Nimic vs Restu` Hartii!

DeletedUser40664

Quizz, faci parte din categoria "panglicar", demyplay a punctat bine mai sus in legatura cu activitatea pe forum, te-am blocat la mesaje si acesta este ultimul post pe care ti-l adresez, o seara buna si tie.
 

DeletedUser43824

Suferiti amandoi, demy ca a fost scos , iar tu ca urmezi :D . Dar totusi, nu cred ca intereseaza pe cineva suferinta voastra

Tocmai ai demonstrat contrariul :rolleyes: , vezi ca ti-am trimis pp urile promise :)
Noi sa fim sanatosi , nu corli ?
 

DeletedUser45559

[video=youtube;xrBgLreEKd4]https://www.youtube.com/watch?v=xrBgLreEKd4[/video]

stiu ca e vorba doar de doi in piesa asta dar te bagam si pe tine ca sa nu te simti exclus :D
grija mare cu vaselina baieti :D
 

DeletedUser

Astia din H.V au prins iar glas..pana la urma au avut alianta/pna cu toata harta
 

DeletedUser43370

Astia din H.V au prins iar glas..pana la urma au avut alianta/pna cu toata harta

Se numeste diplomatie, iar H.V a avut diplomatie spre deosebire de altii, care au avut discutii si manarii pe skype. Da-i drumu pe conturile fantoma si lasa externu.
 

Black Prince

member
Scor reacție
11
Parte 1:
Triburi: Time, Time.
Parte 2:
Triburi: NiMiC, NiMiC!, NiMiC3

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,324
Tabăra 2: 1,642
Diferență: 3,682

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 51,391,413
Tabăra 2: 16,489,646
Diferență: 34,901,767

chart



Nici nu stiu ce sa mai zic, NIMICURILE sunt in moarte clinica. Speram totusi sa nu-i deconecteze nimeni de la aparate...
 

DeletedUser13059

http://ro.twstats.com/ro34/index.php?page=player&mode=conquers&id=2137757&type=&pn=-1
:O:O:O:O

[26/3/2014 12:58:12 AM] Phedrinho: numeric pierdem
[26/3/2014 12:58:15 AM] Phedrinho: doar atat
[26/3/2014 12:58:21 AM] Phedrinho: daca cu hv ar fi alianta
[26/3/2014 12:58:25 AM] Phedrinho: time ar pica
[26/3/2014 12:58:28 AM] Phedrinho: o granita libera
[26/3/2014 12:58:30 AM] Phedrinho: def liber
[26/3/2014 12:58:32 AM] Phedrinho: atac liber
[26/3/2014 12:58:38 AM] Phedrinho: i-am manca de vii


[video=youtube;fYuQOSx6DAM]https://www.youtube.com/watch?v=fYuQOSx6DAM[/video]

oleee


*simte ce a simtit si HV inainte sa ajunga nimic vs restu hartii ;) dar de cand cu munca de moderator nu mai este timp de joc ... si asa ne-am scos cu aceasta statistica strict rosie ... esti pe stop apropo ? :D


Astia din H.V au prins iar glas..pana la urma au avut alianta/pna cu toata harta

[video=youtube;spwFjNWGGA8]https://www.youtube.com/watch?v=spwFjNWGGA8[/video]

:* doar esti printesa mea preferata ..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38518

Pana sa termin pe aceasta lume am sa arat tribului Time (voi din HV nici nu va iau in calcul, considerand calitatea jucatorilor) ca diferenta la organizatele din trecut fata de cele actuale am facut-o noi jucatorii care am iesit de acolo si am intrat in Nimic. Planificarea meticuloasa a organizatelor a facut-o mereu goloie si cine a pus cel mai bine in aplicare propriile planuri am fost mereu noi, jucatorii ce am iesit din Time. Lauda cu statisticile superbe de la organizate nu ar fi fost posibila fara noi si puteti consulta TWstats pentru a va convinge de acest lucru. Ceea ce va urma va fi o dovada a acestui lucru.




Comentariile sunt de prisos...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42201

Pai si ce nu-ti convine, bre? A aratat diferenta... si o sa o mai arate 1 luna sau cat ii mai ia pana 'termina' cu lumea asta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Se numeste diplomatie, iar H.V a avut diplomatie spre deosebire de altii, care au avut discutii si manarii pe skype. Da-i drumu pe conturile fantoma si lasa externu.

cont fantoma ai tu, de nu poti scrie de pe cel original :) spre deosebire de tine noi cand am facut o alianta/pna a fost facuta de comun acord la voi ,a fost doar din nevoie nu din placere ,poate vezi diferenta diplomatule ,dar am uitat tu esti prea posedat de joc si ai face orice doar pentru a ramane pe harta..daca conducerea time are o farama de demnitate va scapa lumea de tribul vostru ,asa meritati iar eu triburile.ro n-am mai jucat de 7 luni,doar montecont si trfik au stat la mine pe cont dar n-a unde e frica mare nici minte nu mai e :)

eteteeeeee... a inviat emy... si eu care ma pregateam sa iti fac de 6 luni :|

:)) intru asa sa-i irit pe astia din h.v:) salutare

Nici nu stiu ce sa mai zic, NIMICURILE sunt in moarte clinica. Speram totusi sa nu-i deconecteze nimeni de la aparate...

