ANTS vs M.T.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Sarmulita, vezi ca Immunix se stie bine in photoshop, daca vine cu print-screen sa zici ca e fake ;) Daca nu te crede nimeni... zici si tu ca ai avut sitter, ca e la moda :p
 

DeletedUser3357

heiiiii nu DIMINUTIVULE ... ???? unde estiiiii ia sittarele de la macherash si .. hai sa ne batem :)) cu 5 sate .. te fac praf :)))

Ajung eu si langa voi, nu trebuie sa veniti voi la mine.
mai dureaza putin pana dispare MT de langa mine si SPA..
putina rabdare..
cum am zis ca o cada si L3T si rege, ca o sa cada si immunix cu satele de acolo.. asa zic si acum..
putina rabdare.
 

DeletedUser6681

mai baiatule iti cedez .. sate de la mine .. iti dau o saptamana de armistitiu ..:)) ti le si blindez si tot te scot .. de acolo :)))))))))))) imi omor singur armata ca altfel nu cred ca rezisti .. mai mult de cateva zile langa mine :)))) .. na .. dar TU nu intelegi jocul.. nici macar logica lui .. intreabal pe makerash.. ca el saracu` nici la bere nu iese .. :( ...cred ca a slabit decand e in granitza
 

DeletedUser

Ajung eu si langa voi, nu trebuie sa veniti voi la mine.
mai dureaza putin pana dispare MT de langa mine si SPA..
putina rabdare..
cum am zis ca o cada si L3T si rege, ca o sa cada si immunix cu satele de acolo.. asa zic si acum..
putina rabdare.

aolooo..iar aintgi subiectu' asta delicat...L3T....
nu intelweg ce parte ai avut tuh in caderea L3T?(...cate atacuri ai dat pe L3T?...)

iooi...stai....
tuh ai fost ala kre a organizat totul?
tuh ai facut planurile de atac?

evident k nuh....eventual tuh ai dat invitatiile....si ai incurajat vitejii luptaotri din ANTS ....sa nu cedeze....sa ,lupte...."luptati fraitlor pt ANTS....luptati si rezistati k in L3T au ramas 20 de jucatori....sigur k ii facetzi prafff...."

ioooi...da....ai mai ajutat caderea L3T cu minunatele tale statistici:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

multumim frumos k exishti:):rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

marakesh

member
Scor reacție
0
mai baiatule iti cedez .. sate de la mine .. iti dau o saptamana de armistitiu ..:)) ti le si blindez si tot te scot .. de acolo :)))))))))))) imi omor singur armata ca altfel nu cred ca rezisti .. mai mult de cateva zile langa mine :)))) .. na .. dar TU nu intelegi jocul.. nici macar logica lui .. intreabal pe makerash.. ca el saracu` nici la bere nu iese .. :( ...cred ca a slabit decand e in granitza

ms ms... nu am slabit... dimpotriva... m-am ingrasat si am facut si burta de la viata asta sedentara....:d:D
 

DeletedUser7458

ce razboi astepti ?:)).. razboi deja este !! numai ca surprizele nu inceteaza sa apara!!!
 

DeletedUser3547

Side 1: M.T.

Side 2: ANTS

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 33
Tabăra 2: 136
Diferență: 103

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 9
Diferență: 9

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 308,999
Tabăra 2: 739,308
Diferență: 430,309

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 93,030
Diferență: 93,030

image.php




:D:D:D:D:D:D:D;);););;):p:p:p:p
 

DeletedUser

Va fi o perioada cand veti prelua politica strutz'ilor...
nu veti iesi pe forum si nu va veti lauda cu cuceririile astea banele...

statistici toata ziua...nsuh daca cineva le'a numarat....dar e 3'A PE ZIUA DE AZI
 

DeletedUser7458

moare de ciuda regele :))))... stai ca mai postez si eu acum o statistica :))) sa te fac sa dai Turn off computer!!!:))


Side 1: ANTS

Side 2: M.T.

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,104
Tabăra 2: 220
Diferență: 884

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 79
Tabăra 2: 20
Diferență: 59

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,765,675
Tabăra 2: 2,125,963
Diferență: 4,639,712

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 851,219
Tabăra 2: 215,881
Diferență: 635,338

image.php
 

DeletedUser

chop -> "de oala sparta" ; imi dai impresia ca esti un fel de secretara blonda al acestui forum general. esti bun doar de a posta statistici si 2-3 vorbe aruncate aiurea.

Asa cum face o secretara (cafea si freaca foile doar-doar sa treaca timpul mai repede si sa fie bagata in seama) asa si tu. Uita-te in oglinda inainte de urmatorul post si puneti anumite intrebari la adresa ta!
 

DeletedUser

nu va mai agitati ma...voi nu vedeti ca le spuneti acelasi lucru de 2 luni incoa' si tot nu si-a dat seama? :(

lasati-i in voia lor ..
 

DeletedUser

chiar aia de care ziceti ca-i vai de capul lor o ajuns sa va ia sate?
oare cei care pierd in fata lor ce sunt?:rolleyes:
 

DeletedUser

astept sa vad si eu pe cineva langa mine sa-mi ia sate si daca se va intampla asta atunci o sa imi schimb atitudinea asupra unor NOVICI de prima clasa!
 

DeletedUser7458

chop -> "de oala sparta" ; imi dai impresia ca esti un fel de secretara blonda al acestui forum general. esti bun doar de a posta statistici si 2-3 vorbe aruncate aiurea.

Asa cum face o secretara (cafea si freaca foile doar-doar sa treaca timpul mai repede si sa fie bagata in seama) asa si tu. Uita-te in oglinda inainte de urmatorul post si puneti anumite intrebari la adresa ta!



:))kidule degeaba joci bine triburile daca nu stii sa iti traiesti viata!!! ESTE DOAR UN JOC!!! - vii si postezi replici de 12 ani sperand ca iti faci vro impresie buna... poate il impresionezi pe rege ca sunteti in acelasi an in scoala primara!!

si vad ca repede sariti cu gura cand apare o statistica in defavoarea prietenilor vostrii.. parca ati fi femeile lor, ei tac si voi ........

sunteti impresionant de buni in triburile.. dar :( sunteti exagerat de nubi in modul de a gandi.. pacat va dati singuri cu firma in cap!!!....

este ca si cum NIKE scoate produse de calitate dar se semneaza pe ele MIKE!!!

sunteti buni dar ati fi mult mai buni daca nu ati mai bolborosii atat pe extern!!!

ia si invata de la vis3z .. posturile lui s-au rarit pe fiecare zi!!! baiat destept!!!
 

DeletedUser3357

wtf is wrong with you people ?
aratati cat de buni sunteti in joc.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus