Nimic vs Restu` Hartii!

DeletedUser35811

Daredevil,oricat ai plictisi omul..nu e normal sa-l jignesti.P.
Injurii imi iau..cat nu pot duce..dar niciodata nu m-am exteriorizat,daca tie ti se pare normal..e ok,no comennt.
Din cauza asta aleg mereu un trib unde lumea stie sa respecte.P.
 

DeletedUser38225

Spuneti ma voi cei din nimic cum am vrut sa vand contul lui Lord Catau pe 200pp, va rog confirmati povestea aceasta scoasa de marele urs :))
 

DeletedUser35811

Acum chiar nu inteleg..tu marele intemeietor al HV..te certi cu un conducator al Hv-ului..??
 
Scor reacție
209
Da draga mea, stiu cum se castiga o lume din fericire. Recrutari, fuziuni, aliante si tradari la greu si hop ai castigat o lume pe .ro.

Cam asa ar fi castigat si Nimic lumea daca nu se intorceau inapoi in H.V dragii mei colegi care au fugit ca sobolanii in toate directiile, doar-doar or ramane pe harta.

cum frate dupa atata timp de jucat alaturi de cei din HV sa pleci in time sau nimic? Astia chiar sunt oameni de nimic si mai mult caracter au cei care au dat delete.

Cireasa de pe tort a fost cand cei ramasi, care aveam apararea trimisa sprijin la 40, 50, 60 de ore ne-am trezit atacati de fostii colegi.

Daredevil,oricat ai plictisi omul..nu e normal sa-l jignesti.P.

Aprob, mai ales daca e vorba de o femeie. Dar si tu insistenta...prea ti-ai cautat-o :p.
 

DeletedUser38225

Georgeta daca am facut o gluma pe seama aberatiilor unui fumator nu inseamca ca permit astfel de glume impertinente. Daca eu am ceva cu H.V am ceva cu o parte din formula de azi si cu deciziile luate ulterior (o parte din ele), iar aici ma refer la urs, nemesys si la decizia de alianta cu time. Dar de la antipatiile mele, pana la ati permite sa faci tu glume nesarate e mult :)
Aveam alta parere despre tine, nu mi-o schimba :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35811

Spuneti ma voi cei din nimic cum am vrut sa vand contul lui Lord Catau pe 200pp, va rog confirmati povestea aceasta scoasa de marele urs :))

Cataline,nu stiu absolut nimic :(
Oricum respect din partea mea vei avea oricand,ptr. mine tu esti tribul HV..restul e cancan.P.
 

DeletedUser35811

Georgeta daca am facut o gluma pe seama aberatiilor unui fumator nu inseamca ca permit astfel de glume impertinente. Daca eu am ceva cu H.V am ceva cu o parte din formula de azi si cu deciziile luate ulterior (o parte din ele), iar aici ma refer la urs, nemesys si la decizia de alianta cu time. Dar de la antipatiile mele, pana la ati permite sa faci tu glume nesarate e mult :)
Aveam alta parere despre tine, nu mi-o schimba :)


Eu glume nesarate cu tine???Chiar nu mai inteleg nimic,unde,cand????
 

corli

member
Scor reacție
38
Acum incerci (din nou) sa te pui bine pe langa Catalin, doar poate iti pune o pila cand pica nimic-ul si ramai si tu pana la final ? :rolleyes:

Nu de alta, dar mi se pare mie ca deja te cam lingusesti pe langa el, desi pana nu de mult faceai pe ranita :D
 

DeletedUser44036

georgeta... a spus:
sunt Rang 1 la inamici invinsi ca dusmani..


Noi vrem sa ajung rang 1 la inamici invinsi ca aliati, ca vad ca la inamici invinsi ca dusmani e deja ocupata pozitia.
 

DeletedUser44036

Cataline,nu stiu absolut nimic :(
Oricum respect din partea mea vei avea oricand,ptr. mine tu esti tribul HV..restul e cancan.P.

Atata respect ati avut pentru noi ca atunci cand v-am cerut ajutorul contra Time va faceati ca ploua.

Cine ziceai ca pupa talpile Time-ului?[mai precis talpile lui Colaie]...
 

DeletedUser35811

Acum incerci (din nou) sa te pui bine pe langa Catalin, doar poate iti pune o pila cand pica nimic-ul si ramai si tu pana la final ? :rolleyes:

Nu de alta, dar mi se pare mie ca deja te cam lingusesti pe langa el, desi pana nu de mult faceai pe ranita :D

Mai Corli,vorbeste gura fara tine,cand ma vei vedea pe mine lingusind pe cineva,iti dau voie sa ma scuipi.

Am spus un adevar,n-ai tu de unde sti cum am ajuns eu in Nimic,Catalin stie..te rog sa ai bunul simt sa vorbesti doar cand stii ce vrei sa spui.
 

DeletedUser35811

Atata respect ati avut pentru noi ca atunci cand v-am cerut ajutorul contra Time va faceati ca ploua.

Cine ziceai ca pupa talpile Time-ului?[mai precis talpile lui Colaie]...


Ai vorbit tu vreodata cu mine???
N-am facut niciodata diplomatii,ptr. ca niciodata dupa ce a iesit Andrei,nu am avut drepturi..si nici nu vreau sa am.
 

corli

member
Scor reacție
38
Spre surprinderea ta, stiu si eu cum ai ajuns sa fi un nimic.

Bun simt am avut si am mereu, doar ca il am cu cine merita. Nu ma obosesc nici macar sa te scuip, nu meriti sa fac nici macar un efort ca asta..
 

DeletedUser40664

edit : trebuie sa recunosc ca unu s-a mobilizat si a recuperat un sat , l-a tinut chiar 2 secunde :)

http://prntscr.com/36ckyt

Mai si semnalizezi. Nu sunt colectionar de rapoarte, as fi avut ce sa arat, lasa-i pe altii sa se laude cu meritele pe joc si mai invata de la ai tai asa cum si eu mai am de invatat. Felicitari colegilor si 'fostilor colegi' pentru efortul depus.
 

DeletedUser35811

Spre surprinderea ta, stiu si eu cum ai ajuns sa fi un nimic.

Bun simt am avut si am mereu, doar ca il am cu cine merita. Nu ma obosesc nici macar sa te scuip, nu meriti sa fac nici macar un efort ca asta..

Nici nu ma mir de raspunsul tau.Ce nu inteleg eu..de ce ti-e frica de mine???
 

corli

member
Scor reacție
38
Dar de unde pana unde ai tras tu concluzia ca imi e frica de tine ? :confused:

Te crezi prea importanta, sa stii asta. Daca sunt multi ce te cred o zeita a triburilor, ca doar tot v-ati adunat toti zeii acolo, eu unul chiar nu am aceeasi parere despre tine sau despre voi :D
 
Sus