al doilea razboi mondial? ~PHX~ - ~EC~ ?

  • Autor subiect DeletedUser9032
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4920

De ce nu mi-a placut classica


Se face un war primesc 10 invitatii in 10 min de la partile combatante intri intr-o parte dupa iara primesti inca 5 din cealalta parte doar jocuri de culise si atacuri mai putin ...
 

DeletedUser

Side 1: ~EC~

Side 2: ~PHX~

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 274
Tabăra 2: 121
Diferență: 153

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 21
Tabăra 2: 19
Diferență: 2

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,665,796
Tabăra 2: 998,106
Diferență: 667,690

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 200,568
Tabăra 2: 170,338
Diferență: 30,230

image.php




ca sa facem o statistica
 

stou

member
Scor reacție
0
Pozitia Just va fi in functie de tabara pe care o va alege un anumit trib,desigur noi vom fi impotriva acelei tabere .Nu ne intereseaza prea mult acest conflict intre ~EC~ si ~PHX~ ci un aumit trib cu care avem niste polite mai vechi !!! Nu vom ataca ceilalti membri ai aliantelor respective decat daca vom fi provocati!!!
Ne-am cam saturat sa fim in familii si aliante care sa astepte doar ajutor si sa nu ofere nimic
In razboiul pe care l-am dus impotriva ~EC~&aliatii nu am primit un capat de ata de la nici un aliat insa noi am sprijinit !!! De asemenea aliante ne lipsim sincer !!!
Pe acesta cale lansez si un avertisment pentru anumiti aliati DACA MAI INCARCATI SA RECRUTATI MEMBRII Just PUTETI SA VA DECLARATI OFICIAL IN RAZBOI CU NOI fara preaviz si fara o declaratie oficiala !!!
Nu mie frica de faptul ca vor parasi tribul pentru ca nu o vor face ci pentru ca m-am saturat de atata tupeu !!!!!!
 

DeletedUser7072

Side 1: ~EC~

Side 2: T-U-A

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 777
Tabăra 2: 201
Diferență: 576

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6,745,404
Tabăra 2: 1,377,312
Diferență: 5,368,092

image.php




o foarte interesanta statistica a ecului
 

DeletedUser9032

asa, si?
Ce relevanta au statisticile alea??? intre T-U-A si ~EC~ se face mare trafic de jucatori, sunt cam unul si acelasi trib...

deci... si?:|
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7072

o mica corectare. nu stiam ca jucatorii se recruteaza cu nobilii. poate ma insel eu.:confused: cine stie?

sau ec recruteaza numai satele celor din tua? fara posesor?
 

DeletedUser

nu m-am inplicat eu in cazul cu just deci nu stiu prea multe despre el.... eu am stat mai detasat de joc o perioada destul de lunga , pana zilele astea ma gandeam daca sa ma retrag sau nu de pe clasic ...... faptul ca PHX au hotarat sa rupa alianta cu noi , asta insemnana aproape un razboi , cum se spunea si in circularele trimise in FM , ma face sa ma reintorc pe clasic ... acum am parte de actiune , si chiar multa actiune.
~EC~ este sau nu victima asta nu comentez , totusi peste noapte sa te intorici impotriva nu este nici chiar frumos.

si nu ar trebui sa ne multumesti?
crezi ca esti singurul? cei care nu erau de parerea asta au plecat la voi, sunt ai vostri, felicitari, aveti cativa jucatori de simcity mai mult

pe aia puteti sa-i pastrati, mai bine pierd fara ei decat sa stau sa ma uit daca copacii aia de la ascunzatoare chiar se unduiesc la vant

e un joc, daca unora li se pare frumos sa fuga ca sa-si scape satele asta e problema lor, cu toate ca nu inteleg exact de ce ar face asta, eu tot am sapat prin satele alea si nu am gasit nimic de valoare

pierd niste sate, si? macar stiu ca eu am facut ceva ce altora le-a fost frica sa faca
castig, iesim la o bere (chiar fac cinste), pierd, lasa, ne mai intalnim si pe alte lumi

oricum, injurati-va in continuare daca asta va place, fugiti unde vedeti cu ochii ca sa va salvati satele, eu raman in ignoranta mea
mai sunt si alte lumi, probabil de aia care au fugit din trib o sa uit, dar sigur o sa mi-i amintesc pe cei care au ramas
jocul asta e cel mai frumos cand esti inconjurat
 
Ultima editare de un moderator:

stou

member
Scor reacție
0
Cine stie poate sunt jucatori care au cedat contul in favoarea fratiorilor mai mari di ~EC~ stiti cum e :)) E bucataria lor !!!!
 

DeletedUser7072

dap. pana acum ec se doveeste expert la recrutat dusmani si cucerit aliati si innobilari interne. de ce nu recrutati toata harta?:confused: macar nu va mai bateti capu cu aia cativa care chiar va tin piept
 

DeletedUser9032

o mica corectare. nu stiam ca jucatorii se recruteaza cu nobilii. poate ma insel eu.:confused: cine stie?

sau ec recruteaza numai satele celor din tua? fara posesor?

PFOAI:))


greu?:|

deci... si?=)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9032

dap. pana acum ec se doveeste expert la recrutat dusmani si cucerit aliati si innobilari interne. de ce nu recrutati toata harta?:confused: macar nu va mai bateti capu cu aia cativa care chiar va tin piept

iar... blestemat ...

ec isi recruteaza prietenii, cat despre recrutari, ec sunt 200, "300" sunt 800, sunteti ultimii in stare sa vorbiti...

si app, ia fiecare mare jucator din 300 si vezi din ce fel de sate a crescut... de la dusmani? nooooooooooooooooooooooooooooT!
 

DeletedUser7072

777 sate luate de la tua nu iti par cam multe? avand in vedere ca de la burn nu stiu daca au luat 100. si de la phx au luat pana acum 20 daca pui si innobilarile interne ale fostilor membri phx trecuti in ec acum
 

DeletedUser9032

777 sate luate de la tua nu iti par cam multe? avand in vedere ca de la burn nu stiu daca au luat 100. si de la phx au luat pana acum 20 daca pui si innobilarile interne ale fostilor membri phx trecuti in ec acum

de la burn numai adaescu a luat 130 ...
din alea 777, cate au fost ale lui cioacaionut?:))

P.S. o sa aveti o surpriza pe 36:) va aduc pe cineva=)
 

DeletedUser7072

banuiesc ca nu depsre tine e vorba. tu stai linistit(a) -inca nu m-am lamurit asupra sexului tau- la adapostul unui pna sub umbrela caruia ai fugit la primul semn de atac mai serios
 

DeletedUser9032

hehe, atacuri serioase, au fost de la altii, cum ar fi united... de la 300? PFFFFFFFFFFFFFF
in timpul in care eu v-am luat peste 30 de sate ca dusman ce faceau acele "atacuri serioase"? =))
am si acum rapoarte cum ma ataca floarea conducerii 300 cu lanci si spade:)))
sau chrissa care dadea din colt in colt, cand la waler cand la crioli sa ma ameninte ca ma dau afara din ~EC~ daca o atac... sa fim seriosi...
daca nu se sterg automat mesajele si acum le mai am...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7072

united cik e neutru in razboi... dar asta nu o inghit la fel cum nu inghit k.l.'u:) ei asteapta sa se aranjeze partile si sasi joace cartea cat mai bine... adik vor stii ca partile vor fi echilibrate si ei vor lua partea celor care le ofera conditii mai avantajoase

de ce un membru al united se implica in acest razboi daca ei au ramas neutri?
am subliniat pt cei mai grei de cap. sa inteleg ca iau si ei vreo parte in acest razboi?
 

DeletedUser9032

de ce un membru al united se implica in acest razboi daca ei au ramas neutri?
am subliniat pt cei mai grei de cap. sa inteleg ca iau si ei vreo parte in acest razboi?

te referi la mine.
united nu se implica cu sprijin, insa... avem dreptul la libera exprimare...

bla.
 

DeletedUser7072

dap. tot ce ai spus pana acum e un mare bla. sunt perfect de acord. poate chiar un bla bla
 

DeletedUser7072

nu stiu de ce ai impresia ca asta e bla. sunt sigur ca f multi dintre cei interesati de acest razboi gasesc aceste statistici ca fiind importante
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus