~MeD~ [(Medieval Dogs) caini medievali] = ?

  • Autor subiect DeletedUser38023
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser43894

De data asta e mai frumos pentru ca rapoartele sunt in favoarea noastra.
De apreciat expunerea trupelor pe care voi nu o doriti :)
 

DeletedUser38023

Asediul Berlinului ! :eek:

1 Hihyhiuhyuhiuhyhuhiuhy

w5VyDaq.png


2 Hiuhuhihuhyhuihuuhiuhyhuhu

Xu4blN7.png


3 Hhyhihuhyuhihyuyhhuhihhy

qTdPOgI.png


Nemtii contraataca la o secunda :eek:

f6Of9AZ.png


TIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIT TIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIT TIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIT


Hyuhiuhyuhhhuuhyhuiuhuhyhuyhy

Semnat,
Cainele lu moarte negru

Ce cânie de uom esti! :D :eek:
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Topicul acesta nu este pentru speed, TWM sau mai stiu eu ce altceva.
Ramaneti pe subiect sau trecem la sanctiuni.
Mersi.
 

DeletedUser42927

As spune ceva acum dar ma
Voi exprima pe harta.

Jucatoru ala pune rapoarte,cate rapoarte ar fi in favoarea noastra..Vai de voi.
 
Ultima editare de un moderator:

corli

member
Scor reacție
38
Tu esti ferma, n-ai voie sa te exprimi.

Hyiuhuhiuhyhuhihuyihuyh

Gresesti, ferme sunt aia de va sprijina pe voi si totusi ii tineti in trib. E "grele" jocul fara suporti. Poate, vreodata, invatati si voi sa intrati pe o lume fara suporti sau fara a pune pe altii sa va faca deff. Intr-adevar, sansele sunt la fel de "mari" cum sunt si sansele de a castiga la Lotto, dar totusi exista o mica speranta sa faceti si voi asta.
 

DeletedUser

Gresesti, ferme sunt aia de va sprijina pe voi si totusi ii tineti in trib. E "grele" jocul fara suporti. Poate, vreodata, invatati si voi sa intrati pe o lume fara suporti sau fara a pune pe altii sa va faca deff. Intr-adevar, sansele sunt la fel de "mari" cum sunt si sansele de a castiga la Lotto, dar totusi exista o mica speranta sa faceti si voi asta.

Inca n-am intalnit omul care sa ma doboare.

Huyhuiuiiuhuuhiiuhyhuhiiuhuiuhyuhiuuhyuuihuiuiuyhuyh
 

corli

member
Scor reacție
38
Dar inca nici nu te-am vazut sa joci fara suporti sau fara ajutorul altora . Si cred ca nimeni nu te-a vazut jucand asa
 

corli

member
Scor reacție
38
Daca tu crezi ca pentru mine singura mandrie pentru faptul ca sunt roman, este victoria voastra de la cm de speed si implicit, contributia ta ca membru al echipei, te inseli. Bravo voua, ati castigat, altii castiga si la fifa online sau alte jocuri, dar asta nu inseamna ca trebuie sa fiu neaparat mandru de ei.

Ai aici niste oameni care ar trebuii sa faca un roman mandru ca este roman. Mai exista multi altii pe langa.

[video=youtube;S5zAFP74DV0]http://www.youtube.com/watch?v=S5zAFP74DV0[/video]

P.S: Insa, daca un jucator este bun pe speed (nejucand acolo niciodata, nu am de unde sa stiu daca apelezi la aceleasi "tactici" ca si pe lumile normale) , nu inseamna ca neaparat este si aici. Faptul ca pe lumile normale intrii cu suporti, te rogi de unu altu sa iti faca deff si sa te ajute, fara suparare, nu te face jucator.
 

DeletedUser

Daca tu crezi ca pentru mine singura mandrie pentru faptul ca sunt roman, este victoria voastra de la cm de speed si implicit, contributia ta ca membru al echipei, te inseli. Bravo voua, ati castigat, altii castiga si la fifa online sau alte jocuri, dar asta nu inseamna ca trebuie sa fiu neaparat mandru de ei.

Ai aici niste oameni care ar trebuii sa faca un roman mandru ca este roman. Mai exista multi altii pe langa.

[video=youtube;S5zAFP74DV0]http://www.youtube.com/watch?v=S5zAFP74DV0[/video]

P.S: Insa, daca un jucator este bun pe speed (nejucand acolo niciodata, nu am de unde sa stiu daca apelezi la aceleasi "tactici" ca si pe lumile normale) , nu inseamna ca neaparat este si aici. Faptul ca pe lumile normale intrii cu suporti, te rogi de unu altu sa iti faca deff si sa te ajute, fara suparare, nu te face jucator.

Pai drept sa-ti spun, cand jucam eu pe lumi normale hiuhyhuhiuhhyhuiihuuyhuyhuiuhy , aaa da a trecut mult timp de atunci. Ok, hai sa-ti explic pe rand ce inseamna jocul asta ca vad ca habar n-ai.

Triburile este un joc de echipa, in care o parte din jucatori fac DEFF, iar o parte din jucatori sunt ATACANTI, fiecare joaca pe profilul lui adica.. cel care i se potriveste mai bine. Daca creierasul tau sopteste doar suporti, suporti suporti huiiyyhuyhuiiiuhhiuhyhuuhihhuuyh, e problema ta, nu o mai imparatasii cu mine cel putin. Iar daca n-ai inteles ce vreau sa spun, fugi repede pana la colega ta de trib 206 cc ; iar ea o sa-ti explice ce inseamna sa ai deff in sat atunci cand primesti backtime, intelegi ?! Ok, lucrul asta s-a intamplat si la mine, am primit backtime, dar dupa cum vezi in raport, eu am reusit sa scot trupele, TU ? NU ! 206 cc ? NU !

Daca mai pomenesti inca o data cuvantul ala suporti inseamna ca esti obsedat de componenta literelor acestui cuvant. S U P O R T I

hiuhyhuihuyhuhiuhyihhiuy
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus