Nimic vs Restu` Hartii!

DeletedUser13059

da copy paste unde am zis ca dreg sau ce zici tu :)



p.s vad ca spirit a parasit corabia :D
ce denota asta ? va e frica de statistici ?

diferenta clara de mentalitate :p...succese !


edit : demy iti inteleg rautatea , dar noi nu suntem suparati ca nu am inchis lumea ..era plictisitor pentru toti
cred ca se vede faptul ca nu suntem adeptii statisticilor , tinem toti jucatorii indiferent daca pierd cate 50-100 de sate pe zi gen diez , sau mai era unu in sud vest ... si asta datorita pozitionarii
conteaza sa ne distram ..si nu te distrezi in marea albastra crede-ma ca a fost ceva pana am iesit de acolo :))


Ai drept de circulara si deja vorbesti in numele tribului ?
 

DeletedUser38518

Esti prost informat ursache, el e unu dintre oamenii de baza ai nimicului...el a fost cel care a pus a 2-a caramida la constructia tribului. Are tot stangul sa vorbeasca in numele tribului.
 

DeletedUser44079

Nu stiu cine ti-a zis tie ca vrea sa se bata cu Time,iar cu membrii Styx sa spuna cineva ca eu am avut ceva impotriva lor..era vorba de 2 jucatori,iar unul il lausesi voi sa fiti Rang 1,cat a stat in trib la voi???

Laura daca iti suna cunoscut (aka rosinanta) .
 

DeletedUser44036

Colaie ce mai face ma? Iz hi alaiv?

[video=youtube;0g0RftUpSNk]https://www.youtube.com/watch?v=0g0RftUpSNk[/video]
 

DeletedUser43824

@TaiTzel : pai si de ce a l-a aruncat ? nu mai bine mergeau satele alea la cei din time :confused: ma rog.....

@raul82io : nu e asa ca e smecher in NIMIC ?:D

@TIMO/PIMO (parca suna mai bine) : unde erai de m-ai vazut ? credeam ca atunci iti dadeai restantele :rolleyes:

edit : ce rau imi pare ca nu mai am mesajele cand unu din time imi zicea sa merg acolo , dupa ce a inceput razboiul , mi-a zis ca vorbise cu pimo si printesa si ca sa merg acolo ca ma ajuta cu deff
 
Ultima editare de un moderator:

Black Prince

member
Scor reacție
11
mi-a zis ca vorbise cu timo si printesa si ca sa merg acolo ca ma ajuta cu deff

N-a vorbit nimeni cu noi despre asa ceva, nu tot ce zboara se mananca. Nu cred ca m-ai vazut rugandu-ma de cineva sa revina, din contra. Ai preferat sa iesi? Drum bun , cale de intoarcere nu mai exista!
 

DeletedUser43824

e cineva care acum e in nimic , dar nu vreau sa-i dau numele ...nu am zis ca te-ai rugat . doar era vorba de jucatori, ca era perioada in care va plecase o parte , si am fost printre cei propusi ...daca acceptam probabil nu mai eram considerat un "nimeni" asa cum pimo sau raul cred .

Si nu , nu am iesit , ca nu am intrat :D
 

DeletedUser13059

Esti genu de jucator care peste 1-2 luni o sa dispari , pam pam si placerea o sa fie de partea mea cand o sa iti umplu tribu de atacuri , sper sa stai si sitter daca tot mi-ai deschis poarta sa intru
 

DeletedUser43824

Esti genu de jucator care peste 1-2 luni o sa dispari , pam pam si placerea o sa fie de partea mea cand o sa iti umplu tribu de atacuri , sper sa stai si sitter daca tot mi-ai deschis poarta sa intru

stai bre tu cuminte nu sti tu ce gen de jucator sunt eu , pai in 1-2 luni ar trebui sa disparem toti nu ? ai vazut doar ca cei din time isi fac loc in visterie pt pp , sunt curios ce o sa faca hv :))))
o sa plece grupa lu taitel sau grupa lu pimo ?! :))
 

DeletedUser41812

De ce am mai putin de 1000 de atacuri pe mine? :confused: Barem fake-uri trimiteti :D
 

corli

member
Scor reacție
38
De cand si-a luat rechinu drept de conducere, se pare ca noul purtator de cuvant al nimicilor e quizz :eek:
 

DeletedUser43824

Unde ii poanta ?

tocmai ca nu e :confused:

De cand si-a luat rechinu drept de conducere, se pare ca noul purtator de cuvant al nimicilor e quizz

eu am mai mult timp liber de aruncat cu vorbe-n voi :)

edit : vorba lui :

ARTICOLUL 30
(1) Libertatea de exprimare a gândurilor, a opiniilor sau a credinţelor şi libertatea creaţiilor de orice fel, prin viu grai, prin scris, prin imagini, prin sunete sau prin alte mijloace de comunicare în public, sunt inviolabile.

Asa ca, nu ne lua tu acest drept :D
 
Ultima editare de un moderator:

Black Prince

member
Scor reacție
11
eu am mai mult timp liber de aruncat cu vorbe-n voi

Atunci ia un sitter, ca situatia nu sta prea roz...

Parte 1:
Triburi: Time, Time.
Parte 2:
Triburi: NiMiC, NiMiC!, NiMiC3

Timeframe: 02/04/2014 00:00:00la04/04/2014 12:30:41

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 454
Tabăra 2: 74
Diferență: 380
 
Sus