Nimic vs Restu` Hartii!

DeletedUser43824

bine ma hai ca iti dau invitatie pe la noi vii ca vad ca tot te milogesti pe form , da in calitatea de nevasta la tot tribul :p

si tu ai ma drepturi :)) off , mi-ai stricat imaginiea creata de tribul TIME .
parca imi mai zicea unu acum o seara sa ies din trib ca-mi da timo invitatie ca , citez "e baiat bun " :)) ca doar se intalnise hotu' cu prostu'

=)) altu' ca ma milogesc :)) daca as fi in trib cu tine ti-as mai putea lua sate ? ;)
pai la cat timp petreceti pe joc , te si cred ca aveti nevoie ...dar nu , multumesc ...din fericire mama m-a facut sanatos :)

Si a te bana, a da stergere , inseamna la tine sa pleci cu fruntea sus ?
aici recunosc ca nu am fost clar , ma refeream la situatia in care sa fug si sa arunc contul in grija altcuiva asa cum au facut majoritatea , pai nu e corect sa luati sate cand nu sunt pe cont:)) , ce pierd cat joc aia e , cat nu mai joc asteptati barbarele

1. Nimic avea 2 granite, dar oare H.V-ul cate avea ? Aveam granite cat era tot tribul vostru in total.
2. Acele conturi sacrificate de care vorbesti, v-am pus noi cumva sa le recrutati ? Sa le trimiteti si sprijin ? Vi cu niste scuze penibile, cu care nu poti sa prostesti nici macar un copil de 2 ani. E bine totusi ca ti-ai dat seama ca , tinand 10 sate intre noi, puteai asigura 30 pe granita.
3. Intr-adevar, aveti cel mai "bun" trib :rolleyes: . Noi nubi cum am fost, am reusit sa gestionam oarecum cu brio situatia in care ne aflam, spre deosebire de marii jucatori ca voi care au abandonat dupa mai putine zile decat lunile in care a rezista H.V-ul.


Acum, te salut, si nu uita sa candidezi la europarlamentare. Te poti lua linistit de mana cu multi dintre cei aflati in politica, ba chiar la cat aberezi pleci chiar cu prima sansa.


nici aici nu ai inteles , eu ce am zis ?
dar stiu sigur ca nimic se batea si cu styx , deci 2 granite , astfel voi cu time va distrati mai mult
din cate imi aduc iar aminte , parca nimic se inchisese la granita cu voi si ataca styx , aici am fost destul de clar , daca compari cele 2 situatii vei descoperi ca cea de acum e mai grea deoarece si voi si time atacati intr-o singura directie , si da , ai dreptate va aparati la 2 granite , dar macar una era inchisa
am zis eu ca nu ati gestionat bine ? din contra . daca veneai si pe la noi sa ne ajuti cu moralu (in hv am auzit ca faci minuni) era altceva :)

si corli nu uita , inca nu am fugit si am dat delete asa cum unii au facut :rolleyes: , poate tu nu sti cum erau pescuite ramasitele de acolo ...aici macar ramanem ca si intreg

si eu te salut , spune-mi ceva , dar sincer . daca voi candida ma vei sustine ?:)

p.s urasc politica :|

p.p.s dar imi place ca ma vezi asa departe :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser45559

ma...timo e baiat bun...iti zic si aici :)
nu stiti voi sa vorbiti cu el:D
 

DeletedUser45616

si tu ai ma drepturi :)) off , mi-ai stricat imaginiea creata de tribul TIME .
parca imi mai zicea unu acum o seara sa ies din trib ca-mi da timo invitatie ca , citez "e baiat bun " :)) ca doar se intalnise hotu' cu prostu'

=)) altu' ca ma milogesc :)) daca as fi in trib cu tine ti-as mai putea lua sate ? ;)
pai la cat timp petreceti pe joc , te si cred ca aveti nevoie ...dar nu , multumesc ...din fericire mama m-a facut sanatos :)




nici aici nu ai inteles , eu ce am zis ? din cate imi aduc iar aminte , parca nimic se inchisese la granita cu voi si ataca styx , aici am fost destul de clar , daca compari cele 2 situatii vei descoperi ca cea de acum e mai grea deoarece si voi si time atacati intr-o singura directie , si da , ai dreptate va aparati la 2 granite , dar macar una era inchisa
am zis eu ca nu ati gestionat bine ? din contra . daca veneai si pe la noi sa ne ajuti cu moralu (in hv am auzit ca faci minuni) era altceva :)

si corli nu uita , inca nu am fugit si am dat delete asa cum unii au facut :rolleyes: , poate tu nu sti cum erau pescuite ramasitele de acolo ...aici macar ramanem ca si intreg

si eu te salut , spune-mi ceva , dar sincer . daca voi candida ma vei sustine ?:)

p.s urasc politica :|

p.p.s dar imi place ca ma vezi asa departe :))


imagine ai stricato cand ai zis ca ai jucat cu SH care si ala trib de noobi impreuna cu tine ,. altceva ce vrei sa iti mai zic decat ca dai din gura pe aici sa te afli in treaba atat. joc este joc vorba este vorba ,, ideia este deacum sa vad copil fara cap daca o sa iti place ce o sa vezi .
o sa am placerea ca te umilesc foarte urat , sunt cam inactiv intru doar o data la 49 de ore
 

DeletedUser45559

nu-i doare ma,daca ii durea nu mai apareau aici erau la doctor sau ceva:)
 

DeletedUser45559

nu mai e emisiunea pe antena1 ca vedeam pe acolo niste baieti :D
si daca iar va plangeti de blindaje,timp acordat jocului si alte porcarii din astea eu zic sa nu mai postati ca de 39 lumi tribale doar asta se vede pe forumul asta...zii frate asa:
"eu,quizz,cand o sa fiu atacat de prafarii din time. o sa le arat ce inseamana acest joc si or sa planga in fata pc-ului cand o sa vada ca nu pot lua sate de la mine,eu pentru sunt un fel de Joffrey si nu pot fi invins(problema e ca avem si un pitic in trib,deci grija mare la cine te ataca)si o sa ii mananc cu tot cu fulgi pentru ca eu sunt Lumina si Intunericul"
daca vrei sa-mi dai replica la acest post cu acelasi clisee tribale te rog sa nu o faci...cauta in adancul inteligentei ceva original...ok?

vorbesc doar in numele meu acum:Nu am viata reala,sunt blindat pana in dinti,petrec undeva la 25 de ore la pc in fiecare zi,da ce zic eu 25 stau si 30 doar ca sa vad daca am mai crecut ceva la argila sa bat taleri.

pierzi sate cand te ataca Time sau HV?atunci e clar ca ai un loc de munca si o viata de trait!
 

DeletedUser43824

imagine ai stricato cand ai zis ca ai jucat cu SH care si ala trib de noobi impreuna cu tine ,. altceva ce vrei sa iti mai zic decat ca dai din gura pe aici sa te afli in treaba atat. joc este joc vorba este vorba ,, ideia este deacum sa vad copil fara cap daca o sa iti place ce o sa vezi .
o sa am placerea ca te umilesc foarte urat , sunt cam inactiv intru doar o data la 49 de ore

esti cam agramat , problema e ca in tine urla ingamfarea ....tot ce ai spus aici sunt afirmatii derizorii , in tema cu subiectul
ti-as recomanda sa te culci ca esti obosit


edit : ma umilesti atunci cand iei sate sparte de tine , nu de unu care are aproape 1000 de sate , si alti care vor mai da
chiar sunt curios ce va iesi , succes

nu mai e emisiunea pe antena1 ca vedeam pe acolo niste baieti :D
si daca iar va plangeti de blindaje,timp acordat jocului si alte porcarii din astea eu zic sa nu mai postati ca de 39 lumi tribale doar asta se vede pe forumul asta...zii frate asa:
"eu,quizz,cand o sa fiu atacat de prafarii din time. o sa le arat ce inseamana acest joc si or sa planga in fata pc-ului cand o sa vada ca nu pot lua sate de la mine,eu pentru sunt un fel de Joffrey si nu pot fi invins(problema e ca avem si un pitic in trib,deci grija mare la cine te ataca)si o sa ii mananc cu tot cu fulgi pentru ca eu sunt Lumina si Intunericul"
daca vrei sa-mi dai replica la acest post cu acelasi clisee tribale te rog sa nu o faci...cauta in adancul inteligentei ceva original...ok?

vorbesc doar in numele meu acum:Nu am viata reala,sunt blindat pana in dinti,petrec undeva la 25 de ore la pc in fiecare zi,da ce zic eu 25 stau si 30 doar ca sa vad daca am mai crecut ceva la argila sa bat taleri.

pierzi sate cand te ataca Time sau HV?atunci e clar ca ai un loc de munca si o viata de trait!

ori am afirmat eu ca nu pot pierde sate sau ca nu am timp de joc , sau ce ai mai aberat tu pe acolo ? am fost si sunt atacat de TIME , am pierdut , si am luat sate , voi mai pierde si voi mai lua , unde si care e problema ?!
daca aveam pe sate ce ai tu si apaream pe aici si bateam cu pumnul in masa ca da , dreg si fac mai ziceam ...dar sunt doar un jucator care se apara cu trupe proprii , dintr-un trib in care esti nevoit sa ai 95 % sate deff , in comparatie cu voi care aveti atac din belsug , daca vei urmarii ce am scris mai sus , vei vedea ca nu m-am dat Chuck Norris, ci din contra ,am zis ca atunci cand nu voi mai avea chef , si nu e o scuza , pur si simplu nu sunt obligat sa-mi pierd viata aici , voi pleca din teren si voi urmarii de pe margine

tu nu vezi ca raembo m-a fixat ...daca isi pune capul cu mine ma scoate intr-o saptamana , ca pe 27 ii pupa pe toti undeva ca sa stea in SH , si acolo era un calic de te certai o saptamana pentru o rezervare , si el si ala pe care la adus pe cont
acum ca si-a luat deff pe satele de langa mine e bo$$
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser45616

esti cam agramat , problema e ca in tine urla ingamfarea ....tot ce ai spus aici sunt afirmatii derizorii , in tema cu subiectul
ti-as recomanda sa te culci ca esti obosit


edit : ma umilesti atunci cand iei sate sparte de tine , nu de unu care are aproape 1000 de sate , si alti care vor mai da
chiar sunt curios ce va iesi , succes


o sa ma culc , dar sti tu cu cine M... si o sa fie bine .
 

DeletedUser43824

nu stiu , zi-mi

adevarul e ca atunci cand esti depasit de situatie , incepi sa aberezi ...tare as fi vrut sa te fi chemat time-ul daca ar fi fost intro situatie de criza sa vada ce fel de jucator esti , cine stie pe cine mai bagai pe cont , ca na ...tu ai scoala sau liceu ...sau daca ai auzit asa ceva , si nu-mi spune ca ai terminat deja ca te minti singur , asta daca nu esti un noob si in societate ca alt cuvant nu pot folosi aici , care ne face de ras pe plan international ca si natiune :(
 

DeletedUser45559

ma fratele meu alb(asta daca esti alb) ai zis de blindaje si bati apropouri cu timpul...satele alea blindate sunt in centrul vostru(sa nu mai zic ca erau goale si tot nimic) si bat cu pumnul in masa pana ma doare mana sau rup masa...ca pot...ce poti sa-mi faci?sa-mi zici ca aberez?aberez exact la fel cum aberezi si tu.
ma doare fix la ora 14 cand trece masina cu paine ce facea altu pe 27.joaca aici ma nu pe 27,sa se roage si de Iisus sa-l tina in trib.
nu inteleg de ce vii sa te plangi aici?ca te plangi,ca nu poti sa imi zici mie ca nu te plangi,ca am vazut ca te plangi,ca de asta te iau toti...ca te plangi,si nu te innobilez ca dupa iar te plangi,te las sa dai stergere si dupa sa vii sa te plangi iar.
vrei sa scriu tot eu ce urmeaza sa spui tu sau sa iti las acest drept?:))
 

DeletedUser43824

ma fratele meu alb(asta daca esti alb) ai zis de blindaje si bati apropouri cu timpul...satele alea blindate sunt in centrul vostru(sa nu mai zic ca erau goale si tot nimic) si bat cu pumnul in masa pana ma doare mana sau rup masa...ca pot...ce poti sa-mi faci?sa-mi zici ca aberez?aberez exact la fel cum aberezi si tu.
ma doare fix la ora 14 cand trece masina cu paine ce facea altu pe 27.joaca aici ma nu pe 27,sa se roage si de Iisus sa-l tina in trib.
nu inteleg de ce vii sa te plangi aici?ca te plangi,ca nu poti sa imi zici mie ca nu te plangi,ca am vazut ca te plangi,ca de asta te iau toti...ca te plangi,si nu te innobilez ca dupa iar te plangi,te las sa dai stergere si dupa sa vii sa te plangi iar.
vrei sa scriu tot eu ce urmeaza sa spui tu sau sa iti las acest drept?:))


sunt jumate alb , jumate negru , negru sunt unde trebuie :)
oi fi si tu vre-un TIMEMEN , sau zi tu un nume mai original ca m-ai obosit si nu am inspiratie , la partea a 2 din mesaj il tachinam indirect , dar nu vreau sa intru in detalii ca te pierd .
Vin sa ma plang aici sa va scot pe voi pe extern sa mai " fur " si eu un sat , ca sa folosesc termenul tau . Ma tii de vorba sa vezi cand sunt off cum faci pe joc ? afla ca eu am facut rost de un script de ala ilegal de la dark care iti raspunde singur la mesaje , si il activez cand ma bag in pat sa fac ceva ce unii dintre voi probabil ca au uitat :) . Pai daca ma inobilezi cum trebuie nu ma plang
m-ai inebunit ..ti satele alea acolo si te crezi vre-un tarzan ? daca NIMIC ar avea apararea tribului tau as tine si eu tot contul in mijlocul vostru , din 10 fuluri nici nu am miscat zidul pe un sat , daca nu ma insel . Cand ai fost atacat nu ai pierdut sate ? atacam si noi cu ce putem , daca eram asa buni ca voi le luam pe toate

p.s parca ma rugai sa nu dau stergere , zi-mi tu ce sa fac ca nu ma pot hotari :(

(...)*


* mai era o parte dar continua tu ca doar sti ce vroiam sa zic , dar sa sti ca nu ai 3 incercari ca la carnaval :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser45559

auzi...am o intrebare:cum e sa fii asa odihnit?deci serios,te simiti bine?esti ok?te doare ceva?
probabil tu plutesti acum :)
da clar am uitat ce se face in pat :(
vai de capu nostru de asta la ora 1:20 ai script care scrie pe extern si mesaje pe joc in timp ce tu (adevaratul) o babardesti pe prietena ta :)))))))
satele alea din k34 cand le mai atacati?(in fiecare zi o sa scriu pe extern asta,ca sa nu zici ca nu am zis nimic de ele)
 

DeletedUser43824

pai chiar acum ori nu vezi sau iti da cu bug ?

acum e faza cand eu iti scriu si ea isi face treaba ca e activa :) asta daca esti curios , inca nu am activat scriptul , imi place sa ti dau eu peste nas :)
si ca sa nu fiu nesimtit , da , sunt foarte ok , ma simt foarte bine ..acum nu plutesc , explorez :) daca intelegi
 

DeletedUser45559

[video=youtube;ZcN9WkhRBl4]https://www.youtube.com/watch?v=ZcN9WkhRBl4[/video]

Taci si zambeste!:D
Daca nu ai inteles piesa te invit sa imi citesti semnatura,daca nici atunci nu intelegi o sa iti explic in detaliu:D

a da...si ca sa poti sa-mi dai mie peste nas ai de munca :D
 

DeletedUser40664

nu mai e emisiunea pe antena1 ca vedeam pe acolo niste baieti :D
si daca iar va plangeti de blindaje,timp acordat jocului si alte porcarii din astea eu zic sa nu mai postati ca de 39 lumi tribale doar asta se vede pe forumul asta...zii frate asa:
"eu,quizz,cand o sa fiu atacat de prafarii din time. o sa le arat ce inseamana acest joc si or sa planga in fata pc-ului cand o sa vada ca nu pot lua sate de la mine,eu pentru sunt un fel de Joffrey si nu pot fi invins(problema e ca avem si un pitic in trib,deci grija mare la cine te ataca)si o sa ii mananc cu tot cu fulgi pentru ca eu sunt Lumina si Intunericul"
daca vrei sa-mi dai replica la acest post cu acelasi clisee tribale te rog sa nu o faci...cauta in adancul inteligentei ceva original...ok?

vorbesc doar in numele meu acum:Nu am viata reala,sunt blindat pana in dinti,petrec undeva la 25 de ore la pc in fiecare zi,da ce zic eu 25 stau si 30 doar ca sa vad daca am mai crecut ceva la argila sa bat taleri.

pierzi sate cand te ataca Time sau HV?atunci e clar ca ai un loc de munca si o viata de trait!


Like!:)
 

DeletedUser43824

[video=youtube;ZcN9WkhRBl4]https://www.youtube.com/watch?v=ZcN9WkhRBl4[/video]

Taci si zambeste!:D
Daca nu ai inteles piesa te invit sa imi citesti semnatura,daca nici atunci nu intelegi o sa iti explic in detaliu:D

a da...si ca sa poti sa-mi dai mie peste nas ai de munca :D


da , m-ai convins ....ai o viata urata ...dar cui ii pasa ?! :rolleyes:

"Vorbeşti la Vertu, cu vreo somitate, la pertu,
Tare, să vadă lumea cine eşti tu...
Dar cine eşti tu? N-ai nimic de arătat,"
...
"Domnişoru', du-te acasă... Dragă, dragă, du-te acasă...
Nu ne pasă, du-te acasă... "



[video=youtube;Dvnl-YGTrnM]https://www.youtube.com/watch?v=Dvnl-YGTrnM[/video]

* versuri explicite
 

DeletedUser43824

pai si ai de gand sa faci ceva ?:)
literalmente , nu as fi fost in stare sa iti raspund daca nu as fi fost constient , deci nu prea are sens :)
pe persoana fizica , nu-ti pot promite ca se va trezi pentru tine :)
 

DeletedUser45559

quizz ai nevoie de ajutor prietene:)
vorbesc cu toata lumea de prin trib sa punem de o interventie :)
 
Sus