Nimic vs Restu` Hartii!

DeletedUser38518

Expediat apr 04, 2014 13:53:19
din: vigoana
Origine: JELEN PIVO (377|318) K33
Către: Timo Maas
Ţel(direcţie): Gogosica furibunda! (656|412) K46


Unităţi:
44 0 0 43 0 0 0 0 0 0 0 0

Deci va rog sa o lasati mai moale cu blindajele astea...
 

DeletedUser43824

hopa , s-a indurat cineva sa-i stea lu spirit pe cont :)) sau ati bagat la greu deff ?


felicitari monte :)
 

DeletedUser44036

razzw13 astăzi la ora 13:33
Nu mai joaca de mult de fapt
corli astăzi la ora 12:53
A pierdut ieri sate, de asta ?
razzw13 astăzi la ora 04:33
Rechinul nu mai joaca :p

Rechine te dai lovit? Sau de la asta ti se trage?
 

DeletedUser

Rechine te dai lovit? Sau de la asta ti se trage?

in primu rand nu mai am timp de L34 http://http://prntscr.com/37mt61 in al 2-lea rand de cand a fost intentia de fuziune cu voi mi s-a luat complet chefu cand am auzit ca trebuie sa fiu coleg cu "oamenii" ca tine si ursu apoi a zis si georgeta ca se lasa si inca cativa si am zis si eu ca ma las cu ei ca nu mai era sens doar nopti pierdute, ore nedormite ca sa piarda altii cate 200 de sate pe zi..am ajuns sa-mi pun intrebarea daca merita sa pierd 22 de ore pe zi sa stau pe sittere si sa fac tribu sa mearga impreuna cu inca cativa jucatori, restu fiind lipsiti de interes/pe sitter sau pe galben chiar pe rosu, oricum sti ca aici veti ajunge si voi:p
 

corli

member
Scor reacție
38
Ce sa zici si tu acuma..

Cedati asa usor, putin dupa o luna cu o astfel de diplomatie ? Sunteti buni, n-am ce zice. Spre deosebire de voi, noi asa nubi cum am fost si suntem, am jucat de cand s-a deschis 34 contra tuturor si uite-te, inca mai suntem pe aici :D
 

DeletedUser44036

in primu rand nu mai am timp de L34 http://http://prntscr.com/37mt61 in al 2-lea rand de cand a fost intentia de fuziune cu voi mi s-a luat complet chefu cand am auzit ca trebuie sa fiu coleg cu "oamenii" ca tine si ursu apoi a zis si georgeta ca se lasa si inca cativa si am zis si eu ca ma las cu ei ca nu mai era sens doar nopti pierdute, ore nedormite ca sa piarda altii cate 200 de sate pe zi..am ajuns sa-mi pun intrebarea daca merita sa pierd 22 de ore pe zi sa stau pe sittere si sa fac tribu sa mearga impreuna cu inca cativa jucatori, restu fiind lipsiti de interes/pe sitter sau pe galben chiar pe rosu, oricum sti ca aici veti ajunge si voi:p

Pai sa ne anuntati ma, ca o sa avem multe barbare de luat.
Fuziunea a fost la misto, era doar un mod amuzant prin care corli a decis sa-si piarda timpul, cu instiintarea liderilor time, a noastra, in prealabil.

Later edit:
1.Nu e prima data cand pleci cand dai de greu.
2.Multumeste-i liderului Dark Eternal pentru situatia voastra.
3.Inca nu am destula ODA. Mai rezistati si voi la 2-3 organizate.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38518

in primu rand nu mai am timp de L34 http://http://prntscr.com/37mt61 in al 2-lea rand de cand a fost intentia de fuziune cu voi mi s-a luat complet chefu cand am auzit ca trebuie sa fiu coleg cu "oamenii" ca tine si ursu apoi a zis si georgeta ca se lasa si inca cativa si am zis si eu ca ma las cu ei ca nu mai era sens doar nopti pierdute, ore nedormite ca sa piarda altii cate 200 de sate pe zi..am ajuns sa-mi pun intrebarea daca merita sa pierd 22 de ore pe zi sa stau pe sittere si sa fac tribu sa mearga impreuna cu inca cativa jucatori, restu fiind lipsiti de interes/pe sitter sau pe galben chiar pe rosu, oricum sti ca aici veti ajunge si voi:p

Ce naivi... :rolleyes:
 

corli

member
Scor reacție
38
[video=youtube;1LF-WIBWgAY]http://www.youtube.com/watch?v=1LF-WIBWgAY[/video]

