~MeD~ [(Medieval Dogs) caini medievali] = ?

  • Autor subiect DeletedUser38023
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Tehnic este un nou topic de spam, de jigniri si alte "chestii" de genul...
Cand veti avea bunul simt sa purtati dialoguri civilizate, normale, fara poze sugestive si alte prostii "voalate" o sa va dau voie sa dezbateti tema razboiului. Pana atunci...
Inchis.
 

DeletedUser38023

A fost o placere..

Circulara de mai jos este rezultatul ultimelor noastre innobilari:



206cc iun 29, 10:34
Voi incerca prin aceasta circulara sa fac un rezumat al evolutiei hartii din K55 pana in acest moment.

Dupa cum stiti, marea majoritate am intrat din prima zi dupa ce am stabilit directia si ora intrarii pe aceasta lume (anuntata pe conferinta tribului cu o seara inainte). Se pare ca am gresit deoarece a fost cineva mai "binevoitor" care sa transmita "mai departe". Urmarea: majoritatea membrilor din [ally]TAXI[/ally] au intrat la cateva minute dupa noi dupa ce ne-au "vanat" (cativa dintre noi suntem "vechi cunostinte" de pe L34).

Nu asta ar fi fost problema ci faptul ca multi dintre ei au intrat cu conturi de suport (altfel nu se explica blindajele lor) si cu mii/zeci de mii de PP pe cont! (altfel nu se explica cresterea lor precum "Fat Frumos" in cateva zile).

Consider ca avem jucatori buni si chiar foarte buni numai ca acest "avantaj" de PP a facut diferenta (ceeace mi se pare incorect). Deci, nu s-a putut juca "de la egal la egal", din pacate!

Ca urmare, pentru a putea continua jocul, avand in vedere ca lumea este la inceput si putem recupera rapid, va recomand sa dati toti Inceput nou in cursul zilei de azi.

Am vorbit cu aliatii nostri, tribul [ally]DT[/ally] si zona de restart va fi Nord - Est

Precizez faptul ca nu este NIMENI obligat sa faca acest lucru. Cine doreste sa ramana isi va cauta un trib in zona.
Cei care doresc sa continuam impreuna vor merge alaturi de noi.

Va doresc o duminica placuta!

Pe aceasta cale, va rugam public sa ramaneti mai mult in zona k55.. Va rugam sa mai ramaneti pana cresteti cu totii satele la 3000 de puncte!
Puteti sa cresteti satele la 3000 de puncte! Puteti!
Eu stiu asta in adancul sufletului meu..
De ce sa dati acum inceput nou, stimati inamici?! De ce???
Ce sa facem cu satele voastre la 1000 de puncte???
Mai stati, va imploram! Mai stati!

Nu ascultati ce spune 206cc, ascultati de noi!
Intemeietorul vostru va poate asigura doar un nou inceput umilitor, insa numai noi va putem oferi un sfarsit glorios!

Inca odata: nu va descurajati, nu dati inceput nou!!!


Cu deosebita consideratie,
Urzica Florin.
 

DeletedUser43217

Ce s-a intamplat cu MED? Lipsesc si eu cateva ore, si am pierdut locul din primele randuri, si implicit specatcolul unei demonstratii de umilinta totala. Nu joc de mult, dar e prima data cand vad un trib ca i-si recunoaste neputinta, si invoca scuze puerile. Mi-a fost dat sa vad si asa ceva. Omul cat traieste invata, dar de umilit nu ar trebui sa faca in nici un fel de conditii.
Ca la fotbal, respect tribului Taxi, rusine tribului Med
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Eu faceam un gratar..pun carnea pe gratar si intru putin sa dau farm si vad mesaj :D
Mi-a cam stricat si pofta de mancare :(
 

DeletedUser43217

Eu faceam un gratar..pun carnea pe gratar si intru putin sa dau farm si vad mesaj :D
Mi-a cam stricat si pofta de mancare :(

Nu te plange, ca ai scapat usurel, doar cu taierea poftei de mancare, cred ca la mine se oprea in gat, si pateam naibii ceva.
 

DeletedUser44451

"Triste sunt lacrimile toate, dar cele mai triste sunt cele de umilinta si neputinta nevinovata.”
Sarmanii
 

DeletedUser43217

eu zic ca totusi nu e cazul sa le plangem de mila, cred ca i-si merita soarta.

“Nu te plânge că ești strivit, dacă te-ai făcut vierme.” Immanuel Kant
 

DeletedUser39591

eu zic ca totusi nu e cazul sa le plangem de mila, cred ca i-si merita soarta.

“Nu te plânge că ești strivit, dacă te-ai făcut vierme.” Immanuel Kant

Pf, au dat doar început nou. Nu și-au șters conturile. Nu au renunțat la lume. S-au retras doar în spate. Au făcut un pas în urmă. O mică retragere.

(Săriți pe mine, aruncați cu pietre. Mi-am expus părerea, fiind neutru și nefiind în nici un trib, dintre astea, care fac show pe forum.)
 

DeletedUser45843

daca nu ar fi fost ei cei care erau siguri ca ne fac una cu pamantul si ne scot de pe harta ai fi avut dreptate..dar asa..
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Oops ,unde era deful lui Google :)))) si se lasa saracul sa fie demolat

Apărător: Robert0690
Ţel(direcţie): Robert (567|558) K55

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Trupele apărătorului, care au fost pe drum

2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Trupele apărătorului în alte sate

Sat de barbari (530|586) K55 325 338 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
Prada: 0/1.000
Adeziune: Scăzută de la 30 la -1


Satul lui corli,nu?:eek: Def de la suporti...urat ,foarte urat
 

DeletedUser45843

plus ca se laudau aici pe extern ca au o gramada de ferme de la noi din trib.....atunci noi trebuia sa dam inceput nou daca aveau atatea ferme....
 

DeletedUser12196

o regrupare strategica bine gandita nu strica...orice strateg o stie dar orgoliile ne pot impiedica sa vedem beneficiile.acum conteaza doar miscarile viitoare.
 

quz0r

member
Scor reacție
144
O alegere înţeleaptă şi după părerea mea :). Abia a început lumea, mulţi dintre ăştia cu 4,5 sate (tari în gură acum) nu vor mai fi pe hartă când o să scoată băieţii din Med nobilii la margine :)
Fiţi răbdători, nu răutăcioşi.
 

DeletedUser44398

Nu-i stres.
O să vedem cum evolueaza situaţia şi asta e.

Nu-i game over, deci nu văd motiv să petreceţi c-am dispărut temporar din peisaj.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus