Nimic vs Restu` Hartii!

ChineZeu

member
Scor reacție
37
Felicitari pentru organizatul de ieri!
TaiTzeL... mai bine pune statistici (in lipsa lor) in loc sa ne pui manele, avem toti acces la youtube.
te rog...
 

DeletedUser44862

PwcTzaN.png
mai macaroana,taietel..sau cum naiba te cheama... eu chiar nu stiu ce rost are si cauta un raport cu un sat de-al meu pe aici,ce vrei sa demonstrezi?
l-ai spoit aici fara sa gindesti..exact ca o macaroana
ai prins grai de extern acum ..pina sa se intimple ce sa intimplat in time...erai mut... nu mai existai nici pe harta..majoritatea hv erati pe stergere.. vezi ce repede ai uitat macaroana
Pai la cite atacuri a-ti dat ca berbecii pe el ce naiba vroiai sa stau cu un lancier in slip si fara lance sa vad daca o sa pice sau nu zidul
-mare dreptate a avut barosanu in privinta ta baietas
-nu stiu ce naiba au vazut cei din conducerea time la tine
 

corli

member
Scor reacție
38
mai macaroana,taietel..sau cum naiba te cheama... eu chiar nu stiu ce rost are si cauta un raport cu un sat de-al meu pe aici,ce vrei sa demonstrezi?
l-ai spoit aici fara sa gindesti..exact ca o macaroana
ai prins grai de extern acum ..pina sa se intimple ce sa intimplat in time...erai mut... nu mai existai nici pe harta..majoritatea hv erati pe stergere.. vezi ce repede ai uitat macaroana
Pai la cite atacuri a-ti dat ca berbecii pe el ce naiba vroiai sa stau cu un lancier in slip si fara lance sa vad daca o sa pice sau nu zidul
-mare dreptate a avut barosanu in privinta ta baietas
-nu stiu ce naiba au vazut cei din conducerea time la tine

Intr-adevar, vroiai sa fi sigur ca din 5 fulluri nu iti misca nimeni nici macar un mm din zid :D
 

DeletedUser44862

Intr-adevar, vroiai sa fi sigur ca din 5 fulluri nu iti misca nimeni nici macar un mm din zid :D
5 ori 11 parca au fost de toate..sau nu prea aveti habar cite a-ti dat pe acel sat
voi nu aveti o evidenta...
eu le pot pune toate aici daca vrei tu...dar nu stiu daca mai intereseaza pe cineva
-eu pina la urma puteam sa am si 1000k din fiecare pe acel sat..e deful meu si fac ce vreau cu el ..nu am cerut o lance la tine sau la macaroana aia de a pus raportul aici
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44036

-nu stiu ce naiba au vazut cei din conducerea time la tine

Sunt frumos ma.


Vroiam sa subliniez faptul ca nu gestionati apararea cum trebuie. In loc sa muti o parte din deff temporar la colegi tu iti blindezi un sat ca sa reziste la 300 de fulluri. Cine dracu iti baga 300 de fulluri pe sat?
 

DeletedUser

vai de mine si de mine cat scandal pentru un joc mare fass iei niste sate le pierzi asta e
oricum felicitari tribului HV pentru organizat
invatati sa jucati si sa va respectati adversarul indiferent cine ar fi el

Bafta la joc si ne vedem pe harta

PS cand luati sate mai bagati si deff in spate sau aveti numai atac ?
 

DeletedUser45303

Pare rau...da' n-am marunt :(

il bag pe gratis ... ce naiba, macar de dragul vremurilor vechi.
magarul meu abia asteapta :D
hai ma taitzel astept de dimineata sa pui statistica cum ca pierd sate..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44036

il bag pe gratis ... ce naiba, macar de dragul vremurilor vechi.
magarul meu abia asteapta :D
hai ma taitzel astept de dimineata sa pui statistica cum ca pierd sate..

De ce sa pun? Oricum e irelevant pentru voi. Voi si daca pierdeti sate tipati in stanga si-n dreapta ca tot noi suntem noobi.
 

corli

member
Scor reacție
38
Deci domnule pescar Stevens, daca si la pescuit sunteti la fel de priceput cum sunteti si pe joc, nu m-as mira ca la acel concurs de prins crapi de care pomeneati, dumneavoastra sa prindeti doar regina baltii :D
 

DeletedUser44036

Parte 1:
Triburi: H.V +, H.V, Time, Time.
Parte 2:
Triburi: NiMiC, NiMiC!, NiMiC3

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 582
Tabăra 2: 68
Diferență: 514

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,703,621
Tabăra 2: 671,861
Diferență: 5,031,760

chart



Putine.
 

DeletedUser44079

Parte 1:
Triburi: H.V +, H.V, Time, Time.
Parte 2:
Triburi: NiMiC, NiMiC!, NiMiC3

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 582
Tabăra 2: 68
Diferență: 514

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,703,621
Tabăra 2: 671,861
Diferență: 5,031,760

chart



Putine.

"Macaronare" (ma conformez si eu noului tau nume) aici e vorba de h.v slabi , buni , regi , imparati , anonimi pune statistica doar cu noi sa vada ca le-am luat de data asta mai mult de 4 sate:>
 
Sus