.ti zic eu cum vad treaba,si nu mai revin pe tema ,ok Mao?

Alianta noastra.
Eu il stiu pe Chev.
Parerea mea despre el nu o poate schimba niciun fel de mesaj destabilizator .
Dincolo de asta,insa,hai sa o luam cum spui tu.
Ca maine lykan ne intoarce spatele,etc.
Ok.
Si?:)
Asta inseamna sa fiu EU fara caracter?Sa ma schimb eu cum bate vantul?
Daca maine Lykan ar face asta,
EU as stii ca am jucat corect,ca am fost corecta fata de aliati,si ca tribul meu a jucat frumos.:)
Vezi tu,si sa fie ca altii joaca murdar...nu inseamna sa o fac eu :)

Cat despre treaba cu coloana vertebrala,
si alianta noastra.
Discutii poate mai sunt,sa stii...
pareri diferite,etc,cum sunt si.n interiorul unui trib...
dar mai intre 5...
Insa nicio discutie nu ne.a facut sa schimbam tabara,pe nicicare.
Niciun trib aliat,nu a dat macar sa schimbe barca...
Si asta ar trebui sa.ti dea de gandit.
Probabil e unica lume in care alianta a durat cat toata lumea...
Ca fapt divers,macar pe tema asta,admiteti ca e subiect inchis.
 

DeletedUser43273

voi nu puteti promite nimic mai mult decat ceea ce au deja . decat gandul la o viitoare fuziune asa cum ati mai facut-o de cateva ori atat voi cat si circul . de la lykan stiu la ce sa se astepte dar si de la voi la fel pentru ca si ei cunosc istoria destramarii off sau got .
stii ce e misto ? cu practicile lykan nu esti de acord . e normal , suntem dusmani . nici eu nu-s de acord cu multiconturile voastre , cu injuraturile puse la profil sau trimise pe pm . dar cu practicile circ esti de acord . cu incercarile lor de a cumpara conturi iar esti de acord . si atunci tu cum esti , superior cuiva de care banuiesti doar ca a facut ceea ce spui tu fara a avea dovezi sau superior altuia de care ai aflat sigur ca a incercat asta ? nu , esti la fel ca ei . la fel de murdar esti si tu . detesti murdaria care iti aduce prejudicii dar o apreciezi pe cea care iti aduce beneficii .

lykan est ? ce se intampla cu lykan nu discut cu tine pe forum , oricine din lykan est daca e curios de ceva imi poate pune o intrebare pe joc si va primi lamururile necesare . tu insa poti fabula cat vrei , nu te opreste nimeni sa o faci .


interesant...te acuz de aceleasi lucruri.si am si argumente si dovezi.
dar incep sa le dau dreptate al;or mei...imi pierd vremea pe extern.
intram sa ma distrez sa mai zic o gluma etc.
tine minte...nu pe noi ne arata lumea cu degetul pt mizerii.ca tot ai pomenit de ele.

cat despre lykan est...va explic eu: si-au dat seama ce e cu conducerea lykan.ati vazut doar:D

P.S.: daca mai o data iti dai cu parerea despre cum sunt eu si despre cum percep eu durerea-n basca...nu mai priemsti lectii gratuite.repet: tine de educatie.
 

DeletedUser42309

No,merci pentru raspuns :)
Hai sa.ti zic eu cum vad treaba,si nu mai revin pe tema ,ok Mao?

Alianta noastra.
Eu il stiu pe Chev.
Parerea mea despre el nu o poate schimba niciun fel de mesaj destabilizator .
Dincolo de asta,insa,hai sa o luam cum spui tu.
Ca maine lykan ne intoarce spatele,etc.
Ok.
Si?:)
Asta inseamna sa fiu EU fara caracter?Sa ma schimb eu cum bate vantul?
Daca maine Lykan ar face asta,
EU as stii ca am jucat corect,ca am fost corecta fata de aliati,si ca tribul meu a jucat frumos.:)
Vezi tu,si sa fie ca altii joaca murdar...nu inseamna sa o fac eu :)

Cat despre treaba cu coloana vertebrala,
si alianta noastra.
Discutii poate mai sunt,sa stii...
pareri diferite,etc,cum sunt si.n interiorul unui trib...
dar mai intre 5...
Insa nicio discutie nu ne.a facut sa schimbam tabara,pe nicicare.
Niciun trib aliat,nu a dat macar sa schimbe barca...
Si asta ar trebui sa.ti dea de gandit.
Probabil e unica lume in care alianta a durat cat toata lumea...
Ca fapt divers,macar pe tema asta,admiteti ca e subiect inchis.


M`ai simplu Liana Oare ? cat mai rezista circul` NU ce bine rezista ` la asta sa raspunda ei ` apoi e randul lor
 

liana

member
Scor reacție
35
Marius,
lasa sa reziste CIRC.ul mult si bine :p
Pana la urma,
uite ca e sarea si piperul discutiilor :))))
 

DeletedUser

educatie ? usor usor ma faci sa cred ca nu esti altfel decat aliatii tai . cum te poti crede tu diferit cand spui 'lykan face si drege' iar cand iti arat verde in fata mesaj al unui circar in care spune 'vreau sa iti cumpar contul' iti inghiti vorbele si iei pauza de forum pana a 2 a zi . intradevar tine de educatie , daca intr-un joc minti fatis la fel o faci si in real life . ala de pe strada care face nu stiu ce e un ticalos dar ruda mea care face la fel e un inger pentru ca imi e ruda . pe naiba .

ai dovezi ? ai nimic . daca aveai arata-i ceva . ai vreun mesaj din lykan in care va ofera bani pe conturi ? nu ai . ai mesaj din lykan in care spune ca a spart cont ? nu ai . ai insa iluzii .

app . ca veni vorba de rezistenta circului , stii rezultatul la sondajul ala facut de mitycus ? :p sa stiu daca mai are sens sa recrutez ori nu :D daca vor alege varianta 2 am sa sun personal ;) toata conducerea circ sa imi cer scuze ca i-am suparat :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser43273

Liana...e una ce am vrut noi-sa testam terenul...si alta e ce faceti voi.
stim parerea voastra/.asta e.a mai icnercat careva sa va atraga alaturi de noi?
daca asta cionsiderati ca e ok...f bine.a doua oferta nu va mai fi.nu pt ca am disparea noi, ci pt ca nu o vom mai face.:)simplu.

si astea fiind zise ascult sfatul alor mei: ramaneti cu bine...momentan...aici.
aviz amatorilor: verificati totusi informatiile ce le cititi.nu luati totul de bun:).(vorba vine..ca CIca eu fabulez:)) )


Nyx...cand mi-am inghiti eu cuvintele?In mintea aia incetosata si plina de amintiri din star trek si star wars(scuze...am uitat vreun film?)...te-ai gandit ca poate nu am fost pe forum?am o viata..nu's un obsedat de triburile.
si lasa acuzele personale deoparte...aceste replici fara acoperire din partea ta denota un singur lucru: ai probleme.
ca nu vad unde naiba am mintit eu.dar nah...in mintea ta e dioar cum spui tu.deja interci masura si sincer...eu pejocul asta am intrat sa ma simt bine nu sa fiu jignit de tot felul de oameni.oky?numai bine...si sanatate.sper sa iti revi curand de la acest nivel de obsesie al jocului si al acuzelor nefondate.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42309

mai ` ramai mai mao low player :))) vorbeshte cuc pasare maiastra` adica chiar asa ` mai bine mergi si cumpara fasole```
 

liana

member
Scor reacție
35
Nu te supara asa rau,ca nu vad de ce...
Se poate discuta,glumi,intepa uneori,etc,ca doar nu se moare din atat...
Mai lasa si tot suportul oferit circ.ului,ca sunt mari,si se pot apara singurei,zic iooooo:p

Ce vrea sa zica Chev e ca daca e urat sa arunc o hartie pe strada eu...pai e urat si cand o arunca circ.ul :p
Adica,daca combati gestul...pai il combati,oricine l.ar face...
Nu la unii da,iar la altii...nici usturoi n.am mancat,ehe...;)
 

DeletedUser

Nyx...cand mi-am inghiti eu cuvintele?In mintea aia incetosata si plina de amintiri din star trek si star wars(scuze...am uitat vreun film?)...te-ai gandit ca poate nu am fost pe forum?am o viata..nu's un obsedat de triburile.
si lasa acuzele personale deoparte...ca nu vad unde naiba am mintit eu.deja interci masura si sincer...eu pejocul asta am intrat sa ma simt bine nu sa fiu jignit de tot felul de oameni.oky?numai bine.

nu te-a jignit nimeni ( nu eu ) . poate cand vei reveni ne vei spune si parerea ta ( obiectiva sper ) despre incercarile circ de a cumpara conturi dar si despre cei ce au fost in lykan est cu multicont si au trecut in =0 cu tot cu ele . sunt curios , ce vrei , nu-mi da pace gandul asta ca mizeriile voastre le accepti dar pe ale noastre le acuzi . daca chevyx si colegii lui este vinovat pentru a a acceptat multicont la fel de vinovati sunteti si voi .


cum zice liana , ca sa te lamuresc : daca vasile de pe strada omoara un om gestul este = cu al varului tau daca si el omoara un om . daca unchiul tau fura fapta e la fel de urat cu fapta lui ion de pe strada care si el fura . varul tau si unchiul tau sunt la fel de vinovati ca si ion si vasile . nu poti acuza o parte si ridica in slavi alta . sper ca am fost destul de clar .
 

DeletedUser43273

No comment...v-am spus sa verificati ce naiba:

Parte 1:
Triburi: = cu 0
Parte 2:
Triburi: LykanE

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 9,751
Tabăra 2: 8,217
Diferență: 1,534

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 626
Tabăra 2: 293
Diferență: 333

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 58,487,589
Tabăra 2: 53,905,944
Diferență: 4,581,645

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,561,085
Tabăra 2: 2,587,529
Diferență: 2,973,556

chart
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus