Nimic vs Restu` Hartii!

DeletedUser43824

Noi am fost in situatia voastra cateva luni bune si nu ne-am dezmebrat asa FAST

pai noi ne-am dezmembrat ?:))
sincer nu imi mai aduc bine aminte , la al catelea organizat ati picat si nu am chef sa verific statistici temporale ..sau mai stiu eu ce , dar stiu sigur ca nimic se batea si cu styx , deci 2 granite , astfel voi cu time va distrati mai mult , deci ...o situatie diferita , si nu cred ca mai trebuie sa reamintesc faptul ca acele conturi sacrificate din mijlocul vostru sau al celor din time , pierzand cate 50-100 de sate pe zi au demoralizat o parte din jucatori , sau au tocat o parte din defensiva necesara la granitele pe care nu ar fi trebuit sa le cedam

in plus daca aveam si noi un "cossu" al nostru care sa ne "lipeasca" dupa ce ne-am "spart" probabil era altceva :)) , nu uita ca acum erai coleg cu mine in time si asteptam pp-urile daca NIMIC nu oferea inca o doza de distractie pe harta :))

parerea mea e ca TIME iesea si probabil ca va iesi cel mai bine :)) felicitari celor de acolo , cine zicea ca dark a fost manipulatorul lumii 34 se insela :) , eu zic ca acest trib a stiut si va sti (ca si total, nu individual , ca sa nu mai apara speculatii) cel care a stiut sa joace cel mai bine


stai linistit ca nu ai tu buzunare de cate pile vor fi nevoie , si e cam naspa ca nu veti avea cu ce cara =))
ce rau imi pare ca nu mai am circulara aia primita de voi in ziua decisiva :)) , chiar imi zicea un amic ca e posibil sa o tineti la forumul intern sa nu uitati niciodata adevarata tinta , adevaratul tel :)) :rolleyes: poate ma insel cand am spus ca
parerea mea e ca TIME iesea si probabil ca va iesi cel mai bine
..dar na va ramane de vazut
 

DeletedUser43824

nu cred ca trebuie sa dam detalii , oricum tu nu prea contai la vremea respectiva :)
l-ai fi luat si pe demy ca sa inchizi lumea :))
 

DeletedUser44840

quizz...daca un jucator din nimic ar trimite cate 2 ferme de aparare pe granita la fiecare postare de-a ta pe extern..acestea ar fi avut o oarecare valoare...dar asa...neee :(
 

DeletedUser43824

ce sa faci bre cu 142 de ferme ? de-ar fi asa as posta zi si noapte , doar sa trimiteti voi la noi :D , ce zici ? :))
 

DeletedUser38518

nu cred ca trebuie sa dam detalii , oricum tu nu prea contai la vremea respectiva :)
l-ai fi luat si pe demy ca sa inchizi lumea :))

detalii, nedetalii...iti dai prea multa importanta. NU s-a pus nici macar o secunda problema ca tu sa ajungi in time, ramai acolo unde esti ca stai bine. pana sa incepi a posta pe extern, nici nu auzisem de tine, habar n-aveam ca exista contu quizz pe 34.
 

DeletedUser43824

nu tu faceai lista cu cine sa vina stai linistit,pana sa plece cei care au crescut valoarea tribului erai doar unu cu drepturi , si nu am afirmat ca as vrea sa plec acum
pai nu ai cum sa auzi , eu va iau sate silentios :)


p.s tare mai esti cu nasul pe sus acum , ai uitat ce speriat erai la plecarea jucatorilor ...nu stiai pe unde sa iesi , dar ai facuto si te felicit :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser45616

ia uite pe cine avem aici noii . pe domnul care se vaita mereu si vine cu politica ,.
 

DeletedUser45616

nu tu faceai lista cu cine sa vina stai linistit,pana sa plece cei care au crescut valoarea tribului erai doar unu cu drepturi , si nu am afirmat ca as vrea sa plec acum
pai nu ai cum sa auzi , eu va iau sate silentios :)



eu iau sate de bass ka asa este mai frumos ,. in curand o sa iti vina randul
 

DeletedUser43824

deja faci asta de multa vreme :)))
si nu e frumos ? asa te mai tin si pe tine langa pc , una alta :) ...noi sa fim sanatosi :d

ia uite pe cine avem aici noii . pe domnul care se vaita mereu si vine cu politica ,.
ma vait ca iti iau sate sau cum ca nu inteleg ? si ce politica ?

p.s urasc politica :|

eu iau sate de bass ka asa este mai frumos ,. in curand o sa iti vina randul

imi aduci aminte de un film frumos :) , normal ca imi vine , doar suntem oameni

p.s parca tu iti luasei zborul de pe joc , sau ai facut rost si de extern mistere ?:))

p.p.s pune si tu o vorba buna la timo , ca doar ne cunoastem :)
 

DeletedUser45616

si nu e frumos ? asa te mai tin si pe tine langa pc , una alta :) ...noi sa fim sanatosi :d


ma vait ca iti iau sate sau cum ca nu inteleg ? si ce politica ?

p.s urasc politica :|



imi aduci aminte de un film frumos :) , normal ca imi vine , doar suntem oameni





nu mai sta si da aici cu sapa pune si intra pe alta lumea ca faci numai praf pe aici ai luat sate bravoo dar conteaza cine rade la urma rade mai bine :))
 

DeletedUser43824

te-ai blindat si ai prins curaj ?:)) mie imi place sa plec cu fruntea sus nu in genunchi , cand o fi sa nu mai am chef ma banez si luati barbare , pana atunci imi mai pierd timpul :)
 

DeletedUser38518

nu tu faceai lista cu cine sa vina stai linistit,pana sa plece cei care au crescut valoarea tribului erai doar unu cu drepturi , si nu am afirmat ca as vrea sa plec acum
pai nu ai cum sa auzi , eu va iau sate silentios :)


p.s tare mai esti cu nasul pe sus acum , ai uitat ce speriat erai la plecarea jucatorilor ...nu stiai pe unde sa iesi , dar ai facuto si te felicit :)

eh, macar sunt in acelasi trib ca la inceputul lumii 34...tu, cam prin ce triburi ai fost s-a ales prafu, sa fie vreun semn asta? :rolleyes:
 

DeletedUser43824

eh, macar sunt in acelasi trib ca la inceputul lumii 34...tu, cam prin ce triburi ai fost s-a ales prafu, sa fie vreun semn asta? :rolleyes:

sa-i spunem coincidenta / ghinion :))
si asa nu am mai intalnit o lume ca asta , si nu cred ca o sa mai intalnesc , aici mai mult s-a jucat pe skype decat pe harta , asa ca daca tot e un paradox , orice se poate intampla :)
 

DeletedUser38518

sa-i spunem coincidenta / ghinion :))
si asa nu am mai intalnit o lume ca asta , si nu cred ca o sa mai intalnesc , aici mai mult sa jucat pe skype decat pe harta , asa ca daca tot e un paradox , orice se poate intampla :)

poate tu ai jucat pe skype, ca Time-ul, in orice componenta a fost, a luat sate (de la unii, de la altii...)
 

DeletedUser43824

sti foarte bine la ce ma refer , nu incerca sa fi ce probabil nu vrei sa pari :)
 

DeletedUser45616

sa-i spunem coincidenta / ghinion :))
si asa nu am mai intalnit o lume ca asta , si nu cred ca o sa mai intalnesc , aici mai mult s-a jucat pe skype decat pe harta , asa ca daca tot e un paradox , orice se poate intampla :)



bine ma hai ca iti dau invitatie pe la noi vii ca vad ca tot te milogesti pe form , da in calitatea de nevasta la tot tribul :p
 

corli

member
Scor reacție
38
te-ai blindat si ai prins curaj ?:)) mie imi place sa plec cu fruntea sus nu in genunchi , cand o fi sa nu mai am chef ma banez si luati barbare , pana atunci imi mai pierd timpul :)

Si a te bana, a da stergere , inseamna la tine sa pleci cu fruntea sus ?

pai noi ne-am dezmembrat ?:))
sincer nu imi mai aduc bine aminte , la al catelea organizat ati picat si nu am chef sa verific statistici temporale ..sau mai stiu eu ce , dar stiu sigur ca nimic se batea si cu styx , deci 2 granite , astfel voi cu time va distrati mai mult , deci ...o situatie diferita , si nu cred ca mai trebuie sa reamintesc faptul ca acele conturi sacrificate din mijlocul vostru sau al celor din time , pierzand cate 50-100 de sate pe zi au demoralizat o parte din jucatori , sau au tocat o parte din defensiva necesara la granitele pe care nu ar fi trebuit sa le cedam

1. Nimic avea 2 granite, dar oare H.V-ul cate avea ? Aveam granite cat era tot tribul vostru in total.
2. Acele conturi sacrificate de care vorbesti, v-am pus noi cumva sa le recrutati ? Sa le trimiteti si sprijin ? Vi cu niste scuze penibile, cu care nu poti sa prostesti nici macar un copil de 2 ani. E bine totusi ca ti-ai dat seama ca , tinand 10 sate intre noi, puteai asigura 30 pe granita.
3. Intr-adevar, aveti cel mai "bun" trib :rolleyes: . Noi nubi cum am fost, am reusit sa gestionam oarecum cu brio situatia in care ne aflam, spre deosebire de marii jucatori ca voi care au abandonat dupa mai putine zile decat lunile in care a rezistat H.V-ul.
4. Daca H.V-ul la inceput , Time-ul pe urma nu ajutau Nimic-ul , erati de mult istorie. Doar ca poate e prea mult pentru tine sa accepti realitatea asa cum e ea defapt.

Acum, te salut, si nu uita sa candidezi la europarlamentare. Te poti lua linistit de mana cu multi dintre cei aflati in politica, ba chiar la cat aberezi pleci chiar cu prima sansa.
 
Ultima editare:
Sus