Georgeta, asa faci tu ?! :(
 

DeletedUser13059

in primu rand nu mai am timp de L34 http://http://prntscr.com/37mt61 in al 2-lea rand de cand a fost intentia de fuziune cu voi mi s-a luat complet chefu cand am auzit ca trebuie sa fiu coleg cu "oamenii" ca tine si ursu apoi a zis si georgeta ca se lasa si inca cativa si am zis si eu ca ma las cu ei ca nu mai era sens doar nopti pierdute, ore nedormite ca sa piarda altii cate 200 de sate pe zi..am ajuns sa-mi pun intrebarea daca merita sa pierd 22 de ore pe zi sa stau pe sittere si sa fac tribu sa mearga impreuna cu inca cativa jucatori, restu fiind lipsiti de interes/pe sitter sau pe galben chiar pe rosu, oricum sti ca aici veti ajunge si voi:p

Aloo vezi ca vorbesti prostii , nu a fost niciodata intentia ca noi sa fim colegi si daca era cineva care sa faca din asta tam tam nu stiu daca era cazul tau :D dar ca de obicei cand se pierde se ramane fara timp , nu mai are chef , etc ... tipic spartilor care nu sunt capabili sa duca o lume cap coada , in plus nu mai joc aici de hoho , atata ca intru pe cont odata pe zi , alteori la 2 zile ... deci ramai sa joci pe contu tau , lasa sitterele , ca mai sus se zicea ca eu stau pe sittere ca **** ce si cum dar uite ca in alte parti nu fac fata 10-20 oameni sa apere niste sate ... aiurea
 

DeletedUser45303

2.Multumeste-i liderului Dark Eternal pentru situatia voastra.

Si tu ar trebui sa-mi multumesti ca inca mai esti pe harta, scuze, ca inca mai sunteti pe harta :)

Taitzel, ti-e ciuda ca avem scripturi si tu nu ai? Am script sa-mi creasca cladirile singur, sa faca singur split, sa dea singur atacuri eu doar dau mesaje, am script ce se trezeste in locul meu dimineata si face cafeaua .. o bea si se culca la loc.
 

DeletedUser44048

Amuzantu asta de Dark Eternal... Unde e acum renato asta durul si aia de spuneau "Asteptati voi o luna sa se aseze harta" , dupa o luna ce s-a intamplat? Nu s-a asezat harta inca? HAHAHA .

Stiu ca nu e frumos sa te bucuri la necazul altuia... dar poate asa simt si unii ce am simtit eu... te chinui juma de an si dai totul de 5 sate luate intern de la un jucator inactiv. Frumos ce sa spun...
 

DeletedUser

Ce sa zici si tu acuma..

Cedati asa usor, putin dupa o luna cu o astfel de diplomatie ? Sunteti buni, n-am ce zice. Spre deosebire de voi, noi asa nubi cum am fost si suntem, am jucat de cand s-a deschis 34 contra tuturor si uite-te, inca mai suntem pe aici :D

Din cate stiu la un moment dat si voi ati cedat psihic ati dat toti stergere , ati luato la talpa prin toate triburile pana i-a trbuit lui dark fuziuni :rolleyes:. Sau e si asta ceva inventie ? :confused:
 

DeletedUser44048

Acum regreta toti ca a fost Dark Eternal conducator...
Ce faci Demy ... te revolti fata de conducere? AFARA cu tine...
Si uite asa s-a ajuns la vorbele prostului (adica eu) , "nu o sa castigati nimic cu asemenea conducere ;)" .
 

DeletedUser

Acum regreta toti ca a fost Dark Eternal conducator...
Ce faci Demy ... te revolti fata de conducere? AFARA cu tine...
Si uite asa s-a ajuns la vorbele prostului (adica eu) , "nu o sa castigati nimic cu asemenea conducere ;)" .

nu regreta nimeni ca e condcator, e adevarat la inceput au fost certuri intre mine si el amandoi fiind foarte orgoliosi si nicunul nu vroia sa cedeze, dar pana la urma le-am rezolvat si am reusit incet incet sa formam o echipa si sa jucam, apoi s-a intamplat ce s-a intamplat cu time iar unii de care nu a auzit nimeni au inceput sa acuze ba ca a fost premeditat ba ca nus ce.Singurul lucru care il regret acum este ca nu a fost premeditata faza cu time ca daca nu se luau decizii pripite tot hv era sters acum.

PS:Cei care cand incep ceva duc pana la sfarsit, unde erati voi cand s-a spart hv?nu erati cumva ba pe stergere ba pe sitter?

Cum corli nu erai tu care se plangea la dark ca a pierdut conducerea in hv?:))

Si nu va mai dati mari jucatori ca atata timp ca am jucat v-am aratat ca nu pierde nimic fara sa am satele blindate si tot ce aveam erau trupe proprii exceptie vreo 20-30 de full uri care erau in K63 si la 1000+ de atacuri sa aperi 250 de sate in linia I si linia II cu un cont care e 60% atac e ceva, si ce ati luat?Ati luat teapa, la georgeta a fost o situatie similara, deci bunilor, daca ne lasam ne lasam pentru ca pierd altii mai slabi mai mult decat putem noi cucerii de la voi(nu de alta dar unii ,nu dau nume (lord catau) stau cu 40k in sate in centru tribului la fake-uri si demolari iar eu am fost demolat peste 300-400k si nu am tipat dupa sprijin, asta dovedeste cine stie sa joace si cine pur si simplu dispune de def si de atac intr-o proportie in care experienta unora devine pur si simplu, inutila.
 

