ANTS vs M.T.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3357

Side 1: ANTS

Side 2: M.T.

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 146
Tabăra 2: 32
Diferență: 114

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 0
Diferență: 15

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 886,516
Tabăra 2: 277,838
Diferență: 608,678

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 149,512
Tabăra 2: 0
Diferență: 149,512

image.php
 

DeletedUser

nu zau ? pe bune ?

absolut....
:)

va veni ziua knd nu mai luati sate de la cei rupti de la nucleul m.t.

apoi sa vad statistici:)
shtii in ce statistica ati ieshi voi invingatori?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
daca ar numatra twstats nobilii morti...sihur k ati domina acolo:):rolleyes::rolleyes::cool:
 

marakesh

member
Scor reacție
0
absolut....
:)

va veni ziua knd nu mai luati sate de la cei rupti de la nucleul m.t.

apoi sa vad statistici:)
shtii in ce statistica ati ieshi voi invingatori?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
daca ar numatra twstats nobilii morti...sihur k ati domina acolo:):rolleyes::rolleyes::cool:

mai oameni buni de ce pociti voi limba romana? stiti ca incalcati regulamentul?
 

DeletedUser3357

mai oameni buni de ce pociti voi limba romana? stiti ca incalcati regulamentul?


Nu te intrebi cati ani au ?
Toata ziua pe YM, mIRC, hi5 si mai stiu eu ce alte minuni de unde au 'invatat' acest mod de a se exprima :

knd
shtii
ati ieshi
k ati

and the list goes on
 

DeletedUser

Nu te intrebi cati ani au ?
Toata ziua pe YM, mIRC, hi5 si mai stiu eu ce alte minuni de unde au 'invatat' acest mod de a se exprima :

knd
shtii
ati ieshi
k ati

and the list goes on

nene'!
mIRC'u e demodat frate:)
hi5'u e o bataie de joc...si pe mess stau doar asa...:)

si daca e vreo pb q scrisu' meo...
nu mai citit posturile mele....:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser7458

sa ramanem la subiect!! rege nu conteaza cati nobili ne mor!! important este ca mor luand sate de la voi!!!
 

DeletedUser9253

bine ai grait ! :D ...nobilii se fac ....satele nu stiu dak se mai cuceresc la loc :D :D:D:D:D
 

DeletedUser

ioooi am scris sarmale?:O:O:

scuza'ma!
te roog frumos sa ma iertzi!

may anticule'!:))))
:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

nu noah da' serios...
de ce ti'ai pus la semnatura "Ancient player..."..(facetzi loc...vine sarmulita...)
 

DeletedUser

:))kidule degeaba joci bine triburile daca nu stii sa iti traiesti viata!!! ESTE DOAR UN JOC!!! - vii si postezi replici de 12 ani sperand ca iti faci vro impresie buna... poate il impresionezi pe rege ca sunteti in acelasi an in scoala primara!!

si vad ca repede sariti cu gura cand apare o statistica in defavoarea prietenilor vostrii.. parca ati fi femeile lor, ei tac si voi ........

sunteti impresionant de buni in triburile.. dar :( sunteti exagerat de nubi in modul de a gandi.. pacat va dati singuri cu firma in cap!!!....

este ca si cum NIKE scoate produse de calitate dar se semneaza pe ele MIKE!!!

sunteti buni dar ati fi mult mai buni daca nu ati mai bolborosii atat pe extern!!!

ia si invata de la vis3z .. posturile lui s-au rarit pe fiecare zi!!! baiat destept!!!



:) draga jucatorule, asa cum i-am zis si camaradului tau, domnul Sarmulita, nu are de ce sa te ingrijoreze pe tine viata mea, pt ca oricum e mai activa decat vietile dvs la un loc. sa stii sa te distrezi cu armatele si in acelasi timp sa sa iei si sate nu poate face oricine din pacate. invata tu mai intai sa pui in balanta jocul cu viata reala si apoi o sa ai dreptul sa-ti postezi parerea personala.

se pare ca ai invatat un cuvant nou, "nike" , sau doar l-ai auzit pe la televizor, dar asta nu-ti da dreptul ca tu, un "ciob" sa patezi numele acestei firme ca si cand ai fi vorbit de tine.

lasati scuzele pt ca cei care se scuza se acuza. in fiecare zi luam sate indiferent de razboaiele pe care le avem tot in frunte am fost, suntem si VOM FI! asa ca pana se va schimba acest lucru va rog frumos sa nu mai fiti atat de falnici si "puternici" in cuvinte si nu numai.

legat de 12 ani, crede-ma ca avem un jucator de 12 ani de la care chiar ai avea ceva de invatat!!! so shhh...be quiet...we`re hunting ANTS!!! :D:D:D
 

DeletedUser7458

Kidule deja nu mai stii cum sa ne atingi... nu vad ce legatura are Chop cu ciob dar na imaginatia ta de copil nu are limite!!!

-KiDu- a spus:
nu are de ce sa te ingrijoreze pe tine viata mea, pt ca oricum e mai activa decat vietile dvs la un loc. sa stii sa te distrezi cu armatele si in acelasi timp sa sa iei si sate nu poate face oricine din pacate

din cate spui tu te distrezi numai in triburile :( este trist ce ti se intampla!!!

si ce vrei sa zici cu NIKE?? ca imi este greu sa te inteleg... da-ma in judecata daca nu iti convine ceva!!!
 

DeletedUser

:) draga jucatorule, asa cum i-am zis si camaradului tau, domnul Sarmulita, nu are de ce sa te ingrijoreze pe tine viata mea, pt ca oricum e mai activa decat vietile dvs la un loc. sa stii sa te distrezi cu armatele si in acelasi timp sa sa iei si sate nu poate face oricine din pacate. invata tu mai intai sa pui in balanta jocul cu viata reala si apoi o sa ai dreptul sa-ti postezi parerea personala.

se pare ca ai invatat un cuvant nou, "nike" , sau doar l-ai auzit pe la televizor, dar asta nu-ti da dreptul ca tu, un "ciob" sa patezi numele acestei firme ca si cand ai fi vorbit de tine.

lasati scuzele pt ca cei care se scuza se acuza. in fiecare zi luam sate indiferent de razboaiele pe care le avem tot in frunte am fost, suntem si VOM FI! asa ca pana se va schimba acest lucru va rog frumos sa nu mai fiti atat de falnici si "puternici" in cuvinte si nu numai.

legat de 12 ani, crede-ma ca avem un jucator de 12 ani de la care chiar ai avea ceva de invatat!!! so shhh...be quiet...we`re hunting ANTS!!! :D:D:D


kre e ala miku' de 12 ani?:D:D:D
 

DeletedUser

nadi se numeste JUCATOAREA si sunt convins ca o sa-l invete si pe chob-uletz cate ceva despre triburile

cat despre viata mea nu ai d c sa-ti incarci memoria ta (chop) pt ca oricum nu te intereseaza in mod direct. te ataci singur vad si te complaci intr-o situatie care deja ti-a scapat de sub control. vino la granita si vom lasa trupele si cuceririle sa vorbeasca. iar daca vrei sa ne intalnim la o bere in viata privata trebuie doar sa stii sa ceri!!! asa cum am iesit si cu, conducerea tribului tau la bere o sa-mi fac timp si pt tine :D
 

DeletedUser

waa...nu mai incurcati viata privata cu triburile...terminati buti mici ce sunteti :D
 

DeletedUser3357

:D:D:D:D buti mici = furnicute = ANTS... sper ca la ei te refereai :rolleyes:


Side 1: ANTS

Side 2: Scitii M.T. SPA

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 11,362
Tabăra 2: 27,073
Diferență: 15,711

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 652
Tabăra 2: 567
Diferență: 85

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 71,739,949
Tabăra 2: 269,328,921
Diferență: 197,588,972

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6,124,447
Tabăra 2: 5,818,170
Diferență: 306,277

image.php
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus