"Razboiul Asilor (Drept-NG-miau-huns-dark vs. R.S.-HDC-Titani)"

  • Autor subiect DeletedUser15860
  • Data de început

DeletedUser42954

1. Drept - H.V nu au fost niciodata acelas trib, nici practic , nici teoretic. Legaturile noastre diplomatice au aparut dupa desfiintarea fiindului si ne-am inteles foarte bine.. ( a nu face confuzie intre prietenia unor jucatori, kataman-d1v1n, cu o familie de triburi ) .
2. Eu am propus fuziunea H.V -HDC , iar ca urmare a acordului tau am facut acel PNA, pe care ulterior l-ati rupt, fiindca nu ne potriveam (mentionez ca in timpul PNA-ului voi va luati barbare langa noi si va pregateati sa ne loviti prin atacuri organizate) Sa numai mentionez ca nu ati acordat 24h, ci doar 8h si oricum si pe acelea le-ati incalcat.
3. tu esti cel care da circulare prin trib si organizeaza atacurile, eventual poate te ajuta tantinina.
4. maestrul betiv poate are bulinele.. dar tu esti defapt conducatorul si initiatorul HDC
5. Termina cu astfel de afirmatii, chestia cu "acordul sefului" e un nimic aruncat, pt a te putea scoate tu politic in fata jucatorilor refuzati..

Esti un bufon de 2 bani, las si mincinos si niciodata nu vei putea fi altfel. Inceteaza sa mai faci atata gargara, eu spre deosebire de multi dintre aliatii tai slabi de inger te cunosc, am vazut ce poti si cu parere de rau iti spun ca esti limitat din multe puncte. sa iti aduc aminte cand te puteai lipsi de diplomatia cu tdn, daca sunt eu innobilat intern de catre crd?

Cat despre ce ati facut voi cu kataman.. da foarte inteligent :))) iti vand un pont, triburile se joaca cu strategie , nu cu ambitii tampite sau "indragostiri virtuale" , nu cu minciunii sau alte mizerii sociale.

Inchei scrisoarea de la prietenul vostru de zahar prin a-i raspunde si copilului care se crede jucator fiindca a fost martor cand s-a desfiintat H.V-ul.. stai linistit dragule comunist, existi pe harta , tu si tribul tau, fiindca am facut eu greseala sa am incredere in cuvantul mesagerului, cu alte cuvinte, erati desfiintati daca hdc amana cu o saptamana ruperea pna-ului.. asa ca ciocu mic si joc de glezne

In momentul in care folosesti expresii de genul Esti un bufon de 2 bani, las si mincinos si niciodata nu vei putea fi altfel.-nu imi ramane decat sa sesizez administratorul forumului sa ia masurile necesare pentru sanctionarea celor care nu inteleg limbajul pe care trebuie sa il folosesti cand te adresezi cuiva.
Referitor la cele spuse de tine, nu stiu de ce fuziune vorbesti, de fapt se pare ca tu stii totul, cine conduce la noi, cine organizeaza atacurile...adica stii totul mai bine ca noi. Am o rugaminte la tine: data viitoare cand postezi incearca sa te conectezi cu realitatea, nu vise si dorinte nerealizabile.
Dar revin cu rugamintea ca administratorul sa se sesizeze si sa iti excluda postarile.
 

DeletedUser42954

avand in vedere ca Haiduci au luat sate din CRD si TDN la fel nu stiu de unde sa incep sa spun ca sunteti inferiori din toate punctele de vedere...plus ca noi avem 3 granite active...ZEI + OFF + HDC= nimic...off a fost cea mai buna granita de pana acum in curand urmati voi sa va vedem pe voi...zei au pierdut ceva sate...off la fel sa va vedem pe voi!
Cei care sunt interesati pot sa faca pe twstas o statistica in care sa puna HDC si de partea cealalta Drept! si sa ii comunice domnului de mai sus rezultatele. Cred ca va avea o revelatie si ne va spune ca va recupera de la noi, deoarece ei cuceresc 100 de sate/ organizat. De fapt maniera lui e sa vorbeasca ori in trecut, ori in viitor dar niciodata in prezent.
 

DeletedUser38225

Tot ce am spus acolo e adevarat si singura baza a ta, care iti permite sa dezminti ce am spus, e faptul ca nu mai am mesajele (fiindca sunt vechi) .
Du-te si indragosteste pe net sau mai abereaza tuturor cum tu "nu traiesti pe joc" si esti "prieten in viata reala cu toti".
Ce ai ingrosat tu acolo e perfect, exact asta vroiam sa evidentiez si eu la tine sau caracterul tau. ;)
Cat despre ce incerci sa minti acuma.. mai devreme sau mai tarziu o sa iesi de pe lumea asta in pietre si suturi si o sa te folosesti de scuza penibila "a venit vara, ma duc la mare".
Eu am parasit lumea asta pt prietenii mei si membrii tribului meu si de bine de rau, uita-te pe 34, cati dintre ei sunt cu mine ( sa numai mentionez ca ma pot intoarce oricand vreau pe 32 si s-ar putea sa fii surprins de optiunile pe care le am si ma refer aici la tribul tau ).
A mai fost unul ca tine, care a pupat peste tot si in urma fiecaruia, s-a vandut pt sate si un razboi castigat.. pana la urma, tribul pe care il batuse s-a refacut in alta forma, el a fost dat afara de pe harta (de catre colegii lui) si culmea, tocmai colegii lui s-au aliat cu membrii tribului care el "l-a desfiintat".

poate numele "florinel lord of war" iti suna cunoscut.. cine stie poate sunteti rude ;)
 

DeletedUser42954

Tot ce am spus acolo e adevarat si singura baza a ta, care iti permite sa dezminti ce am spus, e faptul ca nu mai am mesajele (fiindca sunt vechi) .
Du-te si indragosteste pe net sau mai abereaza tuturor cum tu "nu traiesti pe joc" si esti "prieten in viata reala cu toti".
Ce ai ingrosat tu acolo e perfect, exact asta vroiam sa evidentiez si eu la tine sau caracterul tau. ;)
Cat despre ce incerci sa minti acuma.. mai devreme sau mai tarziu o sa iesi de pe lumea asta in pietre si suturi si o sa te folosesti de scuza penibila "a venit vara, ma duc la mare".
Eu am parasit lumea asta pt prietenii mei si membrii tribului meu si de bine de rau, uita-te pe 34, cati dintre ei sunt cu mine ( sa numai mentionez ca ma pot intoarce oricand vreau pe 32 si s-ar putea sa fii surprins de optiunile pe care le am si ma refer aici la tribul tau ).
A mai fost unul ca tine, care a pupat peste tot si in urma fiecaruia, s-a vandut pt sate si un razboi castigat.. pana la urma, tribul pe care il batuse s-a refacut in alta forma, el a fost dat afara de pe harta (de catre colegii lui) si culmea, tocmai colegii lui s-au aliat cu membrii tribului care el "l-a desfiintat".

poate numele "florinel lord of war" iti suna cunoscut.. cine stie poate sunteti rude ;)
Sincer incepe sa imi fie lehamite sa raspund la scenarii sf.
 

DeletedUser43735

daca nu stii sa folosesti tw stats te invat mesagere....si vezi statistica drept ibidem, drept find,drept zei,drept iar find si cel din urma drept off.si verifica cate sate s-au luat pe organizat...voi nu ati reusit sa luati decat 4 sate din Kataman si cateva din irmre...2 triburi organizate pe cei 2...o sa te vedem acum te am granita...deabia astept sa te vad cum faci cand vor incepe atacurile pe voi.si asta este ultima mea postare.nu are rost sa imi bat capu cu tine...
 

DeletedUser43779

si cat despre tine draguta mea reginica...am eu ac de cojocul tau..iti tai penele si tie..stai cuminte in banca ta...eu am dat la plesneala atacurile pe tine...am zis daca pica pica...nu joc cu mai mult de 200 de spioni pe sat...poti sa imi vezi toate trupele..asa ca vezi ce indrugi...sau inbuci...ca sa te creada lumea..eu am zis de spionaje la voi pe sate nu am zis de tine sau vre-un nume...am mult mai multe de cate a aratat assasyn din Miau...si multe din ele pe centru HDC si nu cred ca ar fii logic sa aveti atatea trupe in centru tribului daca nu va era frica de noi...daca nu va ara frica nu aveati peste 10k pe sate cand off aveau sute de atacuri poate mii...cu fake cu tot...stai cuminte in banca ta...iti vine si tie randul cum o sa ii vina si lu Mesageru...pt voi mai joc pe lumea asta..tu urmezi cu toate blindajele tale din 3 triburi...iti urez succes...daca stii sa **...cat despre satul luat de la brew master asteapta-te sa platesti de 10 ori mai mult!

dragu meu faci ce faci si tot de fustele reginei te ei:))))) pe mine nu trebuie sa ma creada lumea pe cuvant ca eu pot proba prin rapoarte....ce rapoarte vrei sa pun spionajele tale lesinate sau cum ai pierdut un sat de catapulte pe un siter cu catapultele in sat?:))))) aaaaa si sa nu uit am atacat cu un sfert de atac tocmai de la 28 de ore.....un singur atac de curatare si nici ala full:)))) si tu imi spui ca nu ai fost on sa aduci un amarat de paladin la catapultele alea......nu ai fost on 28 de ore? vaiiii asta e grav eu zic sa te bagi singur la inobilare pentru inactivitate:)))

si pentru cunostintele tale generale dragule eu nu am pene:)) unde doamne iarta-ma ai vazut tu felina cu pene?:)))

asa ca vezi ce indrugi...sau inbuci.

eu zic sa pastram totusi bunul simt in discutii , eu inca vreau sa cred ca vorbesc cu un om educat ......sau nu?
 

DeletedUser42954

daca nu stii sa folosesti tw stats te invat mesagere....si vezi statistica drept ibidem, drept find,drept zei,drept iar find si cel din urma drept off.si verifica cate sate s-au luat pe organizat...voi nu ati reusit sa luati decat 4 sate din Kataman si cateva din irmre...2 triburi organizate pe cei 2...o sa te vedem acum te am granita...deabia astept sa te vad cum faci cand vor incepe atacurile pe voi.si asta este ultima mea postare.nu are rost sa imi bat capu cu tine...
Parte 1:
Triburi: HDC
Parte 2:
Triburi: Drept!

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 31
Tabăra 2: 14
Diferență: 17

http://chart.apis.google.com/chart?chs=190x135&cht=bvs&chco=BB173E|1EBA24&
SCURT SI LA OBIECT
 

DeletedUser40616

Scurt?!
te vad si-n somn, mai stai "potol", gata, te rog eu! macar pana dati iar organziat, ca-s satul de discutia asta!
 

DeletedUser43550

Ceva emoticon cu aplauze avem pe aici???

Dupa cate organizate ai obtinut statistica aia?:)) Esti sef !:)
Sa dai search la posturile lui vladmihai2010 . O sa-ti arate el o statistica dupa un organizat,realizata in decurs de 24 de ore.
 

DeletedUser

Daca ai sti joaca dupa cat bati din gura aia,ai avea mai multe sate ca mine.Deocamdata,cu strategia mea v-am luat peste 100 de sate intr-o zi.Pe tine nu te-am vazut nici macar cand ati facut organizatul pe noi.E bine totusi,esti cel mai bun la organizatele de pe extern.
Pe harta,esti.....ma abtin. :)

Esti fericit ca ai peste 100 de sate ? Daca da ma bucur, ai si tu in sfarsit cu ce te mandri :)) ... mai divine ar trebui sa taci pentru ca ai un morcov in tine ca il vad de pe luna ..... am citit si eu o discutie interesanta de-a ta cu un coleg de al meu in care am realizat cat de mare jucator esti .... toti pot fi mari daca sunt tinuti de trib in spate asa ca ciocu mic ca nu mai dat pe spate cu nimic " pe harta " :))

P.S. Chiar crezi ca sunt atat de tamp incat sa imi pierd timpul cu atacuri de la zile distanta ? Sunt la un continent distanta de voi de ce sa ma chinui sa atac ? Si mai termino cu lauda " peste 100 de sate intr-o zi " .... spre deosebire de multi dintre voi in tribul nostru mai sunt si oameni care au familie, muncesc etc. .... stai linistit ca in curand va vine randul .... in momentul acela o sa regretati toti jucatorii veniti din razboaiele castigate si stii de ce ? Pentru ca or sa de-a bir cu fugitii ca si in primul caz.
 

DeletedUser43550

Am un morcov mare de tot....cu care va dau tot in barba. :)

Nu ataci de la un k distanta? Mda,mi-ai raspuns cu asta si ce fel de jucator esti....de ala,cum se zice? A,da....jucator de forum.
 

DeletedUser38324

Buna la toata lumea atat adversari cat si colegi sau aliati. Vad tot felul de rautati mesaje contradictorii si multe altele. Haideti sa ne vedem de joc si sa demostram acolo ce putem fiecare. Nu va credeti prea tari si invingatori nici una dintre tabere. Daca a iesit un organizat sau cineva are cu 2-3 sate in plus sau minus la o statistica inca nu sa decis castigatorul zic eu si inca fiecare mai avem un cuvant de spus pe acest joc pe aceasta lume. Lasati rautatile si haideti sa facem acest joc placut si mai placut si sa ne atacam sau sa colaboram in functie de caz cu zambetul pe buze. In rest citesc pe aici fiecare postare dar evit sa intru in clinciuri sau contre.
Succes la toata lumea si cel mai bun sa castige iar la urma sa ne strangem mana felicitandune indiferent cine este castigator sau invins.
 

DeletedUser

Am un morcov mare de tot....cu care va dau tot in barba. :)

Nu ataci de la un k distanta? Mda,mi-ai raspuns cu asta si ce fel de jucator esti....de ala,cum se zice? A,da....jucator de forum.

Daca zici tu asa o fi :)) .... ai grija ca o sa vina ziua cand ti se vor rascula colegii si nu te vad bine atunci ;) ..... inca odata felicitari pentru mareata realizate .... ai peste 100 de sate ...woooooooooooooooooow ce tare esti .... nu inteleg ce o tot dai in stanga si in dreapta cu ce mare jucator esti tu cand de fapt tu esti mai praf decat praful :))
 

DeletedUser43550

Asculta-ti intemeietorul si pune-ti lacat la gura,ca nu faci altceva decat sa demonstrezi cata dreptate am.

Esti un jucator de duzina,cu rolul unei babe,pe extern:)

Sa ma anunti cand ajungi la macar 50 de sate si tu....Sau la un sfert din ODA ce il am eu.Pana atunci,esti...nesemnificativ.
 

DeletedUser42297

Daca zici tu asa o fi :)) .... ai grija ca o sa vina ziua cand ti se vor rascula colegii si nu te vad bine atunci ;) ..... inca odata felicitari pentru mareata realizate .... ai peste 100 de sate ...woooooooooooooooooow ce tare esti .... nu inteleg ce o tot dai in stanga si in dreapta cu ce mare jucator esti tu cand de fapt tu esti mai praf decat praful :))


la cat de bine se descurca divin ca si conducator..foarte putin probabil ca va fi tradat de colegi
te legi de organizatele lor.?
sunt recunoscute ca cele mai bune organzizate de pe lumea asta
si qoq ataca binisor dar nu se compara cu drept-ul
deocamdata voi nu aveti ce comenta ca sunteti de 3-4 ori mai multi si tot o luati in freza
 

DeletedUser

Alt " geniu " isi da cu presupusul pe forum ..... hai sa iti fac un calcul simplu .... Drept plus toate academiile 5836 sate - ZeiSof plus academiile 3666 sate .... cele mai bune organizate de pe lumea asta o laie :)) .... cand ai cu ce ataca evident ca ai parte si de organizate bune asa ca scutestema cu chestii de genul asta ca sunt nesemnificative. Iar tu divine vezi ca incep sa ma ingretosez de la atata lauda ... mai lasa-i si pe altii sa te laude ca tu te-ai laudat singur destul .... e usor sa fii mare cand te tine un trib in spate asa ca ciocu mic ca esti degeaba :)

P.S. Iti lansez o provocare daca te tine .... 1 vs 1 cu acelasi numar de sate unul langa altul sa vezi atunci cat de nesemnificativ sunt ;)
 

DeletedUser38706

Intr-un razboi se mai tachineaza jucatorii pe extern ,mai glumesc pe seama altora,dar vad ca aici este cearta in toata regula.DREPT a organizat un atac,au luat 100 de sate,bravo lor,s-au mobilizat exemplar.Asta nu inseamna ca au ramas cu toate,dar nici nu le sterge din merite.
Pana la urma ,in razboi nu poti castiga fiecare batalie,dar asta este valabil pentru amble tabere...
 
Sus