DeletedUser41812

Vorbiti cu titanu, va invata el sa dati si stergere la milisecunde :cool:

Mi se pare mie sau te cam bagi in seama cu japca, mon ami? Faima de titan mi-o creati chiar voi, desi nu asta e intentia voastra. Faci parte din categoria de jucatori care joaca doar cu granite blindate, la interne, incapabil de a da dovada cum ca ar sti ceva mai mult la nivel individual. Singurul lucru la care categoria ta de jucator e buna e barfa si "combinatul" pe skype, ca deh, sa avansezi altfel pe harta cei ca tine nu stiu. Faptul ca reusesc sa jonglez la milisecunde cu trupele proprii, imi permite sa iti pun dificultati destul de mari in cucerirea unui sat ce tu nu ai reusi sa pui decat cu blindaje. Asta face din mine un jucator de triburi, iar din tine un jucator de farmville.

Referitor la ce s-a discutat mai sus, in legatura cu propunerea voastra de alianta HV+Nimic vs Time, absolut la misto, nu face decat sa te injoseasca pe tine si pe cei care au avut legatura cu acest plan. Explica-mi si mie care e partea amuzanta cand in conditii de superioritate pe harta mergi cu o astfel de propunere la inamic. Ati vrut sa ne faceti la psihic? Personal mi s-a parut o tentativa de gluma de prost gust tipic adolescentiala care nu va caracterizeaza ca fiind foarte maturi. Jucatorii ca noi ii bati pe harta, nu prin vorbe, incercarea voastra este de un patetism extrem in conditiile actuale a hartii si mi-a dat impresia ca nu stiti cum sa faceti sa ne luati satele in timpii in care ar trebui luate in mod normal; practic va este frica de splituri si recuperari, va este frica sa dati fail la cateva organizate. Pana sa termin pe aceasta lume am sa arat tribului Time (voi din HV nici nu va iau in calcul, considerand calitatea jucatorilor) ca diferenta la organizatele din trecut fata de cele actuale am facut-o noi jucatorii care am iesit de acolo si am intrat in Nimic. Planificarea meticuloasa a organizatelor a facut-o mereu goloie si cine a pus cel mai bine in aplicare propriile planuri am fost mereu noi, jucatorii ce am iesit din Time. Lauda cu statisticile superbe de la organizate nu ar fi fost posibila fara noi si puteti consulta TWstats pentru a va convinge de acest lucru. Ceea ce va urma va fi o dovada a acestui lucru.

In concluzie Corli te invit calduros sa nu ma mai citezi pe nicaieri, caci parerea ta, oricare ar fi, pentru mine este egala cu zero si fac aceasta afirmatie si pentru jucator si pentru om.

PS: apuca-te de Tetris ;)
 

corli

member
Scor reacție
38
Cum corli nu erai tu care se plangea la dark ca a pierdut conducerea in hv?:))

Da ma, am pierdut-o. De asta am reusit sa refac tribul.

Si nu va mai dati mari jucatori ca atata timp ca am jucat v-am aratat ca nu pierde nimic fara sa am satele blindate si tot ce aveam erau trupe proprii exceptie vreo 20-30 de full uri care erau in K63 si la 1000+ de atacuri sa aperi 250 de sate in linia I si linia II cu un cont care e 60% atac e ceva, si ce ati luat?Ati luat teapa, la georgeta a fost o situatie similara, deci bunilor, daca ne lasam ne lasam pentru ca pierd altii mai slabi mai mult decat putem noi cucerii de la voi(nu de alta dar unii ,nu dau nume (lord catau) stau cu 40k in sate in centru tribului la fake-uri si demolari iar eu am fost demolat peste 300-400k si nu am tipat dupa sprijin, asta dovedeste cine stie sa joace si cine pur si simplu dispune de def si de atac intr-o proportie in care experienta unora devine pur si simplu, inutila.

Asa slabi cum suntem, am fost mereu pe plus in razboiul cu voi. Chiar si atunci cand ne bateam si cu Time-ul, deci si tu ai aceasi gandire ca si alti colegi de-ai tai. Nu conteaza ca pierde tribul sate, important e ca nu te aflii si tu printre cei ce pierd. Legat de catau, contul ala a fost banat pe atacabil, stii bine asta. Ee, in conditiile astea si bine-nteles avand posibilitatea de a il sprijinii pe toate satele, colegii au luat decizia de a face asta .

P.S: Titane, iti raspund si tie dupa ce e gata meciul :D
 
Sus