~MeD~ [(Medieval Dogs) caini medievali] = ?

  • Autor subiect DeletedUser38023
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

corli

member
Scor reacție
38
Ungure, tie nu iti mai raspund ca nu esti capabil sa dai un raspuns , nu trebuia sa imi spui cum ai facut tu cand ai hotarat sa intrii pe 40 si ai inceput sa te rogi in stanga si in dreapta pentru a iti face si trimite lumea deff.

Luciane, intr-adevar, aici e lumea 40. Iti creste doar un singur sat, nu mai multe. Totusi, apreciez gestul tau, nu lasi fata sa se chinuie prea mult.

P.S: Daca tot te-a pus sa apari pe aici, Catalino, macar citeste ce am zis eu si pe urma raspunde, sa o faci cum trebuie.
 

DeletedUser39777

Ma Silviule, ti s-a pus pata pe mine? Care-i problema ta? Invidie, a? Nu mai ai bani de taxi, i-ai cheltuit pe toti pe porcariile alea de oase ieftine pe care le mananci...
Iti pot recomanda pe cineva mai plinut pe care sa-l musti, are partea dorsala mai mare.
 

quz0r

member
Scor reacție
144
aim taxi end ai nou iet!

bugua buga buga ie! buga huga buga ie!

smileyvault-cute-big-smiley-animated-013.gif


Bătaie, bă!
 

DeletedUser45312

Ungure, tie nu iti mai raspund ca nu esti capabil sa dai un raspuns , nu trebuia sa imi spui cum ai facut tu cand ai hotarat sa intrii pe 40 si ai inceput sa te rogi in stanga si in dreapta pentru a iti face si trimite lumea deff.

Luciane, intr-adevar, aici e lumea 40. Iti creste doar un singur sat, nu mai multe. Totusi, apreciez gestul tau, nu lasi fata sa se chinuie prea mult.

P.S: Daca tot te-a pus sa apari pe aici, Catalino, macar citeste ce am zis eu si pe urma raspunde, sa o faci cum trebuie.

Un servetel, ceva?
 

DeletedUser38023

Ti-am zis, nu mai musca, deja am nevoie de un chirurg sa-mi opereze partea dorsala. Aici e lumea 40 si apropo, mai ascute-ti dintii aia, incearca Pedigree denstastix, la catelul meu a functionat.


Taci, bă!


A, deci de-aia latra el pe aici ca nu mai are cu ce sa muste...


Si nu e singurul care si-a faultat caninii.. :D

6jspOa3.png
 

DeletedUser38225

Ma baieti, daca ce afirma Silviu si satra,ca ati intrat cu suporti si prostii e adevarat, atunci claxonati cam tare pt cati bani aveti defapt in buzunar, nu vi se pare? Cat despre cine are mai multe ferme in trib si cine e mai ferma, asta se stabileste pe harta, in joc, nu pe forumul extern :p (i'm just sayin' :D)
 

corli

member
Scor reacție
38
Ma Silviule, ti s-a pus pata pe mine? Care-i problema ta? Invidie, a? Nu mai ai bani de taxi, i-ai cheltuit pe toti pe porcariile alea de oase ieftine pe care le mananci...
Iti pot recomanda pe cineva mai plinut pe care sa-l musti, are partea dorsala mai mare.

Tu te-ai bagat in seama aiurea, ca fiind un bun jucator. Eu doar am aratat cum esti, te deranjeaza asta ? :rolleyes:

N-am nimic cu tine, nu sunt nici invidios pentru faptul ca sunteti cei mai buni, in stilul vostru orice .. se descurca :D.

Acum , ma apuc sa imi caut bilete pentru vacanta, probabil nu mai e mult pana sa plec pe undeva, asa ca va las pe voi sa vorbiti ca intre marii jucatori.

P.S: Luciane daca ai ceva sa imi zici, imi transmiti prin Catalina
 

DeletedUser39777

aim taxi end ai nou iet!

bugua buga buga ie! buga huga buga ie!

smileyvault-cute-big-smiley-animated-013.gif


Bătaie, bă!
Ce bataie ba? Vrei sa sara 5-6 potai sa ma muste? :))

Un servetel, ceva?
Iti dau eu, ca am fost sa-mi cumpar.
Si nu e singurul care si-a faultat caninii.. :D

6jspOa3.png
Saracutii de ei, o sa va ia aia de la protectia animalelor pentru ce le faceti :))

Ma baieti, daca ce afirma Silviu si satra,ca ati intrat cu suporti si prostii e adevarat, atunci claxonati cam tare pt cati bani aveti defapt in buzunar, nu vi se pare? Cat despre cine are mai multe ferme in trib si cine e mai ferma, asta se stabileste pe harta, in joc, nu pe forumul extern :p (i'm just sayin' :D)
Cataline, avem claxoane bune si mari, dintr-alea de TIR. Vrei sa fii ferma mea?
 

DeletedUser39777

Bine bunco tine-o tot asa sa moara corli de ciuda :))

Corli & trupa
18451315.jpg
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Ăla cu cercel galben, care e? Şi de ce are cercel? E mai special? Ăla e bos$u?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus