~MeD~ [(Medieval Dogs) caini medievali] = ?

  • Autor subiect DeletedUser38023
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38706

Titlu 206cc a acceptat oferta ta
Expediat iun 11, 2014 22:31:18
Vânzător: xxx
Sat: satul luixxx (yyy|5z1) K55
Cumpărător: 206cc
Sat: 001 (527|584) K55

xxxx a vândut: 500
206cc a plătit: 20

Bunurile comerciale au fost expediate automat și vor ajunge astăzi la ora 23:32.


Are trupe dom'le,doar se investeste:)
 

DeletedUser523

sa stiti ca eu vand mai ieftin.doar 6pp pt 1k resurse ;) toti pagubitii din razboi sa apeleze la mine!
 

DeletedUser42927

Doar niste copii ca immortal r si plaxex.Incercati sa ma maturizati si voi.
Immortal R,vorbesti asa cu o doamna,ai grija la limbajul tau de pamflet,ca nu e bine.Incearca sa respecti oamenii,ai sprijin de la 6 persoane si te crezi tare.Meriti un os de la mine.Felicitari pentru ce fel de om esti.

Rar vezi oameni ca tine.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38023

Ddoar niste copii ca immortal r si plaxex.Incercati sa ma maturizati si voi.

Immortal R,vorbesti asa cu o doamna,ai grija la limbajul tau de pamflet,ca nu e bine.Incearca sa respecti oamenii,ai sprijin de la 6 persoane si te crezi tare.Meriti un os de la mine.Felicitari pentru ce fel de om esti.

Rar vezi oameni ca tine.

De ce ai atata tupeu? Ti-a picat flama?

Pentru mine nu e o doamna, ci un nickname pe un joc online, pe care imi face placere sa il tratez cu lipsa de respect, dar, fara sa il injur sau sa il jignesc ca sa nu primesc ban.. Nu ma intereseaza ce e in spatele nick-ului si nici nu respect gratuit..

Ceri prea mult..

Dar pentru ca va doriti atat de mult respectul meu si pentru ca pomeniti de el cu fiecare ocazie, va acord o sansa sa il obtineti:
Maine seara la ora 21:14:00 vreau sa primesc de la intreg tribul MED urmatorul mesaj:
"Noi, Medieval Dogs, ne cerem scuze in fata interegii comunitati tribale pentru ca nu stim sa jucam fara zeci de conturi de suport, pentru ca ne-am inregistrat pe aceasta lume si pentru ca am ales sa facem parte din acest trib caraghios si am hotarat sa dam cu totii inceput nou!
imploram sa fim respectati si noi!"

Va rog sa respectati cu sfintenie secunda 00 si al vostru o sa fie tot respectul!
 

DeletedUser39777

Doar niste copii ca immortal r si plaxex.Incercati sa ma maturizati si voi.

Immortal R,vorbesti asa cu o doamna,ai grija la limbajul tau de pamflet,ca nu e bine.Incearca sa respecti oamenii,ai sprijin de la 6 persoane si te crezi tare.Meriti un os de la mine.Felicitari pentru ce fel de om esti.

Rar vezi oameni ca tine.

Ba, nu pot sa cred c-ai scris asta, m-am spalat pe fata cu apa rece, ma gandeam ca mi se pare. Tocmai tu scri ma asta? Pai daca venea unul mai cu capul pe umeri sa scrie ca sunt numai copii pe aici, il bagam ma in seama.
 

DeletedUser42927

:))))))))) Auzi la plaxex.Mentalitate de copil.

Tot asa.

Immortal R, vrei prea multe si apropo,nu inteleg ce zici.
 

DeletedUser38225

imi place zona lui Thresh, ai zice ca cineva a invitat o groaza de prieteni care ulterior au dat inceput nou.. dar doar ai zice :))
 

DeletedUser39777

Esti sigur ca doar ai zice? Are pe 9x9 barbare cam cat am eu pe 30 x 30 :))
 

DeletedUser42927

Ce legatura au barbarele?Vai de capu vostru ma.

Am 18 ani prietene.
 

DeletedUser39777

Si la 18 ani vi si ne zici noua ca suntem copii? Ti-as zice multi inainte dar nu stiu cat o sa o mai duci.

N-au nici-o legatura barbarele, voi sunteti cei mai corecti oameni.

Edit: Si bai corli noob care esti, cum poti ma sa zici ca noi intram cu, conturi de suport cand uite aici:
CONTURI DE SUPORT!!!
Si cu asta am incheiat discutiile! Sa nu mai ziceti de cei din Taxi sau de altii! Uita-te mai intai in ograda ta de maidanezi si ce rase mai aveti pe acolo si apoi sa comentezi. Si sa nu uitam, un caine ramane caine forever!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Asediul Berlinului ! :eek:

1 Hihyhiuhyuhiuhyhuhiuhy

w5VyDaq.png


2 Hiuhuhihuhyhuihuuhiuhyhuhu

Xu4blN7.png


3 Hhyhihuhyuhihyuyhhuhihhy

qTdPOgI.png


Nemtii contraataca la o secunda :eek:

f6Of9AZ.png


TIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIT TIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIT TIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIT


Hyuhiuhyuhhhuuhyhuiuhuhyhuyhy

Semnat,
Cainele lu moarte negru
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus