Nimic vs Restu` Hartii!

DeletedUser44036

Paste Fericit! Multa sanatate si liniste! :)

Sarbatori fericite si voua.

peseu: Dati ma stergere daca vi s-a acrit, nu incepeti cu miloaga ba la noi ba la Time sa va dam invitatii cum face florentina26.

[video=youtube;-X7ok_0fIkQ]http://www.youtube.com/watch?v=-X7ok_0fIkQ[/video]

vpg27r.png
 

Black Prince

member
Scor reacție
11
Multa liniste si pace sufleteasca, sa aveti bucuria sa puteti petrece alaturi de cei dragi voua. Sarbatori fericite din partea TIME-ului!!!
 

cossu

member
Scor reacție
9
eiii ,vreau o bere!
am reusit cand erai sitter :D

aia nu se pune...cont preluat cu satele goale intre voi la spargerea die de gods....
cat despre bere stii bine ca nu o meriti....ai pierdut baxul ala de bekcs pe care ti l-am promis, dar nu l-ai dorit.
 

DeletedUser44048

Pacat de florentina... fata buna... cand i-am zis sa termine cu NiMiC-u acum 3-4 luni a zis ca vorbesc eu prostii... eh :p
 

DeletedUser44048

Stati sa se aseze harta si o sa vedeti voi... Unde sunt aia de spuneau asta? :))
 

DeletedUser

aia nu se pune...cont preluat cu satele goale intre voi la spargerea die de gods....
cat despre bere stii bine ca nu o meriti....ai pierdut baxul ala de bekcs pe care ti l-am promis, dar nu l-ai dorit.

Tind sa cred,ca aveam tot ce ne trebuia pentru a reusi ,dar na fost sa fie cu anumite persoane ,..
 

DeletedUser44048

quizz ti-a zis popa ca ti-a iertat pacatele si ai aparut iar pe forum? :))
 

DeletedUser43824

lasa-ma ca sunt pacatos :| in loc sa merg si eu frumos la biserica sa ma "purific" am fost plecat si am pacatuit :(

cat despre ce s-a mai vorbit p'aici de organul meu , tin sa clarific cateva aspecte , daca le pot numi astfel :)

Quizz, faci parte din categoria "panglicar", demyplay a punctat bine mai sus in legatura cu activitatea pe forum, te-am blocat la mesaje si acesta este ultimul post pe care ti-l adresez, o seara buna si tie.

draga monte , esti prea rau . Eu fac propaganda , "entertainment" (mai pe romaneste) ...daca vrei citesti ce postez daca nu esti poftit sa mai strangi cateva fuluri sa mai spargi acolo unde mi-ati adunat 80 k la aparator (oricum sare de 100 pana in bonus :))) ) , si tin sa-ti multumesc pentru asta , asa ii mai scap si pe colegii din zona , de furia ta , si a colegilor tai :)

Sa-ti fie rusine!

dupa ce am vazut postul , mi-a fost ..dar dupa mi-a trecut :)

Unii au obrazul gros:)

restul e tam-tam


O seara buna tuturor va doresc :)
 

DeletedUser

Sarbatori fericite si voua.

peseu: Dati ma stergere daca vi s-a acrit, nu incepeti cu miloaga ba la noi ba la Time sa va dam invitatii cum face florentina26.


vpg27r.png

tu de ce n-ai dat stergere ? ai preferat sa te duci la dusmani :))) rade cioc de oala sparta!
 

DeletedUser43824

Eu nu m-am milogit. Da nu stiu de ce ma obosesc sa-ti dau explicatii tie.:))

pai nu te-ai milogit , nici tu nici trupa vesela de acolo :)
oricum voi aveti locurile asigurate , sunt curios cum se distribuie bilete la restu din hv , la festivitatea de premiere :))
 

DeletedUser13059

pai nu te-ai milogit , nici tu nici trupa vesela de acolo :)
oricum voi aveti locurile asigurate , sunt curios cum se distribuie bilete la restu din hv , la festivitatea de premiere :))

Esti mai curios decat noi :) poate vrei sa vezi cum se milogeste si calinush de o alianta ceva ... dar nu a iesit nimic ca am mancat mici fara mustar cand vorbeam si nu ii frumos sa vorbesti cu gura plina .. vrei sa iti impartasesc discutiile aici ? sa vezi cine se milogea :D
 

DeletedUser43824

nu multumesc , pai si tu daca ai fi in situatia noastra ai canta si ai dansa ?:))
off , chiar daca probabil nu voi avea locuri in fata , tot o sa ma uit la spectacol :)) , trebuie sa vad macelul dintre voi :D

[video=youtube;YY_OjjX1dBM]https://www.youtube.com/watch?v=YY_OjjX1dBM[/video]


*a se scuza reclama facuta la bere :))
 

DeletedUser13059

nu multumesc , pai si tu daca ai fi in situatia noastra ai canta si ai dansa ?:))
off , chiar daca probabil nu voi avea locuri in fata , tot o sa ma uit la spectacol :)) , trebuie sa vad macelul dintre voi :D

[video=youtube;YY_OjjX1dBM]https://www.youtube.com/watch?v=YY_OjjX1dBM[/video]


*a se scuza reclama facuta la bere :))


Noi am fost in situatia voastra cateva luni bune si nu ne-am dezmebrat asa FAST
 
Sus