Nimic vs Restu` Hartii!

DeletedUser44036

Ai trecut prea repede de la prieteni la "NIMICURILE" si eu care credeam ca toata lumea te iubeste in time iar tu esti lidera lor suprema...asa papai pe chat

A ramas Nimicul fara purtatori de cuvant si te-au gasit pe tine?
Ce-ai de te agiti asa aici?

Daca tot vrei sa fii galant si sa salvezi onoarea neprihanitei de la profilul Nimic, ajuta-i stand pe conturi si notand atacuri.
 

DeletedUser45303

A ramas Nimicul fara purtatori de cuvant si te-au gasit pe tine?
Ce-ai de te agiti asa aici?

Daca tot vrei sa fii galant si sa salvezi onoarea neprihanitei de la profilul Nimic, ajuta-i stand pe conturi si notand atacuri.

Tu nu intelegi ca noi nu avem nevoie de oameni sa noteze atacurile? avem scripturi ce o fac in locul nostru.. mi-a dat notat 1k atacuri pana acum .. astept sa mai bagati ca se plictiseste scriptul.
 

DeletedUser13059

woow script de redenumit automat toate atacuri ... problema ii ca noi nu avem nevoie de asa ceva , sa notam ce ? :|
 

DeletedUser45303

woow script de redenumit automat toate atacuri ... problema ii ca noi nu avem nevoie de asa ceva , sa notam ce ? :|

ce script vrei sa-ti dau? de trimis atacuri automat? sau ala de facut splituri automat? sau celalalalt pt. backtime la milisecunda automat?.. spune si-ti dau.
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
La organizatul de azi am observat 2 tipuri de jucatori in Nimic. Cei care se chinuie sa supravietuiasca (si pierd zeci, sute de sate) si cei care se lafaie (si nu reusesc sa le dau nici macar un nivel de zid din 26 de fulluri). Banuiesc ca aici e o problema de colegialitate, altfel nu-mi pot da seama cum unii stau cu 70.000 de trupe din fiecare unitate iar altii au 3 ferme pe sate in granita.

Oricum ar fi, eu va doresc mult spor in continuare! Felicitari pentru aparare!
 

DeletedUser44079

La organizatul de azi am observat 2 tipuri de jucatori in Nimic. Cei care se chinuie sa supravietuiasca (si pierd zeci, sute de sate) si cei care se lafaie (si nu reusesc sa le dau nici macar un nivel de zid din 26 de fulluri). Banuiesc ca aici e o problema de colegialitate, altfel nu-mi pot da seama cum unii stau cu 70.000 de trupe din fiecare unitate iar altii au 3 ferme pe sate in granita.

Oricum ar fi, eu va doresc mult spor in continuare! Felicitari pentru aparare!

Am observat si eu chestia asta .

http://ro34.triburile.ro/public_report/96c37ef9a3392f499e74b2958b35ace4

Nu cred ca pentru 15 fulluri ale mele pe satul ala erau nevoie de atatea trupe cand altii pierd o gramada de sate. Ce zici rechinas? Iti place blindat?
Acesta e raportul dupa ce mi-au ajuns deja 12 fulluri:D deci batea in 70k+
 

DeletedUser44036

La organizatul de azi am observat 2 tipuri de jucatori in Nimic. Cei care se chinuie sa supravietuiasca (si pierd zeci, sute de sate) si cei care se lafaie (si nu reusesc sa le dau nici macar un nivel de zid din 26 de fulluri). Banuiesc ca aici e o problema de colegialitate, altfel nu-mi pot da seama cum unii stau cu 70.000 de trupe din fiecare unitate iar altii au 3 ferme pe sate in granita.

Oricum ar fi, eu va doresc mult spor in continuare! Felicitari pentru aparare!


PwcTzaN.png
 

corli

member
Scor reacție
38
Parte 1:
Triburi: H.V, H.V +, Time, Time.
Parte 2:
Triburi: NiMiC, NiMiC!, NiMiC3

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 343
Tabăra 2: 31
Diferență: 312

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,405,628
Tabăra 2: 309,374
Diferență: 3,096,254

chart


[video=youtube;j__f8gD1nqU]http://www.youtube.com/watch?v=j__f8gD1nqU[/video]

Felicitari pentru mobilizare tuturor !
 

DeletedUser44036

[video=youtube;Hr8jzastfi8]https://www.youtube.com/watch?v=Hr8jzastfi8[/video]
 

DeletedUser38518

Felicitari pentru organizatul de ieri.Bineinteles nu pentru cei din H.V sau pentru corli sau cine a organizat ca oricum ati fost patetici, ci jucatorilor din nimic, am dat dovada de unitate, am aratat ca si in conditile actuale cei din H.V nu sunt capabili sa ne ia sate.Felicitari celor care au stat pe conturi sau pe sitter si nu au pierdut nimic si celor care au recuperat sate pierdute de altii(roxi georgeta cosmin dark kerberos si cu mine:D).

Inca odata am aratat ca suntem cu mult peste h.v.

Si nu in ultimul rand multumesc celor care au stat mai bine de 24 de ore voce in continuu si au aratat ca suntem mai mult decat o echipa desi unii din ei abia au venit in trib.

Felicitari si celor care au luat cele 4 sate de la noi:))
4 Heroic Virtue 26 22 32.725.836 552.939

Bafta in continuare si cine e mai bun sa castige(adica nimic).

hmmm, ieri au fost probleme cu skype-ul de s-au pierdut atatea sate?
 
Sus