Ai trecut prea repede de la prieteni la "NIMICURILE" si eu care credeam ca toata lumea te iubeste in time iar tu esti lidera lor suprema...asa papai pe chat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser43370

cont fantoma ai tu, de nu poti scrie de pe cel original :) spre deosebire de tine noi cand am facut o alianta/pna a fost facuta de comun acord la voi ,a fost doar din nevoie nu din placere ,poate vezi diferenta diplomatule ,dar am uitat tu esti prea posedat de joc si ai face orice doar pentru a ramane pe harta..daca conducerea time are o farama de demnitate va scapa lumea de tribul vostru ,asa meritati iar eu triburile.ro n-am mai jucat de 7 luni,doar montecont si trfik au stat la mine pe cont dar n-a unde e frica mare nici minte nu mai e :)



:)) intru asa sa-i irit pe astia din h.v:) salutare

Gandeste-te mai bine la treaba cu nevoia si placerea, caci incurci borcanele, nu uita ca tu erai in gods si aveai nevoie de pace cu h.v ca sa te bati cu fosta voastra academie sa va uniti cu run si sa puneti lumea la cale impreuna. Tu erai mare strateg si traiai jocul, eu am fost doar ala care a refuzat sa iti cumpere povestea si inca mai suferi si acum ;)
 

DeletedUser

Gandeste-te mai bine la treaba cu nevoia si placerea, caci incurci borcanele, nu uita ca tu erai in gods si aveai nevoie de pace cu h.v ca sa te bati cu fosta voastra academie sa va uniti cu run si sa puneti lumea la cale impreuna. Tu erai mare strateg si traiai jocul, eu am fost doar ala care a refuzat sa iti cumpere povestea si inca mai suferi si acum ;)

Sa-mi aduc aminte,tu cataline cu vocea tremurata..imi spuneai ca trebuie sa atacam si noi die sa-i terminam repede si bla bla bla in ultima instanta noi n-am mai vrut nimic cu voi si tot tu ai venit ca esti deacord cu termenul de 2 sapt stabilit de mine ..iti era frica ca noi nu vom rupe alianta cu fosta academie,dar spre deosebire de tine am avut cuvant iar tu n-ai nicio dovata ca eu planuiam ceva cu run contra tribului tau ,asa ca termina discutia ..si inca ceva cand eu am renuntat la joc inca iti era frica de gods un trib cu 20 de membri ..ai vrut sa ne imparti in 3 ,iar cum noi am spus ca nu facem fuziuni ai cautat motiv sa dai razboi apoi ai cerut ajutor in nimic si tom ...dar ai fost refuzat de Calin iar mari lideri din Nimic au rupt alianta fara a ne anunta...ce se aseamana se aduna ..daca voi nimic sau time erati asa puternici sau buni nu aveati nevoie de aliante/pna-uri cu triburile din mijlocul harti ,pana una alta va meritati soarta..cand pace cand razboi :)))

Apropo,eram constient ca Gods nu va rezista daca eu ma retrag doar ca n-am gandit ca tu vei trada familia h.v tom gods nimic care era compusa la ora aceea ,pe scurt ai distrus totul pentru a lua un mare n imic,asa se intampla cand esti prea avar,ai simtit momentul crezand ca gods dispare dintr-un organizat dar te-ai inselat si ai tras destule foloase de pe seama noastra..si cine stie in curand vei trage iar :)
 
Ultima editare de un moderator:

Black Prince

member
Scor reacție
11
Ai trecut prea repede de la prieteni la "NIMICURILE" si eu care credeam ca toata lumea te iubeste in time iar tu esti lidera lor suprema...asa papai pe chat

Prieteni e cam mult spus...eram colegi, ne intelegeam bine, nu cred ca ne-am certat cat timp am jucat impreuna. Nu stiu la ce chat te referi, noi doi nu am avut alte discutii in afara de cele de pe extern si cateva mesaje schimbate pe joc. Referitor la ce credeai tu, iarasi te inseli..nu trebuie sa ma iubeasca nimeni din TIME, ci trebuie sa joace pt trib..atata tot
 
Sus